|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DECEMBERKE 2011
12.4.2011 13:03:03   
sashy



user posted image

PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj  

27.11.
candi, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ?
29.11.
Beatrice, 26, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, 16.5., Ljubljana
pamzika, 25, 1user posted image , 0user posted image , 11.4., ?, ?, ?
1. 12.
sugababy, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
lelo, 28, 2user posted image , 1user posted image , 10.5. ?, ?,?
2. 12. 
bobek05, 30, 2user posted image , 1user posted image , 8.4., 6.5., ?,?
3. 12.
4. 12.
5. 12.
helena08, 31, 3user posted image , 2user posted image , ?. ?, ?,?
6.12.
hribovkati, 32, 1user posted image , 0user posted image , 19.4. ?, ?, Velenje
sashy, 23, 3user posted image , 2user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
AljaAn, 34, 2user posted image , 1user posted image , 21.4., ?, ?,?
ursh_, ?, 1user posted image , 0user posted image , 22.4., ?, ?,?
7.12.
Monstera, 24, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
8.12.
9.12.
10.12.
sover, 30, 1user posted image , 0user posted image , 5.5. ?, ?,?
11.12.
12.12.
13.12.
14.12.
15.12.
Nutry, ?, 3user posted image , 0user posted image , ?. ?, ?, Ljubljana
16.12.
17.12.
Medea10, 21, 2user posted image , 1user posted image , 9.5., ?, ?, Maribor
18.12.
19.12.
20.12.
21.12.
22.12.
23.12.
24.12.
25.12.
26.12.
27.12.
28.12.
29.12.
30.12.
31.12.
x.12.
aprilasemtu, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
mala bejba, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
nepovemše, 30, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?, Ljubljana
barbi18, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
mixi, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
evelin, ?, 3user posted image , 1user posted image , 21.4., ?, ?,?
Agnes27, ?, ?user posted image , ?user posted image , 13.4., ?, ?,?


SKUPAJ NAS JE : 22
NOSEČKE Z DVOJČKI:  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
      - nosečnica.si                             - babybook.si
          - noseča.com                             - pregnancy.org
    - bibaleze.si                               - bambino.si
                     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
   OTROŠKA IMENA
   ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA






_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: DECEMBERKE 2011
12.4.2011 13:04:42   
sashy
Dobrodošle evelin, ursh_ in Agnes27!

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu ursh_)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: DECEMBERKE 2011
12.4.2011 13:19:25   
mixi
hej

jaz sem še danes in jutri doma ma itak mi kar paše, tamala je šla pančkat tako da bom mela zdaj malo miru. prvi pregled imam 26.4. takrat naj bi bla v 7 tednu tako pravijo oni boooo bomo vidli. po mojih izračunih naj bi imela pdp 19.12. potrdim ko mi pove ginekologinja več. Bolj me skrbi to kako bom povedala v službi saj delam šele od septembra in ziher mi ne bojo podaljšali pogodbe. Še dobro da mam prvi pregled ko sem na dopustu.
zaenkrat mi ni še nič slabo in upam da tako tudi ostane, ker v prviuser posted image sem mislila da bom umrla od slabosti. Ja vonj mam kar izostren ampak večina stvari mi smrdi. me pa non stop neki špika v trebuhu pa napihnjena sem vsaj tako se mi zdi in spala bi non stop ker sem zmatrana kot pes.

no se še kaj tipkamo ostalo sporočim kasneje ko zvem kaj novega.

vse ostale pa preživljajte čim bolj skulirano user posted image več kot lahko. tistim ki je slabo upam da čim prej mine, tiste ki ste ble neučakane in šle prej k G boste vidle da bo vse ok.pa vse se lepo mejte in uživajte na sončku


_____________________________

10.5.08 je na svet prijokala naša pikica Kaja, ki mamici vsak dan bolj nagaja

(odgovor članu ursh_)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: DECEMBERKE 2011
12.4.2011 14:48:45   
Nutry
Sporočam še datum mojega prvega UZ. 3.5.

Lep dan Nutry

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: DECEMBERKE 2011
12.4.2011 16:03:02   
flora1983
sashy in medea me se pa že nekako "poznamo". Tudi jaz sem bila med majčicami 2008 inm aprilčicami 2010. Tako, da imam doma že dva zakladeka. To je moja tretja nosečnost. Prvi pregled sem imela 5.4. in se ni še videlo nič. Včeraj pa je že srček bil. Datujm poroda pa naj bi bil 7.12.2011. Pa bomo vidli kdaj bo, ko bo. Po mojih iskušnjah je bilo vedno kasneje. Uživajte, čimmanj slabosti in ne pretiravat v delu, saj vas bo vse počakalo.

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: DECEMBERKE 2011
12.4.2011 16:04:11   
flora1983
Aja pa ve katera kako se spremeni slika na avatarju, ker je že skrajni čas da jo menjam, sem pa že pozabla kako se to naredi, saj me lep čas ni bilo nič tu gori. 

(odgovor članu flora1983)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: DECEMBERKE 2011
12.4.2011 16:10:55   
Medea10
flora pozdravljena! user posted image A si v skupini Aprilčki 2010 na fb? Nisem te našla, zgleda te ni.
Moja ringaraja > nastavitve > moj avatar

< Sporočilo je popravil Medea10 -- 12.4.2011 16:13:17 >

(odgovor članu flora1983)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: DECEMBERKE 2011
12.4.2011 18:35:55   
Sugababy
ojla.

Kako ste kaj danes? Rada bi povedala. da na pregledu tudi pri meni niso videli nič razen GV in rumenjačka pa morm zdej čakat do drugega torka in vem kako je to smotano, ko si vendar tako neučakan. Ampak potem kr hitro gre samo zamotit semoraš. Pri moji prvi nosečnosti je pa bilo tako, da sem bila veliko več noseča glede na menstruacijo in tako sem namesto enega roka imela kar tri predvidene ker se niso mogli orientirat na zadnjo M. In se je rodila na rok, ki ga je računalnik kar naprej kazal- tako da sem imela vmes še eno menstruacijo oziroma krvavitev pa je bilo potem vse bp.
Se pa tudi meni že začenja videti, zlasti zvečer ko se napihnem kot riba napihovalka in že imam nosečniše hlače z nizkim pasom ker me ostale vse preveč tiščijo ko sedim.
Slabosti so mal boljše, danes sva z mojim G zmanjšala dozo Dabrostona, ker se mi je kr rolalo od slabosti in vrtoglavic in te čist onesposobi- vsaj mene je. Tko da bom drug teden videla, če ga moram še naprej jesti Močno močno upam, da ni več hematoma.
A še katero pika ali cuka po maternici zaradi raztegovanja vezi?
Pozdravček vsem.
Prav vesela sem, da sem tokrat na forumu res je fino ker si takole izmenjamo naše skrbi pa še okolica naša ne trpi zaradi  našega "gnavljenja" :)

Fajn bodite še naprej.

(odgovor članu ursh_)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: DECEMBERKE 2011
12.4.2011 20:32:54   
Medea10
Hej user posted image !
Danes je nek čuden dan- zame.
Z tamalo sva ga večino preležali...
Sem čist deprimirana. Moram se vam razpisat. user posted image
Ponoči sem sanjala svojega očeta s katerim sploh nisem v kontaktu, ker ga on ne želi. In cel dan se mi je "motal" po glavi, navsezadnje pa kri ni voda a ne?
Spraševala sem se kako mu je, kako jima gre s partnerko (ki me ni marala pa je le kakih 12 let starejša od mene in sem bla prepričana da se bova dobro razumeli).
Ko smo se videli nazadnje (2009) jima ni uspelo zanosit in mislim, da mi je mojo nosečnost malo zamerila.
Po porodu sem mu pisala kakih 5× ali bo imel čas za kavo, pa se mu sploh ni zdelo vredno odpisat, niti javljat, ko sem ga klicala.
No, in danes me je "privlačil" tisti kot na fb "osebe, ki jih morda poznaš" in našla bivšo ženo svojega očeta. Dodala sem jo, hitro me je sprejela. Malo sem všečkala njene slike in potem sem ji napisala sporočilo. Vprašala sem jo ali je ona "tista", ki je bila z njim, da nisem prepričana, ker nisva nikoli imeli stikov in da pač sklepam po priimku (on je vzel njen priimek).
Ni bila čisto prepričana, če želim ostat v stiku zato je bila malo previdna in ni preveč drezala. Vprašala me je ali ga kaj vidim in ali imama stike. Povedala sem ji da ne. Napisala mi je tudi, da JIH je ravno danes srečala (kopiram iz sporočila) "Danes sem srečala M. in njegovo izvoljenko in seveda njuno punčko!"in takrat me je skoraj vrglo na tazadnjo (še dobro da sem sedela). To bi morala bit zame vesela novica- pa ni. Tamala je vrjetno mlajša od naše Alje. Hudo mi je, da ne znam opisat. Mogoče je sploh spoznala ne bom, ker bo njegova "izvoljenka" branila stik.... Ne bom vam več težila s tem. Samo da sem se lahko razpisala in izpovedala. Ni vam treba niti nič komentirat, bo vrjetno bolje če čim manj mislim na to. Se javim jutri, ko si zbistrim misli. Lahko noč.

(odgovor članu Sugababy)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: DECEMBERKE 2011
12.4.2011 20:55:03   
pamzika
medea10

Vem, da te zelo boli, in da ti ni prijetno pisati o tem, lepo je da si nam zaupala, tvojo zgodbo. Čeprav vrjamem, da ti je bilo težko, to pisat. Rada bi ti napisala, da bosta prišla v stik, ampak saj vemo, da je življenje kruto. V življenju pridejo trenutki, ko smo osamljeni, ampak ne smemo obupat vedno moramo gledat pozitivno. Če z očetom, nimata stikov in kolikor sem razumela je to po partnerkivi krivdi, bi jaz na tvojem mestu probala na skirvaj navezat stike z očetom. Tako boš najboljš vidla na čem si, in če oče želi s tabo stik, mogoče se je malo premislil, in sj veš ljudje se starajo in s tem začnejo malo drugače razmišljat. ne se sekirat, vem da ti je težko, tudi jaz imam včasih takšne sanje, da bi jih najraje izbrisala,ampak zato smo na svetu da sprejmemo dobro in slabo, in to je življenje samo. za konec ti pa bom napisala eno modrost.

Ugotovila sem, da v življenju ni tako pomembno, kje SMO, ampak kam smo namenjeni. Da bi pripluli do nebeškega pristana, moramo pluti, včasih z vetrom, včasih proti njemu - toda pluti moramo - ne smemo se ustaviti na naplavini ali se zasidrati pred ciljem.

pa lepe sanje ti želim...

suzana


_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: DECEMBERKE 2011
12.4.2011 21:39:24   
Agnes27
Živjo punce, hvala za dobrodošlico. upam da ostanem še z vami. Zadeva je taka da so me danes klicali da jutri moje G ni
in so mi prestavili pregled na 20.4. Ful bedno ko je človek že v glavi pripravljen da bo kmali ta danuser posted image  Zato sem se naročila samoplačniško
in sem bla takoj na vrsto. Videla se je samo gestacijska vrečka velika 1,53 cm kar ustreza 6 do 7 tednu po besedah G. No drug teden mam pregled
pri svoji G in je reku da takrat bi pa moglo bit že kaj videt če sploh bo kaj videt. Da pa je vse vredu in naj ne mislim na to da bo zdaj kaj narobe.
Glede na zadnjo M sem zdaj v 9. tednu ampak čist možno je, glede na to da imam neredne M, da je šele 7 teden.

Imate kakšne izkušnje? Zanima me še nekaj, in se oproščam za svoje neznanje vnaprej. Skoz sem mislila da je rumenjakov mehurček drugo kot
gestacijska vrečka. Po enih objavljenih postih ki sem jih prebirala razmišlam če je gestacijska vrečka = rumenjakov mehurček oz. obroček. Je to eno in isto?

Men je omenjal samo gestacijsko vrečko in nič rumenjakovega obročka.

lp

(odgovor članu pamzika)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 9:12:30   
pamzika
IZVIRNO SPOROČILO: Agnes27

Živjo punce, hvala za dobrodošlico. upam da ostanem še z vami. Zadeva je taka da so me danes klicali da jutri moje G ni
in so mi prestavili pregled na 20.4. Ful bedno ko je človek že v glavi pripravljen da bo kmali ta danuser posted image  Zato sem se naročila samoplačniško
in sem bla takoj na vrsto. Videla se je samo gestacijska vrečka velika 1,53 cm kar ustreza 6 do 7 tednu po besedah G. No drug teden mam pregled
pri svoji G in je reku da takrat bi pa moglo bit že kaj videt če sploh bo kaj videt. Da pa je vse vredu in naj ne mislim na to da bo zdaj kaj narobe.
Glede na zadnjo M sem zdaj v 9. tednu ampak čist možno je, glede na to da imam neredne M, da je šele 7 teden.

Imate kakšne izkušnje? Zanima me še nekaj, in se oproščam za svoje neznanje vnaprej. Skoz sem mislila da je rumenjakov mehurček drugo kot
gestacijska vrečka. Po enih objavljenih postih ki sem jih prebirala razmišlam če je gestacijska vrečka = rumenjakov mehurček oz. obroček. Je to eno in isto?

Men je omenjal samo gestacijsko vrečko in nič rumenjakovega obročka.

lp


agnes27!

tudi meni se je to zgodilo, ampak jaz vem, da sme šla prehitro na pregled. meni je G. videl vrečo in v vreči rumenjakov mehurček, ploda pa še, ampka rumenjakov mehurček, je to, da ščiti otroka do takrat, ko mati ne ve da je noseča, to pomeni, če kadiš, piješ, otroka mehurček ščiti, do 10 tedna se men zdi, pol pa izgine, in ga le še redko najdemo v maternici .Plod do takrat iz nejga dobiva potrebno hrano, da se razvija.za vrečo je pa mišlena tisti obroč, ki ga vidiš na ultratvoku, ko je plod, in mehurček, noter.. sicer pa ne obupat. tudi jaz imam prelged čez en teden, ker se je prejšnjič videl, sam mehurček, in vreča, ampak mi je ginekolgo rekel, da se to zgodi v 85% drug teden, je pa vse normlano, in to je zarad pozne ovulacije. tudi jaz bi mogla bit že v 7t3d, ampak po mojih izračunih sem šele v 5t.Moj nasvet je , da se čim manj sekiraš, in misliš na to, ker drug teden, če se pokaže mehurček, je že dosežek, to je nekaj fajnega, plod se bo že pokazal. drugače te pa mora dat G. na krvni test, ki ga ponoviš čez dva dni, da vidijo, če hormon narašča, če pada, pa nima več pomena, čakat, takrat te pa dajo na abrazijo.

drugače, pa ti me zanima, a si jemala folno kislino, in če jo še jemlješ? To menda ful pomaga pri razvoju, do 10 tedna.

lep dan


_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 9:15:15   
sashy


user posted image

PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj  

27.11.
candi, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ?
29.11.
Beatrice, 26, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, 16.5., Ljubljana
pamzika, 25, 1user posted image , 0user posted image , 11.4., ?, ?, ?
1. 12.
sugababy, ?, 3user posted image , 1user posted image , 19.4. ?, ?,?
lelo, 28, 2user posted image , 1user posted image , 10.5. ?, ?,?
2. 12. 
bobek05, 30, 2user posted image , 1user posted image , 8.4., 6.5., ?,?
3. 12.
4. 12.
5. 12.
helena08, 31, 3user posted image , 2user posted image , ?. ?, ?,?
6.12.
hribovkati, 32, 1user posted image , 0user posted image , 19.4. ?, ?, Velenje
sashy, 23, 3user posted image , 2user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
AljaAn, 34, 2user posted image , 1user posted image , 21.4., ?, ?,?
ursh_, ?, 1user posted image , 0user posted image , 22.4., ?, ?,?
7.12.
Monstera, 24, 1user posted image , 0user posted image , 18.4., ?, ?, Ljubljana
flora1983, ?, 3user posted image , 2user posted image , 5.4. ?, ?,?
8.12.
9.12.
10.12.
sover, 30, 1user posted image , 0user posted image , 5.5. ?, ?,?
11.12.
12.12.
13.12.
14.12.
15.12.
Nutry, ?, 3user posted image , 0user posted image , 3.5., ?, ?, Ljubljana
16.12.
17.12.
Medea10, 21, 2user posted image , 1user posted image , 9.5., ?, ?, Maribor
18.12.
19.12.
mixi, ?, 2user posted image , 1user posted image , 26.4., ?, ?,?
20.12.
21.12.
22.12.
23.12.
24.12.
25.12.
26.12.
27.12.
28.12.
29.12.
30.12.
31.12.
x.12.
aprilasemtu, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
mala bejba, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
nepovemše, 30, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?, Ljubljana
barbi18, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?. ?, ?,?
evelin, ?, 3user posted image , 1user posted image , 21.4., ?, ?,?
Agnes27, ?, ?user posted image , ?user posted image , 20.4., ?, ?,?


SKUPAJ NAS JE : 23
NOSEČKE Z DVOJČKI:  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
      - nosečnica.si                             - babybook.si
          - noseča.com                             - pregnancy.org
    - bibaleze.si                               - bambino.si
                     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
   OTROŠKA IMENA
   ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA





_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 9:19:48   
sashy
A je že sploh katera decemberka zagledala user posted image ? Mene je kar malo strah ponedeljka, da se ne bo nič videlo zako kot nekaterih od vas, po drugi strani pa že komi čakam, ker si res želim zagledat user posted image !

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 9:22:32   
hribovkati
Sashy: jaz sem pred 14 dnevi, ko sem šla v bolnico zaradi izcedkov, mi je naredila UZ, in je videla plodove utripe, pa vrečko in vse... tak, da mislim, da je ok. " Pravi" pregled pri svoji g. mam pa 29.4.

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 9:38:58   
Medea10
Jaz vam povem 9. maja če sem vidla user posted image al ne user posted image

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 10:21:29   
Nutry
Pozdravljene!

Je katera tukaj brez nosečniških znakov?
Mene je prav strah, ker nimam ni enega tipičnega znaka. No, razen to, da ni menstruacije.
Neboleča prsa, nobenega špikanja v maternici in jajčnikih, nobvenih slabosti. Zadnjo menstruacijo sem imela 10.3.
Uz ima šele 3.5.

Lp Nutry


(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 10:26:31   
pamzika
lp Nutry

jaz se počutim dokaj ne nosečo :) razn nočnih krčev, pa mogoče utrujenosti, pa u prsih me mal špika... morem pa rečt, d ami je dons ponoči kr fejst dajal krč v maternici, to pomeni, da se širi a ne ? drugače pa upa, da bo tako ostalo...




_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)

(odgovor članu Nutry)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 10:56:24   
Medea10
Jaz se sploh ne počutim nosečo, se mi zdi da še sploh nisem dojela al me pa Alja tolk zaposluje da pozabim...
Mene prsi tud nič ne bolijo, tu pa tam se mi malo maternica razteza, ampak najbolj sem jo čutila prejšnji teden. Slabo mi je zvečer ampak bruham ne.
Me, ki smo bolj zadaj, mamo to (ne)srečo, da do nas vse malo kasneje pride user posted image
Nutry saj je bolje da ni znakov se ti ne zdi? Lahko normalno funkcioniraš. user posted image Če si pa v dvomih, ali sploh si noseča (ne pravim da nisi, ampak če je prisoten dvom) pa za svojo dušo ponovi test, da se pomiriš.

(odgovor članu pamzika)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 11:10:54   
lelo
Živjo punce,hvala za dobrodoslico!A se katera narucila na nuhalno s.?ne vem kdaj da se narocim in
kam!a ja,zivim v Ljubljaniuser posted image
Lepo se mejte!

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 12:12:45   
Nutry
Medea10 Zanosila sem v IVF postopku, tako, da imam nosečnost tudi uradno potrjeno preko krvnega testa: betsa HCG 279.
Ker sem že 2x splavila 1x v 11 tednu, drugič v 7 tednu me je strah kaj bo v tretje.
Prav želim si, da bi šla zaradi slabosti bruhat user posted image

LP Nutry

(odgovor članu lelo)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 12:26:05   
Medea10
Aja, sem smotana. Če bi si šla prebrat nazaj bi vedla in ne bi sekala neumnosti user posted image .
Mogoče boš pa tista srečka user posted image , ki bo lahko celo nosečnost uživala brez tegob.
No, držim pesti  user posted image user posted image , da se ti želja uresniči in greš kmalu bruhat user posted image user posted image

(odgovor članu Nutry)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 12:30:22   
Medea10
lelo- jaz sem se včeraj po mailu (sem iz mb) naročila na NS pri dr. Pelkičevi. Samo čakam še njen odgovor. user posted image

tukaj si preberi, druga nisem našla

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 14:05:24   
Monstera
Zdravo punce.
Se spet malo javim. Nam je še vedno zelo zelo slabo. Prsa me itak skoz bolijo, sem se že navadila, pa včasih imam kakšen krč.
Učeraj sem šla na pregled, malo prej, zaradi mojih slabosti. UZ seveda še nismo naredili, zdaj sem nanj naročena 5.5.
Proti slabosti sem dobila neke svečke na recept (to če bo res hudo, da niti tekočine ne bi zadržala), pa tablete Dramine, pijem ingverjev čaj in pa neke zapestnice nosim na rokah. Pa doma moram bit in počivat.
Ampak jaz res ne vem a mene tolk skrbi, da jst bruham al je nosečnost kriva. Al se oboje izmenjuje. Men čustva kr skačejo in ko doma sama počivam, razmišljam vse mogoče in pol me začne skrbet in ne vem več kaj je krivo. Zraven me pa pol še za bebija skrbi. Groza. Jaz res upam da bo to mimo v roku enga mesca.
Lepo se imejte!

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: DECEMBERKE 2011
13.4.2011 14:48:38   
Nutry
monstera Mene pa skrbi ker nimam nobebega znaka. Takoj vzamem tvojih pol slabosti samo, da bi vsaj malo občutila, da sem noseča user posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?