|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 21:40:53   
Lu
IZVIRNO SPOROČILO: Inčika2

Ojla!

Da se še jst na hiter po zeelooo dolgem času javim.
24.1. smo postali družina. Pridružila se nama je naša mala princeska Lara. Težka je bila 3410g velika pa 52 cm. Porod je bil kar naporen sem kar fajn šivana in še zdaj po 14 dnevih me še zmer ful boli in sedet brez obroča splohne morem. Ampak bo že, važno je da smo zdravi.
Dojenje nam je tud steklo. Na sprehodu sva ble prvič v petek je kar uživala. Edin zdaj se ji je pa uček ful zagnojil, upam da je nism že prehladila. Spiram ga z kamilcami, pa morm reč da je od včerej že boljše. Baje ni dobro dajati kamilic, ker naj bi uček izsušil. Jaz sem spirala z fiziološko.
Krčke je pa tud že mela pred enim tednom jo je ful zvijal tako da ji vsak dan dam vsaj 50 ml komarčkovega čaja.

Lepo to da smo se preselil na novo temo, mi je všeč ta naslovuser posted image .

Čestitke vsem novopečenim mamicamuser posted image

Zdaj pa grem ker se je zbudila

Lep večer, se beremo....


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 21:41:59   
Lu
IZVIRNO SPOROČILO: darchy82

Tud mi smo bili danes na sprehodu user posted image user posted image . Zdej gremo ven za slabo urco, ker je pri nas na sprehajalnih potkah še vedno mal snega in gremo težko kam daleč. Spomladi bo že boljše user posted image .

Mene pa zanima, če vaši user posted image ponoči spijo v zibkah in posteljicah? A ima katera user posted image kar pri sebi? Midva sva jo prvi teden dajala spat v zibko, ampak je rabila ful časa da je zaspala, pa še ponoči je bila cela procedura, ko je bilo treba dojit. Zdaj spi kar pri nama, ker mi jo je ponoči tako najlažje podojiti pa še obe hitro zaspiva nazaj user posted image . Me pa malo skrbi da se ne bi preveč razvadila in da kasneje ne bi več hotela v zibki spat user posted image . A ima katera kakšno izkušnjo s tem? Moje mnenje... Čimprej jo daj nazaj v zibko, ker boš imela pestro. Verjemi mi. Bolje vstajat 1 mesec kot pa da dete skoz pri tebi spi.

Kako pa drugače uskladite svoje partnerske odnose in user posted image ? Meni je kar mal čudno ker imava zdej z mojim user posted image bolj malo časa eden za drugega user posted image .


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 21:46:37   
Lu
Midve sva šli na prvi sprehod pri 2 tednih za pol urce. Dan prej sva bile cca 10 min na balkonu.Zdaj sploh ne gledam več na uro

Usklajevanje otroci,partner... Zaenkrat je še bolj švoh  Upam, da bo čimpreje bolje.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 22:55:18   
jmpolona
Alo punce.
Očke tudi jaz izpiram s fiziološko - so mi tako tudi svetvali pri starejši punci in preverjeno deluje.

Me pa zanima kaj naredit z mazoljčki oziroma izpuščaji po obrazu? Moj user posted image ima že par dni male mozoljčke po celem obrazu - mu večkrat na dan obrišem obraz s fiziološko in malo pomaga, sam dolgoročno pa ne. pa kaj mislite, da je kar narobe z mojo prehrano - je samo dojen? Da bi bla kaka alergija? Ker sem pa jedla svinjino, pa mleka kar dosti spijem oziroma pojem mlečnih izdelkov.

Mi se ponoči zbudimo od 1-2 krat - je kar priden.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 23:19:04   
planikica
IZVIRNO SPOROČILO: jmpolona
Alo punce.
Očke tudi jaz izpiram s fiziološko - so mi tako tudi svetvali pri starejši punci in preverjeno deluje.


Baje najbolj deluje nekaj kapljic materinega mleka. Sliši se čudno, ampak ima baje antibiotične učinkovine.

(odgovor članu jmpolona)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 10:24:41   
matejas
Pozdravljene!
Naš Patrick je star že 3 tedne in je zelo, zelo priden fantek. V prvih dveh tednih se je zredil za cca. 800g in je sedaj težek 4500g.
Patrick čez dan spi pa je, ko spi zunaj v vozičku, pa ga obvezno moram zbuditi, ker bi ziher kar dan prespaluser posted image . Zvečer in ponoči ga malo zvija. Zaspimo nekje ob 23h, spi do 3h, se naje in spi do 6 ali 7-ih, se previjema in grema nazaj v posteljo in na zizku zaspi do 9.30h.
Danes sem prvič sama. Možeku se je iztekel očetovski dopustuser posted image .  Problem je samo ta, da imam ta mlajšo hčerko doma, ker je ne upam dati v vrtec, zaradi viroz? Enya je sicer ful prikupen otrok, je pa sedaj včasih pravi dojenček in nič več ne zna sama, je pa stara 4 leta pa pol. Pa bomo že nekak.
Krči- nam ful pomagajo Biogaja kapljice s kombinacijo Coliprev kapljicami, jaz pa pijem čaj za dojenje ali pa kar navadni otroški čaj s komarčkom in janežem.
Sprehodi- prvič smo šli ven 9 dan, za 10 min. Zdaj smo zunaj 2x na dan po dve uri. Prvo rundo, ga imam na terasi pred hišo, jaz pa med tem pospravim in pripravim za kuhati, drugo rundo okoli 14h, pa gremo na dolg sprehoduser posted image .

Ima katera kakšno idejo oz. nasvet, kako se znebiti suhe kože po telesu in na petah? Kaj takega še nisem doživela, verjetno so res krivi hormoniuser posted image .

Še nekaj slikic:
user posted image
user posted image
user posted image  


_____________________________

30.08.2001 se nam je rodila prva zvezdica Larisa, 20.08.2006, pa še druga zvezdica Enya.
11.01. 2011 pričakujemo še našega fantka
17.01.2011 nas je osrečil še sonček Patrick

http://matejkas.moj-album.com/



(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 10:47:24   
brcica
se javljam dokler mali še spi user posted image
Sprehod midva sva zunej nekje do dve uri pol se morva pa itak podojit-to mi še ne gre v javnosti
Učke jst sem Jakobu kapnila kaplico ali dve svojega mleka v učko in je bilo v dnevu ali dveh dobro
Mozoljčki: tud mi smo jih mel in ne morš nč, to mora dat skozi, ker se mali čisti tvojih hormonov. Edino kar sem delala je, da sem mu večkrat na dan umila obraz z vodo.

Punce, ki uporabljate BioGaia kapljice, a kej pomagajo proti vetrčkom? Mi imamo nekaj dni krčke po 1 uro zvečer user posted image

(odgovor članu matejas)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 10:52:58   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Tiste, ki že uporabljate Lefaxin in svečke Carum carvi mi prosim povejte, kako in kdaj in koliko date user posted image  kapljic in svečk.


Ali mi lahko kakšna svetuje pravilno uporabo?

Jaz sem pa uspela pridelati mastitis, kljub temu da polno dojim in ves čas pazim na dojke.
Grrrrrrrrr!  Moj dragi je šel po recept in potem po antibiotike.

Resnično sem upala, da se bom tokrat izognila mastitisom. V prvo sem ga uspela dvakrat dobit.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 11:52:25   
Lora83
OJLA!
Da se malo po dolgem času oglasim. Je bilo tako lepo vreme, da smo skos okoli hodil, računalnik je pa počivaluser posted image
Danes sva z Niko prvič ostali sami, je šel očka v službo. Ji očitno tišina paše, saj že celo dopoldne spi kot polhuser posted image ali jo je pa v teh dneh sonce utrudilo. Ponoči se zbuja samo 1x, ponavadi zaspi ob 22, 23h, zbudi se pa ob 4,5huser posted image . Pridna, da le tako ostane.
Kar se hrane tiče, je pravi jedec in se pridno redi.
Kako čas beži, jutri bo naš sonček star že 1 mesec, v ponedeljek imava prvo posvetovalnico.
Rojstni list sva dobili šele v ponedeljek, so ga baje založili in so ga še 1x natisniliuser posted image

Lepo se imejte in veliko se smejteuser posted image


(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 11:56:09   
Lora83
BRCICA jst uporabljam BioGaio in ni vetrčkov ampak burja user posted image . Poleg tega pa uporabljam še kremico za masažo trebuščka od Celjskih lekarn, in tolažilne kapljice iz Tržiča. Dam pa vedno BioGaio zjutraj, pri prvem obroku. Sem se navadla kar z žličko, ker nikoli ne vem, če bo vse pojedla iz stekleničke.

(odgovor članu Lora83)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 12:00:19   
Putka
No, še jaz.. Sem nazaj od dohtarce, ki je potrdila da imam virozouser posted image . HB, ker me je včeraj že 4. dan konkretno kuhalo, skoraj 40 vročine, pa v pljučih sem imela enga hrošča.. Ampak ni pljučnica, me je skrbelo da kaj packam, pa da bom na AB končala..

Vitan je pa k sreči ful priden, večinoma spi, serje in seveda se dojiuser posted image . Sem zadnjič pregledala video dr.Karpa in je za dojene otročke normalno da manj spijo in se na 2-3 urce prebujajo..

planikica, mi smo že en dan dobro urco vozičkali, no mene je potem pobralo.. Ampak je tako lepo zunaj, da ni panike če en daljši sprehod narediš. Pa čez nosek dihajo, tako da tudi bolj mrzel zrak ne škodi. Itak tem malim ful paše zunaj, spijo ko ubiti.. Ko bom pa boljša se ti pa pridružim, upam da bo že naslednji teden..

spanje - naš spi kar pri nama.. Tudi obe punci sem tako uspavala, ker nisem imela energije, da se 5x na noč zbujam. Po dojenju se še malo razburja, potem pa zaspi. Ampak če ga odložim v zibko če ne spi dovolj globoko se takoj zbudi in potem spet od začetka.. Je res, da je potem težje otročka v svojo sobo dat, ampak meni je neprecenljivo spanje in ne funkcioniram z 3 urami na noč. Tako pač pokompenziram... V marsikaterih kulturah spi cela familija ves čas skupaj, pa je to tam čisto normalnouser posted image . In Vesna bo kmalu 8, pa ji je ful hudo, da ne more več k meni v posteljo prti..

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 12:01:23   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Lora83
BRCICA jst uporabljam BioGaio in ni vetrčkov ampak burja user posted image . Poleg tega pa uporabljam še kremico za masažo trebuščka od Celjskih lekarn, in tolažilne kapljice iz Tržiča. Dam pa vedno BioGaio zjutraj, pri prvem obroku. Sem se navadla kar z žličko, ker nikoli ne vem, če bo vse pojedla iz stekleničke.
Jaz mu dam 2 kapljici zjutra in zvečer, na žličko in zelo lepo dol popije..

(odgovor članu Lora83)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 13:29:01   
agataema
Pozdravljene,

oba moja mulčka spita in čakam, da se zbudita da grem na sprehod. Jaz sem tudi danes prvič brez moža, pa nam kar gre. Bom videla kako bo na sprehodu, če ga bo starejši kaj biksal.

Biogaia: jaz dam popoldne 5 kapljic na žličko. Morda bi bilo res pametno dvakrat po dve dati. Bom jutri probala.

Spanje: jaz ne maram, da spi pri nama v postelji, ker me je strah, da bi ga kater pomendral. Pa v svoji posteljici ima angelcare in sem bolj mirna, če spi tam. Če pa ne more zaspat nazaj v svoji posteljici, ga dam k sebi ampak potem jaz praktično nič ne spim, ker ga skoz čekiram.

Učke: jaz sem jih čistila s fiziološko in je bilo v dnevu dveh ok.

Jmpolona: alergije naj se pri tej starosti ne bi še kazale na koži. Pri nas je imel že po rojstvu preden je bil prvič dojen kar nekaj takih mozoljčkov po telesu in jih ima tudi še danes. V P so mi rekli, da je to od hormonov.

A ima katera starejše otroke v vrtcu? Mi smo ga izpisali za februar in marec in se bo vrnil aprila. Me je strah zaradi teh viroz, ampak po drugi strani mi je pa kar malo žal, ker se mi zdi da se dolgočasi potem pa ves čas samo sprobava moje živceuser posted image .



(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 14:58:50   
brcica
Lora83 hvala. A mogoče veš  a se lahko dajejo te kapljice skupaj z AD3 kapljicami?
Se mi zdi, da je moj user posted image pogruntu, da je na sprehodu prov luštn. Notr je tok tečn (pa mu nič ne fali), ko pa prideva ven je pa mir user posted image
zdj gremo pa kosilat user posted image

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 15:09:03   
Lora83
BRCICA nevem če se lahko dajajo skupaj, pomoje da ja. Jst AD3 kapljic še ne dajem, pomoje bom dobila recept v ponedeljek, ko imam prvič posvetovalnico. Upam, da ti bo katera znala odgovorit.user posted image

(odgovor članu brcica)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 15:51:16   
maggie27
Ojla!

Thanks Janci F, ful dobra ideja, pa še enostavno je za prenašat okoli v torbi.user posted image
Danes sem šla kupit Biogaia kapljice, ker se že par dni popoldne tolk joče da ni za zdržat, tko da so verjetno krčki - upam da bo kej pomagalo, aja dala sem mu pa zjutraj dve kapljici pa zdej popoldne dve, pa še zvečer eno - mu dam pa kar na dudo.

Spanje, če zvečer trdno zaspi ga dava v posteljico in ko se prvič ponoč zbudi za hranjenje NI ŠANS da bi potem sam zaspal nazaj v posteljici, tko da je pol pri meni in se me drži kot klop user posted image . Tud čez dan noče biti nič sam, ali pa sam ležat, tko da ga moramo skoz nosit. Itak potem ne morem čist nič naredit doma. user posted image  Pa še mož je šel dons prvič nazaj v službo, tko da sva sama.user posted image

Končno je ta mali zaspal, jaz grem pa na hiter pospravit pa kej pojest.

Papa

(odgovor članu Lora83)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 15:52:39   
Inčika2
Ojla!
Lu tud jaz sem spirala z fiziološko pa se mi ni zdelo nč boljš. Čeprov tud kamilce ne vem kolk ne pomagajo, čist mal je boljš. Jutri pride patronažna se bomo kopali pa jo bom vprašala kaj naj.
Planikica tud jaz sem že slišala za to da daš v uček mleko, pa sem čist pozabla tako da danes poskusm še s tem.
Spanje: naša se zbuja ponoči na 2-3 urce. Spat gre ob 23ih pa se zbudi ob 2h, drugo rundo spi tam nekje od 2.30 pa do 5ih pol šestih odvisno. Potem se gremo preobleč, pa spet mal podojit in nato spi tam nekje do 8ih. Sem pa opazla da je čedalje večkrat budna od 10ih pa vse do 13 ali 14ih. Potem jo pa zmanjka za 4 urce. Drugače jo pa dam tud jaz v posteljico, ker če je pri nama se zbudim vsa zlomljena.
Dojenje: ful bruha, ker nam ful malkrat uspe podret kupčka in potem je kar naprej lačna, tako da moram včasih dodajat AM, kadar pa ne bruha se mi pa naredi tolko mleka da ga moram zbrizgat. Iz ene dojke ga nabrizgam 100ml, pa še bi ga lahko pa raje neham, ker poje tam cca 90 – 100ml.
Sprehodi: do zdaj smo šli ene 4x ven, kam daleč ne gremo ker mene še zmerej boli ranauser posted image , imam še vedno šive. A še katero tako boliuser posted image V pondeljek bo že 3 tedne od poroda, pa grem ful težko po stopnicah. Sem mislila da bo že prej kaj boljše. Danes je šel pa tud moj prvič v službo tako da smo sameuser posted image . Res si ne predstavljam kako bi mela še enega starejšega otročka doma zdaj ko sem še v takem stanju.
Krčki: Bili so sam enkrat, upam da jih bo čim manj. Dam ji pa vsak dan malo komarčkovega čaja. Če bi se pa stopnjevalo bom šla pa po kapljice.
Janci F: a si kaj probala izbrizgat mleko? Upam da se hitro pozdraviš user posted image user posted image
Putka: Upam da se tudi ti čimprej pozdraviš user posted image user posted image
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3]Lep dan še naprej!

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 16:35:40   
Putka
Inčika, trije tedni so kar huda.. Čeprav me je po prejšnjem tudi precej dalj bolelo, pa komaj sem do vrtca in nazaj prišla, sem bila takoj utrujenauser posted image . No, tokrat me šivi bolijo od kašljanja Ker sem par dni fajn krehala, sem zgleda malo razbolela rano.. Pozabiš, da je notri tudi vse prerezano in se mora fajn pocelit..

maggie, jaz sem se res potolažila, ko sem o 4. trimesečju začela brati. Do 3h mesecev so otročki v bistvu še fetus, tako pravi, in ni nič narobe, če jih max razvajamouser posted image . Oz. so določenih stvari, kot je nošenje, guncanje že iz maternice navajeni. In v mnogih kulturah so dojenčki ves čas na rokah oz v slingih/trakovihuser posted image .. Mogoče bi si kaj takega omislila, da si malo roke razbremeniš..

Jaz sem Vitana včeraj za par minut prvič v sling dala, najprej se je ful razburjal, pa se mi je kar malo smilil ves zgužvan. No, vmes ko sem si kavo naredila je že fajn smrčal..

agataema, jaz imam eno v vrtcu, drugo v šoli.. Kaj naj jo še iz šole ven vzamem? Pa je prav tavelika tale virus iz šole prineslauser posted image .. Pač vsi doma z maskami na obrazu hodimo, si razkužujemo pridno roke, še tamala pozna rutino V P so mi isto rekli, naj pazimo na higieno, pač ni kontakta ko nekdo kašlja, kiha... Ker potem smo lahko celo prehladno obdobje v izolaciji, pa še to ni nujno da bi pomagalo.. Čeprav bi bila čist vesela, da bi nas taleuser posted image virus obšel..

< Sporočilo je popravil Putka -- 9.2.2011 16:36:54 >

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 17:03:27   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: Lu

A vam vaši user posted image kaj polivajo? Meni Maša res ogromno. Mi jo je včeraj mami tudi tehtala in ji je teža malček padla. Pripsiujem temu, ker mi poliva.



Naša je ful polivala eno obdobje. Najbolj je pomagalo to, da sem hranjenje večkrat prekinila in vmes podrla kupček z njo, potem pa je jedla dalje. Zraven tega, sem jo še 10-15 minut po zadnjem kupku držala pokončno in pol ni polivala.

Mozoljčki... mi smo jih dobili šele pri 6 tednih, zgledalo grozno, ampak mora it skoz to, pa nič mazat, bolj smo nekaj poskušali slabše je bilo, pustit na miru, pa zgine.

Biogaja...verjamete ali ne (nekateri mi namreč ne), ampak naša je imela po teh kapljicah grozne krče, da so meni solze tekle, ko smo jih ukinli, se je stanje neprimerno zboljšalo.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   [Brisano sporočilo]
9.2.2011 19:50:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Januarski sončki 2011
9.2.2011 20:49:38   
maca81
IZVIRNO SPOROČILO: planikica

IZVIRNO SPOROČILO: jmpolona
Alo punce.
Očke tudi jaz izpiram s fiziološko - so mi tako tudi svetvali pri starejši punci in preverjeno deluje.


Baje najbolj deluje nekaj kapljic materinega mleka. Sliši se čudno, ampak ima baje antibiotične učinkovine.

Malo vdiram v vašo temo- jaz sem poskusila z mlekom in je delovalo hitro, nekje v dveh dneh. Med podojem kapneš kapljico ali dve v oček, user posted image  sploh ne moti.

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Januarski sončki 2011
10.2.2011 9:34:31   
darchy82
Dobro jutro user posted image .
Danes je naša mala spet spala v svoji zibki in moram rečt da je bila ful pridna in je spala ko polhek. Edino z uspavanjem smo imeli manjše probleme, ker je duda cel čas ven padala user posted image . Sem se pa uspela ponoči celo malo naspat tud sama. Upam, da nam jo uspe hitro navadit na zibko.
Včeraj smo se še prvič kopali in je pupika ful uživala user posted image . Zdej se gremo pa še mal nafutrat, ker je skoz lačna user posted image .

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Januarski sončki 2011
10.2.2011 9:43:45   
Lora83
Oj!
A še vse spite.user posted image Mi že drugič. Ponoči se je zbudila okol 3h da sva pojedli, po podiranju kupčka mi je zakinkala na rami, potem pa v postlco nazaj spat. In smo spali do 7.30. Ko bi bila vedno tako pridna. Zvečer gremo spat pa ob 22h. Spi celo noč v postlci, zjutraj se pa malo pocrkljamo pri nama.
Ali imajo tudi vaši otročki vsak dan določeno uro, ko so budniuser posted image Jst sem pri naši Niki opazila, da je budna vsak dan med 17-20 uro. Kar se ure tiče mi odgovarja, si je dobr izbrala, ker je takrat tud user posted image doma. Dopoldan pa lepo pančka.

Punce hvala, da ste omenile, da dajete BioGaio v 2 odmerkih. Danes to prakticiram, ker se mi zdi da popoldan tudi rabi.

Juhuhu danes imamo že 1 mesec!user posted image Kako čas beži!!

Lepo se imejte in veliko se smejte

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Januarski sončki 2011
10.2.2011 9:51:56   
Lora83
darchy82:  jst pa ne prakticiram dude, ker vem, da bi mogla pol vstajat in jo skos popravljatuser posted image . Če bi izrazla željo valda ne bi odrekala. Se mi je pa učeri tema pred očmi nardila, ko ji je moj kao da jo malo zamoti vtaknil dudo v usta, pa sploh ni bilo potrebe. Haha !! Sem mu rekla naj jo kr navadi, pa bo on vstajal in ji dudo popravljal. Sej mala dude niti ne mara, jo vn pljune. Razen, če ji moj user posted image nanjo da tolažilne kapljice. A tvoja ima rada dudo

(odgovor članu Lora83)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Januarski sončki 2011
10.2.2011 9:54:46   
agataema
Mi smo imeli pa danes čudno noč. V bistvu je bil problem, da sem s tamalim na kavču zaspala in je prvo dolgo rundo 4 ure odspal v ležalniku, potem ko sva se preselila v spalnico, se je pa zbujal na 2 uri. Sicer se podoji in takoj zaspi nazaj, ampak zame je bilo kar mučno.

Zdajle sva s tastarejšim pospravila po kuhinji, je kar zanimivo ko triletnik zlaga posode v stroj, ampak rad pomaga in je treba izkoristit dokler ima željouser posted image .

Zdajle naju s starejšim čaka še peka kruha, ampak še prej se je pa mali oglasil in se gremo futratuser posted image .

(odgovor članu Lora83)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?