|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:24:50   
sara1986
PilotGirl7, sorry sam tale tvoja ginekologinja pa ni čist gladka. Upam, da jo res čimpreje zamenjaš!!!!!user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:28:49   
prvičmami
Js sem že mislila da sem se rešla vnetja pa me je včeri glih v P tk primla srbečica da sem komi zdržala, pol se je pa po pol ure umirlo, do mal prej ko sem spet pod tuš laufalauser posted image
Včeri sem glih porabla zadnjo dozo canestena, zdj bi naj blo že ok neuser posted image čeprav piše da se mora stanje izboljšat po nekaj dneh, sam zdej mi je tk še sam krema ostala. Čez vikend bom še počakala če ne bo boljš grem pa v pon k G. A se je še keri tk nardilo?
Pa tk bi šla na sprehod ker se neki sonček kaže, sam me je prav strah it da se ne bom sred ceste čohat začelauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy29)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:30:22   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: suzy29

Evo, zdej sem pa lažja za kar nekaj €€€€€€€€ user posted image . Kaj čmo, ko so pa položnice vsak mesec večje user posted image  , treba jih je pa plačat user posted image .

Zdej grem pa počasi kuhat kosilo. Danes bomo imeli goveji golaž, polento in motovilec z jajčko.

Se še kaj oglasim...upam pa, da ne bom medtem imela za prebrat toliko, kot sem imela prej (od včeraj) user posted image .


user posted image ............user posted image ................user posted image


ne se sekirat, denar tak mora krozit =)

(odgovor članu suzy29)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:31:16   
prvičmami
Pilotgirl . glede G se pa čist strinjam, čeprav js ne bi čaka do poroda ampak bi jo že kr danes zamenjala, če jo zdj zamnjaš boš vsaj do drugega mnenja prišla (oz do prvega glede na to da tvoja sam skimuje)

(odgovor članu prvičmami)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:34:48   
Anonimen
JA to je sicer res, samo tako visoki nosečnosti ne radi vzamejo G.

Moram kako dobro najti!

(odgovor članu prvičmami)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:35:15   
Anonimen
Suzy malo berem tvoje vice, zakon so!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:36:17   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

JA to je sicer res, samo tako visoki nosečnosti ne radi vzamejo G.

Moram kako dobro najti!


v katerem ZD si? ja zdaj te nobena nebo vzela.. pa tut ne splaca se.. pa se cakat mores obicajno, ker so take guzve da joj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:39:52   
Anonimen
Jaz spadam pod Vič (zdej smo na pa Turjaku - V. Lašče), sem pa drugače ZD Lj - Metelkova, prej je delala v ZD Moste, ker smo prej tam živel, pol je pa na metelkovo prešaltala pa šla privat na koncesijo in potegnila vse pacjente.

< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 14.1.2011 11:41:15 >

(odgovor članu Patrisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:45:13   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Jaz spadam pod Vič (zdej smo na pa Turjaku - V. Lašče), sem pa drugače ZD Lj - Metelkova, prej je delala v ZD Moste, ker smo prej tam živel, pol je pa na metelkovo prešaltala pa šla privat na koncesijo in potegnila vse pacjente.


đizs.. jaz sem mela sreco ko sem se preselila v Domzale, sta 2 meli fraj ( mata se ), moja prava G. je na porodniski pomoje bo zdaj januarja rodila, al pa je decembra. In je ful carica!! zdaj pa so neke nadomestne koze.. kr nekaj :/ obup od obupa! vsak dan v tednu je druga.. tak da ce mas stalo in gres tja kr na nekaj naletis.. tak da se ti splaca pogledat malo okrog ( se strogi center lj ), ce pac mas moznost, da se peljes z avtom.. sicer obiski pri g. na sreco niso nvem kak pogosti, razen v user posted image user posted image , tak da razmisli..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:47:21   
mija24
Dan,

Maurica: dihamo s tabo, pa želim ti čim lažji in hiter porod

PilotGirl: se strinjam z prvičmami- jst bi tut zdaj menjala G, bi vsaj vedla pri čem sem, ne pa da vsa živčna tavaš v temi.

Položnice: Grrrr me je zdele razpi***...Zaenkrat živiva v podnajemniškem stanovanju in del položnic prihaja direkt k nama v nabiralnik, nekaj položnic pa pride k lastnikom domov in pol nama v nabiralnik mečejo položnice, ki bi jih mogla plačat že kak mesec nazaj...joj, kok me to razjezi..pol morem pa jst roke plačila lovit al kaj?? Bom jst njim najemnino plačala 2 meseca kasnej, to pa ziher ne bi blo ok!!user posted image user posted image   (ok, mal sm se spihala)

A je bla še katera včeraj tko tečna kot jst? Lubi buhuser posted image Me je starejši bratec poklical kako sem kaj, pa sem ga kr neki napizdila, je revež pol mami povedu, da neki ni vredu z mano in me je pol še ona klicala kaj je narobe, heheh..Hormoni!! Pa moj user posted image ni upal dihat pol dneva, kr sm gledala ko ris (če je pa spal 3 ure popoldne in sm bla cel dan dejansko sama, prvo polovico dneva je pa v službi...sva šla pol v trgovino in je reku ljubica, kupi kar hočeš sam ne me ubit!user posted image )

Morje: jst bi že zdej šla (še zadnjič preden smo 3) sam ne upam, kr je kr dolga potuser posted image Mogoče mal kompliciram.. Sva pa šla v decembru in je blo tko romantično.

Patrisha: super za izpit user posted image user posted image

Cukica: drži se  user posted image

(odgovor članu prvičmami)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:54:21   
Patrisha
mija24 hvala, ampak je bla bolj poanta, da ga je registrirana nardila tistega ORNK!

aja registrirana, nisem te se vprasala, za kero podrocje bi ti rada bla tata mata??
ce bi meni roko lomli, bi sla na davcne zadeve! obozujem jeuser posted image ljudi v glavo user posted image user posted image nam nam =) nesramna ali jeb.. ga. Tut taki mormo bit user posted image

(odgovor članu mija24)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:55:06   
tamy82
Mi smo nazaj s sprehoda po sončku! Kako je blo fajn! user posted image Pa še kosila mi ni treba kuhat danes, taščina menza časti user posted image user posted image

pilotgirl uh, tale tvoja G je pa od user posted image ! user posted image Sej za mojo tudi nič kaj lepega ne govorijo okol, čeprav HB do zdej nimam še nobene slabe izkušnje z njo. Sem bila pa tudi jaz malo šokirana ko sem zanosila in sem morala na hitro menjat G, ker sem bila prej pri študentski, pa bilo malo hudo se vozit na vse preglede v Lj. Tako da sem iskala eno na našem koncu, pa so bili čisto vsi razen te v našem ZD v Ajdovščini zasedeni user posted image Tako da po koncu user posted image nameravam tudi jaz menjat, ko bom lahko malo počakala.

cukica lepo, da si še z nami. Zdej pa kar počivat, da boš imela moči za potem, ko jih boš res rabila user posted image user posted image

maurica upam, da je s tabo vse ok, da je že vse za tabo user posted image

Nič, grem jaz jest, ne bo druge user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 11:58:07   
mija24
upsuser posted image

sorry registrirana- čestitke tebiuser posted image user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 12:00:20   
trsica
Popizdile ste, majke mi. Ko sem začela brat, je bila zadnja 4 stran. Pa še vse od včeraj sem morala prebrat. Aaaaa.

No, jaz sem vikend izhod dobila. V ponedeljek zjutraj moram pridet nazaj.

Kaj berem, da maurica že diha? Upam, da bo vse ok. user posted image

Morje. Odkar smo začeli hodit v Dajlo (med Umagom in Novigradom), ne zamenjava več. Apartma ob morju, mir in tišina, senca, skoraj privat plaža. Vedno gremo zadnji teden avgusta, ko so zrele še fige. Upam pa, da bomo letos šli še pred sezono enkrat (kar si prej, ko sem hodila v službo, nisem mogla privoščit zaradi premalo dopust).

Ostalo sem pa pozabila kaj ste sčvekale.user posted image

(odgovor članu mija24)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 12:04:25   
trsica
Aha, pilotgirl, obvezno desca sabo vzemi. Pa upam, da je orenk desc. Potem ponavadi počepnejo tudi moški G. Meni tudi nobeden ni nič povedal, ko je pa mož nastopil, sva pa vse izvedela.user posted image

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 12:28:47   
Anonimen
Mam jaz omaro od deca user posted image Sam se ga bojim not vlact, ker ko zapne, zna tok zatezit, da bo pol jezna name! Pr morfi je kr sam uletu not z mano, ker ona ma tko da pregleda pa pol poklice not. Pa ga je sam gledala, kaj tam isce.
Je reku, da bi jo kr nadru, če bi njemu to delala. Pa kr zahtevu napotnico, da mora dat, sem rekla... on ma svojo filozofijo.

(odgovor članu trsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 12:47:07   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Mam jaz omaro od deca user posted image Sam se ga bojim not vlact, ker ko zapne, zna tok zatezit, da bo pol jezna name! Pr morfi je kr sam uletu not z mano, ker ona ma tko da pregleda pa pol poklice not. Pa ga je sam gledala, kaj tam isce.
Je reku, da bi jo kr nadru, če bi njemu to delala. Pa kr zahtevu napotnico, da mora dat, sem rekla... on ma svojo filozofijo.


Jaz mu dam prav. Če je pa tvoja G smotana. user posted image
Moj sicer vedno na začetku proba na zabaven način. Če pa ne gre zlepa, gre pa tud zgrda. Treba se je postavit zase, no.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   [Brisano sporočilo]
14.1.2011 12:55:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Patrisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 12:58:17   
hayabusa
IZVIRNO SPOROČILO: samsara04
Ima morda katera kak fajn recept za tiramisu? Prideta ju3 tat in tašča na večerjo, pa si je moj za sladico namislil tiramisu. No, pa če ima katera kaj energije prveč, bi jo kupila cel žakelj, no pa še cel kamion zdravja odkupim user posted image

Recept mam, če hočeš ti ga napišem, ampak jaz v nosečnosti kupujem kremo z tiramisu ker je v original receptu surovo jajce in ga "ne smemo". Lahko ti pa vseeno napišem recept če rabiš.

Pilotgirl - držim pesti da bo vse ok in da je samo tvoja G malo zmedena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
cukica - upam da bo to čim hitreje potekalo ker si ne znam predstavljat kako je ko maš kar čez cel dan vsake tolko popadke
registrirana - zdaj si pa res tata mata - čestitam
IZVIRNO SPOROČILO: hel32
Police nad previjalno so polne do konca

Madona, to pa je ene robe!

IZVIRNO SPOROČILO: suzy29
Evo, zdej sem pa lažja za kar nekaj €€€€€€€€ . Kaj čmo, ko so pa položnice vsak mesec večje  , treba jih je pa plačat .

Jaz tud malo prej plačala, me kar mine ko vidim koliko mi na računu ostaneuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: trsica
No, jaz sem vikend izhod dobila. V ponedeljek zjutraj moram pridet nazaj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: trsica
Jaz mu dam prav. Če je pa tvoja G smotana.

Tudi jaz, zraven ga vzami!!!!

Jeeeeeeeeej mi smo pa ravnokar dobili posteljico za dojenčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ZELO hitro je bilo to. V torek sem šla gledat če je tud pri meni denar nakazan in pri Lip Poljčane takoj naročila posteljico, da denarja slučajno ne zapravimo za kaj druga, dans pa je posteljica že tu. Sicer je še ne rabimo ker imamo košek za prve 4 mesece ampak bomo jo čez vikend vseeno sestavili da smo ziher da imamo vse dele, da ne bi čez kakega pol leta prišlo do kakih presenečenj.
Naričili smo pa tole posteljico http://www.lip-poljcane.si/spletna-trgovina/otroske-postelje/140-x-70-cm/sonja-mladinska.php ker ima šefica tudi tako in da mamo nekaj let mir.

(odgovor članu samsara04)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 13:06:21   
little*miss
cukica tebe pa dolgo mantra to..upam da boš čimprej dobila konkretne popadke in rodila, pa se boš lahko cartala z Nejcem user posted image

PilotGirl..škoda da je nisi menjala takrat ko te je prvič prestrašila. Kaj vse bi ti bilo prihranjeno..To pa je res čudna G.user posted image Zakaj pa je ne izprašaš vsega kaj te zanima? Pa ko dela čudne obraze bi jo vprašala kaj je narobe? Taki ljudje sploh nebi smeli it za zdravnika..Veš škode naredi kot dobrega user posted image
In če bo jezna nate? Zdaj še jo boš parkrat vidla, potem pa nikoli več. Ti kar svojega zraven pelji pa naj red narediuser posted image

Grem kosilo delat dalje user posted image

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu sara1986)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 13:31:05   
Tisia
user posted image danes sem bolj lene sorte za pisatuser posted image  vas sam berem..čist sem gotova,sem včeraj vse možno preribala..od oken do celega stanovanja..mam čist vnete mišiceuser posted image  sem pretiravala očitnouser posted image

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 13:36:40   
sara1986
Kosilo se kuha, omaka bolognese in široki rezanci.. mmmm, tok sm že lačna user posted image user posted image

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 13:38:43   
sara1986
biljana pridna si, jaz bom pa danes okna popucala in po tleh malo počistila,pa kopalnico zribala... zdej mam neko manijo čiščenja..user posted image  če se javi kera, ji pridem spucat user posted image

(odgovor članu sara1986)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 13:43:07   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: sara1986

biljana pridna si, jaz bom pa danes okna popucala in po tleh malo počistila,pa kopalnico zribala... zdej mam neko manijo čiščenja..user posted image  če se javi kera, ji pridem spucat user posted image

jaz sem zadnja dva dni tako naspidirana glede čiščenja da bi me komot še kdo v čistilni servis lahko zaposlil...vrjetno nas daje tale ugnezditveni sindrom,k sam razmišljam a bo vse čisto in urejeno dokler jaz pridem iz P...user posted image user posted image pretiravam,a kaj čemuser posted image

(odgovor članu sara1986)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 13:44:28   
meta21
Hej, maurica, drži se! Prvi del stave smo potem vse zadeleuser posted image user posted image user posted image . Ampak jaz bi tud šla roooodiiiit!!!!!

Nina, kar je na netu sem kampe že gledala. Zanima me, če je bla katera osebno tam. Ampak hvala, vseen... Ti vsaj ni blo dolgčas sred noči

Polna luna-meni je sestra, ki me je peljala iz porodne v sobo rekla, da na luno ni ni več porodov ampak 2 dni prej in 2 dni kasnej. Mah veste kaj, notri ne bojo ostali!user posted image

_____________________________



(odgovor članu hayabusa)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?