|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2012
25.7.2011 11:01:51   
kimsy
Oj!
Se po malo daljšem času javljam... Iz morja sm prišla domov utrujena, ker naša mala miss ni cel dan nič spala zjutraj se je zbudila ob 5.45, zvečer pa norela do 22ih! user posted image  Upam, da se ni končalo njeno popoldansko spanje, ker ponoči mi tudi še ne spi, se skoz zbuja!
Drugače mi je veliko bolj slabo, kot v prvi nosečnosti, kar naprej sm utrujena, me pa veliko manj špika kot me je prvič! Ah bo že... Še parkrat spat, pa bo marec! user posted image  user posted image  user posted image
zuza - daj ti meni povej, kako si izračunam PDP, ETZ je bil 17.06.11, pa čestitke za user posted image .
Jada82 - upam, da bo na novem/starem delovnem mestu vzdržno!
canis - tud teb čestitke za user posted image
prihajcek - dobrodošla!

Drage moje, vse, ki ste ostale neomenjene... Sej vas skoz berem, sam imam tok mal energija, da se mi pisat ne da! Želim vam čim manj slabosti, pa uživajte v user posted image .

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu prihajcek)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Marčevke 2012
25.7.2011 11:47:50   
Polzi
hej hej punce

moram se mal oglasit in pojamrat user posted image  sem v službi, kronično utrujena, tako da ni od mene velikega efekta.....še dobro, da sva samo 2 v pisarni in se ne vidi ali delam ali samo nekaj prelagam.....sploh nimam volje in energije do ničesar, samo ležala in spala bi....katastrofa, pa še kar nekaj mi je slabo, tako da je kr grozn vse skupi  user posted image user posted image
no, sam da še ju3 prežvim na delovnem mestu, potem pa dopust....samo se bo doma verjetno vsem zdelo čudno, zakaj bi kar ležala in ležala - vsaj do petka, ker šele takrat greva na dopust....to ni drugače ravno v moji navadi....že včeraj sta me malo čusno gledala, ko sem samo spala in se preležavala cel dan user posted image

drugače pa dobrodošle vse nove marčevke in  user posted image  za user posted image
lepo vas je brati in je človek kar malo potolažen, ko vidi, da s problemi ni sam, ampak nas je kar nekaj teh nesrečk s slabostmi....upajmo, da kmalu izvenijo.....

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Marčevke 2012
25.7.2011 12:36:44   
timkica
zivjo mamice, se malo od mene, sem ok, spala cev vikend nenormano veliko in kolikor mi je dopuscala mala, naredila nic, niti pospravla niti likala tko da me caka to ta teden ker gremo v pon v grcijo, komaj ze cakamo :)

drugace pa trebuh napet kot bomba, se mi zdi, da sem že v 4 mesecu. Povedali še nikomur, čakam jutri pregled potem pa se naročim na nuhalno, upam, da je vse oK :)

lep dan

(odgovor članu Polzi)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Marčevke 2012
25.7.2011 13:00:27   
zuza
Ojla srečke-nosečke!

men seveda spet slabo in tako bo vse do cca. 22h zvečer. To pa res ni fajnuser posted image

oj, kimsy si le nazaj. Tud men je v drugo bolj slabo, sem bolj utrujena, špika pa me praktično nič za razliko v prvo. glede PDP pa je izračun kljub transferju vezan na prvi dan zadnje user posted image . Pr men je to blo 9.6. in imam PDP 15.3.2012. Jst sem tud vedno misla, da je datum transferja osnova a ni tako. tukaj enostavno vnesi datum zadnje M in tvoj PDP bo na dlani: http://www.bambino.si/koledar_nosecnosti

Polzi vidim, da si iz okolice Celja -  jst tud !!!user posted image
timkica jst sem tud tak ko v 4 mesecu user posted image
prihajcek WELCOMEuser posted image

LUCKE proti slabosti dobite na:
http://www.smejko.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=2878&detailID=7575&segid=0&ime=Lillipops_-_lucke_za_nosecnice

(odgovor članu timkica)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Marčevke 2012
25.7.2011 13:06:15   
Jassika
Dan, se vam pridružuje še ena user posted image , če me vzamete medse (Jada sej ti pa že veš kera sem, a ne? user posted image )
Tore, stara 35 (novembra 36), doma iz Gorenjske, imamo pa že enega navihančka doma, marčka 2010 user posted image . Sicer pa imam za sabo že 2 neuspešni  user posted image , eno pred sinkom in pa še eno - letos maja. Tokrat upam, da se izide bolje. Pridužujem se pa šele danes (čeprav vem že 14 dni), ko smo bili na pregledu in slišali ter videli user posted image . Iskreno povedano se do danes sploh nisem upala veselit, saj je bila slaba izkušnja še preveč sveža. Ampak to zdaj ni nič važno, upam da srečno pridemo do PDP, moj je nekje 18.3.2012.
Lep pozdrav vsem.

(odgovor članu zuza)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Marčevke 2012
25.7.2011 16:13:27   
prihajcek
Zivijo,

oh kolik fajn je vas prebrat,  se hitro spomnim da sem še normalna, ko se mi nič ne da in bi samo spala in sem čist brez energije...

Še novička za seznam, prvi pregled bom imela 2. 8.
Sem bila kar presenečena, ko sem klicala in je sestra vsa vesela """ja čestitam..., potem pa trenutek tišine in resno in zaskrbljeno "saj se veselite, a ne?" JA ITAK DA! Kolk se ji je oddahnilo user posted image

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Marčevke 2012
25.7.2011 18:32:34   
zmajcy_
sem misnla, da je govora o takih lizikah http://www.morningsicknesshelp.com/preggiepop.html za te kar verjamem, da pomagajo saj vsebujejo ingver. drugače se je pa včasih dalo dobiti tablete ingverjeve proti slabosti in  so ble super, vsaj meni so pomagale. a te lizike za v skrinjo imajo ingver noter?

drugače sem pa tudi jaz zelo utrujena in hodim s tamalo popoldan spat :)
imamo pa malo bolj pestro saj bo mala lihkar dobila prvi zobek :) upam da bo zjutaj že zunaj :)

(odgovor članu prihajcek)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Marčevke 2012
25.7.2011 18:59:36   
canis
Uf, pa se mi je le ratalo naročit za prvi redni pregled. Pa me je sestra spet hotela odslovit, ampak sem ji rekla da jih že 3 tedne čakam, tako da sem dobila datum 10.8. user posted image
naslednji teden pa se bom naročila za nuhalno pr Dr.Miglarju. upam da dobim prost terminuser posted image

Ali ve ketera, če pogosti uz pregledi "motijo" naše bebice? če jih z sondo "žoka" v maternico.....




(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Marčevke 2012
25.7.2011 19:39:08   
zmajcy_
canis zanimivo vprašanje user posted image  to tudi mene zanima, nisem pa nikoli razmišljala v tej smeriuser posted image  pomoje da niti ne, razen včasih k jih prov žokajo če hočjo kej posebnga vidt user posted image

(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Marčevke 2012
25.7.2011 19:54:31   
Zvezdica
Pozdravljene,

tudi jz se pridružujem marčevkam, to je moja prva nosečnost, rok pa imam 5.3.2012.user posted image
Na prvi pregled sem naročena šele 18.8.2011, vendar sem že vidla svojo pikico na UZ.
Imam eno vprašanje, ali ima katera od vas temno rjav izcedek? Jz ga imam že od 17.7., sem šla na pregled k ginekologinja in mi je dala Dabroston in Buscopan in 2 tedna ležanja. Po enem tednu ležanja, imam še vedno rjav izcedek...
Prebrala sem že vse razne forume in nikjer ne piše, da bi bil rjav izcedek škodljiv... Mene pa še vedno zanima, kdaj se bo nehal tale izcedek.

Ima katera podobne izkušnje...user posted image

LP

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 9:11:25   
prihajcek
Živjo, kak kaj? Lep pozdravček vsem!

IZVIRNO SPOROČILO: canis



Ali ve ketera, če pogosti uz pregledi "motijo" naše bebice? če jih z sondo "žoka" v maternico.....






V določeni literaturi (bolj tam kjer so za naravni porod...) sem prebrala, da prepogosti UZ niso preveč fajn za otročka, čeprav kaj vem - veliko jih poznam, ki so ležale v bolnici in imele UZ skoraj dnevno in ni bilo nič kaj narobe. Je pa še malo neraziskano... in eni so proti prepogostosti ker večinoma po svetu tudi ob normalni nosečnosti nimajo pogostih UZ, večinoma še redkeje kot pri nas. Meni je v prvi nosečnosti prot koncu večinoma raje na hitrco naredil UZ kot da bi tipal in vaginalni pregled delal... tako da kaj vem jaz nekaj dodatnih UZ ne bom plačevala razen pač nuhalne in dodatne morfo kar je pri mojem g. kar nekak standard.

(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 9:12:02   
Anonimen
Da se malo oglasim...
Sem na morju, v kampu in sem ugotovila, da mi je na zraku občutno manj slabo kakor, če sem v prostoru. Kar je super!

Lillipops sem tudi poskusila - pomagalo je takoj, da sem potem lahko nekaj pojedla in si za nekaj časa napolnila želodec. Sicer mi je tako slabo, da zelo težko jem, ampak obenem pa hrana pomaga proti slabosti.user posted image

Se beremo čez 2 tedna, ko pridem domov, medtem pa user posted image vsem user posted image !

(odgovor članu Zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 9:57:56   
čebela1
zivjo!
učeraj sem kupila... fuuul dobra stvar! priporočam! http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=166309

notri si označiš use ( z nalepkami) zgleda fu lepo, urejeno in organizirano (kar imam jaz vedno pa mi je tole še ooolj ušeč:)) zanimiva stvar...priporočam:)

drugače pa moje slabosti se se kar nadaljujejo..juhu user posted image user posted image  gremo jutri na morje za par dni , mogoče morki zrak pomaga :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 10:00:33   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: canis
sem dobila datum 10.8. user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naslednji teden pa se bom naročila za nuhalno pr Dr.Miglarju. upam da dobim prost terminuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image tud jaz, grem v Feldbach user posted image

Ali ve ketera, če pogosti uz pregledi "motijo" naše bebice? če jih z sondo "žoka" v maternico.....

Ne. Sploh pa je v bistvu samo prvi (če že) vaginalni, ostali se delajo preko stene trebuha. Glej G Urša Reš Muravec si je delala Uz vsak teden, da je to predstavila v reviji Mama, zagotovo si ga ne bi, če bi bil tako zelo nevaren. Je pa res, da so rizične user posted image pa itak zelo zelo pogosto pregledane.

Vprašaj dr. Miglarja, rad ti bo odgovoril. user posted image


Jaz sem recimo veliko bolj kot proti UZju proti nenehnemu pregledovanju materničnega vratu. Moja G mi ga recimo ne dela in se z njo popolnoma strinjam. Pravi - čim manj rovarit tam doli...user posted image
V prvi user posted image sem bila tud presenečena, pa sem povprašala in dobila odgovor, kar nekaj G se drži tega.
Na prvem pregledu mi je pogledal dr. Miglar, pol pa nič več spodnjega rovarjenja user posted image user posted image user posted image do poroda user posted image user posted image user posted image

Moje mnenje user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu canis)
  Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 10:09:18   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

Pozdravljene,

tudi jz se pridružujem marčevkam, to je moja prva nosečnost, rok pa imam 5.3.2012.user posted image
Na prvi pregled sem naročena šele 18.8.2011, vendar sem že vidla svojo pikico na UZ.
Imam eno vprašanje, ali ima katera od vas temno rjav izcedek? Jz ga imam že od 17.7., sem šla na pregled k ginekologinja in mi je dala Dabroston in Buscopan in 2 tedna ležanja. Po enem tednu ležanja, imam še vedno rjav izcedek...
Prebrala sem že vse razne forume in nikjer ne piše, da bi bil rjav izcedek škodljiv... Mene pa še vedno zanima, kdaj se bo nehal tale izcedek.

Ima katera podobne izkušnje...user posted image

LP


Moja izkušnjaiz prve user posted image je podobna tvoji. Izcedek sem dobila v 5t in od takrat pa do mislim da do 14t sem bila na terapiji z Dabrostonom. Izcedki so popolnoma minili, potem sem spet malo migala spet... Imela sem predpisano mirovanje,ki sem se ga držala in seveda bolniško. V 8 ali 9t pa je moja G po veliko UZjih ugotovila vzrok mojih izcedkov. Moram povedati, da mi je UZ delali trje ginekologi in samo moja osebna je ugotovila vzrok.
Našla je še eno gestacjsko vrečo, v kateri pa žal ni bilo več utripov user posted image
Za izcedke so lahko krivi tudi kakšni hematomi,ki izginejo...
Vsekakor -počivaj do naslednjega pregleda. Priporočam ti tudi pitje magnezijevih šumečih tablet, te dobijo user posted image ki so zaradi izcedka hospitalizirane. Vem za Mb.
In ne sekiraj se... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 10:21:51   
Anonimen






PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , 28.7.PP 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image


2.3
user posted image anonimna

3.3

user posted image  
acerola, , 11.8.

5.3
 
Zvezdica, 1 , 18.8.PP


6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image  user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 33, user posted image , 0 user posted image , 25.8., ns, Domžale user posted image

user posted image Saša33, 1 , 0 , 23.8. PP Gorenjska/Vrhnika

 10.3.

user posted image čebela1, 18.8 PP, 25.8.NS Dravlje user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 3.8.PP, NS, Bled user posted image

user posted image  poga, 29 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 3.8. PP, NS

12.3.
user posted image anonimna, 22.8. PP

 
13.3.
user posted image  Caitlin, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 8.8PP. Poljanska dolina


15.3.
user posted image anonimna*, 8.8.PP, 19.8. double test, 5.9. NS 6.9. srečanje z babico 14.10
 
18.3.
user posted image timkica, 31, let , 2user posted image , 1 user posted image , okolica LJ

Jassika, 35, let , 4 , 1 , 5.8.PP, Gorenjska


20.3
.
 
user posted image Polzi, 31 let, 1user posted image , 0user posted image , 18.8.

prihajcek, 33 let, 2 , 1 , 2.8.PP, LJ

21.3.
 
user posted image zmajcy, 23 let, 2 , 1 , 5.8.PP,  okolica LJ




X.3.
user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7.,
ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns user posted image

user posted image kkkkk, 22let , 1 ,okolica LJ

user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image

user posted image ina11, 30 let, 2user posted image , 1user posted image , Maribor



SKUPAJ NAS JE user posted image : 24
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0



Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

- noseča.com                             - pregnancy.org

- bibaleze.si                               - bambino.si

  - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA








(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 10:25:15   
Anonimen






PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , 28.7.PP 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image


2.3
user posted image anonimna

3.3

user posted image  
acerola, , 11.8.

5.3
 user posted image
Zvezdica, 8687user posted image , 18.8.PP user posted image


6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image  user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 33, user posted image , 0 user posted image , 25.8., ns, Domžale user posted image

user posted image Saša33, 1 , 0 , 23.8. PP Gorenjska/Vrhnika

 10.3.

user posted image čebela1, 18.8 PP, 25.8.NS Dravlje user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 3.8.PP, NS, Bled user posted image

user posted image  poga, 29 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 3.8. PP, NS

12.3.
user posted image anonimna, 22.8. PP

 
13.3.
user posted image  Caitlin, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 8.8PP. Poljanska dolina


15.3.
user posted image anonimna*, 8.8.PP, 19.8. double test, 5.9. NS 6.9. srečanje z babico 14.10
 
18.3.
user posted image timkica, 31, let , 2user posted image , 1 user posted image , okolica LJ

user posted image Jassika, 35, let , 4 , 1 , 5.8.PP, Gorenjska user posted image


20.3
.
 
user posted image Polzi, 31 let, 1user posted image , 0user posted image , 18.8.

user posted image prihajcek, 33 let, 2user posted image , 1user posted image , 2.8.PP, LJ

21.3.
 
user posted image zmajcy, 23 let, 2 , 1 , 5.8.PP,  okolica LJ




X.3.
user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7.,
ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns user posted image

user posted image kkkkk, 22let , 1 ,okolica LJ

user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image

user posted image ina11, 30 let, 2user posted image , 1user posted image , Maribor



SKUPAJ NAS JE user posted image : 24
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0



Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

- noseča.com                             - pregnancy.org

- bibaleze.si                               - bambino.si

- mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA






(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 10:28:28   
Anonimen


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    PREGLEDI     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.8.: prihajcek

3.8.: Jada82, poga

5.8.: zmajcy

8.8.: Caitlin, Anonimna*

11.8.: acerola

18.8.: Polzi, čebela1, Zvezdica

19.8.: Anonimna*

22.8.: anonimna

24.8.: alna NS

23.8.: Saša33

25.8.: alna, alexjami NS

30.8.: Anonimnauser posted image   NS; Megi20- 1.pregled
5.9.: Anonimna* NS

6.9.: Anonimna* srečanje z babico

14.10.: Anonimna*
 
user posted image user posted image user posted image  VELIKO SREČE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Punce, veliko sreče na pregledih in hitro poročat user posted image !






(odgovor članu MEGi20)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 10:37:17   
Anonimen
http://www.popek.si/oblacila-za-nosecnice/majice-pridem.html   user posted image user posted image user posted image
Da ne bodo spraševali.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 10:39:09   
Anonimen
Še jaz se javljam. Noseča drugič, doma imamo dobre dve leti staro nagajivko. PDP po mojem izračunu pa 14.3. Srčka sem že videla, uradni pregled pa 9.8.

Slabo mi je pa za znoret. Čisto drugače kot prvič.

LP

(odgovor članu kimsy)
  Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 10:45:24   
zmajcy_
za tiste bolj vroče user posted image  http://www.top-majice.com/majice/majice-za-nosecnice-1.html  so bolj ugodne kot tiste v popku user posted image  samo kvaliteta pa ne vem, lahko pa sporočim ko jih naročim, ker te v popku so super kvalitete, sem imela v prvi nosečnosti user posted image

drugače se pa super obnesejo te majice saj so res dolge in trebuh do konca ne gleda ven user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 10:47:50   
Anonimen
user posted image

A ni lepa fusa user posted image user posted image Komaj čakam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 10:54:51   
Anonimen


MARČEVKE 2012

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Pregledi:




2.8.:
prihajcek

3.8.: Jada82, poga

5.8.: zmajcy

8.8.: Caitlin, Anonimna*

11.8.: acerola

18.8.: Polzi, čebela1, Zvezdica

19.8.: Anonimna*

22.8.: anonimna

24.8.: alna NS

23.8.: Saša33

25.8.: alna, alexjami NS

30.8.: Anonimnauser posted image   NS; Megi20- 1.pregled

5.9.: Anonimna* NS

6.9.: Anonimna* srečanje z babico

14.10.: Anonimna*
 
user posted image user posted image user posted image  VELIKO SREČE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Punce, veliko sreče na pregledih in hitro poročat user posted image !








(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 10:58:25   
Anonimen



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    PREGLEDI     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.8.: prihajcek

3.8.: Jada82, poga

5.8.: zmajcy

8.8.: Caitlin, Anonimna*

9.8.: anonimnauser posted image

11.8.: acerola

18.8.: Polzi, čebela1, Zvezdica

19.8.: Anonimna*

22.8.: anonimna

24.8.: alna NS

23.8.: Saša33

25.8.: alna, alexjami NS

30.8.: Anonimnauser posted image   NS; Megi20- 1.pregled
5.9.: Anonimna* NS

6.9.: Anonimna* srečanje z babico

14.10.: Anonimna*
 
user posted image user posted image user posted image  VELIKO SREČE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Punce, veliko sreče na pregledih in hitro poročat user posted image !








(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Marčevke 2012
26.7.2011 11:03:00   
sunshine88
Heeej, en lep sonen pozdravček v tem turobnem dnevu user posted image
Tako...tudi sama se vam pridružujem v marcu 2012, tudi mi smo končno zagledali težko pričakovane user posted image . Ob takem dogodku pa se začnejo pojavljati takšna in drugačna vprašanja, občutki sreče, občutki strahu...bo potekalo vse tako kot mora... Ahhh pustimo to, a neuser posted image . Povejte, kako se kaj počutite? Jaz nimam nobenih posebnih znakov, razen bolečih prsi in to,da me na nosečnost opozarjata user posted image . Je pa to moja prva težko pričakovana user posted image .
Vsem skupaj želim en lepo preživet danuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?