|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
6.5.2011 17:09:24   
olimpijka
živjo, punce. Tudi sama sem decemberka in vas spremljam od začetka. Zdaj ste se preselile na fb in vas kar pogrešam.user posted image Me sprejmete medse na fb?user posted image Drugač pa mam svoj profil na fb, sam ne vem kako naj vas najdemuser posted image ...Help!!!

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
6.5.2011 21:20:07   
čebelica11
Olimpijka, pošlji mi na ZS svoje ime in priimek in bom uredila.

(odgovor članu olimpijka)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
31.5.2011 14:17:49   
DeVilla
 
Sem prišla sem še mal pogledat, ker mi FB spet šteka in ful težko preberem starejše zapise... Naš mali junak pridno raste, v četrtek imava spet pregled, pri 4ih mesecih je imel 6,300 kg, velik pa je bil 64 cm. Me prav zanima koliko je zrastel v enem mesecu. Danes so ga tudi špiknili v prstek za kri, je bil čisto miren.
Začela sva hoditi v Kranj na telovadbo za mlade mamice. Migamo v Prešernovem gaju - tole je povezava na njihovo stran Aktivne mamice. Priporočam! user posted image

Z gosto hrano še ne hitimo, zaenkrat kraljuje korenčkov pire in banana.
Na bok se že zakotalimo večkrat na dan, na trebuhu pa pristane bolj malokrat.  Za dan mladosti smo dobili prvi zobek - enko spodaj. Se slini kot polžek občasno. Je pa ful živahen in potrpežljiv malček... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu čebelica11)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
9.2.2012 21:28:21   
Ginny
Živjo!

Mene pa zanima, če je še kje kakšna mamica, ki ima doma decemberskega sončka, da malo obudimo temo

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
10.2.2012 16:21:27   
jona klara
evo me, res škoda, da tako izumira tema
no, da vidmo, če se še katera javiuser posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Ginny)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Z: Decemberski sončki 2010
4.4.2012 10:02:20   
DeVilla
Decemberke smo bolj dejavne na FBju... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 956
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?