|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2012
12.7.2011 13:40:27   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Danes sem imela pooperativni pregled pri G, ki me je operirala. Se mi kar smeji! G je videla user posted image !!! Jaz sem bila pa tako iz sebe, da ji sploh nisem rekla, naj mi pokaže. user posted image user posted image user posted image Veliko je ravno prav za njegovo/njeno starost, torej zaenkrat vse dobro kaže! user posted image user posted image user posted image

Anyway - sem srečna, da se mi kar smeji, čeprav vem, da še nisem izven "nevarnosti". Ampak saj se itak ne splača sekirat zaradi stvari ali dogodkov, ki mogoče sploh ne bodo prišli.

19.7. imam 1. uradni pregled pri G, ki nadomešča mojo osebno G, ki je na dopustu. Do takrat pa božam svoj buši in v mislih spodbujam user posted image , da še naprej bije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2012
12.7.2011 14:06:11   
Anonimen
Oj. Še ena user posted image z vami!
Sem prvič noseča, ratalo je relativno hitro in še vedno ne dojemam, da se v meni nekaj dogaja. Povedala še nisem nikomur, razen partnerju. Po prvem pregledu, v začetku avgusta, bom počasi razmislila o tem. Ne vem kako se naj lotim zadeve, imam kar tremo user posted image . Sem pa iz Celjskega konca.
Neuraden PDP imam za enkrat 2. marca. Po prvem pregledu prestopim med ne-anonimne user posted image
Držite pesti, da bo vse OK user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2012
12.7.2011 16:33:21   
canis
Hura alna!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitam za user posted image !

vsem vam želim lep dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2012
12.7.2011 18:27:38   
MEGi20
Pozdravljene,

kako se kajpočutite?? Jst sem polna energije danes....
Jutri bom poklicala v ZD da se naročim, ker mi ne včeraj ne danes ni zneslo,pa me kar žre če je vse OK z našo pikico...

Čez 14 dni gremo na morje in z mojim sva pa debatirala če mi bodo kopalke prav :) pa sva mela probo danes in sva ugotovila da ta mesec še bodo šle v promet,naslednji, ko grem pa s taščo pa ne ;) to bo pestro ker ne veva kako povedati

Kako pa kaj vaši moški, so kaj veseli zaradi meni moj deluje malce zmeden,a zelo vesel...saj vem rvič bo ati in je ves naspidiran sam ne bolj kot jaz ki kar žarim

No zdj grem kej skuhat potem pa na sprehod.

Lep dan vam želim še naprej...megi


_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu zuza)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2012
12.7.2011 19:02:37   
zuza
Hojla še z moje strani!

Pajama resnično mi je hudo, da se je zate tako žalostno končalo user posted image - narava je včasih res kruta in neusmiljena - a vendarle pozitivno naprej in z veseljem bom spremljala ko se boš pridružila drugim nosečkam na forumu. Držim pesti zate!user posted image

Hej kimsy friendica, tole sva se pa res našli. Kolk si pa ti imela beta hcg? Le glej da se nam 18-ga po UZ javiš. Jst pa seveda vrnem informacije 19-ga. Res že komaj čakamuser posted image . Občutek mam dober in to je kr neki a ne? No, potrpmo še mal, ... Sem pa brez terapije. Po transferju sem dobila le lutelalno podporo hcg in to je to.

Saša33 in anonimna WELCOMEuser posted image user posted image user posted image !!!

Alna tebi pa definitivno en velik user posted image za user posted image . Superca user posted image user posted image user posted image !!!

MEGI20 jst sicer nisem tako polna energije kot ti, a se nikakor ne pritožujem. Še boljš pa bom čez kakšno urco, ko bo tale huda vročina še malo popustila. Pokliči pa le ja in se naroči. Probo kopalk sta z dragim imela zaradi zgornjega ali spodnjega dela? Zanima me namreč, če tudi ti ne moreš skrit trebuščka. Men se namreč že nenormalno pozna. Je pa prav lep buši in ga nikakor ne skrivamuser posted image
Moj je proti mojim pričakovanjem novico že krepko raztrobil naokoli in sedaj z najino princesko navijata za fantkauser posted image .

Uživajte in poročajte, ...user posted image

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2012
12.7.2011 19:54:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alna

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Danes sem imela pooperativni pregled pri G, ki me je operirala. Se mi kar smeji! G je videla user posted image !!! Jaz sem bila pa tako iz sebe, da ji sploh nisem rekla, naj mi pokaže. user posted image user posted image user posted image Veliko je ravno prav za njegovo/njeno starost, torej zaenkrat vse dobro kaže! user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2012
12.7.2011 20:09:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: MEGi20


naslednji, ko grem pa s taščo pa ne ;) to bo pestro ker ne veva kako povedati
user posted image user posted image user posted image pripravita ji kakšno suprajs variantouser posted image Prvič sva ji kar povedala, sedaj pa ne bova dokler ne dobiva rezultatov NS in DHT. Edino po morfologiji sva ji k rojstnodnevnemu darilu priložila še manjše darilce...Bila je modra dudica user posted image Sem pa že nabavila user posted image majico z napisom POSTAL BOM BRATEC.
Moja ideja je, da bo enkrat mal ostal pri babici,ali pa bomo vsi šli na obisk in mu jo bom oblekla. Me prav zanima kdaj bo komu potegnilo kaj ima tamali na majici... user posted image user posted image user posted image


Kako pa kaj vaši moški, so kaj veseli zaradi meni moj deluje malce zmeden,a zelo vesel...saj vem rvič bo ati in je ves naspidiran sam ne bolj kot jaz ki kar žarim

Prvič je bil itak čist v luftu, ker sem imela na začetku težave z izcedki, v skrbeh, skrben, pozoren...ko smo šli rodit sploh ni vedel kje se ga glava drži user posted image user posted image user posted image Tudi zdaj vesel, pa kr ene pripombe (take luštne) daje... Pa vseeno je drugače- tud pri meni. Toliko je stvari in sploh user posted image te čist okupira in na trenutke tud pozabiš na srečo pod srčkom... Na nekatere stvari gledaš bolj trezno in premišljeno, drugih stvari se spet bolj bojiš... Vsega po malemuser posted image A vseeno tako zelo user posted image user posted image user posted image user posted image Sploh ko mi user posted image reče, da bo dobil sestrico user posted image user posted image user posted image
Jaz pa pravim, samo da bo miška zdrava.user posted image




anonimnauser posted image


(odgovor članu MEGi20)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2012
12.7.2011 20:12:29   
Anonimen







PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , UZ15.7., 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image


2.3
anonimna

3.3

  user posted image  
acerola, , 11.8.

6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 32, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled


X.3.

user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7., ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns
 
user posted image Saša33, 1user posted image

user posted image anonimna

SKUPAJ NAS JE user posted image : 11
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0


Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA





user posted image user posted image user posted image user posted image zuza in kimsy user posted image user posted image user posted image user posted image naši dvojni srečki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2012
12.7.2011 20:13:28   
Anonimen







PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , UZ15.7., 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image


2.3
user posted image anonimna

3.3

  user posted image  
acerola, , 11.8.

6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 32, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled


X.3.

user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7., ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns
 
user posted image Saša33, 1user posted image

user posted image anonimna

SKUPAJ NAS JE user posted image : 11
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0


Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA





user posted image user posted image user posted image user posted image zuza in kimsy user posted image user posted image user posted image user posted image naši dvojni srečki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2012
12.7.2011 20:56:54   
kkkkk
Pozdravljene punce!
Včeraj in danes sem naredila CB in bil je plus.. bla pa sem tudi na krvnem tako, da ja je potrjeno in upam da bomo tudi mi marca zibali. Za prvi pregled bm pa poklicala ginekologinjo v ponedeljek. Je pa to moja prva nosečnost in sem z okolice Ljubljane in sem stara 22 let.
Srečno vseeeem nam marčevkam user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kkkkk -- 12.7.2011 20:59:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 8:08:10   
Saša33
Punce en lep jutranji pozdrav iz službe

Je prav fletno tole prebrati preden štartam z delom, vsaj vem da nas je več z podobnimi težavami.
Danes se mi zdi, da me je nekaj povozilo.Z slabostjo nimam težav, imam pa težave ker se je košarica povečala vsaj za dve številki. (kar mojemu  ne povzroča težav) meni pa. Se sprašujem kaj šele bo.Mislim, da bo treba po nove modrčke košarica E.
Do sedaj sem se kar redno tekla, mislim da bo preveč boleče. Včeraj sem šla zvečer na en manjši hrib in pri sestopu so mi delale težave in kljub športnemu modrčku povzročale bolečine. Res smešno.user posted image

Drugače kaj več povem po prvem UZ, ki bo 9.8.

Pozdravček vsem marčevkam, bo veselo spomladi:)


(odgovor članu kkkkk)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 9:07:47   
Anonimen
Jutro!

No, pa so tudi mene doletele slabosti. Zoprno je, da mi ni nič do hrane, ampak če sem lačna, mi je pa slabo, zato moram skoz nekaj imeti v želodcu. Ampak ni hudo. Sploh pa ne, če pomisli, da bomo marca zibali. user posted image

Moj user posted image pa nič ne kaže navdušenja. Občasno ima sicer kakšne malo črnohumorne pripombe, ki bi se jim običajno smejala, ampak po 2 SS se mi nekako ne zdijo več smešne. user posted image Mislim, da bo dojel, da bo očka šele, ko bo bitjece videl na UZ. Tudi jaz se kar ne upam preveč veseliti, da ne bo potem spet strašno razočaranje, če bo kaj narobe. Ko pa bo 1. trimesečje mimo, me pa nič več ne ustavi!!! user posted image user posted image user posted image

Moje prsi so šle zaenkrat gor samo za 1 košarico, tako da s kopalkami nimam problema, modrček sem pa kupila že med 1. nosečnostjo. Staršem bova povedala po 1. nosečniškem pregledu 19.7., ker grem 23. s svojimi starši na morje, pa bojo opazili, da ne jemljem več nekih zdravil, ki sem jih prej morala jemati. Odločila sem se, da bom kupila 2 para najmanjših nogavičk - roza in modre, ali pa rdeče in temno modre, da bo malo drugače, pa bom dala vsaki babici po eno modro in eno rdečo nogavičko. Verjetno jim bo hitro potegnilo, ker že toliko časa čakamo... user posted image user posted image user posted image

Punce, naj vam vročina ne pride do živega! user posted image

(odgovor članu Saša33)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 9:21:23   
anonimna76
Hej, še ena marčevka to bee se javlja :). Test je pozitiven in naročena sem na pregled šele na sredini avgusta ker so dopusti. nisem vedela a čem se javiti al ne, no pa sem se :). Lepo nosečnost nam želim.

Sicer pa razen občasnega ščipanja in in bolečih prsih nimam nekega občutka da sem noseča, slabo mi še ni, napada mozoljev tudi ne:)

Še to, doma imamo že eno navihanko, ki bo kmalu dopolnila 3 leta, držte pesti da bo ta nosečnost uspešna, ker imam žal že kr nekaj angelov tam zgoraj :(

< Sporočilo je popravil anonimna76 -- 13.7.2011 9:25:52 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 9:25:27   
Jada82
alna, čestitke za user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  Super!!!

Dobrodošle nove, Anonimna in Kkkk!!! Več nas je, bolj je veselo user posted image user posted image user posted image

Sicer pa eno lepo dobro jutro! Jaz sem danes spet v službi po enem času ... uf, je kar živčno, sem zvedela, da so se včer spet 3 sodelovcev znebili ... sedaj čakamo 2. rundo user posted image  Nič ni fajn bit zdaj tu .... Jaz pa tudi čakam, da me prestavijo na drugo delovno mesto ... pa nič ne kaže ... hm user posted image

Hm, nosečnost ... nič novega, nobenih znakov, tud občasnih slabosti ni več ... edino včer popoldne sem bila takoooo utrujena, da sem samo zaspala na kavču ... uf, to se mi ni naredilo, da ne pomnim .... Dobro da je moj tamalo prevzel ... No, pol sem bla dobra, sva šli še z eno kolegico zvečer še okol jezera user posted image user posted image user posted image
Komaj čakam 1. pregled v ponedeljek. Mam pa filing, da je vse ok. Čeprav sem na hlačkah ene 2krat videla mal obarvan beli tok ... mal oranžno pa mal rjavo .... Sam ni bilo veliko. Se ne bomo obremenjevali user posted image

Kako ste ve?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 9:27:54   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: anonimna76

Hej, še ena marčevka to bee se javlja :). Test je pozitiven in naročena sem na pregled šele na sredini avgusta ker so dopusti. nisem vedela a čem se javiti al ne, no pa sem se :). Lepo nosečnost nam želim.

Sicer pa razen občasnega ščipanja in in bolečih prsih nimam nekega občutka da sem noseča, slabo mi še ni, napada mozoljev tudi ne:)

Še to, doma imamo že eno navihanko, ki bo kmalu dopolnila 3 leta, držte pesti da bo ta nosečnost uspešna, ker imam žal že kr nekaj angelov tam zgoraj :(


Dobrodošla!! Držimo pesti zate, seveda in navijamo! Bo vse ok!!!! user posted image user posted image user posted image

Mater me zanima, kdo ste vse te anonimne user posted image

(odgovor članu anonimna76)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 9:30:48   
anonimna76
Jada, jaz sem bila tud včeri čist crknjena, kavč je bil moj najboljši prijatelj popoldan :), z malo sva šle šele okrog 18 30 ven, prej se ni dalo dihati, pa tud čist low energy sem bila.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 9:36:23   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: MEGi20

Pozdravljene,

kako se kajpočutite?? Jst sem polna energije danes....
Jutri bom poklicala v ZD da se naročim, ker mi ne včeraj ne danes ni zneslo,pa me kar žre če je vse OK z našo pikico...

Čez 14 dni gremo na morje in z mojim sva pa debatirala če mi bodo kopalke prav :) pa sva mela probo danes in sva ugotovila da ta mesec še bodo šle v promet,naslednji, ko grem pa s taščo pa ne ;) to bo pestro ker ne veva kako povedati

Kako pa kaj vaši moški, so kaj veseli zaradi meni moj deluje malce zmeden,a zelo vesel...saj vem rvič bo ati in je ves naspidiran sam ne bolj kot jaz ki kar žarim

No zdj grem kej skuhat potem pa na sprehod.

Lep dan vam želim še naprej...megi



Uh, meni so kopalke še prav ... niti se mi prsi niso tolk povečale ... tako da ... trebuha tud še ni, upam, da še en čas tako ostane. Hihhii ravno obratno, kot v 1. user posted image , takrat sem si ga takoooo želela (trebuh namreč). No, na koncu sem ga bila že sita!
Moj je tud vesel, me kar malo razvaja ... včer je speglal, se s tamalo igral, da sem spala, smo šli v trgovino, je zrihtal meso in dal v skrinjo ... priden! Sicer je pa nosečnost na začetku še bolj abstraktna, ko se še nič ne vidi .... pol, k so brce in pa trebušček, je pa že bolj zares, ane?

Jemljete kaj vitamine? Jaz sem pred zanositvijo jedla Tifol, zdaj pa Elevit. Se mi zdi fajn ....

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 9:43:51   
anonimna76
Jada, ja hvala ker si me spomnila, že cel teden hodim v lekarno po Elevit, pa mi še ni ratalo :D, si bo treba vozle začet delat na robčkih user posted image user posted image user posted image user posted image

Uf, vidim da se je Elevit kr fajn podražil v 3 letihuser posted image .

Gledam tele od Sensilaba http://www.lekarnar.com/izdelki/sensilab-folna-kislina-kapsule , je 60 kapsul pa 1/4 ceneje kot Elevit, moram še vitamine počekirat na obeh izdelkih.

OK, to je samo folna, Elevit ima pa še mix vitaminov.


< Sporočilo je popravil anonimna76 -- 13.7.2011 9:54:30 >

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 10:34:30   
Anonimen
Kako user posted image ... Danes še en sončen, vroč, poletni dan user posted image Pač poletje user posted image
Še dobro da marca ni takšne vročine user posted image user posted image user posted image
Komaj čakam petka...  se mi takooooooooooooo vlečejo dnevi, pa kr naprej koledar gledam, pa štejem...pa nič se ne premakne user posted image
Kje si avgust, ko si bomo končno  privoščili počitnice, odklop user posted image Danes mi je ta vročina že pršla do živega...mam čist možgane zghkljujdljdhbj user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Jemljete kaj vitamine? Jaz sem pred zanositvijo jedla Tifol, zdaj pa Elevit. Se mi zdi fajn ....


Pred user posted image sem jedla Centramed mami, teden pred user posted image pa sem začela jest Elevit, pa magnezij in kalcij pijem.




anonimna user posted image

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 10:35:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image pozdravljene nove user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 10:38:38   
Anonimen







PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , UZ15.7., 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image


2.3
user posted image anonimna

3.3

  user posted image  
acerola, , 11.8.

6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 32, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled


X.3.

user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7., ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns
 
user posted image Saša33, 1user posted image

user posted image anonimna

kkkkk, 22let , 1 ,okolica LJ


anonimna76


SKUPAJ NAS JE user posted image : 13
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0



Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA






(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 10:40:26   
Anonimen







PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , UZ15.7., 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image


2.3
user posted image anonimna

3.3

  user posted image  
acerola, , 11.8.

6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 32, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled


X.3.

user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7., ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns
 
user posted image Saša33, 1user posted image

user posted image anonimna

user posted image kkkkk, 22let , 1 ,okolica LJ

user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image


SKUPAJ NAS JE user posted image : 13
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0



Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA







(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 11:19:25   
Jada82
Fak me dons spet zvija spodaj po trebuhu user posted image  user posted image
No sej, najbrž je normalno, se mi zdi ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 11:22:22   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Fak me dons spet zvija spodaj po trebuhu user posted image  user posted image
No sej, najbrž je normalno, se mi zdi ....


user posted image user posted image saj veš, da se maternica širi user posted image user posted image

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2012
13.7.2011 12:08:47   
kimsy
alna - čestitke za user posted image ! user posted image  user posted image  user posted image
Jada82 - jst sm tud skoz mela v prvi nosečnosti manjše krče, skoraj celo nosečnost! Zdaj me pa vsake tolk zvije na polno, potem je pa mir!
zuza - jst sm imela beto okol 3300, kar dost, sam sm šla šele 18 dan na krvnega. Ker je bil vikend vmes, tako da srčno močno upam, da bomo imeli samo enega user posted image . Naša dečva je stara leto in pol in še vedno full malo spi ponoči! Sm čist hin! Ti pa v ponedeljek javim po uz-ju. ampak šele zvečer, ker takoj pičim na morje. Komaj čakam.

Drugače pa se mi zdi, da sem cela napihnjena, po malem mi je skoz slabo in sem čisto brez energije! Jem pa samo Tifol, sm ga pri prvi nosečnosti tud in mi je G reku, naj čim več vitaminov dobim s prehrano, čim manj s tabletami!
Povedala tud nisva še nobenmu, domačim bova po prvem uz-ju, ostalim po nuhalni oz ko me bojo začel spraševat!
Rožice! Uživajte v tej "neznosni" vročini! user posted image

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?