|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 [38] 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
28.3.2011 15:47:09   
alma82
najini sončki so pa potem verjetno med najmlajšimi na fb-ju user posted image  ... našo princesko sem jaz ''not'' prešvercala na mamin-svoj roj.datum user posted image


(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
28.3.2011 15:51:22   
ula77
katerega  januarja si? mi smo 2.1., pa še deklice  so.....capljamo za njimi, he he....še na FB bomo zadnje prišle....;-)

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
28.3.2011 15:55:16   
alma82
he he user posted image  user posted image  sam res ja user posted image  capljamo za njimi user posted image
pomoje bova res zadnje, ki se bova priključile user posted image

Mi smo še decembrke - 29.12.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
28.3.2011 17:23:10   
ula77
ker še nimam prijateljev se me očitno ma ne da najti na FB, mi katera še pošlje svoje ime, da ji pošlem prošnjo, da bom vidla, če bo potem bolje????

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
28.3.2011 17:57:38   
alma82
Ula sem ti poslala ZS

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
28.3.2011 23:07:21   
DeVilla
A potem bo tale tema zamrla, če bomo vse na FBju? Men bi bilo tole škoda, ker je konec koncev tukaj malo lažje sledit vsebini kot na FBju...

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
28.3.2011 23:33:14   
alma82
Men je tud tuki velik lažje sledit kot tam... mogoče mi je pa tam tolk težje, ker smo čist frišni še user posted image
pa tuki imaš smajlije (al jih pa jaz tam še nisem našla user posted image ), pa nekak mi je lepše...

jaz upam da tale tema ne bo zamrla... jaz bom večkrat sem pogledala, kot pa tja user posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
29.3.2011 7:33:52   
ula77
alma, sem ti poslala prošnjo.....ja,tukaj je blo vse skupaj zelo pregledno, med nosečnostjo sem pobrala kupe koristnih inf....škoda, da smo se porazgubile, čeprav imamo sedaj druge skrbi.....

Alma, je tvoja pupa pridna? moja je kot cukrček, spi kot polhek (končnooooo 7 ur!!), skoraj ni težav.....( moram nekam hitro potrkat!)

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
30.3.2011 14:26:42   
alma82
Naša je tudi zelo pridna in tud aja okol 7 ur skupaj - trkam (ponoči samo). Čez dan pa se hranive na 3-4 ure. Naša edino kar hoče je, da se z njo skoz ampak res skoz pogovarjam ko je zbujena ... in vsak dan pa je dlje pokonci oz.so dnevni počitki vedno krajši ... to pomeni, da jaz nimam časa za nič drugega. Hvala bogu, da mi ni treba kuhati kosila ali opravljati kakršna koli druga opravila  imam zlato taščo (zlata je pa zato, ker ni taprava biološka tašča user posted image  ) in eno pridno teto, ki pride enkrat na teden pospravit bajto user posted image

Naša edino jokca čez dan, ko je zaspana, pa še ta jok traja max 5 min predno zaspi.
Zdej grem pa na FB še mal prečekirat user posted image  ... se še vedno tam lovim user posted image


(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
30.3.2011 15:53:53   
ula77
joj, imas kar srečo s tašči in teto,...;-)

jaz moram od prvega dne sama  kuhat, pospravljat, likat( to je najhuje), imam pa to srečo, da se z Julijo ni treba nič pogovarjat....ko ima svoje ropotulje, pa v počivalniku igrače, ki na dotij žgolijo, je mama ne zanima, pa v tem času kaj postorim...ja, vsak je po svoje, a ne?

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
30.3.2011 20:34:03   
alma82
no ta teta ni moja teta, je samo soseda  user posted image  ... jaz tud za druge ženske rečem tete user posted image  npr. ''U tista teta ma pa hudo torbico'' user posted image  al pa ''A ta teta misli pridt poračunat tole al ne'' user posted image  ...

Moj bi pa itak shiral, če bi čakal, da jaz kaj konkretnega skuham user posted image  znam večinoma samo neke osnovne jedi...jajca, pohanje, krompir, juha iz vrečke user posted image  pa kakšno pečeno meso user posted image  in seveda vse vrste solate user posted image  user posted image
Ko si dragi zvečer zaželi palačinke, sam naredi maso (jaz sem jo enkrat probala in se mi sploh ni posrečlo user posted image  ) jaz pa potem ponosno možu pečem palačinke user posted image  user posted image  

Samo so res tile otročički tako različni user posted image  Moja tudi ko se igra pod tistim lokom moram skor tud sama zlest pod tist lok user posted image  user posted image  da se ona lahko z mano pogovarja, dokler mlati po tistih igračkah user posted image
Se je pa tolk navadla name, da ne glede na to, kdo jo drži, skoz spremlja samo mene user posted image  , tko da se ji moram odmaknit iz vidnega polja, če se hoče kdo z njo pogovarjat user posted image

Je pa še nisem pustila dlje pri komu drugemu (še nikoli nisem bila jaz v enem prostoru, ona pa v drugem), kot tolk, da skočim na vc in pod tuš. Sem skoz z njo. Zato se verjetno tudi hoče skoz z mano pogovarjat...


Pogrešam pa cajt za kakšno peglanje las in pa lakiranje nohtov... moram zmeram lovit čas, ko spi...
Ker je kar ne morem pustiti pri nekomu (niti pri njenem očiju user posted image  user posted image  ) da je pa jaz ne vidim... sej vem da to ni prav, ampak za enkrat ne morem iz svoje kože user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
30.3.2011 20:34:46   
alma82
Kje ste pa ostale mamice? user posted image

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
31.3.2011 9:11:05   
Dadi
Jaz sem tukaj..občasno, zdaj pa sploh ko so lepi dneviuser posted image . Naša malčica je tudi tako pridna. Raste, je se zabava in se mi zdi da gre pri njej ta razvoj še hitreje kot pri prvih dveh.user posted image  Večkrat si rečem, joj ne tako hitro rast.

Se pridno doji, vsak dan sva max. zunaj, naredim po par km na dan, tako da se imava lušno. Pa še družbo imam pri vozičkanju, ki je prej pri prvih dveh nisem imela.
Lušno nam jeuser posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
2.4.2011 22:50:59   
DeVilla
Kuku, jest tukaj. user posted image  Na FBju mi je zoprn, ker tolk časa nalaga pogovore, pa punce čist preveč čvekajo in ker nisem vsak dan prijavljena, moram preveč tem pogledat... user posted image

Spanje - naš fantič ta teden spi rekordno dolge ure - od 20-21h enkrat zaspi, pa potem tja do 6-7h enkrat... user posted image  Upam, da se to še dolgo ne bo spremenilo...
Hrana - Novalac rula!
Vozičkanje  in avto - tamal zaspi v momentu, ko se mu začne ritka guncat... user posted image
Zabava - všeč mu je vrtiljak nad posteljo, ful rad prijema različne stvari in si jih nosi v usta. Na mojo srečo se sam zelo zamoti s tem, tako da imam nekaj prostega časa tudi ko je buden.
Odrivanje - na previjalni mizi se mi ful odriva hkrati z obema nogicama, mu je to v zabavo. Kravc pa ne pase rad, se začne hitro pritoževat.
Teža in velikost - pri 3 mesecih 5,7 kg in 59 cm

Še vprašanje: Ali svoje otročke kaj namažete s sončnimi kremami med vozičkanjem po soncu ali samo poskrbite, da je čez strehco še kakšna plenica, da ne sije direktno na njegovo kožo? user posted image


_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
3.4.2011 8:31:03   
alma82
Jaz tudi tuki user posted image
Naša je danes prvič spala 8 ur, drugače spi 7 ur. user posted image user posted image
Je pa res, da se ne zbudi sama, ampak jo jaz.Tako da bi pomoje še dlje sama spala. Jaz jo vzamem in nahranim takrat, ko slišim,da se premika.

A ga ti zbujaš? Al začne jokcat al stokcat?

Hrana- pri nas je zakon Aptamil proti krčkom iz Mullerja user posted image  . Druge nismo niti probal. Tega sem kupila ko sem bila še user posted image , da imam za vsak slučaj,če meni zmanjka mleka...in zdej ji paše in smo kar na temu ostale

Avto in vozičkanje - pri nas je popolnoma enako user posted image  . Celo predno gremo, ko je ona že v lupinci ali pa v košari in se jaz še oblačim začne včasih malo godrnjati, če se jaz preveč obiram.... in potem jo samo malo ruknem v košarico in se takoj umiri user posted image

Zabava - naša tud obožuje svoje medvedke nad pojstljo. Zdej se je pa še navadla sama prijet dudo in jo potegnit iz ust (sledi jok), potem si jo pa sama hoče dat nazaj, pa ji glih ne rata najbolje user posted image  začne kar rokico cuzat, dudiko si pa v lička rine user posted image

Odrivanje - jaz sem se jo naučila previti v rekordnem času user posted image  ker se tako zvija in odriva, da ni šans da zapnem pleničko pravilno. Se nam je že zgodilo, da sem večkrat zaporedoma grdo zalimala, pa je potem šlo lulanje čez user posted image
Jo pa dostikrat čisto slečem, dam previjalno podlogo na pojstlo in njo gor ... ja ni ji lepšega user posted image  To so celi žuri user posted image

Teža - Pri 3 mesecih + 7 kg  in 62 cm. Točno kilažo izvemo jutri ko imamo cepljenje.

Še odgovor user posted image  Jaz jo nič ne mažem. Pa niti nima rada, da jo s kremo po licih mažem. Pozimi sem jo mazala s kremico proti mrazu, pa je tako jokala ko sem jo mazala, pa še potem malo...
Jaz imam strehco potegnjeno čez, jo pa tudi postopoma odmikam (da jo glih takoj je prestraši sonček in svetloba) in potem je  čisto odmaknjena. Če pa začne godrnjat in vidim da jo sonček moti pa spet strehco potegnem.Tako da jaz kar pustim, da jo sonček po ličkih boža user posted image  Pa ni nič ''popečena'' user posted image  . Mogoče več ni tako bledolična kot je bila in ima celo rahlo barvico user posted image
Aja pa če potipam in čutim da ima full topla lička tudi malo potegnem strehco, da se ohladijo, potem pa spet odmaknem.

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
3.4.2011 8:40:20   
alma82
aja kravica pa full rada pase. Takrat imave cele govore, k se full razpriča z mano user posted image  samo še kavica nama manjka user posted image
Pa full uživa, če jo kotalim. Dam jo ležat na hrbet, rokice ob telo in jo potem obračam levo in desno na trebušček ... ima usta od ušeska do ušeska razvlečena user posted image  Ko jo pa potem spet pustim na hrbtu pa ima cele govore (pomoje razlaga kako fajn ji je ko se tako vrti user posted image  )

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
3.4.2011 23:09:32   
DeVilla
Alma82 - vidim, da sta najina otročka rojena samo en teden narazen, pa poglej kakšna razlika v rasti in v razvoju! user posted image  Naš je imel pri porodu nalomnjeno levo ključnico (kar so mi povedali šele pri odpustu dva dni kasnejeuser posted image ), mogoče je to razlog, da še noče past kravic. Naju je pa tudi zdravnica opozorila, da se pretirano obrača na desno, tako da smo zdaj postali ful pozorni, da se mu več dogaja na njagovi levi. Moram rečt da mu gre kar ok. Pa čaka nas fizioterapija al kako se že reče...

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
4.4.2011 11:12:57   
Dadi
user posted image user posted image  Za tako pridne otročke alma in DeVilla.

Tudi pri nas je cel žur kadar je brez plenice. Drugače je pa prava mala čveka...govori in gruli, včasih tudi ponoči, ko poje, tako da se z možem prav smejiva. Ta naša mala budilka.user posted image Zadnje čase se ponoči zbuja na vsaki dve uri, ker ma malo zamašen nos in potem jo podojim, položim nazaj in zasmrčim. No upam, da bo z zdravim nosom ratal tudi mal drugačen urnikuser posted image .

Kadar smo zunaj je nič ne namažem s kremo, tako ali tako ima strehico gor, pa voziček je tak da se ročaj obrne v obe smeri tako da ji nikoli direkt sonček ne sveti v obraz.user posted image

DeVilla to očitno ne povejo, da se ne bi še bolj sekirale mamice takoj po porodu ali zakaj? No sicer bo pa tvoj sinek itak vse nadoknadil...Ne skrbi.

Naša tudi pase kravce, ampak ne preveč rada, se kmalu začne pritoževat.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
4.4.2011 20:02:36   
birdy
De villa, a ma slučajno erbovo parezo? Ma nalomljkeno ključnico al ma poškodovane živce? 


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
10.4.2011 20:37:39   
Dadi
Kako kaj vaši decembrčki? Da nas mal pomaknem višjeuser posted image , ni časa za tukajšnji klepet ko je lepo sonce a ne.

Midve vsak dan uživava na polno...toplo sonco naju vabi, tako da se večkrat spravim na rolerje in z vozičkom oddihava 10 km user posted image . Prav paše, meni se pa tudi en dan mora na kakšnem gramu maščobce poznatuser posted image .

Uživajte

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
12.4.2011 22:16:44   
DeVilla
Dadi - jaz bi rajš vidla, da bi mi takoj povedal za njegovo ključnico, je pa tud res, da se je ful hitro zacelila in da je zdaj vse ok.

Birdy - tega uzraza nisem zasledila na izividh oz. odpustnici, tako da predvidevam da ni to.

Mi2 se tud vozičkava, le da narediva le kakšna 2 km, ko greva po starejši dve v vrtec in šolo. Me grabi neka čudna otožnost, se komaj ven spravim. user posted image  Sam bo treba mal več migat, se mi teža nikamor dol ne zgane...  user posted image   Zjutaj ko malega nahranim bi morala na sobno kolo, tako grem pa rajši še kakšno uro odspat... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
29.4.2011 10:08:19   
pinkyneza
pozdravljene...

tudi sama sem decemberka, ampak žal nimam FBja... Imam pa eno VVEELLIIKKOO prošnjo. V kranjski porodnišnici sem imela cimro Nino (decembra je rodila Filipa, dve leti prej pa Vito). Videla sem da se pogovarja z vami preko FBja in bi vas samo prosila, če ji lahko sporočite, da sem ji tukaj pustila zasebno sporočilo.

Hvala za trud in prijeten dan,

Neža

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
29.4.2011 20:55:45   
**NiNa**
oj oj Neža!
So mi punce sporočile, da me iščeš user posted image . Sem ti že par besed na gmail napisala user posted image .
Punce hvala za posredovano sporočilo!!!user posted image

(odgovor članu pinkyneza)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
30.4.2011 16:58:16   
pinkyneza
evo, sva se najdle... Hvala lepa za pomoč!!!!

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
30.4.2011 23:34:07   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: **NiNa**

oj oj Neža!
So mi punce sporočile, da me iščeš user posted image . Sem ti že par besed na gmail napisala user posted image .
Punce hvala za posredovano sporočilo!!!user posted image


Malenkost. user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 37 [38] 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 [38] 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?