|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 12:09:33   
Saša33
No brez zvijanja res ne gre. Mene so ponoči fajn grabli krči. Tako, da je danes Donat moja najboljša pijača. Jemljem pa Elevit, in nimam nobenih težav.Sicer mi kar paše mal pozornosti, se takoj zjutraj spomnim, da sem noseča. Vendar tudi sama, ker je prva bom raje malo umirila pričakovanja do 9.8, ko imam prvi  pregled.

Pa kar pogumno, da se prebijemo do jutri. Je katera pomislila, kako bi bilo biti sedaj v 8 mesecu'? Nič jim nisem fouš.

Pozdravčki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 12:37:34   
MEGi20
Dan...evo tut jst sem se naročila pri G in dobila termin šele 30.8. user posted image ker prej nimajo prosto... Pa mi je medicinska sestra rekla naj prinesem še Materinsko knjižico s sabo, a sem naletela na problem, ker je le ta ostala pri bivšem možu user posted image on pa naj bi vse moje stvari že pred leti vrgel stran ko sva se ločila user posted image Kako zdaj , ali naj pač na pregledu povem, da je nisem našla in ali dobim novo??

zuza probo kopalk smo imeli ker se mi trebšček že kar poznauser posted image user posted image user posted image je rekel moj dragi da sem "buhtelj" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja bolj imam težavo s spodnjim delom enega kompleta saj me kr tišči v bokih... zgoraj m ije pa kr všeč user posted image k je vse lepo in polno user posted image

Od dragega sem pa že prejela darilo in sicer eno majčko na kateri piše v predelu trebuha, da ŠVERCAM LUBENICE  :)  me je res presenetil :)

Nič grem veselo kuhati kosilo potem pa malce počivat.

LP;megi


_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 14:18:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MEGi20

ŠVERCAM LUBENICE 


user posted image user posted image  ta je tudi moj adut!user posted image

Glede materinske se ne sekiraj. Povej, da si v času velik sprememb v svojem življenju, selitve knjižico izgubila.

Saj imaš za vsako user posted image  novo knjižico. Ali se motim???  Vem pa, da so pri nekaterih G plačljiveuser posted image  Sem šla gledat...saj ni listov za novo user posted image
Povej jin, da ti naj ne težijo user posted image user posted image user posted image

Uživajte in se dajte razvajat v tej vročiniuser posted image

auser posted image

(odgovor članu MEGi20)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 14:21:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saša33

Je katera pomislila, kako bi bilo biti sedaj v 8 mesecu'? Nič jim nisem fouš.




Neeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image  tud jaz nič fouš user posted image  

(odgovor članu Saša33)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 18:26:49   
Anonimen
Hola mamice, lep pozdravček iz Grčije user posted image

Megi, faca tale tvoj dragi user posted image , luštna majčka

Alna, čestitkeuser posted image

Jada, Saša... mene tud zvija. Danes zjutraj sem imela še celo malo izcedka, pa še krči za povrh in me je že ful skrbelo. Še posebej zato, ker sem morala zjutraj na avion, pa sem se kar nekaj bala, da bo kaj narobe. Trapa.

No, moj je poklical na kliniko za izvide krvnega, imam lepo beto 1450 user posted image (prav taka kot bi morala bit). Pa še mal so me pomirili, da ni panike glede mojega izcedka in dali so mi datum za prvi UZ - 8.8. user posted image user posted image Dobro, da sem/bom bizi v naslednjih tednih (službena potovanja in dopustuser posted image ), da ne bom pretežko čakala...

Aja pa na seznamu se nimam pdp-ja... menda bo 15.3.

lep pozdravček,

anonimna*

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 20:24:39   
Anonimen







PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , UZ15.7., 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image


2.3
user posted image anonimna

3.3

  user posted image  
acerola, , 11.8.

6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 32, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled

15.3.
anonimna

X.3.
user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7., ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns
 
user posted image Saša33, 1user posted image

user posted image kkkkk, 22let , 1 ,okolica LJ

user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image


SKUPAJ NAS JE user posted image : 13
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0



Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA








(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 20:26:12   
Anonimen
user posted image





PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj






PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , UZ15.7., 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image

2.3
user posted image anonimna

3.3

  user posted image  
acerola, , 11.8.

6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 32, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled

15.3.
user posted image anonimna

X.3.
user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7., ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns
 
user posted image Saša33, 1user posted image

user posted image kkkkk, 22let , 1 ,okolica LJ

user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image


SKUPAJ NAS JE user posted image : 13
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0



Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA







(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 8:17:08   
Anonimen
Jutro.

Mene pa nič ne zvija, samo izcedek, ki sem ga imela že takoj po pregledu v torek (ampak ga imam itak po vsakem gin. pregledu), je danes potemnel in je take barve, kakor bi se nakazovala M. user posted image Strah me je, da bo pikica spet odšla...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 8:46:59   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: alna

Jutro.

Mene pa nič ne zvija, samo izcedek, ki sem ga imela že takoj po pregledu v torek (ampak ga imam itak po vsakem gin. pregledu), je danes potemnel in je take barve, kakor bi se nakazovala M. user posted image Strah me je, da bo pikica spet odšla...



Ne alna, nič bit negativna!!!! Poskušaj počivat, če imaš možnost!! Bo vse ok, bo!!! Jaz sem imela že 3krat izcedek! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 8:48:49   
Jada82
Anonimna*, super za lep beta!!! user posted image user posted image user posted image  A kar na službena potovanja? Super, ti bo hitreje minilo, ane? user posted image user posted image user posted image  Dopust je pa še boljši!!!
Jaz pa čakam ponedeljek, 1. pregled, sploh k že 2 dni pri nas v službi mečejo ven ljudi, kot po tekočem traku user posted image user posted image  Prav bljak!

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 9:09:56   
Saša33
Alna, drži se in se probaj zamotit s čim.Saj sama praviš, da je po vsakem pregledu izcedek.Navijam zate in držim pesti. Če te pa kaj pomirja, pa pokliči ginekologinjo in jo vprašaj.Se pogovori vsaj s sestro.Čim bolj miren dan.

Jada 82, upam, da bo vse ok s službo.Sama sem v javni službi, kar pomeni da je vsaj služba ziher.Verjamem, pa da je stresno čakat kaj bo. A misli na še en srček, ki ti bije.


(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 9:30:40   
Anonimen
Hvala za spodbudne besede. Saj me ni skrbelo, dokler ni tako potemnel izcedek in tudi količina je večja. Sem klicala in sestra pravi, da naj do pregleda počivam in ne grem v službo. Torej bom šla danes prej domov, samo ne vem, kaj naj šefici rečem. V tako majhnem kolektivu delam, da se vse opazi, jaz pa nočem lagati, čeprav ne bi rada povedala do konca 1. trimesečja. Anyway - grem počivat. user posted image je zdaj najpomembnejši.

(odgovor članu Saša33)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 11:24:05   
zuza
Hej user posted image ,

kako ste kej? Še 5x grem spat pol pa na UZ. Ne morem verjet kok mi razpoloženje niha. Enkrat sem miljon % da je in da bo vse ok, kasneje se mi že kr zdi, da bo ziher kej narobe oz. da se zarodek ne razvija več, ... Sam na sebe sem jezna, da je tako. V tej nosečnosti me namreč nič kej ne ščipa po trebuščku. A vas vse ščipa? Samo ene dvakrat me je zaščipal zdej pa nič kej več. Men se pa kr zdi, da bi me mogl ščipat tako kot me je v nosečnosti z mojo princesko. user posted image
Me pa konstantno križ boli, pa od včeraj mi hoče biti mal slabo. Ni glih tista prava slabost, ki bi peljala v bruhanje ampak tak neprijetn občutek v želodcu. Izcedek je pa hvalabogu čist. user posted image  Po mojem me bo do torka še močno zvijal, ...

Men se tud zdi, da bom ko pojem Tifol nabavla Elevit. Da bi bila pa zdle 8 mesecevuser posted image  pa si tud jst ne predstavljam - NISEM NIČ FOUŠ, PRIZNAM!!!

MEGI20 hvala za odgovor, sem že misla, da sem sam jst s tako očitnim trebuhom. Pol pa spet razmišljaš a je to normaln al ni normaln, pa take ...user posted image  Moj je zaradi velikosti bušija prepričan, da sta se oba zarodka prijela. Jst pa srčno upam, tako kot Kimsy, da je samo eden. Zame bi bilo namreč prenevarno nositi dvojčke ker sem že imela raztrgano maternico, pa čist po pravici povedano se mi zdi eden čisto dovolj, da se mu v celoti posvetiš in nudiš to kar si zasluži. Že tako imam mojo princesko, ki gre letos v šolo tako da bo čist dovolj pestro. Kimsy držim pesti zate!!!user posted image

Alna povsem razumem tvoj strah a vendarle pozitivno naprej in upam, na srečen konecuser posted image  - POČIVAJ PA LE !!!

Jada82 ponedeljek bo kmalu tu - JUHUHUuser posted image

Lep dan vsem skupajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 12:01:32   
kimsy
ojla rožice! Kako ste? Men je vroče za znoret!
zuza - mogoče si že napisala, pa sm spregledala... Jst si morem 3x na dan ustavit po en utrogestan v nožnico in baje se zaradi tega ne smem kopat v morju! Kap, a tebi so tud kaj dali? Zdaj razmišljam, da bi si nabavila dabroston oz po novem duphaston.
Ja, srčno upam, da imamo samo enega user posted image , mojga itak ni skor nč doma, tamala bo stara dobri dve leti, ko dobimo user posted image  in se mi bo po moje kar mal mešalo! user posted image  Pa še full bolj rizična nosečnost je večplodna...
Alna - držim pesti, da bo vse ok!!!

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu zuza)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 12:15:05   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image pa imamo še en vroč dan..kot na user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image


alna
- pojdi na ginekološki oddelek, v primeru da tvoj G ne dela. Vsekakor je važno da dobiš Dabroston, ki je za podporo user posted image . Sploh pa če si že imela težave in smolo... Pojdi, boš videla, da bo vse ok.
Jaz sem v prvi user posted image imela težave z izcedkom od 5t pa tja do 11-12user posted image . Prvič sem takoj odšla na ginekologijo (bila je nedelja popoldan),kjer so mi naredili UZ, potrdili  user posted image na pravem mestu in sem dobila Dabroston in priporočilo za stalež. Za čist vsak izcedek sem šibala k moji G, na srečo dela v P in je bila vedno tam, šele v 10t mi je po ohohoho UZjih ugotovila vzrok mojih izcedkov. Našla je vrečko brez utripov user posted image . Jaz sem bila zaradi teh izcedkov tako prestrašena, Dabrostonin počitek sta potem delovala. Enkrat se mi je tako vlilo, jaz pa sama doma user posted image user posted image user posted image se spomnim, da od joka sploh nč nisem videla, stuširala sem se, in se odpeljala v bolnicouser posted image user posted image user posted image

Alna pusti službo, sedaj je važna samo pikica pod tvojim srčkom! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kimsy in zuza - saj so vama vstavili dva zarodka? A sedaj bi pa samo enega...user posted image user posted image user posted image


Upam, da ta vročina malo pojenja,ker se mi zdi da diham na škrge user posted image user posted image user posted image

Uživajteuser posted image   in božajte (male) bušijeuser posted image

auser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 13:11:23   
zuza
Hej še enkrat!

če pa je kej je pa vroč za dol padituser posted image . Jst čist nič fajn ne prenašam vročino. še dober da sem doma in se lahko skrijemuser posted image

kimsy res sem že napisala a ni panike - ne men niso dal nič dodatne podpore ampak po transferju le injekcijo hcg v trebuh. Se mi je sicer glede na mojo dolgo zgodovino zdel malo presenetljivo a mi je transfer na mojo željo napravil moj dr.Reljič, ki je zame ZAKONuser posted image  in najboljši zdravnik vseh časov tako, da mu povsem zaupam in sem glede tega mirna. Izcedek imam povsem čist tko, da je verjetno ok. Enkrat sem imela utrogestan a takrat nam ni ratal , drgač pa vedno dabroston, ki je po mojem čist ok. Če greš na morje bi blo pa res škoda da se ne bi malo namočila user posted image . Jst te čist razumem, da navijaš za enga ker tud mojga ni velik doma, pa rizičnost se tud močno poveča kar pa je dodatni -. Moja princeska bo blizu 7 tako, da mi bo lahko že v veliko pomočuser posted image .

ima pa anonimna prav ja ko prav, da so nama ja dva ustavili. Pr men so sicer nardil mistake ker so mi oba zamrznili v eni veji. pol pa ni blo druge variante kot oba odmrznat in ker sta oba preživela oba tudi vstavit. Je pa res, da bom kmalu stara 37 let in je tudi to faktor ki nikakor ni zanemarljiv in s prenosom 2 se možnosti za uspeh znatno povečajo. Sej me razumete a ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 14:50:42   
Jada82
Dan!
Umiram v službi ... od dolgčasa user posted image user posted image  Res, 8 ur nimam nič za delat, gledam tale net, brskam kar neki, revijo berem ... pa še v pisarni brez okna sem, meter krat meter user posted image
Kompaj čakam, da bo ura 3, da grem! Pa upam, da me čim prej prestavijo drugam al nekaj že naredijo, ker bodo oddelek nabave zaprli, kjer sem, zato ni več dela, ker so ga že razdelili med druge oddelke. Sodelovka je bila že obveščena, kam gre sedaj ... jaz pa nič. Pozabljena od vseh tu dol.
Joj, dobro, da je potem vikend! Fijuuu.

Pa drugače .... hm, nič posebnega. Vsak dan se trudim spiti okoli 2 l vode ... je fajn, da ne dehidriraš, sploh v tej vročini in nosečnosti. Sicer pa danes ni več tako vroče ...
Hm, mene pa mal špika v trebuhu, ampak sam na čase. Pa včasih je tak občutek, kot da se bo user posted image  vlila. No, grem kar pogledat včasih, pa je le beli tok user posted image  Res smo smotane, tolk se sekiramo in obremenjujemo za vsako malenkost .. Pa sej, večino nosečnosti uspešno poteka, no!

Lepo popoldne vam želim!

(odgovor članu zuza)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 16:33:17   
canis
uf, vidim da vam je vsem vročeuser posted image

Uspelo se mi je naročiti na pregled, samplačniško seveda, na rednega grem šele kasneje zaradi dopustov. Pa me je presenetil, ker je rekel naj kar danes pridem.
Tako da šibam tja. Me je pa kar malo strah, kaj je? je sploh kaj? je živo? je že srček? ga še ni? kaj če ga še ni?
No odgovori bodo kmalu jasni, medtem sem pa malo v stresuuser posted image

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 20:33:21   
canis
no, pa sem nazaj....
srčka še ni user posted image
sicer sem narobe izračunala tele moje tedne, ker imam daljši cikel, pa tega nisem upoštevala.
Dr. je potem izračunal da sem noseča en teden manj, kar pomeni 5t3d, in se tudi pdp prestavi na 11.3.2011, je pa tudi zadevica velika za 5t.
naročil me je spet naslednji teden in rekel, da mora konkretno zrast v enem tednu.
Zaenkrat sem vesela, da je v maternici, in srčno upam, da naslednji teden vidimo srček.
Mah ne bom se sekirala, ne bom, ne bom, ne bom, naj ima dete čas da raste, če misli, če ne pa ne. Ga bom v mislih spodbujala in ga razvajala, bibo mojo malouser posted image



(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2012
14.7.2011 22:16:27   
acerola
canis...tudi jaz sem bila danes na pregledu in me je ginekologinja konkretno prestrašila...user posted image
da je plod premajhen za svojo starost glede na zadnjo menstruacijo in da en teden zaostaja v rasti, pa tudi srčka ni user posted image
plodek naj bi bil star 6 tednov in 4 dni, pa je glede na svojo velikost le 5 tednov in pet dni...
pa samo 23 milimetrov...
potem me je začela spraševati še o znakih nosečnosti in zdaj še sama več ne vem ali me res še prsi kaj bolijo ali ne..imam vedno bolj občutek, da me manj kot so pa me...user posted image

oh joj...pa še na dopust odhajamo za dva tedna, tako da bom čakala in upala, da bo še vse ok...res je šok, ampak je treba ostati pozitiven in upati na vse dobro...

(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 7:40:16   
canis
Še vedno obstaja možnost poznejše ovulacije, ali pa da potrebuje dlje časa, da se vgnezdi.
Ampak res nima smisla da se sekirava, ker storiti ne moreva nič, z negativnimi mislimi pa bova samo škodovali.
Držim pesti za najini bibi, da sta ok user posted image
Uživaj na dopustu!

Lep dan še ostalim user posted image in vašim bušijem!

(odgovor članu acerola)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 8:12:15   
Saša33
Punce dobro jutro vsem in pozdravček iz službeuser posted image

Canis in Acerola, držim pesti, da je vse ok. Sicer sem pa mnenja, da malo pretiravamo z pregledi in, da  ginekologi to s pridom izkoriščajo.
Vedno je potrebno počakati, da se najprej kaj vidi in pustiti času čas.Predvsem pa če se poznate boste že vedele če je kaj narobe.
Sama delam v zdravstvu, prvi pregled imam 9.8, kar pomeni konec 10 tedna.Poznam tudi privatne ginekologe. Ampak, če se počutim ok, razen današnje jutranje slabosti in "joške do k", misilm da so zrasle na E košarico sem dokej mirna.user posted image
Probleme imam samo, ker so se mi glivice razrasle prekomereuser posted image user posted image user posted image in si pomagam z jogurtom in dieto za kandido,kar pomeni zmanjšanje OH in sladkorjev.
Izdecka nimam. In predvsem imam občutek dober glede.user posted image

V službi tudi sedim in ne vidim razloga, da bi paničarila. Jasno manjka mi tek, ki sem ga nadomestila z večerno hojo na manjše hribe do 2h hoje v obe smeri.
važno, da popoldne počijem in zaspim urico zvečer pa vsaj malo zraka, pa da se zamotim.

Zadnje leto sem zaradi poz papa pila plahtico ali gorsko reso, ki pomaga tudi pri zanositvi. Meni paše in jo pijem redno, pap se je zmanjšal in še deluje kot blagi diuretik.Pa še s čajem dobil dodaten liter tekočine na dan.

Jada
tebi pa želim prijeten vikend in čima manj misli na službo.

Pozdravčki vsem nosečkam, in se slišimo v ponedeljek.


(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 8:36:15   
Jada82
Canis in Acerola! NIč paničarit, čist nič!!!
Pri meni je bilo v 1. nosečnosti enako. Sama sem si naračunala PDP 13.2., po pregledu smo ga prestavili na 18.2., rodila sem pa 21.2. Tako da ...
Jaz sem takrat imela 1. pregled 1.7. (zanosila okoli 29.5. - vem, ker sem delala O teste), vendar sem šla na 1. pregled že 22.6., ker sem imela krvave izcedke in sem se prestrašila. Ravno tako ni bilo videti ploda, ne srčka, samo prazno vrečko. Lahko mi je samo potrdila, da je nosečnost v maternici. Potem pa je rekla, da je možno, da je kaj narobe, lahko pa da sem kasneje zanosila, kot po ZM, da zato še nič ni videti. Rekla je, da ni kaj, da pač počakava na tisti uradni prvi pregled 1.7. No, to je bilo 10 dni kasneje. In sem šla vsa prestrašena. No, videli smo srčka! user posted image user posted image user posted image  Tako da res, ti pregledi so prezgodaj, definitivno. Tam nekje od 8-10. tedna naj bi blo idealno. Ampak me smo neučakane in evo. Jaz upam, da tud zame sedaj ne bo prezgodaj.
Verjemita pa obe, da bo vse ok, samo prezgodaj sta prišle.
Ne gledat na znake, jaz jih tud nimam, pa verjamem, da je vse ok. Tud v prvi nosečnosti, ko je definitvno bilo vse ok, nisem imela nobenih posebnih znakov ... skratka, sploh se nisem zavedala, da sem noseča, potem šele, nekje sredi septembra, ko sem povedala v službi in ko se mi je malo začel poznati trebuh.

Brez skrbi, kar mirno na dopust, sigurno bo vse ok!!! Verjemita, obe!!!!!

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 9:57:05   
acerola
hvala...user posted image
ja sej to je to...ko si neučakan in želiš čimprej vidit..user posted image
mi je kar žal, da sem šla...sicer sem pa mislila, da sem že v sedmem tednu, pa če grem zdaj gledat nosečnost nazaj, sem skoraj ziher zanosila 12.6., pa verjetno tudi traja nekaj časa, da se jajček oplodi...kar pomeni, da je starost ploda komaj 4 tedne in 5 dni.,..to je pa res še čisto mičken...
še danes zdržim v službi potem pa aaaaah user posted image in se mislim lepo sprostit in mislit samo lepe misli in upat na najboljše user posted image
canis tebi pa tudi en user posted image in pozitivno razmišljanje...vse bo še v redu user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2012
15.7.2011 10:33:17   
srečica17
Canis in acerola......naj vaju potolažim še jaz.
Na prvem pregledu 6t in 3 d......se ni videlo srčka......pa sem bila na umetni oploditvi,......tako da ni vprašanja kdaj je prišlo do oploditve, ker se ve do dneva natančno........
Čez 14 dni se je srček lepo videl in zdaj sem konec 15 tedna.

Le mirno počakajta na pravi čas!user posted image

(odgovor članu acerola)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?