|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
20.5.2011 22:36:51   
ada2
user posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 7:48:33   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image

prekrasen sončen dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hahahahaha.... jokal.... bubi je PRED cepljenjem kričal, se otepal, brcal, mahal [/qoute]
ga čisto razumem user posted image meni je tudi najtežje preden mi zapičijo iglo, psiha zelooo trpi user posted image  


(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 7:49:11   
NinaŠ
no, kako sem pa prejšnji post spacala user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 8:32:08   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ


ga čisto razumem user posted image meni je tudi najtežje preden mi zapičijo iglo, psiha zelooo trpi user posted image  




ja, no, se spomnim sistematike, ko so nam prvič kri iz žile jemali.... sem bila čisto fertik user posted image user posted image user posted image  Nekako mi je postalo ravno med 1. user posted image , takrat pa se moraš hočeš nočeš tega navadit user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 9:12:49   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ


ga čisto razumem user posted image meni je tudi najtežje preden mi zapičijo iglo, psiha zelooo trpi user posted image  


 

ja, no, se spomnim sistematike, ko so nam prvič kri iz žile jemali.... sem bila čisto fertik user posted image user posted image user posted image  Nekako mi je postalo ravno med 1. user posted image , takrat pa se moraš hočeš nočeš tega navadit user posted image

user posted image  ko sem jaz prvič zanosila in so mi na prvem pregledu vzeli kri iz žile so bile moje misli "kaj mi je blo res tega treba, da me bodo zdaj še pikali"... no, potem pa sem se tja do tretjega pregleda nekak navadilauser posted image .... ampak pri vsaki nosečnosti sem pa vsakokrat, ko sem šla na pregled mislila na to, da bo treba spet pikatiuser posted image .... joj, kake skrbiuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 9:13:47   
ada2
drugače pa.... kavo kuham, če se katera pridružiuser posted image


zvečer pa na balašeićauser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 10:02:45   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

drugače pa.... kavo kuham, če se katera pridružiuser posted image


zvečer pa na balašeićauser posted image user posted image



aaaaaaaaaaaa...meni je je ravno zmanjkalo user posted image ....sem bila ziher, da imam še eno vrečko v rezervi...pa je ni user posted image ....da si mi malo bližje user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 10:03:47   
petarda
Drugače pa...ste čudne user posted image ....jaz grem na pikanje takšno in drugačno brez problema...kri dat? Mala malca user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 10:11:26   
petarda
ok....bol švoh kafe pijem...imam pa vsaj miiiiiiiiiiiiiir user posted image ... kako mi je pa to ratalo...še sama ne vem. user posted image  se je odpravljal v mesto po nov telefon, ležalnike, v nabavo, ker bomo krušno peč zakurili danes in bomo pekli pico, kruh, kos mesa... user posted image .... in najprej je mislil it sam, pa sem ga prosila naj vzame vsaj še juniorja, ki je danes itak ekstra siten, da ne bom jaz z vsemi tremi...pa končno privoli...in potem se začne petardito nekaj držat...on bi šel tudi...mu razložim, da itak gremo potem vsi skupaj, da gresta oči in junior sama, ker je tako junior bolj priden, da on bo pa meni pomagal pospravljat user posted image  pa minija čuvatuser posted image .....pa mu še kar ni prav....in potem oči dobi preblisk, da ga ne smemo omejevat s tem, da ne sme it, ker bo tako junior bolj priden...in vzame OBA, mini je pa itak takoj, ko so šli zaspal user posted image ....jao, sreče user posted image ..... zdaj pa kavico, potem pa na hitro zlikat in letimo na vikend...sem kupila včeraj take piknik odejice v Hoferju, tak da se bomo danes lahko samo izležavali v travi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 10:13:24   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

drugače pa.... kavo kuham, če se katera pridružiuser posted image


zvečer pa na balašeićauser posted image



user posted image user posted image user posted image ....drugače pa...UŽIVAJ...ti zavidam, a privoščim user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... se vračajo spomini na lani, ko sva šla v Križanke na Gibonnija...iiiiiiiiiiii...kako lepo darilo....upam, da bo letos vsaj pol toliko zanimivo user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 10:50:07   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Petarda, uživajte na morju user posted image user posted image user posted image

Mi pa gremo zdaj na izlet z vlakom. Sem se odločila, da si  bomo naredili pester vikend user posted image


Super! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 10:51:34   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

kot to, da mora user posted image  TAKOJ, ko pridemo dol vse presesat v nulo, da ne bi bog ne daj kakšen pajek kje zlezel ali pa kakšen škorpijonček pod jogijem...saj mu dam za prav glede škorpijončkov (ker smo dva majhna že našli...) , samo jaz bi to tak v izi...on pa vse naenkrat...in to takoj, ko pridemo, otroci so pa itak takrat lačni, žejni, polulani, prešvicani... pa mami tudi...pa prtljaga je za znosit.... v glavnem vsakič, ko prideva dol se najprej skregava in oba rečeva, da več nikoli ne gremo user posted image ....pol se mamo pa cel vikend lepo user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 10:56:09   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Drugače pa...ste čudne user posted image ....jaz grem na pikanje takšno in drugačno brez problema...kri dat? Mala malca user posted image


Meni tudi ni taka panika, čeprav se raje stran obrnem in premišljujem kaj drugega. Za krvodajalca pa nisem, pa ne da ne bi hotla pomagat, ampak mi je slabo kar ob misli koliko časa ti kri ven jemljejo pa koliko epruvetk...user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 10:57:38   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

sem kupila včeraj take piknik odejice v Hoferju, tak da se bomo danes lahko samo izležavali v travi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz tudi! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 11:01:01   
Urša
Vijolično in modro sem vzela, ker se nisem mogla odločit katero bi, potem sem se pa spomnila, da nas je veliko in bo ena premalo. user posted image user posted image user posted image  Gremo pa za Savinjo, bo imela tašča praznovanje RD, ona je malo nenavadna, vsa poduhovljena, same meditacije, reinkarnacije pa take zadeve ji hodijo po glavi. No, sej pomoje bo kar OK, bo ena na gong igrala, tako da mogoče še jaz eno kitico odmetiriram, na novi piknik dekci! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 11:03:45   
Urša
Pa priden tvoj lubi, da je oba vzel. user posted image  Jaz tudi vedno vsaj enega poturim, zakaj bi mogla bit sama s tremi? No, pri nas Izak spi, Nika in Jaka pa sta pri frizerju, je vzel ati škarje v roke, da malo 'popravi'. user posted image  To se je zgodilo prvič, tako da se bojim, da bo treba k pravemu frizerju  na ponovno 'popravljanje' . user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 11:04:25   
Urša
Ada, uživaj danes na polno! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 11:06:11   
Urša
A je katera že kdaj imela prehlajene zobe al pa dlesni? Sej ne vem kaj imam točno, ker se mi je vse razširilo in je že cela ustna votlina razbolena, potem sem pa še afte dobila in piko na jeziku. Pa to popiz...user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 11:14:53   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

sem kupila včeraj take piknik odejice v Hoferju, tak da se bomo danes lahko samo izležavali v travi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz tudi! user posted image user posted image user posted image  


Jaz sem se tudi spomnila, da nas je že veliko in tudi dve vzela user posted image ...samo jaz sem obe temno modri user posted image ....in sta obe že oprani in tudi že skoraj suhi, ko je tak sonček zunaj.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 11:15:53   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

A je katera že kdaj imela prehlajene zobe al pa dlesni? Sej ne vem kaj imam točno, ker se mi je vse razširilo in je že cela ustna votlina razbolena, potem sem pa še afte dobila in piko na jeziku. Pa to popiz...user posted image user posted image user posted image  


Mene včasih tudi komplet ustna votlina boli, za popiz...res user posted image ....pa zobje me skelijo, pa včasih me kosti bolijo, trgajo...ma čist sem razštelanauser posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 11:16:53   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Vijolično in modro sem vzela, ker se nisem mogla odločit katero bi, potem sem se pa spomnila, da nas je veliko in bo ena premalo. user posted image user posted image user posted image  Gremo pa za Savinjo, bo imela tašča praznovanje RD, ona je malo nenavadna, vsa poduhovljena, same meditacije, reinkarnacije pa take zadeve ji hodijo po glavi. No, sej pomoje bo kar OK, bo ena na gong igrala, tako da mogoče še jaz eno kitico odmetiriram, na novi piknik dekci! user posted image


Saj pol sta se kar našli! user posted image user posted image user posted image user posted image .... drugače pa gong user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz bi šla tudi user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 11:19:13   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Pa priden tvoj lubi, da je oba vzel. user posted image  Jaz tudi vedno vsaj enega poturim, zakaj bi mogla bit sama s tremi? No, pri nas Izak spi, Nika in Jaka pa sta pri frizerju, je vzel ati škarje v roke, da malo 'popravi'. user posted image  To se je zgodilo prvič, tako da se bojim, da bo treba k pravemu frizerju  na ponovno 'popravljanje' . user posted image user posted image user posted image  
user posted image

Ali pa bo odkril skriti talent v sebi user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 11:26:48   
petarda
aaaaaaaaaaaaaa zdaj se je pa tako uscalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..... ne vem, če bo kaj s piknik varianto user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 12:36:57   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: petarda

aaaaaaaaaaaaaa zdaj se je pa tako uscalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..... ne vem, če bo kaj s piknik varianto user posted image
 
pa daj miruser posted image  pri nas pa tako kuri, da sem šla vsa okna zastret, pa otroke notri poklicat, ker je prevroče....


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
21.5.2011 12:37:32   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Vijolično in modro sem vzela, ker se nisem mogla odločit katero bi, potem sem se pa spomnila, da nas je veliko in bo ena premalo. user posted image user posted image user posted image  Gremo pa za Savinjo, bo imela tašča praznovanje RD, ona je malo nenavadna, vsa poduhovljena, same meditacije, reinkarnacije pa take zadeve ji hodijo po glavi. No, sej pomoje bo kar OK, bo ena na gong igrala, tako da mogoče še jaz eno kitico odmetiriram, na novi piknik dekci! user posted image
 
user posted image menjam za mojo nazadnjaško user posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?