|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarski sončki 2011
6.2.2011 7:59:16   
januarcek2011
jutro

mi smo se po parih prespanih noceh danes zbujali tocno na 3 ure k da smo tempirani na urouser posted image .
drugace se dobr stimamo.ucerej smo bli na soncku.je blo ful toplo tko da danes ponovimoo vajouser posted image .gramcki pridno rastejo.iz porodnisnice sva prsla je mel 2660 zdaj je 14 dni po porodu in imava 3100.
pri nam se je ze zacelo neko zvijanje in to najbl proti veceru tko da morem kapljice nabavit.
teo je na antibijotikih unetje usesuser posted image user posted image user posted image .moj tud bolanuser posted image user posted image user posted image  skratka groza.
zdele pa kofe kuham da mal seb pridemuser posted image user posted image user posted image

a se eno vprasanje za tiste k imate doma 2-3 otorcicke.zanima me glede lubosumja ostalih otrok?pri nam je tamal ful lubosumen in mu ful velik pozornosti posvecamo ampak on se zmerem dela svasta da pritegne se in se pozornosti.sej vem da je to normalno ,da so otroci lubosnumni sam vcasih pa mal tud pretirava.vcasih se tolk dere in to prov zanalasc pa mu recemo da neha pa je upitje se vecje.k mu kej hocem povedat me sploh ne ferma 5 %.je res da je star 3 leta(najhujse obdobje se mi zdi) ampak vse en.z nim mamo tud ful problrmr za jest pol pa se na tem iskorisca

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Januarski sončki 2011
6.2.2011 14:00:18   
darchy82
Se vidi da je vikend in lepo vreme user posted image . Je kr malo zatišje tu gor. Mi smo bili danes spet na sprehodu in je bilo super na sončku, Lana je pa uživala 100 na uro. Pa še naslednje dni nam bo vreme naklonjeno user posted image .
Uživajte še naprej in upam, da ste že vse dobile svoje user posted image , če ne vam pa želim da mine čim hitreje.


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu januarcek2011)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Januarski sončki 2011
6.2.2011 17:31:38   
Tiasana
Hejla...

Se lih na hitrco oglašam..danes ravno iz porodnišnice. user posted image
3.2. se nama je rodil Jaša, velik 55 cm, težak 3270 g. Je taki cukrčekuser posted image .

Več pa še kaj naslednjič. Dojenje nama je steklo, le danes mali preveč spi, pa ga morem kar prebujat.

Lepo nedeljski večer, za nazaj pa morem še prebrat user posted image ...

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 8:38:07   
darchy82
Tiasana čestitke za sinčka Jašo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A je zdej še kakšna user posted image ostala?



_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu Tiasana)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 9:31:34   
Lu
Tiasana čestitke za Jaša user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 9:35:25   
Lu
januarcek2011 ljubosumje bo minilo.... Midva imava med Majo in Tianom 1,5 leta razlike. Ko sem rodila Tiana, je bila Maja pravi mali user posted image . Ljubosumna 100/h. Ampak se je potem nekako umirilo. Ne čist, ampak je bilo za živet user posted image Zdaj, ko imamo Mašo. Maja bo stara 6 let. Nimam pripomb. Maja zelo dobro prenaša. medtem ko Tian. Ga meče na polno. Išče full pozornosti. V vrtcu baje zelo zelo nagaja drugim otrokom, kar prej ni. Doma nagaja Maji. Se sam derem. Tako, da če se le da, se pozabavam sama z njim, da vidi, da ga ima mamica zelo rada. Upam, da tudi pri nas čimprej mine.

Večerno spanje. Pri nas še vedno isto. Nekje 2 podoja na noč. MAša pridna. Edino proti večeru se mi zdi, da mi mogoče malček mlekca primanjkuje, ampak nekako zguramo. Jo skoz neki dojim pa da potem mir.

Zdaj pa čakam, da se dečva zbudi,... to bo čez kako 1,5 urco potem gremo pa mal na sončka. Po sprehodu potem tako spi, da je kaj. No, saj samo da jo oblečem v pajaca že začori mala :-)


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 11:30:05   
rdečebela
pozdravljene,
čestitke tiasana za sinčka,želim vam čimveč prespanih noči in lepih trenutkov

da poročam še o stanju pri nas...
dojenje - nam gre kar uredu, mislim da je mleka zaenkrat dovolj, vsake tolk časa mi kar spuščajo te moje mlekarne (pa tolk sm se sekirala da ne bom imela dovolj mleka) in potem si ga vmes kar ven črpam, naredim zalogo za kakšne krizne situacije dojim nekje na 4 ure.
Manija z dudo se kar nadaljuje, ne vem kako bom to rešila... skratka malo se sploh ne da zamotit na kakšen drug način, če nima nič v ustih. Ko se podojiva jo odstavim, ker čene bi ona kar cuzala v prazno, ko ugotovi da nima ničesar v ustih plane v jok. Sploh se ne potolaži dokler ji ne damo dude. In še to, mora glasno cmokati z njo prav smešna je.
spanje - spimo kar uredu, se ni za pritoževat, ponavadi naredi 2 krat po 4 urce ali pa tudi 5, kakor jo prime. Zadnje 2 dneva sicer opažam da jo ponoči veliko bolj napenja, non stop jo matra zrak po trebuščku. Včasih ji celo rata da prdne
včeraj čez dan je ful malo kakala, je pa zato naredila ponoči ogromno porcijo, lahko je bila tudi zaradi tega malce bolj razdražena...
sprehodi - včeraj smo šli prvič vozičkat, pa najbrž ji je kar pašalo, prespala je cel sprehod. In to brez dude. Seveda se je predramila takoj ko smo prišli v hišo.
kopanje - v sredo naj bi prišla patronažna in jo prvič okopala. Končno! sem upala da bomo že prej počofotali. Kako ste se vi in vaši sončki navadili/privadili na koapnje? Ponavadi kar uživajo, ima katera probleme s tem?
čišča - že dolgo časa samo rjavkast izcedek, pa noče in noče nehat. A je katera že bila na pregledu pri ginekologinji po 6ih tednih?
Drugače smo pa nabrali kar nekaj novih mozoljčkov... patronažna sicer ni nič komentirala da bi bilo kaj narobe, a to od mleka pride al od česa?

Gremo se oblečt za sprehod, zunaj je krasen sonček. se slišimo

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 11:37:13   
Putka
TIASANA IN JAŠA ČESTITAM!!!

Še bim*bam in Barby se morata javit, pa smo komplet!!!

Jaz imam pa virozo, sem zgleda vseeno od punc pobralauser posted image . Kašljam, pljuča bolijo, vročina 39 st.. K sreči je Vitan ful priden, samo spi in je, pa raste.. Se mi zdi je že konkreten podbradek dobil.. V četrtek pride patronažna s tehtnico, da vidimo kam je prilezel.. Se mož ful obnese, vse rihta, pere, punci zabava - danes obe doma ker je v šoli frej danuser posted image

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 12:52:23   
lealea
brina časti user posted image    user posted image    za 1. mini rojstni danuser posted image  juhuhuuser posted image

drugače pa nič novega, AD3 še nism začela dajat, pa nočni tajmingi so se mal spremenil, k sreči še na boljšuser posted image

greeemo veeeennnuser posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 13:29:34   
planikica
Na svojem blogu sem objavila zapis o Renku z njegovo fotko. Vabljene na obisk: http://toje.to/renko (večinoma pišem v angleščini).

(odgovor članu lealea)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 16:48:50   
darchy82
planikica lep blog pa itak ful luškan sinko user posted image user posted image
Jst sem pa nameravala danes z Lano na sprehod, ampak sem imela kr nekaj dela tko da se nam časovno ni izšlo user posted image . Sva šle samo mal na luft za par minut, sicer bomo pa jutri nadoknadili, ko je še en lep dan napovedan user posted image


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 17:14:42   
drobižek
Če katera rabi , prodam Aventovo prsno črpalko zelo malo rabljeno...

Je takšna:


http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=204958

Lp, pa veliko sončka...

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 18:02:16   
januarcek2011
a mogoce kera lahko nabavi lefaxsin austriske kaplce.pr nam so se ful krci zace pomaga nam pa nc

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 18:07:01   
Inčika2
Ojla!

Da se še jst na hiter po zeelooo dolgem času javim.
24.1. smo postali družina. Pridružila se nama je naša mala princeska Lara. Težka je bila 3410g velika pa 52 cm. Porod je bil kar naporen sem kar fajn šivana in še zdaj po 14 dnevih me še zmer ful boli in sedet brez obroča splohne morem. Ampak bo že, važno je da smo zdravi.
Dojenje nam je tud steklo. Na sprehodu sva ble prvič v petek je kar uživala. Edin zdaj se ji je pa uček ful zagnojil, upam da je nism že prehladila. Spiram ga z kamilcami, pa morm reč da je od včerej že boljše.
Krčke je pa tud že mela pred enim tednom jo je ful zvijal tako da ji vsak dan dam vsaj 50 ml komarčkovega čaja.

Lepo to da smo se preselil na novo temo, mi je všeč ta naslovuser posted image .

Čestitke vsem novopečenim mamicamuser posted image

Zdaj pa grem ker se je zbudila

Lep večer, se beremo....

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Januarski sončki 2011
7.2.2011 20:07:52   
planikica
Lepa hvala, darchy82 user posted image

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 11:19:58   
Nina 30
hey jaz sem tud čist adijo, ponoči mamo zabave na vsake tri ure je gor pol pa še dve uri po jedi ne zaspi ker samo gleda okoli ,meni ej prav kriza pri Lei tega ni blo ona je spala od začetka po cele noči brez problema tu pa je čist kontra,tak da mi je kar kriza,ati gre jutri delat fertik očetovskega in me je prav strah kak bom sama z dvema ,drugače pa mamo posvetovalnico 14.2.me zanima kako bo stanje! mali mi poje med 120-130 po flaši a je to dovolj al premalo?naj mi kira pove ko ima mesec staro štručko???

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   [Brisano sporočilo]
8.2.2011 11:24:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nina 30)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 11:49:03   
planikica
Punce, za kako dolgo hodite ven s svojimi sončki v teh dneh? Moj je star nekaj manj kot dva tedna...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 12:12:51   
agataema
Planikica, jaz sem šla najprej za 15 min, drug dan za pol ure, potem za eno uro, zdaj v tem lepem vremenu smo pa kar 2 uri zunaj. Smo šli pa prvič ven ko je bil star dva tedna in 3 dni.

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 12:20:07   
planikica
Hvala! Mene ven vleče, pa se dragi boji, da je več kot pol ure preveč...

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 12:39:38   
agataema
Jaz mislim, da pri teh temperaturah pol ure ni preveč, saj je na sončku res toplo.

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 13:35:38   
maggie27
Ojla!

Ja mi tud vsak dan ven hodimo, za kakšno uro - ta malemu je ful všeč zunaj, sam je spet neki začel kihat pa smrkat in kašljat tko da bova zdej ene par dni spet samo noter čeprav me tolk vleče ven user posted image .
Kopanje, ko ga je patronažna skopala je blo cel cajt dretje kot da ga iz kože dajemo, sva mislila da najin pa ne bo maral kopanja, sam takoj ko sva ga midva v roke vzela in skopala pa je užival kot angelček - očitno ne mara tujih rok user posted image , tko da zdej nimamo problemov.

Mene pa zanima, tiste ki jih hranite po flaški: kako naj spakiram mleko v flaški recimo za seboj, če kam gremo? Sicer dojim, samo nima dovolj ker dobi mleko samo iz ene dojke, tisto razliko pa po flaški dobi, pa ne vem kako naj izvedem da bo imel toplo mleko sabo, če kam gremo. Sicer ga lahko podojim, sam ne bo imel zadosti.

Spanje: ponavadi papca na tri ure in tud ponoči ni nič drugače, tko da vstanem ob pol dveh pa potem spet ob pol petih, pa tko naprej čez cel dan.user posted image  Jah, spanja pa ne vidim dost....user posted image

Papa

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 13:56:45   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: maggie27

Mene pa zanima, tiste ki jih hranite po flaški: kako naj spakiram mleko v flaški recimo za seboj, če kam gremo? Sicer dojim, samo nima dovolj ker dobi mleko samo iz ene dojke, tisto razliko pa po flaški dobi, pa ne vem kako naj izvedem da bo imel toplo mleko sabo, če kam gremo. Sicer ga lahko podojim, sam ne bo imel zadosti.



Jaz sem pri prvem vedno nosila seboj v majhni termovki vročo prekuhano vodo, v plastenki hladno prekuhano vodo in v posodico pripravljeno količino Aptamila. Ko sem potrebovala sem vse skupaj zmešala v flaško in to je to.

Posodico sem imela pa tako http://www.nakupovanje.net/avent-disperzijska-posoda-za-mleko-v-prahu-s-tremi-predelki-pr-1163908 in je ful super, ker lahko že doma pripraviš točno količino mleka.

(odgovor članu maggie27)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 16:56:59   
darchy82
Tud mi smo bili danes na sprehodu user posted image user posted image . Zdej gremo ven za slabo urco, ker je pri nas na sprehajalnih potkah še vedno mal snega in gremo težko kam daleč. Spomladi bo že boljše user posted image .

Mene pa zanima, če vaši user posted image ponoči spijo v zibkah in posteljicah? A ima katera user posted image kar pri sebi? Midva sva jo prvi teden dajala spat v zibko, ampak je rabila ful časa da je zaspala, pa še ponoči je bila cela procedura, ko je bilo treba dojit. Zdaj spi kar pri nama, ker mi jo je ponoči tako najlažje podojiti pa še obe hitro zaspiva nazaj user posted image . Me pa malo skrbi da se ne bi preveč razvadila in da kasneje ne bi več hotela v zibki spat user posted image . A ima katera kakšno izkušnjo s tem?

Kako pa drugače uskladite svoje partnerske odnose in user posted image ? Meni je kar mal čudno ker imava zdej z mojim user posted image bolj malo časa eden za drugega user posted image .

< Sporočilo je popravil darchy82 -- 8.2.2011 17:00:29 >


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Januarski sončki 2011
8.2.2011 17:32:35   
Janci F
Tiste, ki že uporabljate Lefaxin in svečke Carum carvi mi prosim povejte, kako in kdaj in koliko date user posted image  kapljic in svečk.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?