|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
10.12.2011 10:31:34   
Mala_princeska
bjondi hvala, ker si nam pričarala toplo vzdušje s temi vašimi Lj. lučkami, ki jih jaz prav pogrešam - včasih smo se zvečer s kako kolegico sprehodili po St. Ljubljani, šle na kako vročo čokolado,...

moji trije so se odpeljali na obisk k Dedku mrazu v partnerjevo službo (jih bo obiskala igrica Kaličopko), jst pa skočim pod tuš in v službo.




(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
11.12.2011 20:07:20   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska
moji trije so se odpeljali na obisk k Dedku mrazu v partnerjevo službo (jih bo obiskala igrica Kaličopko), jst pa skočim pod tuš in v službo.

Tudi pri nas v službi je bil Kaličopko. Tamau je kar sodeloval, je bil pa zanj cel šou malo predolg. Pa nič hudega, vsaj vem pri čem smo.

Odkar je bil bolan pa naš fant nič več ne rine ven. Nasprotno, se pritožuje, da je mrzlo in da bo notri. Tako smo smrekico postavili že danes. In najnovejši trendi so takile:
user posted image


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
12.12.2011 11:37:51   
bjondi
tecka user posted image  ...user posted image  vidim ,da bo treba pri nas dat malo bunk dol user posted image ...no ja ,skromnost je lepa čednost a n...ampak motorka je pa zmaga...pri nas mu še k sreči ni kliknilo ,da bi se je lotil...

< Sporočilo je popravil bjondi -- 12.12.2011 11:38:25 >

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
12.12.2011 17:33:00   
dreamhorse
Dober večer punce.
Z Žano sva bile danes pri zdraniku na kontroli in sva do konca tedna doma, potem gremo tako na dopust, zadnji teden pa imam kolektivnega, tako da ne grem letos več v službo. Juhejjjj

Jutri bova pa postavile smrekco, pa malo gre k mami, ker imam jaz en služben "sestanek".
Mi pa manjka it ven, malo greva tule pred hišo in je to to...

Drugače pa se vidi da je vesel december, da vse hodite po zaključkih, in nič ne klepetate? user posted image

pa prosim za ideje, kaj lahko z žano počnema doma.. nama že zmanjkuje idej


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
13.12.2011 17:15:32   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse



Drugače pa se vidi da je vesel december, da vse hodite po zaključkih, in nič ne klepetate? user posted image





nak nak, ne hodimo po zaključkih, delamo, delamo, la la la.... ko pa imam cajt pa na kavču ležim namest na rr-ji user posted image user posted image
resno....veseli december je letos zame delo, delo, delo..... no pa ne bom jamrala dobro da ga imam user posted image

držim pesti, da mini ni tle gor ker je delo dobila user posted image user posted image

oooo DH ti pa že doma, ti je že dolgčas kaj user posted image user posted image pakiraj kufrčke za v tople kraje...

hm.....izdelujta novoletne voščilnice z Žano, če jih še niste

pa še eno vprašanje khhh....khmm.... a ste v trenirki al v speglanih hlačah al prisegate na jeans??? kaj pa je narobe s trenirko? ma kaj se bodo še spomnili, da nam ne bo dolgčas v tej naši slo.....

no zdej pa resno: moj je otroke peljal k enemu dedku mrazu, jaz doma kuharim user posted image - golaž za jutri, puding za desert ob večerji že kuhan + jagodni kompot,
pralni stroj se pere,
grem še v cunje

aja pa palačinke bodo za večerjo, masa že narejena.
(nadomeščam mini s kuhanjem, ko je ona ponavad tko pridna user posted image user posted image )

ja pa našo psičko sem že na sprehod peljala.

tecka tvoj mali veliki junak pa bo mojster d.o.o. user posted image
smrečica bo lestos super obtesana

za naše okraske pa ne grem jih extra nakupovat, obesila jih bom gor kolikor jih je od lani ostalo, ogromno se jih je med letom razbilo, ko sem škatle premetavala,
nekaj bo domače okrasitve s šolskega bazarja

< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 13.12.2011 17:16:39 >

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
13.12.2011 19:05:51   
dreamhorse
Jaaaa, pakirat lahko začnem počasi, to pa res... nimam niti v glavi, kaj morem s sabo vzet, če morem še kaj kupit, nič.
Jutri bova smrečko postavile, pa kaj se bo še našlo.
In imam zaključek s tečajem nemščine.


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
14.12.2011 7:57:27   
bačko
Bjondi zelo lepe slike.Kot bi bila dejansko v tem trenutko v mestu in jih gledala. user posted image user posted image user posted image user posted image
Dh blagor tebi ko boš do konca leta doma.Pri nas pa se sedaj začne veselo. user posted image user posted image user posted image user posted image
No jaz grem danes malo v nabavo.Moram kupiti malo skromnih daril pa še zase kako majico pa pajkice.Zdaj ko sem imela angino sem malo izgubila kg.user posted image user posted image user posted image user posted image Bodite pridne.
Aja včeraj smo pri Lori v vrtcu delali svečke.Delali smo ledene sveče in dišeče pa z raznimi okraski notri.Bilo je super.Samo otroke to ni kaj preveč zanimalo in so se raje igrali starši pa smo svečke delali. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
14.12.2011 9:09:16   
manna
helou
kaj je tle nekam potihnilo vse? pečete piškote in krasite smrekce najbrž.
tecka, kok je srčkan majster user posted image Bo mal smrekco požagal kr je preveč vej! Une v gozdu niso takeuser posted image

Ja no pr nas smo pa Mančico prestavili v taveliko posteljo 90/200, tamalega pa v njeno 60/120. (Seveda tamali je še v najini spalnici.) Obneslo se je krasno, z Manco namreč. Lepo je prespala že prvo noč in sploh ni niti enkrat prišla ven iz sobe. Pa nasploh je bolj pridna odkar je v vrtcu, moram jo pohvalit. Tudi pleničko smo spet dali dol. Tamali je pa malo manj navdušen nad posteljico, ker rajši spi v samopostrežni okrepčevalnici Pr' mami  user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
14.12.2011 10:40:20   
Mala_princeska
Manna si me nasmejala user posted image
Nič kar lepo vztrajat s pobčkom v svoji posteljici in s punčarco v svoji, joj kdo to piše user posted image (jst ki sem komaj našla način kako punčaro umirit za spanje včeraj)

ja končno sem našla način kako našo manco zvečer umirit - da jo pocrkljam, nosim in se potem uležem zdraven nje da se počuti varno, pa brez vpitja, njenega iziljevanja in konec koncev tudi mojih izpadov, ko mi stop na "živc".
tko da sklep bo oz. je: zvečer malo knjigice prebrat, potem pa crkljanje in spanje.
le tako je bila tudi zjutraj mirna in naspana, čeprav je zaspala krepko po 21.uri.

nič punce danes sem popoldanska in hitro še kosilce pripravim in pospravim cunje od včeraj, potem pa v službo.

se beremo.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
14.12.2011 10:42:18   
Mala_princeska
>Bačko ja bo pestro, saj bomo pošiljali voščilnice in pakete user posted image ,
si pa vsaj potem fraj na praznike, jst recimo 24.12. delam do 18 ure, pa 2.jan tudi delam.
Boš zdržala, v šopingu si pa le kaj privošči user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
14.12.2011 11:33:07   
mini86
čau..ne js sm še zmeri v stari službi pri babiuser posted image user posted image
je fajn..upam da še lepše konec meseca ko bo plačauser posted image user posted image

dh-kaj lahko s tamalo delata..miljon stvari..
učeri je bil rečmo tisti dan ki se posadi božično žito.., če imaš prazne lupine od orehov-js si jih že prej naberem in jih imam spravljene, lahko nardiš ladice-malo plestelina in zobotrebec notr pa zastavico gor, pa jih spustita po bližnjem potočkum če pa tega ni bo pa tud domača banja dobrauser posted image , pač 100001 varjanta peke piškotov, kupla sem ta velik list un za plakate in lansko leto sva nardila ogromnega snežaka in ga je marcel pobarvu pa mamo to obešeno na vhodnih vratih, letos sva pa list okol obrnla in sm nardila spet ogromno drevo, izrezala iz kolaža listke in iz ene par revij gozdne živali, on pa je vse to prilepil gor, v umivalnik natočiš vodo, notr detergent in ji daš "za pomivat" posodouser posted image v pomarančo lahko zapičita klinčke in nardita ježka, pikapolonico...skuhajta skupi kompot, daj ji nožek dilco in ji samo peške vn pober ona nj pa reže po svoje, naštimaj vse v svoj lonček-voda, moka, makaroni, kakao, špageti, čokolino.......in ji daj kuhavnico, eno večjo posodo in naj ona po svoje meša........................................................................še zmeri pa ji pusti proste roke da se tudi sama malo zaigra..

no js za praznike ne delamuser posted image


mi mamo tud obvezno pravljico za lahko noč, potem pokrit njega in še živalce in potem lahko grem, no prej še pije bolj kot ne iz navade in to je to..

manna-sem vesela za vas..tud lucjan se bo unesel samo uztrajaj..trud bo slej kot prej poplačan..je pa to dobro tako zanga kot zanj..ti si bolj spočita in ostalo, on pa tud ni v nenehnem iskanju tebe in tvoje bližine..no pa sj veš kaj mislim..


http://trgovina.mercator.si/webapp/wcs/stores/servlet/tehnika/gospodinjski-aparati/aparati-za-pripravo-hrane/sekljalniki/sekljalnik-830150
a ma katera tole stvarco..js bi jo fuuuul rada mela, uporabljala vem da bi zelo, samo glede na to da ni tok malo denarja bi e prej prepričala če je sploh to to


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
14.12.2011 12:53:36   
dreamhorse
Medve sva danes okrasile smrečko, pripravile njen kovček, (kolegica mi je včeraj sporočila, da so v kratkih rokavih na Lanzarote, saj je ona zdaj tam)
pospravile in odtujile nekaj igrač, ki niso več aktualne, mala zdaj počiva, jaz pa imam eno malenkost še za naredit za službo.

Mini, hvala za ideje, kako preživeti prosti čas...

Moram pa pohvalit mojo punco, da že cel teden pridno hodi kakat na stranišče, seveda mi prej pove, in da že 3 dni spi ponoči brez pleničke... Juhuuuu... Zelo je pridna...

Tako, zdaj pa grem k njej, ko gleda Modro luno (smrkce film) tako jih ona imenuje... in jih naravnost obožuje...
Jaz bom tudi jutri popoldan šla kupovat neka darila za nl..
Žana bo dobila dojenčka, od moje mame in sestre voziček, od svakinje pa mozaik, tiste gumbke za pikat v tablo.... pa še eno pijamo sem ji naročila, seveda s smrkci.

Joj, sem se spomnila, da sem pozabila spakirat pijamo... user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
15.12.2011 8:09:07   
manna
Dobro jutro
sem se glihkar dala na to da naredim koledar za nono in babico, s slikami naših otročkov seveda, pa vam bom prilepla še eno sliko mojega malega termoforja..


user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
15.12.2011 8:27:50   
bačko
Jutro!
Mini tudi meni je ta stvarca zelo všeč. user posted image user posted image user posted image user posted image Sem možu rekla da bi jo imela pa je rekel da jo ne rabim.
Mana pravi lepotec je!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No jaz sem včeraj samo bolj zase kupovala.Sem rabila malo majic in kake kavbojke.Darila pridejo naslednji teden v načrt.Tašči sem že kupila čokoladni med.Jaz razmišljam da bi Lori kupili Baby Borna.Imamo že Baby Anabello samo ne deluje več tako kot bi morala.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
15.12.2011 8:49:51   
dreamhorse
Manna, lepi fant, in tečka, tvoj tudi seveda...

Jaz pa sem se rešila največjega bremena v svojem življenju. Zdaj vam lahko povem. Podjetje v katerem delam, je 25 % v moji lasti. Včeraj sem ga prodala.... in tako sem srečna...
Bjondi, še enkrat hvala za vse...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
15.12.2011 9:37:40   
bačko
Dh čestitam za prodajo!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
15.12.2011 10:55:45   
smrketa24
manna - kakšen lepotec je, pa tako resno gleda user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
15.12.2011 16:12:36   
mini86
rešila največjega bremena v svojem življenju. Zdaj vam lahko povem. Podjetje v katerem delam, je 25 % v moji lasti. Včeraj sem ga prodala.... in tako sem srečna...
Bjondi, še enkrat hvala za vse...


ej js sm blond in ne štekam..prodala, v tvoji lasti..a lahko še po domače napišeš plis..drgače pa čestitke..predvsem zato ker si srečna..

manna-opa ker frajer..ne vem zakaj-tvojga sem vidla glih ene 2x čene clo enkrat ampak me prou nanga spominja..učke ma pa od sestrce..khm..ne vem kje si ti zravnuser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
15.12.2011 17:50:11   
tecka
Ojla.
Evo, jaz sem spet na pragu bolniške. S tamalim sva oba precej prehlajena. Jutri sem vzela dopust, upam, da se čez vikend malo pokrpava. Je pa križ, ker sem mu "obljubila" da jutri ne gre v vrtec in da se bova zabavala, on pa si je zaželel, da bi se zabaval v tisti trgovini z igralnico (Mothercare)user posted image Ni kaj, ima dober spomin.

Manna - luštkan pobič. Pa nič tako drobčkan kot Manca, kajneda.

DH, jaz pa sem bila prepričana, da imaš težave s šefi. Potem pa poveš, da si šefica TI.user posted image No, zdaj boš pa res lahko uživala na Kanarcih. Mini ti je napisala ene par idej za deževne dni - pri nas trenutno sicer palijo vodene barvice in čopič, pa prstne barve, ko se popaca, ga pa dam k pomivalnemu koritu in še malo pomiva. Edino detergenta mu pa jaz ne dam. Pa zelo rad ima lepilo - le da bi on lepilo nanašal na papir, potem pa nič gor nalepil, ampak ga razmazal. Pa mu tega ne dovolim, ker ne gre dol iz cunj.

No, punce, imejte se.



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
15.12.2011 19:08:08   
dreamhorse
Mini... kaj ne razumeš? Prodala sem podjetje, v katerem delam, in katerega sem (zdaj bila) lastnica 25 %. Podjetje je ustanovil moj oče, po njegovi smrti sem ga podedovala. Razen službe tam nisem imela nič kaj več koristi. In to, da sem solastnik je bilo prej slabost kot prednost. In ja tečka.. četudi sem lastnik, en bi rekla, da sem šefica, ker mi je bila šefica velik trn v peti. Upam, da bo sedaj drugače.


(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
15.12.2011 21:10:26   
mini86
rešila največjega bremena v svojem življenju. Zdaj vam lahko povem. Podjetje v katerem delam, je 25 % v moji lasti. Včeraj sem ga prodala.... in tako sem srečna...
Bjondi, še enkrat hvala za vse...
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Mini... kaj ne razumeš? Prodala sem podjetje, v katerem delam, in katerega sem (zdaj bila) lastnica 25 %. Podjetje je ustanovil moj oče, po njegovi smrti sem ga podedovala. Razen službe tam nisem imela nič kaj več koristi. In to, da sem solastnik je bilo prej slabost kot prednost. In ja tečka.. četudi sem lastnik, en bi rekla, da sem šefica, ker mi je bila šefica velik trn v peti. Upam, da bo sedaj drugače.





aaaaaa..zdj štekamuser posted image user posted image zdj ko sem to prebrala mi je jasno tud tist kar si zgori napisalauser posted image sj pravim blonduser posted image
čestitke..sumim da se ti obetajo mirnejši časiuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.12.2011 8:35:30   
dreamhorse
Drage moje...
Kaj naj vam rečem... Imejte se lepo ta teden, ne bit preveč zgovorne, da bom utegnila prebrat vse, ko se vrnem.
Kar vnaprej vam želim lep božič, jaz pa spakiram še zadnje stvari in počakam, da mine še danes. Potem pa spat za nekaj uric in na pot. Menda nas čakaj snežni zameti na poti do Dunaja, pa upam, da ne bo težav...

Skratka, bom mislila na vas...

Lp

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.12.2011 9:16:22   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Drage moje...
Kaj naj vam rečem... Imejte se lepo ta teden, ne bit preveč zgovorne, da bom utegnila prebrat vse, ko se vrnem.
Kar vnaprej vam želim lep božič, jaz pa spakiram še zadnje stvari in počakam, da mine še danes. Potem pa spat za nekaj uric in na pot. Menda nas čakaj snežni zameti na poti do Dunaja, pa upam, da ne bo težav...

Skratka, bom mislila na vas...

Lp



lepo potujte, spočij se, čeprav če letos ne greš več v službo se boš lahko tud domauser posted image user posted image
nasončte, naplavite se še za nas...
aja pa js se priporočam za magnetek ker jih zberamuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.12.2011 13:11:37   
bjondi
manna- user posted image  za slikco od lucjana ...knedlček luškan...


dh-imej in imejte se vsi trije najboljše kar se da...šla si čez obdobje ,čez katerega si plavala z valovi,včasih si šla hitreje čez vse skupaj ,včasih te je tok nesel drugam in si ostajala brez moči...cilj si držala,ker si vedla da te bo pripeljal do tja kamor si si želela...iz tega poglavja si se marsikaj naučila in test je bil težek točno toliko kot si ga bila zmožna rešit...ker si delala in verjela v vse dobro si prišla do konca...nov list se ti odpira prav danes...pred teboj so nove poti ,želim ti da so takšne kakršne si si želela že nekoč ,da so polne miru,ljubezni in vsega kar ti daje notranje zadovoljstvo in mir v sebi...vse lepo ti želim na prisluženem dopustu in vedi ,da je to nagrada za vse tiste valove,ki so te nosili naprej in ker si verjela v najboljše...objemček in user posted image  ...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.12.2011 16:48:52   
manna
mini, lucko je res izrezan očka. Ampak tko mal včasih, res sam včasih, je pa tud mal meni podoben, predvsem v lička, tko na kakšni slikici..user posted image
tecka, res je, niti slučajno ni droben ker bo kmalu tehtal toliko kot je Manca pri enem letu! Svašta kako s(m)o si različni...
dreamhorse, akumuliraj vse lepote in toplote tamdoli in uživajte maksimalno! Pa čestitke za prodajo!

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?