|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 9:25:01   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: petarda

evo...šibam skuhat kavico, da še malo poklepetava s svakinjo na terasi, potem pa odrinemo na morje....in ja, zelo sem vesela, da se s svakinjo razumeva...si sploh ne predstavljam, da se ne bi user posted image
 

uživajte!!!
in po pravici povedano sem ti favš... za oboje.... ampak ti privoščimuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 9:31:50   
ada2
no, naša 2 sta polna energije....  kakih resnih bolezenskih znakov ni videt... pač nosi puščajo 100 na uro, pa zakašljata kdaj pa kdaj, ampak tako "na mokro",.... tako, da jutri balaševič ne odpadeuser posted image user posted image

grem jima pa zdaj poiskat kratke hlače, ker mi oba v gatah hodita tu okoli, pa po balkonu in sta mi tak hecnauser posted image  potem pa gremo do hofera, ker nam je par stvari zmanjkalo, pa na drug konec mesta bi mogla v bolnico vprašat kako in kaj za ponedeljek, ko grem za 1 teden tja delat.... pa ne vem, če naj mihu plenico gor namontiram, glede na to, da ponavadi pove za lulat, ko že nekaj kapljic steče.... pa nekam daleč še brez plenice ni šel... niti v vrtec.... v bistvu je samo doma brezuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 11:25:38   
Paštetka
Gremo plesat četvorko? Joj, kak bi se malo vrnita tja nazaj v 90' letauser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 11:58:41   
Paštetka
http://www.halo-alkohol.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/l/slika51_1.jpghttp://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.halo-alkohol.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/l/slika51_1.jpg&imgrefurl=http://www.halo-alkohol.com/review/product/list/id/21/&usg=__9KzxA9bJe7auiMM4uKn2yYaJxEs=&h=600&w=600&sz=29&hl=en&start=1&zoom=1&tbnid=rc0SsMZeIUFZYM:&tbnh=135&tbnw=135&ei=MTrWTfn4HYbXsgaWpPneBw&prev=/search%3Fq%3Dunion%2Bradler%26um%3D1%26hl%3Den%26client%3Dsafari%26sa%3DN%26biw%3D981%26bih%3D661%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 12:00:01   
Paštetka
Kak se že slika z neta prilepi noter? V glavnem želala sem vas poozvati na pivo user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 13:26:43   
Paštetka
Kaj ve boste kaj čvekale, če že noçete piva?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 13:41:41   
ada2
evo, opravila vse in še večuser posted image

torej plačala šolo v naravi za nušo (ki so bili že marca), in na hodniku smo srečali ravnatelja, ki je adamu dovolil, da si ogleda šolo, tako smo prehodili še celo šolo in itak, da je hotel še v razrede pokukat.... v glavnem čist komaj čaka, da bo septemberuser posted image ....
na poti domov je miha pridelal eno prasko od kolena do gležnja, ko je z enega zidu skočiluser posted image ... potem smo se ustavili v parku in poslikali ob rožicah, drevesih....

potem smo vzeli kar avto in se zapeljali do bolnice, kjer sem se pri direktorici res krasno vse pomenila, otroka sta pa še bonbone dobilauser posted image ... v glavnem fajn ženska ta direktorcauser posted image  (pst... bi šla kar za stalno tja delat - če bi me pri nas nagnali naprimeruser posted image )

potem smo se zapeljali še do hofera in nakupili za kosilo, doma sta pojedla jogurt in jabolko (ne me vprašat kako in zakaj gre to skupaj - njuna željauser posted image ), potem je miha vzel slona in knjigo in šel spat, adam pa pogledat risanko, jaz pa v kuhinjo pripravit musako, ki se zdaj že peče in jaz sem tu in zraven pijem radlera- pomarančnegauser posted image   - hvala paštetka, da si me spomnilauser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 14:03:30   
ada2
aja, pa še to...

vidimo tam reklamo za ... mislim, da je neopersen, al je bil samo persenuser posted image ... no, saj ni važno, v glavnem ženska, ki ji iz glave in rok poganjaj neki špici... ja, prav grozljivouser posted image  in adam en čas to gleda, pa pravi "še dobro, da lahko te tablete poješ, če ti taki pičeki začnejo rast" user posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 14:14:37   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Ziher je kakšen fajn hišnik user posted image ....ti ne zamerim, če ti bo večkrat piskalo user posted image


Hmmmmmm user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 14:14:39   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Kar vzemi ga s sabo, ja...ga boš ziher rabila. user posted image  Petardito je po cepjenju jokal...


Hahahahaha.... jokal.... bubi je PRED cepljenjem kričal, se otepal, brcal, mahal user posted image user posted image user posted image  

drugič ga je peljal ata in je bil čisto šokiran... so ju ven poslali, naj se zmenita in prideta nazaj user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 14:16:48   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

"še dobro, da lahko te tablete poješ, če ti taki pičeki začnejo rast" user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 14:17:50   
*bubi*
Petarda, uživajte na morju user posted image user posted image user posted image

Mi pa gremo zdaj na izlet z vlakom. Sem se odločila, da si  bomo naredili pester vikend user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 19:48:06   
kvaka
Jst bi si tudi želela vikend preživeti nekje ob morju user posted image
Petarda in bubi uživajta user posted image user posted image

Močno upam, da pa nam jutri znese it lovit ribe in da bomo imeli po dolgem času en ribji piknik.
J in A že ne vem koliko časa prosita, da bi jih šli lovit. Tudi ribiški palici imata že leto, dve, pa ne vem, če sta že videli vodo, tak je to z user posted image . Če pa že ima čas, je pa ponavadi slabo vreme ali pa kaj pride vmes ...



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 19:52:03   
kvaka
Pa danes smo obiskali preventivni zobozdravstveni kabinet in je oba začel bolet zob user posted image Sicer ju je kmalu nehal, sta si oba šla lepo zobe umit, po protokolu tak kot je treba in upam da ne bo kaj hujšega. 

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 20:09:10   
petarda
Hmmmm...nič bit fouš...doma smo user posted image ....ni zneslo...again user posted image ....in po pravici povedano, sem vesela, da smo doma user posted image ....saj je lepo na morju...samo je napooooooooooornooooooooo user posted image user posted image user posted image ....vožnja niti ne toliko, ker otroci spijo ali gledajo risanke..., kot to, da mora user posted image  TAKOJ, ko pridemo dol vse presesat v nulo, da ne bi bog ne daj kakšen pajek kje zlezel ali pa kakšen škorpijonček pod jogijem...saj mu dam za prav glede škorpijončkov (ker smo dva majhna že našli...) , samo jaz bi to tak v izi...on pa vse naenkrat...in to takoj, ko pridemo, otroci so pa itak takrat lačni, žejni, polulani, prešvicani... pa mami tudi...pa prtljaga je za znosit.... v glavnem vsakič, ko prideva dol se najprej skregava in oba rečeva, da več nikoli ne gremo user posted image ....pol se mamo pa cel vikend lepo user posted image user posted image  

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 20:10:04   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

Pa danes smo obiskali preventivni zobozdravstveni kabinet in je oba začel bolet zob user posted image Sicer ju je kmalu nehal, sta si oba šla lepo zobe umit, po protokolu tak kot je treba in upam da ne bo kaj hujšega. 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....a čmo pol sploh it? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 20:11:25   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

Jst bi si tudi želela vikend preživeti nekje ob morju user posted image
Petarda in bubi uživajta user posted image user posted image

Močno upam, da pa nam jutri znese it lovit ribe in da bomo imeli po dolgem času en ribji piknik.
J in A že ne vem koliko časa prosita, da bi jih šli lovit. Tudi ribiški palici imata že leto, dve, pa ne vem, če sta že videli vodo, tak je to z user posted image . Če pa že ima čas, je pa ponavadi slabo vreme ali pa kaj pride vmes ...





Zakon user posted image .... mi pa nismo ribiči...in gremo ribe kar iskat tam v bližino Laz...mislim, da bodo pri nas tudi jutri na žaru user posted image

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 20:16:54   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Kar vzemi ga s sabo, ja...ga boš ziher rabila. user posted image  Petardito je po cepjenju jokal...


Hahahahaha.... jokal.... bubi je PRED cepljenjem kričal, se otepal, brcal, mahal user posted image user posted image user posted image  

drugič ga je peljal ata in je bil čisto šokiran... so ju ven poslali, naj se zmenita in prideta nazaj user posted image


A veš, da sem vprašala sestro, če drugi tudi tako jokajo....pa je rekla, da jokajo PRED cepljenjem, po njem pa redko... in je rekla, da joka zato, ker se mu fržmaga user posted image ....ampak je res jokal, solze so mu kar same tekle... mi je bilo kar težko povedat, da mora it v ponedeljek dat kri, kjer ga bodo še enkrat špiknili, pa čez 5 tednov spet cepljenje...je takoj začel nabirat...pol sem mu pa povedala, da ali tako ali pa lahko riskiramo, ga ne cepimo in riskiramo, da zboli, potem bo šel v bolnico in bo cepljenj trikrat vsak dan... user posted image .... je po petih minutah rekel, da bo raje zdaj dvakrat stisnil zobe...samo, da ne obljubi, da ne bo jokal user posted image user posted image

Kako pa to, da je bubi jokal pred? A si mu povedala, da ga bodo špiknili in ga bo bolelo? Ker jaz sem mu povedala, da ga bodo in da bo MALO bolelo (ampak sem mu povedala zadnji trenutek)...pa je bilo očitno prehudo user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 20:24:34   
petarda
Ada me veseli, da ti stvari tečejo...takšne in drugačne user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 22:00:52   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Kako pa to, da je bubi jokal pred? A si mu povedala, da ga bodo špiknili in ga bo bolelo? Ker jaz sem mu povedala, da ga bodo in da bo MALO bolelo (ampak sem mu povedala zadnji trenutek)...pa je bilo očitno prehudo user posted image


Mene je pravzaprav čudilo, ker sva šla v jeseni na cepljenje proti gripi in ni bilo sile... je zajokal, ampak ni bilo hudega. Zdaj mu niti govorila nisem, ampak so mu otroci v vrtcu povedali in je fuuul spraševal. Kaj pa sem mu hotela drugega rečt kot po resnici. Pa še 2x cepijo prvič. Za drugo dozo je vedel da bo, sem mu enako rekla, kako huda bolezen je to. Ampak ... eh, po eni strani naj tudi foter vidi, da ni vse rožnato z otrokoma....
no, krvi pa mu niso jemali, je bil dober izvid od sistematike, ker je bilo manj kot pol leta user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 22:07:05   
petarda
Ja, mi pa sistematike nismo imeli in moramo zato dati kri user posted image .... drugače pa se strinjam, ja - naj tudi očetje vidijo, da ni vse tak izi, kot zgleda user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 22:17:04   
Paštetka
ada, a veš, da se zdaj ravno s piknika, skoraj zraven vas user posted image . Če bi skričala bi me lahko slišala user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 22:27:00   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

ada, a veš, da se zdaj ravno s piknika, skoraj zraven vas user posted image . Če bi skričala bi me lahko slišala user posted image
 
pa ne mi rečt, da si bila na ribniku.... ker smo bili mi tam na kavi od 17.00 do 19.30.... deca so bli v pesku, pa na trampolinu, jaz pa sem tolko kave spila, da sem zdaj ko čukuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 22:30:29   
ada2
adam pa ni glih jokal pri ceplenju.... je rekel, da ne bo, da pa bo rekel au.... no, pol je pa pri prvem rekel auuu, pri drugem pa AAAUUUU in ene par solzic je priteklo, ampak res ni bilo prehudo.... samo, da pa potem ne govorim... ni mogel premikat rok, držal ju je kot da bi mu jih zagipsaliuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 22:31:15   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: ada2




IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

ada, a veš, da se zdaj ravno s piknika, skoraj zraven vas user posted image . Če bi skričala bi me lahko slišala user posted image
  
pa ne mi rečt, da si bila na ribniku.... ker smo bili mi tam na kavi od 17.00 do 19.30.... deca so bli v pesku, pa na trampolinu, jaz pa sem tolko kave spila, da sem zdaj ko čukuser posted image



aja, pa če si bla tak blizu   zakaj za user posted image  nisi rufnila????


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?