|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 11:40:48   
Anonimen
Hoj, punce!

Kako paše, da je hladneje... user posted image
Jaz sem lepo doma in sem spala do 9h! Ponavadi sem v službi že pred 8h. user posted image Res je pasalo.

Izcedek se je precej posvetlil in ni več temno rjav, kar me seveda veseli. Bom kar skoz doma, razen v nedeljo, ko imam rojstni dan in sem povabila najine starše ven na kosilo. Jaz ne maram kuhat.
Sva razmišljala, da bi jima kar takrat povedala, ampak bova raje v torek po pregledu. Torej grem še 4x spat, kakor smo šteli dneve, ko smo bili še otroci. user posted image Me prav zanima, kakšne bodo reakcije...

Canis in acerola - držim pesti, da naslednjič zagledata user posted image .

A je katera že slišala, da ne smeš niti perila obešati v nosečnosti? Zadnjič mi je to ena rekla, pa se mi zdi precej za lase privlečeno. Me zanima, če je res kaj na tem.

(odgovor članu srečica17)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 12:19:57   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: alna


A je katera že slišala, da ne smeš niti perila obešati v nosečnosti? Zadnjič mi je to ena rekla, pa se mi zdi precej za lase privlečeno. Me zanima, če je res kaj na tem.



Jah to je pomoje mal privlečeno za lase ... user posted image user posted image user posted image user posted image  Mogoče je kaj na tem potem, ko je ženska že visoko user posted image , da se kao popkovina ne bi ovila okoli vratu user posted image , ampak ... kaj pa vem. Vsekakor pa nima veze sedaj ..... V visoki nosečnosti bo itak bolj kot ne zima, pa potem jaz itak obešam na stojalo - v klet ali na balkon. Tako da .. ni panike. Mah, sej maš še polno takih vraž ... pa večinoma ne držijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 12:21:36   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: srečica17

Canis in acerola......naj vaju potolažim še jaz.
Na prvem pregledu 6t in 3 d......se ni videlo srčka......pa sem bila na umetni oploditvi,......tako da ni vprašanja kdaj je prišlo do oploditve, ker se ve do dneva natančno........
Čez 14 dni se je srček lepo videl in zdaj sem konec 15 tedna.

Le mirno počakajta na pravi čas!user posted image


Srečica, a že v 15 tednu si? Joj, gre čas, se te še spomnim s teme Upajmo skupaj user posted image user posted image  Zdej si me pa mal ustrašila .... Jaz bom na 1. pregledu noseča 6t 1d, pa res upam, da se bo že kaj videlo, hudiča .... user posted image  Drugač bomo pa čez 1 teden ponovili pregled ... user posted image

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 12:43:13   
srečica17
Jada ja čas hitro teče:-)
Sej  ponavadi se srček vidi pri 6 t, obstaja pa možnost da se ne in to ne pomeni, da je kaj narobe.
Je rekla moja G......tudi na kasnejših UZ , da imamo eni ljudje pač tako tkivo, da se na UZ malce slabše vidi.

Srečno tudi tebi!!!

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 13:20:54   
zuza
evo nas v dnevu ko lahko končno malo bolj zadihamo user posted image

prav paše tale ohladitev, a ne, ...

canis in acerola tudi jaz stiskam pesti za vaju in za vajina user posted image .
Je pa res, da smo mogoče preveč neučakane in prehitro zdrvimo na UZ, pol pa razočarane ker še ni user posted image . je pa zanimivo, da je pri umetni oploditvi prvi UZ že pri 4.tednih ko je za utrip še prezgodaj, tako, da jaz sem za torek že kr pripravljena da je za srček prehitro in me bolj skrbi to ali je nosečnost v maternici in ali sta dva ali eden user posted image .  

alna v torek sva midve na vrsti. Stiskajte pesti user posted image

nas so pred 10 leti po prenosu zarodka opozarjal, da se naj izogibamo obešanja perila, dvigovanja rok in težjih bremeni ter hoje po stopnicah z leti pa se je tudi ta mislenost spremenila in bi naj takoj po transferju kar se da normalno zaživel user posted image

Jada82 v ponedeljek smo v mislih s teboj in računamo na to, da nas obvestiš o user posted image




(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 13:32:42   
zuza
sej res user posted image ,  PETEK JE !!! user posted image

< Sporočilo je popravil zuza -- 15.7.2011 13:34:30 >

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 15:32:40   
Anonimen
srecke ve, ki imate bolj frisno... Jaz sem se zmeraj v Grciji in se kuham in topim, pa vsi razlagajo, kako bojo sli na plazo cez vikend, jaz bom pa se takrat delala. Lucky me user posted image

alna, user posted image za izcedek... se izgine naj, pa bo - lepo darilo za prihajajoci praznik user posted image . Glede obesanja pa to izhaja iz vraze, d ane smes rok nad glavo dajat...user posted image itak ni res... pazit moras edino ce recimo perenasas kaksen velik skaf mokrega perila, ki je lahko tezak...
canis, acerola cakamo na user posted image user posted image
zuza, a pri umetni imas UZ ze pri 4 tednih, mene caka sele pri 9h tednih... ampak glede na to, da so mi dali enega, me ne skrbi, koliko jih bo. Eden naj bo, pa ta zivahen user posted image Pa vse naj bolepo na tvojem pregledu!
Jada, naj user posted image lepo bije na tvojem pregledu!

Kot kaze me seznam-majstorca ni vidla, da imam pregled 8.8. tako da jo se enkrat prosim, da posodobi seznam user posted image Pa se nick naj mi spremeni v Anonimna* (zaenkrat, da se bom locila od drugih), pdp je pa 15.3.

uzivajte v vikendu, smejte se in nasploh bodite fajn!

Anonimna*

(odgovor članu zuza)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 16:40:38   
Polzi
Pozdravljene punce,

še jaz sem ena izmed marčevk (upam da bo tko do konca). Ravno včeraj naredila test, ki je pokazal user posted image user posted image . Ker kar nism mogla verjet, sem danes ponovila in res jeuser posted image   Neuraden PDP je 20.3, na 1. pregled sem pa naročena šele 18.8. Zame je vse skupaj prvič, pa čeprav sem že malo v letih (letos bom 32). Sva se z mojim kar natrudila, pomagala tudi s klomifenom. Zato me je še toliko bolj strah, da bi šlo kaj narobe. Prsi so me dans začele nenormalno bolet - če ne bi naredila testa, bi mislila da se pripravlja menstruacija.
Upam, da se čim več beremo, ker na tem področju nimam kilometrine in mi bo vsak nasvet glede vsega prišel še kako prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 19:22:35   
canis
Hvala vsem za pomiritevuser posted image
Verjetno bi bilo res bolje im počakala do 10 tedna na pregled. Pa kaj ko me je taaaaaak zanimalo!

Uživajte vse v poletju, izgleda da bodo malo ugasnili gretje in da bo vsaj naslednjih nekaj dni znosnouser posted image
Mi se gremo pa jutri malo namočit v Portorož. Bi rada probala enkrat kako izgleda toplo morje. Vedno zamudim, ko se že neko deževje začne in trepetam v mrzlem morjuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 20:35:50   
zuza
ja anonimna*, v MB je pri umetnih oploditvah prvi UZ vedno 4 tedne po prenosu zarodka.

Welcome polzi user posted image  !

Canis tebi pa prijetno namakanje v lepem Portorožuuser posted image


(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 22:37:24   
srečica17
zuza to je v bistvu 6. teden nosečnosti in je kar dosti možnosti, da se srček že vidi

(odgovor članu zuza)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 23:06:21   
Anonimen
user posted image user posted image Oj

Dobrodošla Polži user posted image

Sem napisala roman, pa me je vrglo ven user posted image mogoče, še boljše user posted image user posted image user posted image
Sem zabluzla user posted image user posted image user posted image

alna in .....žal mi je da še ni bilo srčka...saj bo user posted image

kimsy in zuza - danes sem čakala na UZ z vajinima sotrpinkama. Nisem vlekla na ušesa user posted image sta bili tako glasni. Verjetno sta z vajine skupine, ker bi morali imeti UZ v pon, tor. A sta ga imeli danes ker gresta na dopust. Ena je dvojna srečka...njuni komentarji pa so me spravljali v žalost in obup user posted image Držim pestke, da bo toliko srčkov,kot si želita user posted image Moj PDP je danes dr prestavil na 5.3., pa da vidim kaj bo rekla moja osebna G user posted image

Včeraj sem bila žalostna in prestrašena, vidim da emšo deluje in da me vse bolj gane... user posted image
Moja user posted image jezame nekaj najlepšega in  tako drugačna od prve...Tudi prvič sem se spraševala ali je z menoj kaj narobe, ker nimam tako zelo pomembnih nosečniških znakov - ni mi slabo, moja prsa so običajna user posted image a vseeno sem spoznala, da imajo dovolj mlekca user posted image
Zakaj sem drugačna user posted image če si že v drugem mesecu ne kupim številko večjega modrca in me ne mučijo slabosti in bruhanje... Sploh nič ni narobeuser posted image user posted image user posted image bolj uživamuser posted image user posted image user posted image
Glede pregledov in UZjev - rada grem k mojemuuser posted image Robertu, ker me pomiri, odgovori na vsa še tako čudna vprašanja...pa kaj, če za to plačamuser posted image Vsaki user posted image pripada 1. pregled do 10t.

Ne, ne user posted image ni bolezen. Je prav posebno obdobje v življenju ženske. In jaz uživam v tem obdobju - že drugič...in vem, da je to obdobje polno čustev in njihovih nihanj, pa skrbi, vprašanj, energije, zanosa in sreče, pa ljubezni, ugibanj a je user posted image a je user posted image , pa tistih iskrivih, skrivnostnih in nagajivih pogledov,ki si jih deliva z možem in samo mi2 veva kaj pomenijo user posted image

Drage moje...uživajte v user posted image poletju, soncu,dopustu in ljubezni...in pridno božajte rastoče bušije.

Se tipkamo septembra user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu zuza)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Marčevke 2012
16.7.2011 11:34:02   
acerola
punce drage...še tole vam sporočim, potem pa na dopust...user posted image

danes zjutraj sem imela rjavkast izcedek in me je dragi peljal na urgenco...no, seveda se moram zdaj pazit in bolj počivat in lahko da kaj bo ali pa tudi ne, ampak...vidla sem srček user posted image
noseča sem pa 6 tednov in 1 dan user posted image

vsem vam želim lep vikend in pobožajte svoje bušije user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Marčevke 2012
16.7.2011 22:19:13   
Anonimen
acerola bravo za user posted image user posted image Pazi se in uzivaj na dopustu!

polzi, dobrodisla med nami user posted image the more the merrier! Pa nic nisi v letih, smo tukaj se starejse... user posted image

anonimnauser posted image men se udi najbolj dopade ta skrivnost med nama... ko samo midva veva... ceprav je vcasih kar tezko drzati jezik za zobmi - se posebej, ker je ena izmed dobrih prijateljic tudi noseca in kadar smo skupaj, se morava prav zadrzevati, da se ne pogovarjamo samo o nosecnosti user posted image

jaz se sama dolgocasim v hotelski sobi in surfam po netu. Se mi zdi hecno, da bi kdaj drugic placala za dopust tukaj, zdaj, ko imam pa vse pred nosom, se moram pa prav prisilit, da grem malo na oglede. Saj sem po sluzbi sla do centra, ampak se mi pa prav veliko ne da... je prevroce. *prav rabila bi kaksnega smajlija, ki svica, da ga prilepim tukaj zraven*

Sicer sem pa dobila izvide za toxo in so negativni (me je skrbelo, ker imava vrt in vem, da hodi ena muca tja kakat) pa izcedki so se tudi nehali, slabo mi ni, tako da je vse super!! Edino prvi knof na hlacah mi je ze odloteluser posted image Upam, da bo tako ostalo tudi med dopustom. Bo pa verjetno muka, ker zaradi tablet ne smem plavat ali biti v vodi... user posted image Pa ravno za to poletje smo se menili za soteskanje... kot kaze bo druzba sla brez mene.

no, fajn se imejte, cakam na kaksne novicke, pa pozdrav iz Aten,

Anonimna*


(odgovor članu acerola)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Marčevke 2012
17.7.2011 12:17:51   
zuza
hojla user posted image  v tej lepi nedelji !

danes sem celo spala celo noč in sem prav zadovoljna user posted image . moja dva sem poslala z spiskom v trgovino in sedaj imam kako urco mir. potem pa kuharija - smo se odločili da bomo danes jedli polnjene paprike. Upam, da ne bo slabost prehuda. Zdej mi je namreč že 3 dni bolj kot ne kr cel dan malo slabo. Kokr zjutraj pojem zajtrk se začne in traja cel danuser posted image . Bruham pa ne.

srečica17 a veš, da imaš prav. sej ne morem verjet kok sem lahko to spregledala. enostavno sem imela v glavi le datum transferja 21.6. in čist pozabila na prvi dan zadnje user posted image . Hvala da si me opomnila, sem toliko bolj vesela in stiskam pesti za user posted image  v torek.

anonimna ti le uživaj s polno paro user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

acerola, čestitke za user posted image  in pazi nase ter uživaj na user posted image

anonimna* juhuhu za toxo izvideuser posted image  pa naj ti čas kar najhitreje mine user posted image

Jada82 in kimsy gresta še samo enkrat spat user posted image . Srečno jutri in poročajta user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Marčevke 2012
17.7.2011 19:52:48   
Jada82
Hoj punce!

Evo, jaz sem nazaj, sva ble s tamalo ta vikend na vikendu pri mojih starših na Jelovici. Bilo je fajn, sam se pa kar utrujena. Se pozna, da sem user posted image , pol pa še tamalo okoli vlačit ... pa še moj je zdaj pop. na šihtu, tako da sem jo mogla še skopat, spat dat ... pa še nagajiva je bila zraven. Tako da se mi zdaj sploh ne ljubi tuširat itd. Ja, pa bo treba, jutri je šiht user posted image

Polži, dobrodošla!!! Ja, čim več se nas nabere, bolj bo fajn!
Acerola, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image ! Sem ti rekla! Glede izcedka se ne obremenjuj, ampak res pa mal bolj počivaj!
Anonimna*, a ti pa kar službeno v Grčiji? Ja super! Kaj pa delaš? Babji firbec, kaj češ .... Ja, to pa verjamem, če si službeno, je kar drugače ... Jaz sem bila na Dunaju, pa mi čist nič ni blo za okol hodit .... mi je blo vse odveč user posted image

Anonimnauser posted image , zakaj pa se tipkamo šele septembra?!?

Evo, grem jest veselo na delo, pa še cunje moram dat prat itd.
Jutri pa pregled ... mah mi je hitro minilo do tega dne, veliko hitreje kot v 1. nosečnosti. Niti se tolk ne sekiram zdaj, bolj uživam, pa itak mi čas mineva, k mi ga tamala popestri user posted image

(odgovor članu zuza)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 7:59:15   
Saša33
Punce en lep ponedeljkov, deževni pozdrav

Tudi zame je bil tale konec tedna naporen, sama praznovanja in ja ostali še ne vedo, so pa verjetno pazili mojo utrujenost. Midva pa tudi do pregleda skrivava novico o user posted image .
Zanima me ali ima katera od vas težave s krči po nogah. Namreč zadnje dni se mi ponoči pojavljajo v obeh mečih. Mg imam verjetno dovoolj ob takem pitju Donata.Če imata katera kakšen nasvet bom vesela. Drugih težav, razen novega modrčka številke več (E)user posted image user posted image user posted image ( me zanima do katere jih sploh delajo).In kilca mi je šla gor.Slabost rahla zjutraj. brez bruhanja.

Pa še tole.
Polži pozdravljena si mlajša od mene, tako da kar brez panike.Tudi moj bo prvi.Te pa razumem kako ti je, čeprav smo vse okoli 30 nekje.

Jada, drži se danes na pregledu.

Zuza, men se tud jejo polnjenje paprike.

Acerola, pocivaj in se probaj cim manj obremenjevati!!

Pa skočimo v nov delovni teden z bušiji.



(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 8:26:20   
Polzi
Pozdravljene v tem oblačnem ponedeljku.

Najprej hvala vsem za dobrodošlico in vzpodbudne besede. Danes sem po tednu dni bolniške (nič v povezavi z nosečnostjo) v službi. Upam, da ne bom preveč utrujena, ker prejšnji teden sem kar poležavala čez dan.
Sedaj  sem se spomnala, da sem bila v ponedeljek (ko še nisem vedela, da sem user posted image ) cepljena proti tetanusu oz. mi je dala neko "poživitveno dozo" - tako se je izrazila zdravnica- Upam, da ne bo to kaj vplivalo na malo pikico. user posted image

Drugače pa moram rečt, da se zaenkrat še počutim vredu, me ja pa vsega skupaj kar malo strah - predvsem teh slabosti. To je moja ful šibka točka, predvsem pa bruhanja. Upam, da bo slednjega čim manj, ker je zame to tako travmatično da je joj.
Ampak moram čim manj mislit na to.....

Sem vesela za vse vas, ki ste že bile na pregledu in vidle user posted image , mene pa še čaka 1 mesec do pregleda...upam, da mine brez pretresov in težav. No, sicer pa še ta teden delam, potem pa 14 dni dopusta user posted image

Uživajte v ponedeljku in se beremo.

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 9:48:41   
Jada82








PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , UZ15.7., 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image


2.3
user posted image anonimna

3.3

 user posted image  
acerola, , 11.8.

6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 32, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled

15.3.
user posted image anonimna*, 8.8.
 
20.3.
 
user posted image Polzi, 31 let, 1user posted image , 0user posted image , 18.8.


X.3.
user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7., ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns
 
user posted image Saša33, 1user posted image

user posted image kkkkk, 22let , 1 ,okolica LJ

user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image


SKUPAJ NAS JE user posted image : 14
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0



Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

    - noseča.com                             - pregnancy.org

- bibaleze.si                               - bambino.si

         - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 10:52:41   
Anonimen
Živjo, punce!

Polži - dobrodošla!

Se nisem hotela hvalit, da mi ni nič slabo, ker sem upala, da tako ne bom privabila slabosti, ampak vseeno - že cel teden mi je čez ves dan slabo in najraje ne bi nič jedla in sem šla skoraj 2kg dol. Saj ne, da bi imela prej premalo kil, ampak hujšanje pa med nosečnostjo ni zaželjeno. No, sem brala, da ni nič hudega, če izgubiš nekaj kg v 1. trimesečju, samo da ni dehidracije. To pa mi tudi povzroča težave. Več ko pijem, bolj mi je user posted image . Zdaj se trudim, da bi vsaj polento z mlekom jedla, ker mi to še nekako gre, pa tako tudi nekaj tekočine dobim.
Zadnjič sem si skuhala doma pridelan brokoli, pa sem se komaj pripravila do tega, da ga pojem. Pred user posted image bi ubijala za brokoli.
Sem pa ugotovila, da pomaga sprehod po svežem zraku. Ampak samo dokler sem na zraku, ko pa pridem domov, pa spet user posted image ...user posted image

Anyway - jutri popoldne je pregled - tokrat bom rekla, naj mi pokažeuser posted image . user posted image Potem pa k mojim staršem z novico in potem še k njegovim.

Aja - tista, ki zna - mojo starost bo treba popraviti - zdaj sem 33.

Uživajte v ohlajenem poletju! Meni zelo paše tale dežek.

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 11:20:28   
kkkkk
Pozdravček user posted image !!
Kako kaj??? jaz sem trenutno še na bolniški in mi je prav fino da lahko dalj časa počivam ker me fajn zdeluje tale utrujenost
Danes sem klicala ginekologinjo in imam prvi pregled šele 10.8.2011 kar pozno takrat bom v 8 tednu. No sicer pa menda vedno tko naročajo med 8-10 tednom.
No to je to z moje strani, da mal poročam :D
lepo se imejte, čao

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 12:19:40   
kimsy
samo na brzino! Vidla sm user posted image , zdaj pa šibamo na morje! Ko se razpakiramo se kaj javim!

Lp.


_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu kkkkk)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 12:23:31   
Polzi
user posted image  čestitke kimsy za user posted image , uživaj na morju in si naberi energijo

kkkkk - jz imam prvi pregled šele 18.8., ko bom v 10. tednu - tudi pozno za moje pojme, ampka so očitno prej na dopustu....zdržmo še en mesec user posted image

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 12:39:48   
Saša33
polži nič bdat tudi moj ginekolog je do konca avgusta na dopust, imam prvi pregled pri drugi 9.8., kar je zame tudi 10 teden.
vse bo ok, mi je pa že celo jutro slabo v službi. Sem šla malo na zrak a me moti dež, sonce, dež sonce.
Sicer pa, tudi to paše k nosečnosti.

pozdravčki vsem

(odgovor članu Polzi)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 12:53:53   
Anonimen
Mene so v prvih dveh nosečnostih naročili v 9. tednu, zdaj pa že v 7. Jj pa res, da sem vmes zamenjala G in mogoče tukaj pač prej naročajo. Pregledala me bo pa ena druga G. Moja je na dopustu.

V 1. user posted image sem bila čisto "skulirana", nič me ni bilo strah SS ali česa podobnega. Zdaj (po dveh SS) sem pa precej manj mirna in mi zelo ustreza, da bo pregled preden grem na dopust. Pa polno vprašanj imam za G in jih kar na listek pišem. Upam, da se bom spomnila, da ga jutri vzamem s sabo. user posted image Pa da bom imela čas, da vse vprašam. user posted image

(odgovor članu Saša33)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?