|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 19:09:57   
poga
Pozdravljene marčevke,

sem prav vesela, da si lahko tukaj izmenjujemo informacije. Stara sem 29 let in končno je tudi nama ratalo. Noseča sem prvič. Po izračunih na netu imam predviden rok 11.3., na prvi pregled pa sem naročena 3.8. (v 8. tednu). Ja šele avgusta, dnevi pa grejo tako počasi, ko čakaš na tako pomemben dogodek.... upam samo, da bo vse ok. Slabosti imam že ene dva tedna in trajajo cel dan po malem, ampak je za preživet :), spala bi pa itak non-stop...:)

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 20:23:21   
Polzi
Dobrodošla poga in user posted image  za user posted image . Je človek ful vesel, še posebej ko se muči in muči, kajne?
Alna držim pesti za ju3 in dobro izprašaj G, pa lahko potem kaj svojih vprašanj in odgovorov seveda deluš tudi z nami, nevednicami, če ti seveda ni odveč user posted image

Lep večer želim vsem in se beremo jutri, pa ne pozabite pobožati svojih trebuščkov.

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu poga)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Marčevke 2012
18.7.2011 21:15:57   
Caitlin
Prvo čestitke vsem, ki pričakujeteuser posted image v marcu. Se vam pa tudi jaz pridružujem. user posted image
Je pa to moja prva nosečnost, ki sva jo načrtovala že kar dobro leto, ampak tko, v izi. Sem bila v soboto kar malo v šoku, ko sem končno videla user posted image , saj je bila ponavadi samo ena. PDP bo najbrž okoli 13, ne znam točno zračunat, ker sem mela zelo neredne cikluse - so se kar podaljševali zadnje mesece. Za pregled pa pokličem jutri, upam na čim zgodnejši datum. Sem že zelo neučakana user posted image
Kar se pa tiče slabosti pa bi lahko rekla da isto kot pri Pogi. Preko celega dneva nekaj malega, ampak bomo preživele, saj vemo da se splača user posted image

Lep večer vam želim pa upam, da bo tale tema čim bolj aktivna in poučna. Lepe sanje vsem user posted image

(odgovor članu Polzi)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 6:57:22   
Polzi
Welcome Caitlin user posted image . Lepo, da se počasi nabiramo in več kot nas je, bolj aktivno bo naše prenašanje izkušenj.
Tudi jaz sem ob pogledu na user posted image doživela majhen šok, ker sem tolk zapravla na teh testih pa je vedno bla sam ena črtica....zdaj pa user posted image  user posted image user posted image
no, sedaj vsaj z dragim veva, da zmoreva pridelat pikico, prej sva pa še to bila v dvomih, ko sva se tudi skoraj celo leto trudila in nama je včasih ob user posted image že šlo na smeh....
Lep torek vsem, jaz pa že počasi odštevam dneve do dopusta. S tem, da bo treba načrt dopusta malo spremenit, saj sva mela v planu tudi obisk Gardalanda, ampak mislim, da je bolje, da se ga izognem, da si potem slučajno ne bi kaj očitala. Kaj pravite?


_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu Caitlin)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 7:43:45   
Saša33
Poga in Caitlin pozdravljene med namiuser posted image user posted image user posted image in čestitke.
Alna tebi pa mirne živce in čim več vprašanj za G.
Sama bom mogla počakati do 9.8.user posted image

Drugače sem se zaradi slabosti komaj privlekla v službo.Pomagajo mi krekerji, vseeno kaj nekaj na bazi kruha da pretentam želodec.Bruham ne in sem prav vesela, da se je umirilo, saj sem že zjutraj hotela ostati doma.

Punce lep dan vsem, in pobožajte se po svojih bušijih.user posted image user posted image user posted image







(odgovor članu Polzi)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 8:17:56   
Jada82








PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , UZ15.7., 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image


2.3
user posted image anonimna

3.3

user posted image  
acerola, , 11.8.

6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 32, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 3.8., ns, Bled user posted image
user posted image  poga, 29 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 3.8., ns
 
13.3.
user posted image  Caitlin, 1 user posted image , 0 user posted image


15.3.
user posted image anonimna*, 8.8.
 
20.3.
 
user posted image Polzi, 31 let, 1user posted image , 0user posted image , 18.8.


X.3.
user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7., ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns
 
user posted image Saša33, 1user posted image

user posted image kkkkk, 22let , 1 ,okolica LJ

user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image


SKUPAJ NAS JE user posted image : 16
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0



Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

   - noseča.com                             - pregnancy.org

- bibaleze.si                               - bambino.si

        - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA



(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 8:24:21   
Jada82
Caitlin in poga, dobrodošli med nami, čvekami!!! user posted image user posted image user posted image  Super, da nas je vedno več, sem prav vesela!!!! user posted image user posted image user posted image

Evo, sicer pa sem bila včer na pregledu .... smo videli user posted image . Plod je manjši kot po ZM, kar sem vedela, ker sem delala O-teste, tako da je ok. Datum PDP sem si pravilno naračunala, ostaja 11.3. user posted image user posted image
Me je pa naročila spet čez 14 dni, bova spet naredili UZ, še zastonj, ker je kao zdaj tok manjši plod. Mi je super - že v prvi nosečnosti je bilo tako .... mam pač 40 dnevne cikle.
Vzela mi je tudi bris. Sedaj malo krvavim, ampak pomoje ni panike, k mi je rekla, da bo možno,ker je s krtačko vzela bris. Je pa vseeno zoprno in komaj čakam, da tega izcedka ne bo več .... Je pa tak rjavkast ... pa mal grudic. Ni pomoje panike.
Sej ena je tud pisala, da je mal krvavela po pregledu ... je zdaj ok?

Tako da, sem zelo vesela user posted image user posted image
No, je bla pa še ena mal slabša novica. Takoj po pregledu sem šla nazaj v službo, da se zmenimo glede novega delovnega mesta. NO, direktor me ni počakal, mi je pa tajnica predala Obvestilo o nameravani odpovedi user posted image user posted image user posted image  Mater, sem takoj letela nazaj h ginekologu, da mi je dala pisno potrdilo o nosečnosti. Danes grem okoli 13h h direktorju in ga bom soočila. Noseče delavke ne smejo odpustiti. Bomo videli kako se bo razpletlo. Saj, če ne bi bila noseča, bi samo vzela odpravnino in popokala iz take user posted image  firme, tako se mi gre pa za porodniško. Itak mi pripada, zato se ne dam!
Držite pesti zame in navijajte!!!!

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 10:04:49   
ina11
Lep dan vsem marčevkam! Čestitke vsem, ki vam je uspelo!!!
No, jaz še ne vem, ali je to to, skratka, test je pokazal čisto rahlo črtico... In če sem res noseča, niti ne vem, kako dolgo, ker po prvi nosečnosti še nisem dobila user posted image ... Imam namreč 11 mesečnico, ki ravnokar veselo kobaca okoli mene. Sladka je za popapcat...

No, vsekakor bom danes ponovila test, da vidim, kako in kaj.

Uživajte v nosečnosti! Jaz sem se pri prvi nosečnosti počutila bolje kot kdajkoli! In izkoristite ta čas, ker je nekaj najlepšega, kar se ti lahko zgodi!

Lp!

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 11:27:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Drži se Jada

user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image za user posted image

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 12:38:42   
Saša33
Jada drži se, samo povej in čim manj razburjanja in kreganja.
dejstva so na papirju.
Ti pa svetujem, da lepo vse podaš na papirju.Ker ti potem morajo uradno dati odgovor.
Ob ustnem sporočanju še pisno, da ga seznanjaš itd.
Najbolje, da ga preko tajnice, da je pošta uradno zabeležena.

Držim pesti


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 13:22:39   
Polzi
Jada user posted image user posted image user posted image  za user posted image , v službi pa jim le pokaži user posted image  in jim povej svoje. držim pesti, da zadevo urediš.

Ina11 dobrodošla med nami in upam da ti tudi danes pokaže user posted image .

Punce, a ste gledale kaj tole: http://smejko.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=2895&detailID=7574&segid=0&ime=Lillipops_-_lucke_za_nosecnice
A mislite da pomaga? Jaz bi poskusila vse, samo da mi ne bi bilo slabo.....Ima mogoče že katera izkušnje s temi lučkami?

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 14:12:44   
Jada82
ina11, pomoje ti lahko kar čestitamo, sigurno si srečka user posted image !!!! Jaz sem tudi imela na začetku zelo rahlo črtico .... no, sčasoma se je okrepila. Če črtica je, potem je sigurno user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  Dobrodošla, pa povej kaj več o sebi user posted image user posted image

Polzi, glej, te lizike - poskusit ni greh!! Kar poskusi, mogoče pa res pomaga! Pa poročaj!!!!

Evo, jaz sem končno uspela povedat na šihtu, pa še to sem mogla non stop težit, da me je dir. le sprejel na sestanek. Pa še eden od lastnikov je bil tam. Sta ostala kar brez besed in šokirana. No, saj tud men ni blo fajn, sem kar dobro nastopila, čeprav sem se malo tresla user posted image  Baje bo sedaj predal bodoči direktorici, ki danes pride z morja in se dobita, pa me bo ona jutri klicala na sestanek.

Sta rekla, joj, nimamo vam kaj dat delat .... sem rekla, ja neki boste mogli .... pa še rekla sem, glede na to, da imate na zavodu objavljena 4 prosta delovna mesta .... hm user posted image  Te so pa tud ... od tega eno moje bivše delovno mesto - pred 1. porodniško .....

Bomo videli jutri ... še bolj se bom pripravila!

Imejte se punce ....

(odgovor članu Polzi)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 15:20:07   
zuza
hojla user posted image ,

evo ga, pa sem dočakala moj dan Duser posted image . Bla na UZ, ki je pokazal v uterusu 2 GO a je mati narava hvalabogu zgleda sama poskrbela, da se mi ne bo potrebno odločevat ali mi enega odstranijo ali ne ker je eden zelo lepi in sem vidlauser posted image  (velikost 6,6 mm - 6 tednov in 6/7user posted image user posted image user posted image ), drugi pa glede na velikost zaostaja v rasti za 1 teden in tudi utripov ni videti tako, da je verjetno v prejšnjem tednu odmrl. imam pa zaradi tega kontrolo čez 1 teden.

jada82 in kimsy čestitke za user posted image user posted image  tebi jada82 pa še dodaten uspeh v službi. ti jim kr pokaži user posted image

poga in caitlin WELCOMEuser posted image user posted image user posted image

ina11 po mojem SI NAŠA user posted image

lučke bom pa jst tud probala kr mi je skoz slabo - hvala polzi ! vam povem kako so se obnesle pr men user posted image

< Sporočilo je popravil zuza -- 19.7.2011 15:22:31 >

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 15:52:01   
MEGi20
Oj punce, no jaz sem bila kar nekaj časa odsotna, vzrok je bila rahla utrujenost,ki je povzročila da sem spala cele dneve; za vikend pa sem bila z dragim na Kolpi s šotori :) Imela sem se fajn le kar me je zmotilo so bili tisti njihovi WCji, ki se mi nikakor niso dopadli user posted image

Z dragim komaj čakava 30.avgust da vidiva najinega user posted image in mislim da bo takrat že velikkk ker sem šla nekaj računati in bom konec avgusta že kar 12.tednov noseča.

Počutim se fenomenalno le ta utrujenost me daje in čez 1 teden greva za 7dni na morje potem 04.08. pa še za 10 dni z tastom in taščo,kjer jim bomo tudi povedali da bosta prvič babi in dedi; čeprav so mojega user posted image iz prvega zakona sprejeli z odprtimi rokami user posted image so me zelooo presenetili.

Kako ste pa kaj ve?? zuza kako trebušček?? Meni so že vse kavbojke in hlače pretesne ...pa sm ravno danes gledala da je velikost 34 in ni čudno ko imam pa tko velikega buškota user posted image

Moram dodat tudi, da me matra hrana ki je postala brez okusa, boli me križ in stalno sem nekaj sitna user posted image Ne pašejo mi sokovi ampak samo navadna voda ,kaj se dogaja z mano ne vem; a dragi pravi, da glede na mojo prvo nosečnost ko teh znakov nisem imela pa sem rodila fanta bo to orng deklina user posted image user posted image user posted image

Drugače pa veliko brskam po netu za voziček user posted image od malega mi je ostal voziček Moon (trikolesnik) a kaj ko nimam torbe za stavri in lupinice in sedaj razmišljam o prodaji tega in nakupu novega ...

No zdj grem še zložiti gromozanski kup perila potem pa zopet malo poležavat, saj bo treba zvečer na sprehod
user posted image

LP;megi

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu zuza)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 17:44:54   
poga
Čestitke vsem, ki so že videle svoje srčke na pregledu, upam, da nas bo tudi ostale to veselje dočakalouser posted image

Punce, glede na to, da vam je nekaterim precej slabo, probajte zamenjat mogoče tablete elevit s tifolom. Jaz sem en teden jemala elevit in pol sem zaradi slabosti probala s tifolom, ki vsebuje le folno kislino in zdej mi je veliko boljše. Očitno je elevit zame premočan. No mogoče kateri ta nasvet pomaga.

Ej, a katero od vas tudi skozi neki špika po spodnjem delu trebuha? Meni se to dogaja od vsega začetka, a je to ok?

Lep dan

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 19:27:23   
ina11
Jada, ne daj se! Imaš prav, noseče delavke po Zakonu o delovnih razmerjih ne smejo odpustiti. Ne vem no, kot da smo v kameni dobi! Zagrozi jim z delovno inšpekcijo in s tožbo, če ne gre drugače.
Da povem še nekaj o sebi... :) Sem iz MB, kmalu se pa selim na Polskavo. Imam 11-mesečno punčko Gajo, ki je prava mala divjakinja, stara sem pa 30 let, pravnica... PDP nimam pojma, kdaj bo, če bo, bom javila, ko izvem...
Imam pa malo mešane občutke glede te user posted image ... Res je šok. Mala princeska se mi malo smili, ker ne bo več v središču... Jutri bom sigurno drugače gledala na vse skupaj, danes sem pa res malo user posted image ...
Sicer se dobro počutim, le hrana mi ne gre (zato sem tudi posumila na nosečnost). To je to zaenkrat.
Vsem, ki ste videle srčke... a ni to nekaj najlepšega???
Lep večer vsem in sanjajte svoje bebe...


(odgovor članu poga)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 21:01:46   
Polzi
No, pa je tudi mene začela mučiti slabost - in to večerna user posted image  . Prav grozn je, cel dan sem bla polna energije in dobrega počutja, zdej pa pravo nasprotje...ne vem al bi ležala, al kr na wc-ju raj čakala, da me spet zvije user posted image

Mislim, da sem bom tudi jaz kmalu poslužila teh lizik al lučk, karkoli so že. zuza poročaj kako se bodo obnesle, če jih boš naročila. Misliš, da bi se jih dalo dobit tudi v lekarni?

Želim vam lepo in mirno nočko, brez slabosti in špikanja....

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu ina11)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 21:22:14   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Videla srček! Tokrat mi je G kar sama obrnila zaslon k meni in pokazala!!! Res je super to videti!

Dobrodošle nove user posted image ! Kako faj je, da se tako hitro nabiramo!

Dobila sem materinsko knjižico in telefonsko, kjer naj se naročim za nuhalno. Tiste, ki ste bile že prej nosečke - je bila katera na nuhalni v Ljubljanski porodnišnici? Kako ste bile zadovoljne? Saj bi mi bolj ustrezalo v Domžalah, tako da bom verjetno kar jutri poklicala, da se naročim.
Danes sva povedala tudi obojim staršem in moji so celo šampanjec odprli! user posted image

Za seznamček
: zdaj sem stara 33 let, naslednji pregled 25.8., za nuhalno pa še sporočim.

poga - špikanje je običajen občutek, ko se maternica širi, da bo imel user posted image dovolj prostora. Če niso močni krči, je vse OK. Meni se je to začelo že 1 teden po zanositvi, se pravi 1 teden pred pričakovano M. Baje se je zato tako hitro začelo, ker sem bila že 2x noseča.

Uf - utrujena sem. Grem kar spat. Bom jutri malo pisala o vprašanjih, ki sem jih imela.

Nočko!

(odgovor članu Polzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Marčevke 2012
19.7.2011 22:24:14   
vekybel
Da vam še jaz zaželim lepo in mirno nosečnost.Drugače pa sem marčevka 2010.
Uživajte v teh zelo lepih trenutkih, ki minejo hitro.
Srečno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 6:59:55   
poga
Čestitke Alna za user posted image , se prav z vami veselim...jeeee user posted image

Špikanje v trebuhu pa ni močno, tako malo me špika cel dan in tako kot si ti rekla, tudi meni se to dogaja že od prvega tedna nosečnosti. No, sam da je normalno.

lep dan user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 8:13:51   
Jada82
Čestitke vsem za user posted image , sem prav vesela za vas!! A ni to krasen občutek?! Vse bo ok z nami!!! user posted image user posted image user posted image
No, da še malo pokomentiram:

Ja, zuza, poskusi lučke in nam čim prej poročaj! Meni sicer ni slabo tako, čez cel dan, ampak na čase pa rata. No, zaenkrat je še za preživet.

Megi20, glede na to, da so ti kavbojke že malo tesne, si že videla tole? http://www.da-da.si/node/22
Pomoje je takole za na začetku nosečnosti super. Jaz si bom pomoje tokrat naročila. V 1. nosečnosti si nisem. Meni so oblačila še čisto prav. Zjutraj imam popolnoma raven trebuh, tekom dneva se pa malo napihne zaradi hrane, pa pol kakšen gumb odpnem ...
Glede vozičkov: ma ja, saj dobiš kakšne paketke prav poceni. Jaz bom ta glavni voziček še stari obdržala, samo novo previjalno torbo moram kupit (bom kar tisto iz DM-a). Mam pa Implast Bolder 3, trikolesnik z napihljivimi gumami - ima tudi lupinico in košaro. Super je, za makadam in take bolj grobe terene, pa krasno vodljiv. Sem pa že kupila nov vozek marelo, tokrat mal bolj orenk, in sicer Hauck Rio Plus. Zato ker za v avto imam kar marelo, se mi ne da ta velikega zlagat. Tako da, ta bo že takoj za novorojenčka, k se čist poleže. Zdej ga ima pa še naša ta velika žaba, ta velik voziček sem pa kar pospravila. Drugače pa tule poglej za vozičke: http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicki/babybooom-g189.shtml
al pa tele se mi zdi, da tud naročajo, pa da je komplet: http://www.sb-poceni.si/

Poga, ja tud mene kar dostkrat špika spodaj v trebuhu - ne vem, trebuh, maternica ... jajčniki? Baje je normalno, se spomnim, me je že v 1. nosečnosti, pa sem rekla ginekologinji in je rekla, da je ok, da se maternica širi. Tako da .... normalno, ja ... user posted image

Ina11, super, rabim pravnico user posted image user posted image user posted image user posted image  Sicer pa glede tega, da se ti mala smili .... ja, tud jaz mam včasih mešane občutke, sploh k sva se odločala za 2. user posted image  Tamala je zdaj stara 17 mesecev .... itak je navajena bit v središču ... sam veš, pomoje je kar fajn, da vedo, da niso skoz taglavni ... Sem že pri naših prejšnjih forumistkah spraševala, ali imaš sploh lahko enako rad dva otroka itd. So rekle, da seveda, da se ljubezen pol samo poveča .... Tako da kar pogumno!

Evo, drugač sem pa spet na šihtu, čakam, da me pokličejo user posted image  No, še to, izcedek zaradi brisa se pa počasi umirja, uf, hvala bogu!!! user posted image
No, smo na vezi! user posted image user posted image

(odgovor članu poga)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 8:21:39   
Saša33
Nosečke dobro jutro.user posted image

Mi je prav fletno takole, predno začnem v pisarni mal počvekat.In ja vsaj vidim, da imamo zelo podobne probleme.

Meni je danes zjutraj spet slabouser posted image , a do bruhanje ne pride.Si pomagam , da grizljam v postelji krekerje in zamotim želodec.Drugače si želim en lep deževni dan, da se naspim.
Ponoči se zbujam in stalno tekam na wc, prav smešno.user posted image user posted image
Se sprašujem kaj bo v soboto ko se z mojim peljeva v Toskano na poroko, bomo na vsaki bencinski wc pavza.

Vsem ki ste videla srčka čestitamuser posted image user posted image user posted image in komaj čakam moj prvi UZ.Greva z mojih skupaj, kar me je prav presenetil. Je prav simpatično zmeden zadnji mesec. Po UZ bova tudi ostalim povedala, se veselim, da je kaj.user posted image

Ina, pozdravljena, ti sporočam, dasva v istem fohu.Sicer delam v JU, pripravništvo.Izpit imam oktobra in ko sem računala koliko bo porodniška sem se tudi kar zamislila.user posted image Vsaj pogodbo imam z ndl., kar mi je lažje.Upam pa, da pri tebi ne bo problemov. Pa tudi za tvojo Gajo bo na začetku šok potem pa bo imela družbo, boš videla.

Pa še nekaj za seznamček, sem iz Gorenjske, se pa selim v 14 dneh v okolico Vrhnike, malo višje v naravo.

Megi
, lepo da si se spet oglasila.Mi je všeč, da nas je vedno več. Te pomirim, da imam tudi sama nihanja.Bi jedla pa ne bi. Pa čudne želje imam glede hrane.Te popolnoma razumem.

Punce lepo se imejte in ja kmalu bodo 3 meseci mimo in menda bo potem več energije in manj zaspanosti.



(odgovor članu poga)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 9:05:40   
Jada82
O Saša, z Gorenjske si? Lepo, jaz tudi. Škoda, da se seliš, bi lahko potem drugače kaj skup vozičkale ... No ja ... Se selita v hišo? Super!!!

Nekaj me zanima? Je kateri na prvem pregledu G vzela bris mat. vratu? Ste tiste imele potem kak izcedek iz nožnice?

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 9:12:29   
Jada82








PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
user posted image anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , UZ15.7., 30.8. NS in DHT, Štajerska user posted image


2.3
user posted image anonimna

3.3

user posted image  
acerola, , 11.8.

6.3
user posted image canis, 24 let , 1user posted image

7.3
user posted image MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
user posted image alna, 33, user posted image , 0 user posted image , 25.8., ns, Domžale user posted image

11.3.
user posted image Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 3.8., ns, Bled user posted image
user posted image  poga, 29 let, 1 user posted image , 0 user posted image , 3.8., ns
 
13.3.
user posted image  Caitlin, 1 user posted image , 0 user posted image


15.3.
user posted image anonimna*, 8.8.
 
20.3.
 
user posted image Polzi, 31 let, 1user posted image , 0user posted image , 18.8.


X.3.
user posted image   kimsy2 user posted image , 1 user posted image , UZ 18.7.,
ns,
 
user posted image   zuza, 6 user posted image , 1 user posted image , UZ 19.7., ns user posted image
user posted image Saša33, 1user posted image , 0user posted image , Gorenjska/Vrhnika
user posted image kkkkk, 22let , 1 ,okolica LJ
user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image
user posted image ina11, 30 let, 2user posted image , 1user posted image , Maribor



SKUPAJ NAS JE user posted image : 17
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0



Z nami je pot začela:
user posted image  Pajama user posted image user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

  - noseča.com                             - pregnancy.org

- bibaleze.si                               - bambino.si

      - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA



(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Marčevke 2012
20.7.2011 9:32:25   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Jada82


Nekaj me zanima? Je kateri na prvem pregledu G vzela bris mat. vratu? Ste tiste imele potem kak izcedek iz nožnice?


Moja G prakticira bris po porodu. Izcedek sem imela samo tisti dan, čist malo.

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?