|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 133 [134] 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.12.2011 18:19:34   
bačko
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Drage moje...
Kaj naj vam rečem... Imejte se lepo ta teden, ne bit preveč zgovorne, da bom utegnila prebrat vse, ko se vrnem.
Kar vnaprej vam želim lep božič, jaz pa spakiram še zadnje stvari in počakam, da mine še danes. Potem pa spat za nekaj uric in na pot. Menda nas čakaj snežni zameti na poti do Dunaja, pa upam, da ne bo težav...

Skratka, bom mislila na vas...

Lp


Uživajte in komaj čakam da prideš nazaj! :)))))))))))

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
19.12.2011 11:31:54   
bjondi
user posted image  jeee snegeeec ...juhej kako lepo naletava...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
19.12.2011 12:42:20   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

user posted image  jeee snegeeec ...juhej kako lepo naletava...


jeeee,
mi ga imamo pa že od sobote user posted image
dolenjci smo pridni, dedek mraz nam ga je namenil user posted image

no naj vam pobeli Ljubljano in naj bo pričakovanje Božiča čarobno user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
19.12.2011 13:36:05   
bjondi
Punce sem vam mejle poslala za božičkovo pravljico,če bi katera šla...če sem katero spregledala naj mi pove...res res toplo priporočam...
Smo se nasmejali vsi štirje...zato bi ta smeh delila tudi z vami...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
20.12.2011 21:55:49   
bjondi
A zato nič ne pišemo ,da ne bo imela dh preveč dela z branjem user posted image ...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.12.2011 8:47:58   
mini86
kr ne morem verjet da so prazniki pred vrati...

mam pa ful letanja k je dedi v bolnici-ga je neki tiščalo v prsih pa ne vejo kaj, ma dons še razpihavanje žil..močno upam da bo za praznike doma..

potem je tud prejšni teden umru oče stricu od te tete k je umrla..matr on pa res nima letos sreče, pa sm mela tamale k je bil pogreb..

skratka pestro..potem se počasi pripravljam na večerjo v soboto in na kosilo v nedeljouser posted image ok to so ta fini deli..



mamo pa dones dedka mraza pr mojmu v službi pa že komi čaaaakamuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.12.2011 10:06:42   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

A zato nič ne pišemo ,da ne bo imela dh preveč dela z branjem user posted image ...


najbrž user posted image to bo to.

ja bačko kje si?
pa tecka? nabavljaš novo božično drevesce, ker ti je tega tamauček požagal user posted image user posted image user posted image user posted image

mini sožalje ob izgubi

danes ima pa moj oči rojstni dan in je bil vesel mojega klica,
za izdelavo darila pa še ni bilo časa user posted image
najbrž mu bom podarila odtis rokice najmlajše, pa kakšno čokolado.

ja, jaz do zadnjega delam - 24.12. od 8h-18h, pa sem potem 25. in 26. prosta, pa 1. jan., 2. jan pa delam - sm že čist pozabla kako je delat za praznike user posted image

sem pa žalostna, ker sem šele včeraj zvečer izvedela, da ima nina danes v šoli nastop - igra zajčka v eni igrici o snežaku in ne morem gledat, ker sem v službi user posted image , no jutri pa ima nastop ritmične in komaj čakam da vidim kako je to veselje user posted image

moj dragi je tud žalosten, ker ne bomo skupaj smrekice postavljali in tud po fasngo(v šoping) bo najbž moral on pred prazniki, da ne ostanemo brez živil in jedi. sem se spomnila, da bi pasal kak kos potičke in pršuta, pa tatarski biftek kak kos na prepečenčku ali opečenem kruhu.
v bistvu mi ne pove, da ga moti ker je veliko sam s puncama, zaradi moje službe user posted image
rabiva seo teh stvareh pogovarjat, pa je kar nek čuden molk....

imejte se toplo user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.12.2011 10:07:27   
Mala_princeska
ja in tudi jaz ne morem verjet, da so prazniki že tu

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
23.12.2011 14:51:26   
bačko
Dan punce.
Kako smo? No jaz sem malo jezna ampak me bo kmalu minilo.Me je danes klicala iz kadrovske da moram v torek na eno pošto ki jo najbolj sovražim. Ampak tako je življenje in delat treba.
Veliko sreče
in lepih sanj naj Vam
prinese božični dan.
Naj vse lučke ki gore,
izpolnijo vse skrite Vam želje!

user posted image



(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
24.12.2011 21:45:57   
bjondi
user posted image

Naj bo Božični večer in prihajajoče leto v znamenju pozitivnih vibracij
in naj bo smeh vaše vodilo po vaših poteh...


user posted image

< Sporočilo je popravil bjondi -- 24.12.2011 21:47:02 >

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
25.12.2011 10:40:21   
Mala_princeska
Naj vas tople besede ob Božiču spremljajo skozi vse dni v naslednjem letu....

Vsem skupaj topel, miren in pozitiven Božič...



(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
25.12.2011 12:42:52   
dreamhorse
Ajajaj, punce, kaj to vidim...Nič niste čvekale?

Skratka, mi smo doma... bilo je fenomenalno,,... jaz bi šla še kar nazaj... takoj... 25 stopinj, bazen, kopanje... juhej... res, uživali smo zelo..

Mini, posreduj mi tvoj naslov, imam nekaj zate :)

Toliko na hitro.. drugič pa še kaj več...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
25.12.2011 12:43:40   
dreamhorse
Pa lepe praznike vsem skupaj...
Mene je božiček obiskal na 10000 m višine, in mi podaril belo uro s swarovski kristalčki...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 9:46:17   
bjondi
dh-sej si rekla da nej ne čvekamo preveč,pa smo se striktno držale tvojega mnenja user posted image ...user posted image za vse lepe trenutke,na onkraj sveta,kjer ste bili in
za darilce tam zgoraj nekje nad oblaki...


Mi pa smo iz čatežkih -bilo je ja itak da spet lušno in sprostitveno ,je pasalo bit štiri dni brez telefonije-no ja comp sem imela s seboj,da sem vam lahko voščila user posted image ...bom nalimala kake slikce pa filmčke...tamaumu je dogajalo na polno...


Srečanje -a se bomo uspele kej dobit ta teden-dopoldan ,tečka ima čas v sredo in petek...jaz se prilagodim,mi bi pa bolj sedel petek...se še katera pridruži ,da se končno spet malo vidimo...pa da vidimo kako so naši junijski sončki zrastli...pofočkajte se...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 13:10:58   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

Srečanje -a se bomo uspele kej dobit ta teden-dopoldan ,tečka ima čas v sredo in petek...jaz se prilagodim,mi bi pa bolj sedel petek...se še katera pridruži ,da se končno spet malo vidimo...pa da vidimo kako so naši junijski sončki zrastli...pofočkajte se...


sem ti že na mail odgovorila...jaz sem za, imam čas user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 13:12:17   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

Srečanje -a se bomo uspele kej dobit ta teden-dopoldan ,tečka ima čas v sredo in petek...jaz se prilagodim,mi bi pa bolj sedel petek...se še katera pridruži ,da se končno spet malo vidimo...pa da vidimo kako so naši junijski sončki zrastli...pofočkajte se...


sem ti že na mail odgovorila, pa bom še tu - jaz sem za, imam čas, mi je vseeno kateri dan...

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 13:13:00   
smrketa24
ah, zdej je pa kar 2x objavlo user posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 13:17:24   
bjondi
Srečanje petek 30.12 ob 10-ih v koloseju z otroci seveda,lahko tudi brez user posted image ...

pridemo

Bjondi
Tecka
Smrketa


P.S.upam,da vam termin odgovarja,pa lokacija tudi...tecka mi je omenila da rabimo po tanovem za mothercare neke kartice...edino če kaj drugega predlagate...

< Sporočilo je popravil bjondi -- 27.12.2011 13:20:19 >

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 13:18:59   
bjondi
Pofočkajte se še ostale...

dh- kakor imam v spominu si do konc decembra doma...če ti ni bil tvoj dopust predaleč,potem ti tudi ljubljana ne bo user posted image ,te navdušeno čakamo ,da se spoznamo...

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 13:19:53   
bjondi

IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

ah, zdej je pa kar 2x objavlo user posted image



user posted image ...pa ne bit jezna no...

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 13:46:29   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

Srečanje petek 30.12 ob 10-ih v koloseju z otroci seveda,lahko tudi brez user posted image ...

pridemo

Bjondi
Tecka
Smrketa


P.S.upam,da vam termin odgovarja,pa lokacija tudi...tecka mi je omenila da rabimo po tanovem za mothercare neke kartice...edino če kaj drugega predlagate...


vitae je napisala, da v petek lahko pride z Jakobom.

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 16:22:53   
bjondi

IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

Srečanje petek 30.12 ob 10-ih v koloseju z otroci seveda,lahko tudi brez user posted image ...

pridemo

Bjondi-žiga
Tecka-srečko
Smrketa-matej ,maša
Vitae-jakob
Mini-marcel


(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 16:38:22   
mini86
helou punce..

najprej še za voščilo iz moje strani-malo zamujam..BOŽIČ JE PAČ ŽE MIMO VAM PA VSEENO ŽELIM VESEL PREDNOVOLETNI TEDEN..


pa js nekje imam njihovo kartico-možno da tud v denarnici tako da se lahko če imajo frej name rezervira..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 16:39:10   
mini86
ja men petek ustreza..mi je šefica dala frejuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
27.12.2011 21:42:41   
bjondi
mini meni je vseeno al kolosej ali mothercare...vpraš kaj pa kako in če gre ,rezerviraj tam...jaz sem bila zadnjič prvič tam in mi ni poznano kaj pa kako...a veeš...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 133 [134] 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 133 [134] 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?