|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 11:00:30   
Caitlin
Oh, kok je fajn takle forum brat. Mi kar mal manj slabi ta čas user posted image
Drugač pa meni še vedno slabi, preko celega dneva po malem, ampak zjutraj je pa največja kriza. user posted image Kljub temu, da ponavadi ponoči oz proti jutru, ko grem na WC, vzamem piškot ali dva, je zjutraj treba čimprej vsaj 1 kos kruha, da vsaj malo preneha. Potem pa preko dneva še nekako zdržim. No, razen včeraj je bila kriza, ker sem šla do mojih domov in je mami sušila meto in je po celi bajti smrdelo.user posted image Sem se raje potem zunaj s psom igralauser posted image user posted image Tako da bom verjetno tudi sama poizkusila kako tiste "lizike" delujejo. Nimam veliko za zgubit, slabše verjetno ne bo user posted image
Sem pa zvedela datum pregleda: 8. 8. ko bom nekje v 10. tednu. Kar dolga bo še do takrat in glede na to, da naša mami takoj vse opazi (vsaj pri sestri in nekaterih sestričnah) bova najbrž družini povedala že pred pregledom, ostalim pa potem. Me pa zanima, a ste šle na prvi pregled same, ali je šel partner z vami? Mi moj že odkar veva "teži" naj se pozanimam, ali bo lahko že na prvem pregledu zraven. Pa sem pozabila vprašat ko sem se naročila, ampak pomoje ne bo problem. Se mi pa zdi, da ga je sicer nekoliko strah vsega tega, ampak po drugi strani se pa veseli. No, pa saj tudi ta forum bere in me včasih še opozori, da je katera kaj novega napisala user posted image user posted image
Aja, še podatki za seznamček. Stara sem 24, prva nosečnost, prvi pregled 8. 8. , Poljanska dolina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 11:30:45   
Jada82







PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image


2.3
user posted image anonimna

3.3

user posted image  
acerola, , 11.8.

6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 33, user posted image , 0 user posted image , 25.8., ns, Domžale user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 3.8., ns, Bled user posted image
user posted image  poga, 29 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 3.8., ns
 
13.3.
user posted image  Caitlin, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 8.8., Poljanska dolina


15.3.
user posted image anonimna*, 8.8.
 
20.3.
 
user posted image Polzi, 31 let, 1user posted image , 0user posted image , 18.8.


X.3.
user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7.,
ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns user posted image
user posted image Saša33, 1user posted image , 0user posted image , Gorenjska/Vrhnika
user posted image kkkkk, 22let , 1 ,okolica LJ
user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image
user posted image ina11, 30 let, 2user posted image , 1user posted image , Maribor



SKUPAJ NAS JE user posted image : 17
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0



Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

- noseča.com                             - pregnancy.org

- bibaleze.si                               - bambino.si

     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA


(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 11:33:55   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: Caitlin

Me pa zanima, a ste šle na prvi pregled same, ali je šel partner z vami? Mi moj že odkar veva "teži" naj se pozanimam, ali bo lahko že na prvem pregledu zraven. Pa sem pozabila vprašat ko sem se naročila, ampak pomoje ne bo problem. Se mi pa zdi, da ga je sicer nekoliko strah vsega tega, ampak po drugi strani se pa veseli. No, pa saj tudi ta forum bere in me včasih še opozori, da je katera kaj novega napisala user posted image user posted image


Oj, jah pomoje gre lahko zraven, zakaj pa ne? Čeprav, kaj pa vem, se mi zdi, da je pol bolj NS, da gredo desci zraven. Meni je šel v 1. nosečnosti 2krat - na NS in na morfologijo. Ostalo sem šla sama. Na 1. pregledu itak samo potrdi nosečnost, se še nič kaj ne vidi. Tako da ne vem .... men bi blo po svoje kar zoprno, da bi 1. šel zraven. Na ns je pa že fajn, ker se že vidi ta pravi dojenček user posted image

(odgovor članu Caitlin)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 11:39:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Caitlin

Me pa zanima, a ste šle na prvi pregled same, ali je šel partner z vami? Mi moj že odkar veva "teži" naj se pozanimam, ali bo lahko že na prvem pregledu zraven. Pa sem pozabila vprašat ko sem se naročila, ampak pomoje ne bo problem.


user posted image user posted image user posted image dobrodošla nova user posted image

Glede prisotnosti partnerja pri UZjih - moj je bil prvič prisoten- na prvem samoplačniškem, na prvem pri osebni G, na NS na morfologiji in na samoplačniškem v 3D tehniki. Mi je pa moja G delala UZ skor na vsakem pregledu - takrat pa ni bil zraven user posted image
Toje bilo prvičuser posted image Sedaj, drugič...pa v bistvu enako user posted image user posted image user posted image Aja k osebni G ne bo hodil... user posted image

(odgovor članu Caitlin)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 14:00:09   
Anonimen
Hoj!
No, danes se malo bolje počutim - pijem ingverjev/metin čaj in se zdi, da malo pomaga. Vsaj tekočine dovolj spijem, ker mi je po navadni vodi slabo.user posted image Bom pa jaz tudi tiste Lilipops poskusila, če jih dobim še pred vikendom, ko grem na morje. user posted image

Včeraj sem G vprašala, zakaj vedno pošiljajo na urgenco, če nosečnica krvavi. Pa pravi, da pravzaprav do 20. tedna itak ne morejo nič narediti, da ne bi prišlo do splava, zato je treba na urgenco samo ob zelo močnih krvavitvah, ko obstaja tveganje, da ženska izkrvavi. Če pa ima zelo močne krče, pa dajo nekaj proti krčem/bolečinam. Ampak če je plodek tako okvarjen, da bo splav, bo pač splav in ne moreš tega preprečiti. Seveda ob običajnem življenju. Če pa so zraven kakšna mamila ali pa nori adrenalinski športi s padci in poškodbami, je pa druga reč.

Jada82 - držim pesti, da se v redu zmeniš v službi! user posted image

Zdaj se grem pa na nuhalno naročit. Komaj čakam, da vidim user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 14:25:05   
Anonimen
Sem se naročila kar pri Darji Strah v Domžalah in sicer imam merjenje nuhalne svetline 24.8. Zdaj, ko so dopusti, me je skrbelo, da bom morala prav iskati, kje me lahko vzamejo, pa ni bilo problema. user posted image
A bo dala katera to na seznamček?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 14:27:20   
Jada82
PREGLEDI:

3.8.:
Jada82, poga
8.8.: Caitlin, Anonimna*
11.8.: acerola
18.8.: Polzi
24.8.: alna nuhalna
25.8.: alna
30.8.: Anonimnauser posted image  nuhalna
 
user posted image user posted image user posted image  VELIKO SREČE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Punce, veliko sreče na pregledih in hitro poročat user posted image !

Evo, sem naredila seznamček pregledov, da bo bolj pregledno, pa da bomo lahko navijale druga za drugo! Mal sem ga prekopirala od drugih na forumu, no user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Jada82 -- 20.7.2011 14:28:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 14:34:04   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: alna


Jada82 - držim pesti, da se v redu zmeniš v službi! user posted image



Mah, sploh me niso nič klicali. Očitno me bodo obdržali, kar na tem, starem delovnem mestu, kjer nimam veliko dela, zato se kar javljam za urejanje seznamčkov, ker itak ... kaj naj drugega počnem ... Če se kaj spremeni, pa bom prosila katero drugo user posted image
No ja, bomo pregurali še tegale pol leta .... pol pa itak na porodniško user posted image

Mojedva sta pa še s taščo in njeno sestro ter babi na morju, tako da bom najbrž še sama, ko pridem domov. No, lotila se bom pospravljanja, saj imamo katastrofalno. Upam, da bom imela še dovolj časa .... Joj, takole, ko imaš enega user posted image  doma, se moraš kar zorganizirat, kdaj pospravljat itd. Pozimi je še šlo, ko smo bili bolj notri, sedaj poleti smo pa veliko zunaj in enostavno zmanjka časa. Zvečer sem pa tako utrujena, sploh zdaj, ko sem user posted image  user posted image  Tud med porodniško je še šlo, zdaj ko sem pa v službi, mi pa kar zmanjkuje časa za vse .... No sej, čez pol ure grem domov in se kar lotim! user posted image

Prejle sem pa pojedla še 1 tiramisu user posted image  Joj, moja pisarnica je locirana zraven kuhinje in imam praktično samopostrežno ... in se kar ne morem upreti tem sladicam .... joj! Sem kar malo jezna sama nase. Saj, če bi blo dosti dela, bi nekako, pozabiš, tako pa .... no ja, upam, da mi jutri rata user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 21:27:09   
canis
alna, hura za srček user posted image
In pa vsem ostalim, ki ste ga dočakale tudiuser posted image

Meni je pa tu pa tam slabo, ampak pride in hitro gre, tako da ni nobenih težav. se mi pa velikokrat vrti ko se vstanem in pa vsa hrana ima enak okususer posted image mi je kar bed,
ko se mi nekaj zalušta, potem pa razočaranje, ker ni dobrouser posted image
Joške me vedno bolj bolijo, kar mi je v bistvu fajn, ker je to menda znak, da je hormona vedno več in da nosečnost napreduje ane? 
Če bo šlo tako naprej, bom morala kmalu menjat modrc, ker je tale že čisto polnuser posted image user posted image user posted image

Ali katera ve, katere od teh nosečniških vitaminskih tablet s folno kislino so najmanjše? jaz imam elevit, pa se vsak dan mučim in se davim, da mi jo uspe pogoltnit, pa še to si jih moram zadnjih nekaj dni lomit, da mi uspe. ne vem, že od nekdaj imam probleme s temi stvarmi.  do 14 leta sem še jogurt prežvečila, predno sem pogoltnilauser posted image

Vsem vam želim, da bi se imele lepo in rastoči trebuščki tudi! user posted image

(odgovor članu Caitlin)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 8:03:09   
Saša33
Punce dobro jutro,


Jada sem vesela, da se je ena spravla vsaj k organizaciji tega foruma in prav pridno zbiraš informacije o nas.Bravo!!!user posted image user posted image user posted image Jada, uživaj doma v miru in si malo oddahni.
Canis, imam tud sama velike probleme z številko modrca, smo že na E košarici, kar mi dela velike težave.Da o spanju ne govorim.

Punce me pa zanima nekaj?

Ali je katera opazila kakšen obsežen izcedek prozorne barve?
Meni je včeraj kar priteklo.Sem mislila, da sem se polulala. No  na koncu sem ugotovila, da je bil svetel izcedek, kar se mi je ponovilo zvečer še 1x.Vonj ni bil smrdeč, bil pa je drugačen.
No danes zjutraj pa sem opazila porast glivcuser posted image user posted image , kar se mi je v preteklosti že ponavljajo.
Pomaga edino jogurt na tamponu, a tampona piše, da v nosečnosti ni fajn uporabljati.
Sedaj ne vem, zakaj je izdecek?
In kaj naj z glivicami ( ostala th. od Canestena dalje mi tako ali tako ne primejo), pomaga edino če izločim ves sladkor in vse oh, kar  je res težko.user posted image
Če ima katera kakšen nasvet se priporočam.user posted image user posted image


Pa še drugo vprašanje, ali se je potrebno na nuhalno sam prijaviti (samoplačniško), za Strahovo sem slišala, da je 1a.Ali naj počakam prvi pregled, ki bo v 10 tednu in se šele potem prijavim?

Ha ha, danes cel kup vprašanj.
Pa lep dan vsem nosečkam.


(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 8:18:22   
Jada82
Dobro jutro tudi z moje strani ... spet v službi user posted image  Danes mi še vsa hrana iz kuhinje smrdi, sem prej kar ušla, drugače bi se lahko še naredilo, da bi bruhala user posted image  Bljak! Pa kar ne morem dolgo stat pri miru, se mi začne kar nekaj vrtet pa to .... joj, se spomnim, to je bilo že v 1. user posted image

No, včer sta mojedva prišla z morja šele ob pol 7h zvečer, mi je bilo že takoooo dolgčas. Sem vse pospravila, še zunaj sem bila ... nam delajo kanalizacijo in potem s sosedi vsak dan modrujemo kako in kaj - navadno se ne priključim, včer mi je bilo dolgčas, pa sem se user posted image  Tamala je bila pa potem tako hiperaktivna, sploh ni mogla zaspat. Baje je čez cel dan spala le 10 minut. Zanimivo, tile otroci, če čez dan manj spijo, je samo še huje. Misliš, da bo zvečer dol padel, je pa le obratno. Včasih pa 3 ure čez dan spi, pa gre normalno ob 7h spat in jo lepo zmanjka ... se je preveč dogajal ...

Aha, Saša33, izcedek prozorne barve v nosečnosti je normaln! Jaz imam že od začetka nosečnosti zelo močan bel tok, kar pač traja skozi celo nosečnost. Se spomnim prvič, pol, k sm bila že v 2. polovici nosečnosti, mi je parkrat tudi kar priteklo ven, da so bile hlačke mokre in sem celo klicala v P, ker sem bila prepričana, da mi je voda odtekla ... heheh. No, je bil pač beli tok ... močan. user posted image user posted image user posted image  Drugač pa kamot daš tampon notri tudi v nosečnosti, kar namoči ga v jogurt in pusti en čas notri, brez problema. Vem, da so punce to delale in je pomagalo. Saj tudi, če se greš kopat, v nosečnosti priporočajo take tampone za kopanje ....
Sicer pa je meni v nosečnosti G predpisala prosti glivicam vaginalne globule Boraks. Jih dobiš v lekarni, kamot jemlješ. Se pa glivice kar dosti pojavljajo v nosečnosti, žal. No, sam je pa fajn, da se jih zdravi.

Nuhalna - ja, potrebno se je sam prijaviti. Jaz sem šla 1. tudi h Strahovi. Je blo ok, nič posebnega. Sedaj bom verjetno tudi šla. Magar počakaj na pregled, itak ti dela NS od 11.-14. tedna. Lahko pa že pokličeš, v bistvu je vseeno. Jaz se bom naročila nekje po mojem naslednjem pregledu. Sicer pa pravijo, da je v Domžalah tudi dobra dr. Petra Meglič v ZD. Če ne bi dobila Strahove ali kaj, se bom pa h Megličevi naročila. Je pa kar drago user posted image  Jaz v 1. nisem jemala nobenega CD-ja, samo 1 slikico sem vzela, pa še tam se je slabo videlo. Tako da ... pa še to zdaj več ne pogledam ....

Nič, nekaj moram pojesti, mam jabolko s seboj, njami, ati mi ga je dal, so že domači in je tako okusen, da se kar topim zraven user posted image
Lepo začnite dan, se definitivno še kaj oglasim.

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 8:19:55   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: canis


Ali katera ve, katere od teh nosečniških vitaminskih tablet s folno kislino so najmanjše? jaz imam elevit, pa se vsak dan mučim in se davim, da mi jo uspe pogoltnit, pa še to si jih moram zadnjih nekaj dni lomit, da mi uspe. ne vem, že od nekdaj imam probleme s temi stvarmi.  do 14 leta sem še jogurt prežvečila, predno sem pogoltnilauser posted image

Vsem vam želim, da bi se imele lepo in rastoči trebuščki tudi! user posted image



Drugače Tifol se mi zdi, so najmanjše, sam te imajo le folno kislino, ne pa drugih vitaminov. Ampak če ješ raznovrstno prehrano, torej tudi sadje, zelenjavo, žitarice, se ti ni treba kaj bati .... kamot jemlješ samo Tifol. So tako majhne, da še veš ne, kdaj pogoltneš user posted image

(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 9:03:01   
Polzi
Jutro punceuser posted image  in čestitke vsem, ki ste že videle user posted image .

Pri meni je bil včerajšnji dan v primerjavi z dnevom prej, fenomenalen. Nič slabosti, na user posted image me spominjajo samo polne in boleče prsi. Upam, da bo tako čim dlje, saj imam drugače čist pokvarjen dan in bi najraje bila skoz kr doma....me bo še na dopust strah it, če mi bo veliko slabo user posted image

A na nuhalno se je katera od vas prijavila prej, preden je imela prvi pregled pri svoji G? Jaz se mislim potem, ko bom opravila prvi pregled.

jaz tudi jemljem Tifol, ker je še najmanjši pa itak ob raznoliki prehrani dovolj, da dobiš v telo samo folno kislino, ker drugače že lahko pride do predoziranja ostalih vitaminov. V zimskih mesech sem en mesec jemala Femibion, ki so tudi ful velike in sem jih s težavo spravila dol, ker imam s tem tudi velike probleme.

lep dan vsem skupaj user posted image

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 9:34:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Polzi


jaz tudi jemljem Tifol, ker je še najmanjši pa itak ob raznoliki prehrani dovolj, da dobiš v telo samo folno kislino, ker drugače že lahko pride do predoziranja ostalih vitaminov.


Glede teh primerjav se ne strinjam! V user posted image je potrebno poskrbeti za zadostne količine folne kisline.
Prehrana med nosečnostjo in dojenjem je izjemnega pomena, saj se telesne potrebe po vitaminih in mineralih med nosečnostjo in dojenjem povečajo za 50 do 100% v primerjavi z ženskami, ki niso noseče.


Z jemanjem Elevita se zmanjša tveganje za okvare nevralne cevi pri novorojenčku za kar 92%, zmanjša se pojavnost drugih resnih prirojenih nepravilnosti
. Poleg tega uživanje uživanje multivitaminskih preparatov s folno kislino pri ženskah že pred nastopom nosečnosti za približno 40% zmanjša tveganje pojava pogoste prirojene srčne napake, 30% zmanjša možnost pojava okvar urinarnega trakta ter drugih okvar.


Primerjavo je zapisal prof. Czeizel - še posebej se priporoča jemanje multivitaminskega pripravka v kombinaciji s folno kislino, saj se je izkazalo, da samo folna kislina zmanjša pojavnost okvare nevralne cevi za prbližno 70%, multivitaminska kombinacija s folno kislino pa za več kot 90%. zaenkrat je Elevit Pronatal edini tovrsten multivitamin,ki ima za sabo tudi klinične raziskave.
Dr. Czeizel je še opozoril, da velja zmotno pepričanje, da je zdrava prehrana nosečnice dovolj za zagotavljanje potrebne količine folne kisline. Teoretično je možno, vendar bi morala ženska vsaj mesec dni pred nosečnostjo in med njo pojesti 15 krožnikov brokolija in špinače...user posted image
user posted image user posted image user posted image

Do predoziranja pa pride, če ob Elevitu jemlješ še kakšne vitaminček...drugače NEuser posted image
Samo za vitamin A in D moraš pazit glede predoziranja...npr.vitamin C se ne more predozirat, ker ga telo izloči z urinomuser posted image

(odgovor članu Polzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 9:39:03   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: Polzi


A na nuhalno se je katera od vas prijavila prej, preden je imela prvi pregled pri svoji G? Jaz se mislim potem, ko bom opravila prvi pregled.



Če ti NS opravlja osebni G, potem ti datum pove po prvem pregledu. Če se naročaš drugam - poveš ZM in te naroči - naročajo med 11-14t.
Jaz sem bila v 11t4d prehitra,ker je bil user posted image še premajhen, sedaj grem na dopolnjen 13t user posted image

(odgovor članu Polzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 9:42:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82
Tifol. So tako majhne, da še veš ne, kdaj pogoltneš user posted image


Priporočam ti, da vzameš 2 - ker vsebujejo samo 0,4 mg folne kisline - zadostna količina je 0,8mg.
So pa res drobtinice user posted image



(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 11:03:19   
timkica
Zivjo punce,
me vzamete..... :) noseca drugic, doma imam eno 2,5 letnico, pdp 18.3, nekje po mojih racunih, pregled imam v torek, stara sem pa 31 iz okolice LJ

drugace sem ok, le napihnjena zelo, tako mi je bilo tudi jasno, da se nekaj dogaja, pa se razlika bo ravnoprava....

lep dan vam zelim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 11:07:14   
alexjani
še ena :) user posted image PDP: 10.3.2012, prvi UZ sem imela že 14.7 (se je že videl user posted image ) user posted image  naslednji prvi "pravi" UZ (materinska knjižica in usi ostali pregledi....) je 18.8 NS pa 25.8 v Dravljah user posted image  drugače pa sem iz Dolenjske

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 11:51:17   
zuza
hoj srečke-nosečke user posted image ,

sam tulk se javim, da povem da sem dobila 3 lučke na probo in da so že v zamrzovalniku, da jih stestiram. Rezultat pa vam seveda javim.

timkica in alexjani DOBRODOŠLI med nami !user posted image

mene v pasu vse tišči tako, da greva danes z mojo princesko mal po štacunah da si nabavim ene fajn hlače. Ima kira kako idejo kam po nakupih nosečniških cunjic? Grem v H&M in C&A pa da vidimo če bo kaj.

evo, zdej pa klub slabosti šibam dalje, ...user posted image

se tipkamo...

(odgovor članu alexjani)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 12:04:52   
Jada82








PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , Štajerska user posted image


2.3
user posted image anonimna

3.3

user posted image  
acerola

6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 33, user posted image , 0 user posted image Domžale user posted image
 
10.3.
user posted image  alexjani, 1 user posted image , 0 user posted image , Dolenjska user posted image


11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , Bled user posted image
user posted image  poga, 29 let, 1 user posted image , 0 user posted image   
 
13.3.
user posted image  Caitlin, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Poljanska dolina


15.3.
user posted image anonimna*
 
18.3.
user posted image  timkica, 31 let, 2 user posted image ,  1 user posted image , okolica LJ
 
20.3.
 
user posted image Polzi, 31 let, 1user posted image , 0user posted image

X.3.
user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image  
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image user posted image
user posted image Saša33, 1user posted image , 0user posted image , Gorenjska/Vrhnika
user posted image kkkkk, 22let , 1 ,okolica LJ
user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image
user posted image ina11, 30 let, 2user posted image , 1user posted image , Maribor



SKUPAJ NAS JE user posted image : 19
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0



Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

- noseča.com                             - pregnancy.org

- bibaleze.si                               - bambino.si

    - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA


(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 12:07:08   
Jada82
PREGLEDI:

3.8.:
Jada82, poga
8.8.: Caitlin, Anonimna*
11.8.: acerola
18.8.: Polzi, alexjani
24.8.: alna NS
25.8.: alna, alexjani NS
30.8.: Anonimnauser posted image   NS
 
user posted image user posted image user posted image  VELIKO SREČE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Punce, veliko sreče na pregledih in hitro poročat user posted image !

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 12:08:24   
Jada82
Skoz več nas je user posted image user posted image user posted image  Dobrodošli obe novi, seveda vaju z največjim veseljem sprejmemo user posted image user posted image
Uf, men je pa danes tud kar mal slabo .... sej sem jedla, sam vseen mi hrana kar smrdi ... Tud dobro mi ni bilo za jest user posted image  Svašta ....

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 12:12:03   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: zuza


sam tulk se javim, da povem da sem dobila 3 lučke na probo in da so že v zamrzovalniku, da jih stestiram. Rezultat pa vam seveda javim.



Poročaj, kako delujejo lučke, takoj ko jih sprobaš user posted image  Držim pesti, da delujejo!



(odgovor članu zuza)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 12:18:09   
MEGi20
Dan.... evo tudi jaz imam zopet nek čuden dan ko mi je slabo user posted image kr zmedena semuser posted image spet imamo delo doma...menjamo okna na verandi in sem kar v spalnici ker jim itak ne bom v pomoč z takim izrazom na faci pa k me skuz tišči na wc - me pa pride lubek stalno kontrolirat user posted image

Dobrodošle vse nove user posted image , pa vidim/berem, da je še ena z mojega konca .... tudi ti alexjanidobrodošla

Jada82 jaz imam prvi pregled šele 30.8.user posted image takrat bom že kar nekaj tednov noseča in moj gre z mano....srm pa našla novo službo v kateri nimajo težav z mojo nosečnostjo, sem bila fuuul vesela včeraj ko so me poklicali da lahko pričnem z delom konec avgusta.

Nič grem počasi pripravljat kosilo,sam ne vem kako bom uspela :(

Se še javim tekom dneva..........megi

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Marčevke 2012
21.7.2011 14:28:34   
Saša33
Punce,

da poročam kaj se dogaja z mano. Danes sem zaradi enormnega porasta glivic šla do G, ki nadomešča mojega.
začuda, prijaznost in ažurnost takojšnja, res vsaka čast!!!
Me je vzel pred vsemi saj sem govorila po telefonu, da pridem med službeno pavzo.

Sledilo je spiranje nožnice, ne bom komentirala mojega počutja, čiščenje nožnice in na koncu glicerin, da bolje drsi.
No važno, da je vse ok.
Predpisal mi je Betadine globule za zvečer.Upam, da ne bo stalno pojavljanje.Bom pač izločila max OH in sladkor.
In še napravil UZ, sem videla malega, srček :)))user posted image
9ml, Rok imam 9.3., no res 1a, saj niti ne dojemam.Imam naslednji pregled 23.
Me je pa naročil čez 4 tedne na kontrolo, dobila sem knjižico in sem čist na glavo, da niti ne vemkje imam glavo in kaj delam v službi.
Me je pa pomirilo in tudi ne srbi več:)

Lep dan vsem nosečkam

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?