|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: omg
12.12.2010 16:06:44   
ZARA
Je že v redu.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: omg
12.12.2010 17:28:56   
valči
user posted image eh,kot Zari,je tudi meni žal,da sem sploh šla to temo brat.Mi kar ne da mira.

Meni je srednja hči Lara res spala od 2. meseca dalje vso noč,vrata sem imala pa odprta,da sem jo slišala.

Starejši sin in majša pa sta bila njeno živo nasprotje,sin se zbujal,jokal,do 4. leta ponoči,hodil k nama,tamala pa tudi,samo manj.

Nikakor si ne morem misliti,da zaprem vrata pri dvomesečnem dojenčku in grem mirno spatuser posted image Ne najdem besed za take ljudi,res ne.Groza me je!!

Naša Nina je polivala in ponoči kar iznenada tudi uro po dojenju bruhala,sem skoh spala na škrge.Nisem trdno spala pri nobenem,sploh pa,da dete joče,samo,lačnouser posted image ...brez da bi kdo prišel pogledat zakaj jočeuser posted image

Pa kaj si ti ja nor?Ne vem,bolje da grem s teme in upam,da ta dva ti. starša pamet srečauser posted image Bebike pa bi najraje dala,ne vem,bolje,da sem tiho,ker me vse v žalost spravlja.Pomaga pa to tako nič.user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: omg
12.12.2010 17:34:46   
hmm...
Najboljše, da link od te teme prilepimo na oktoberke. Mogoče se bo spametovala.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: omg
12.12.2010 17:38:24   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Najboljše, da link od te teme prilepimo na oktoberke. Mogoče se bo spametovala.user posted image


optimistka user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: omg
12.12.2010 17:41:49   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Najboljše, da link od te teme prilepimo na oktoberke. Mogoče se bo spametovala.user posted image


Ne priporočam, boš napadena z vseh strani.user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: omg
12.12.2010 18:38:28   
biba88
Najprej se moram pohvalit moj otrok spi od 1 meseca vsaj 6 ur skupaj in zdaj pri pol leta od 8-11ur ....ampak takega početja ne odobravam ....kako lahko mirno celo noč spiš v vedenju da če te bo LASTEN otroček potreboval ne boš zraven...otrok se ne scrklja do pol leta!!!!!! šele po pol leta ugotovijo čar izsiljevanja prej pa ne... zapiranje otrok v drugo sobo...zanima me če potem takem ona ne uživa v čaru starševstva...ne ljubi svojih otrok..ji je vseeno...v resnici ne vem in se sprašujem...mogoče se motim toda to je kruto in sebično...to je malo bitje  te potrebuje noč in dan zato si mama....zanima me ali tale mamica uživa v tem ko posluša nemočen jok neboglenih malčkov...mogoče imata z možem kaka sadistična nagnjenja...to je moje mnenje...ŠE DOBR DA NISEM PRISTAŠ MODERNIH METOD!!!!  mama si noč in dan in NI dopusta!!!! tudi ponoči ne...ko sem brala sem se zjokala ker v ušesih slišim proseči jok dveh nemočnih srčkov ki bi potrebovala mamo da ju potolaži nahrani....

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: omg
12.12.2010 19:39:44   
Anonimen
A se je punca kaj javila? Ste ji ponudile/poiskale kakšno pomoč - ali ponoči ali podnevi?

(odgovor članu biba88)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: omg
12.12.2010 21:17:12   
hmm...
To noč bo spet enako.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: omg
12.12.2010 22:08:37   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

To noč bo spet enako.user posted image


Jutri bo tudi enako:

(Dejanje 1)
jaz sem vstajala na 4 ure....
ma to ni nic, jaz sem vstajala na 3 ure...
ah, ma dajte no, ti ni nic, jaz sem vstajala na 2 uri....
a sele jaz...., jaz sploh spala nisem!

(Dejanje2)
jaz sem dojila na 4 ure...
ma to ni nic , jaz sem dojila na 3 ure...
dajte no, jaz sem dojila na 2 uri in se mleko sem si stiskala...
jaz sem bila tako boga...sploh nisem snela dete z joske !

To je tema o povelicevanju in samohvali najbolj skrbnih, najbolj super, najbolj pozrtvovanih (cankarijanskih, mazohisticnih) mamic.

Nekaj uporabnic je res takih, da pise poste, ki so usmerjeni v resevanje problema. vse ostalo je pa naslajanje nad tujo "grozoto" in valjanje po lastni "dobroti".

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: omg
12.12.2010 22:12:32   
tanjusi

(Dejanje 1)
jaz sem vstajala na 4 ure....
ma to ni nic, jaz sem vstajala na 3 ure...
ah, ma dajte no, ti ni nic, jaz sem vstajala na 2 uri....
a sele jaz...., jaz sploh spala nisem!

(Dejanje2)
jaz sem dojila na 4 ure...
ma to ni nic , jaz sem dojila na 3 ure...
dajte no, jaz sem dojila na 2 uri in se mleko sem si stiskala...
jaz sem bila tako boga...sploh nisem snela dete z joske !

To je tema o povelicevanju in samohvali najbolj skrbnih, najbolj super, najbolj pozrtvovanih (cankarijanskih, mazohisticnih) mamic.

Nekaj uporabnic je res takih, da pise poste, ki so usmerjeni v resevanje problema. vse ostalo je pa naslajanje nad tujo "grozoto" in valjanje po lastni "dobroti".




Ma saj res jaz mam kr slabo vest, moja dva sta bla tako pridna , da sem vstala največ !! enkrat na noč, včasih pa še to ne ,in to od 1 meseca naprej , ja grozna sem resuser posted image user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: omg
12.12.2010 22:36:02   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi


(Dejanje 1)
jaz sem vstajala na 4 ure....
ma to ni nic, jaz sem vstajala na 3 ure...
ah, ma dajte no, ti ni nic, jaz sem vstajala na 2 uri....
a sele jaz...., jaz sploh spala nisem!

(Dejanje2)
jaz sem dojila na 4 ure...
ma to ni nic , jaz sem dojila na 3 ure...
dajte no, jaz sem dojila na 2 uri in se mleko sem si stiskala...
jaz sem bila tako boga...sploh nisem snela dete z joske !

To je tema o povelicevanju in samohvali najbolj skrbnih, najbolj super, najbolj pozrtvovanih (cankarijanskih, mazohisticnih) mamic.

Nekaj uporabnic je res takih, da pise poste, ki so usmerjeni v resevanje problema. vse ostalo je pa naslajanje nad tujo "grozoto" in valjanje po lastni "dobroti".




Ma saj res jaz mam kr slabo vest, moja dva sta bla tako pridna , da sem vstala največ !! enkrat na noč, včasih pa še to ne ,in to od 1 meseca naprej , ja grozna sem resuser posted image user posted image


Imas sreco, da so taksne kot si ti nehali sezigat na grmadi. Ti pa sledi splosna sramota! Tako, da ne bos rekla, da nisi vedela user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: omg
12.12.2010 22:47:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi


(Dejanje 1)
jaz sem vstajala na 4 ure....
ma to ni nic, jaz sem vstajala na 3 ure...
ah, ma dajte no, ti ni nic, jaz sem vstajala na 2 uri....
a sele jaz...., jaz sploh spala nisem!

(Dejanje2)
jaz sem dojila na 4 ure...
ma to ni nic , jaz sem dojila na 3 ure...
dajte no, jaz sem dojila na 2 uri in se mleko sem si stiskala...
jaz sem bila tako boga...sploh nisem snela dete z joske !

To je tema o povelicevanju in samohvali najbolj skrbnih, najbolj super, najbolj pozrtvovanih (cankarijanskih, mazohisticnih) mamic.

Nekaj uporabnic je res takih, da pise poste, ki so usmerjeni v resevanje problema. vse ostalo je pa naslajanje nad tujo "grozoto" in valjanje po lastni "dobroti".




Ma saj res jaz mam kr slabo vest, moja dva sta bla tako pridna , da sem vstala največ !! enkrat na noč, včasih pa še to ne ,in to od 1 meseca naprej , ja grozna sem resuser posted image user posted image


Phe, amaterke. Moj ni prespal noči do petega leta. user posted image

Sicer pa optimistično upam, da je dotična spoznala svojo zmoto in ne bo ponovila svojega dejanja. user posted image  Tudi moj mož je pričakoval, da bo tritedenski dojenček nehal jokat na ukaz, pa je takoj pokasiral "eno okol kepe". user posted image  (p.s. nisem ga tepla, nooo)user posted image

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: omg
12.12.2010 23:21:44   
mamamajča
pa daj tanjusi, briši poste, da ne bo zjutraj socialna pri tebi

Denkju Frodo, pa le nisem jaz edini psiho tuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: omg
13.12.2010 6:24:14   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi
Ma saj res jaz mam kr slabo vest, moja dva sta bla tako pridna , da sem vstala največ !! enkrat na noč, včasih pa še to ne ,in to od 1 meseca naprej , ja grozna sem resuser posted image user posted image  

Slabo vest? Zakaj le? Jst sem tudi vstajala samo 5 tednov.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: omg
13.12.2010 9:17:51   
Raho
Edino, kar mi je prišlo na misel je: OMG.
Ne bom moralizirala, ne bom razpredala o tem, kolikokrat na noč sem dojila in vstajala. Me je pa pri vsem zbodlo edino to, da starša zaradi lastnega udobja in zaradi zadovoljevanja svojih osnovnih potreb (potreba po spanju) na rob potiskata zadovoljevanje potreb lastnih otrok (potreba po hrani in potreba po varnosti). E, tega pa ne razumem.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: omg
13.12.2010 9:31:06   
emibu
o moj bog no in pol bo men kdo reku pa mi neki očitu k mam otroka pr svojih 17-tih?? ur it ga bom nabrcala.Sama se ustanem če je treba 1000000000krat na noč...spoh nimam besed no.. a ma ta mama sploh kej srca? kaj šele pameti? otroka je lahko strah,lahko je pokakan,polulan,lačen,žejen al si pa želi mal topline?!?! na jok  mi gre sam k pomislim da bi svojga tkole pustila.Moj mali je star 6 mescev in mi ne prespi niti ene noči???pazato ga nebom kr pustila in jst svojo rit odnesla..mislim... OBUUUUUUUUUUUUUUUUUP! paradajz u glavo taki mami..če ji tko sploh lahko rečem.

_____________________________

Lep pozdrav Emibu!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: omg
13.12.2010 9:36:51   
emibu
IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

IZVIRNO SPOROČILO: caroline1

Ja vsi vemo, da ni prav. Tudi sama to ve. In vi vsi, ki imate čas razpredati in jo obsojati...premislite koliko časa preživite za računalnikom, stikate po forumih, se obešate na teme pri katerih vas noben ne prosi, da sodelujte...ja gre v ure in ure dnevno...preživite ta čas z otročki, posvetite se jim in jim ne tlačite dude v usta, da bodo tiho. Bog ne daj, da jih imate na rokah, ko sedite ob računalniku in jim že zdaj uničujete oči...in ja nehajte biti pametni!!!


Ti si potemtakem ena izmed takih, ki so pred računalniki ure in ure! Dj ne posplošuj, da smo vse non stop za compi, če si ti taka! Js svojemu otroku posvečam dovolj pozornosti in se zna tud igrat, da js kej nardim itd. Ne bit pametna!



ja pa baba obupna dej se posluši no..ko sem jst na kompu moj spi tak da sam zapri žee enkrat.hjaooo kak folk tlač to bogo zemlo.


_____________________________

Lep pozdrav Emibu!

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: omg
13.12.2010 9:38:06   
skuštrana
Meni se otroka res smilita, grozno. Kakšne neverjetne zgodbe se najdejo na forumih. Kot scenarij za najhujši film.

Ampak mama in tale tatek pa definitivno rabita malo psihološke pomoči (ne mislim nič slabega). Moraliziranje otrokoma ne bo pomagalo.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: omg
13.12.2010 9:52:36   
uškinamama
Kako slovensko.

Vemo, da se dogaja nekaj kar se ne bi smelo, ampak lepo glavo v zemljo . Kao se nas ne tiče.

Z moraliziranjem na forumu hočemo oprati svojo vest. Če se otrokoma kaj zgodi...kaj bomo napisale...


Punce, ki jo poznate, dajte ukrepat.  Pa ne morete biti same mame in se od zanemarjanja otrok enostavno obrniti stran. user posted image  



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: omg
13.12.2010 9:54:48   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Z moraliziranjem na forumu hočemo oprati svojo vest. Če se otrokoma kaj zgodi...kaj bomo napisale...




Da sta mama in ata trdo prespala celo noč?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: omg
13.12.2010 9:57:43   
uškinamama
A je to sploh možno? 


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: omg
13.12.2010 9:59:57   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

A je to sploh možno? 



Očitno je. Iz svojih izkušenj tega ne morem trditiuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: omg
13.12.2010 11:02:35   
kristinaj
halooooo ma sej je tipico za prijavit,,, ta si ne zasluži bit mama, otroci lačni ona pa ju snema.. višek kretenizma....





_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: omg
13.12.2010 11:06:48   
PeggyBundy
Če jo kdo pozna, mi naj pošlje podatke, da jo jaz naznanim. Če pa se bo kaj zgodilo, pa še vse oktobrke, ki ste za zlorabo vedele in ji kimale v podporo.


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: omg
13.12.2010 11:16:04   
Raho
Še enkrat sem prebrala vse, ampak mi ni ena stvar jasna - zakaj ju snema???

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?