|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 13:13:51   
liliana
Aja, potem, če ne boš plačal, ti jih bodo vrgli iz kabelskih in raznih Siol, Amis paketov?? Hm, potem se bo povečala gledljivost nacionalke... Konc koncev ljudje nekje morjo videt dnevna poročila .


Ne, kabelski opreraterji, Siol, Amis bodo plačali Proplusu.....ker iz sheme jih sigurno ne bodo vrgli.....nam naročnikom pa bodo dvignili naročnino......

< Sporočilo je popravil liliana -- 3.8.2011 13:14:10 >

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 13:31:24   
Blink1
Pa naj bodo plačljivi kot HBO na primer... Me res zanima kolk ljudi bo plačalo te španske nadaljevanke user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 13:44:11   
Vijoličarka
No, če bodo Pro Plusovi programi plačljivi, jaz ne želim, da mi moj kabelski operater avtomatsko dvigne naročnino, ampak da mi da na izbiro, ali jih hočem ali ne.

Tem trem programom se z lahkoto odrečem. Redkokdaj vrtijo kakšen gledljiv film, pa še takrat gre za ponovitev. Žajfnic ne gledam, reklam tudi ne. Butastih resničnostnih šovov tipa 'žena za mojega očeta' vsekakor ne bom pogrešala. Njihova poročila so navaden senzacionalizem Požarjevega tipa.

Če so se glavni in odgovorni in najpametnejši na Pro Plusu res odločili za tako potezo, potem se jim je najbrž dokončno skisalo.

Še o reklami, o kateri teče beseda. Je nisem videla, ker zelo malo gledam TV, Pop Tv pa sploh. Kot mizantrop, gre tudi meni na kozalanje ob zlajnanih štosih tipa: oblecimo moškega v žensko, ker to je tako zeeeeeeeeeeeeelo smešno.

Reklama je vsekakor vzbudila pozornost, ugiba se, zakaj se gre. Še celo jaz, programa ne spremljam, sem zvedela zanjo.  Ampak eden izmed možnih odgovorov (plačljivost vseh Pro Plusovih programov), zelo negativno vpliva na podobo Pro Plusa.

Tudi se mi zdi skrajno perverzno  'spoštovanim' zvestim gledalcem preko transvestita v čudni pozi sporočati, da kmalu ne bodo samo prisiljeni  gledati po vsaj štiri desetminutne reklamne bloke med filmom, ampak da bodo za to morali še plačati.

Če si je kakšna brihtna glava res izmislila, da je to način, potem sodi na zaprti oddelek kakšne prijazne psihiatrične ustanove.

Zato kar težko verjamem, da bi oglaševali 'plačljivost'. Prej se mi zdi verjetno, da gre za Kmetijo ali pa nove filme v septembru.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 14:09:54   
Petka09
Se strinjam z Vijoličarko.

Pa še to: če že pogledam kakšen film na Popu, mi kar slabo rata, ko naenkrat film presekajo in nardijo udarni napovednik za pozno-večerno oddajo 24ur s senzacionalnimi novicami, ki me kar v glavi zapečejo, saj sem še do pred par sekundami bila zatopljena v vsebino filma... Pa tudi to, da ko se film konča imam rada, da se končni zapisi vseh igralcev in sodelujočih pri filmu odvrtijo do konca, saj nekak še kakšno minuto (če je film dober) rada posedim, da "obdelujem" vtise po filmu in se spet vrnem v "realnost". Oni pa kar presekajo in že se začne nov film ali oddaja.
Včasih v preteklosti, ko sem Pop še večkrat gledala, so zvečer ene parkrat celo odsekali zadnjih par minut konca filma in kar začeli z oddajo 24ur (nadaljevanje oz. tistih par minut filma niso potem nikoli odvrteli do konca!).

In še enkrat, kar sem že prej omenila.... RES NE ŠTEKAM Kanala A, da imajo na razpolago ene 15 filmov (od tega je 7 Policijskih ak., Stevenov Segalov itd.), ki jih vrtijo čez celo leto in VSAKO LETO že odkar pomnim!!! Tega res ne razumem. Poden od podna!

(odgovor članu Juli_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 19:43:13   
JB
Baje bodo program še bolj osiromašili kot je bil do zdaj...dobre filme in oddaje bodo pa plačjiveuser posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 20:57:08   
Anonimen
zakaj imam v glavi, da operaterji ŽE plačujejo za te programe? user posted image a zdaj naj bi se pa še dodatno plačevalo? user posted image

(odgovor članu JB)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: boš septembra doma???
3.8.2011 22:27:51   
liliana

Meni se zdi, da se plačuje samo za pop plus.....in to tudi vsak mesec dodatno plačaš, če imaš.....če pa nimaš pa vseeno lahko gledaš Pop tv, Kanal A in Pop Brio.....zdaj pa bodo mogoče še te tri programe zaračunovali......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: boš septembra doma???
4.8.2011 0:14:26   
Ribica **
No, gre se za oglas, ne reklamo user posted image In namen je bil vsekakor dosezen - pritegnit pozornost.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 1:08:49   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09
In še enkrat, kar sem že prej omenila.... RES NE ŠTEKAM Kanala A, da imajo na razpolago ene 15 filmov (od tega je 7 Policijskih ak., Stevenov Segalov itd.), ki jih vrtijo čez celo leto in VSAKO LETO že odkar pomnim!!! Tega res ne razumem. Poden od podna!

..in žnj delov Smrtnonosnega orožja. Se že prav norce delajo iz gledalcev, majke mi.
Če je res, kar se tiče plačljivosti, potem bi rekla, da stavijo na resničnostne šove, ker ljudje to masovno gledajo...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 1:17:52   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica **

No, gre se za oglas, ne reklamo user posted image

No, če si že pikolovska... "gre za oglas" in ne "gre se za oglas" user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 7:23:53   
Petka09
Samo še vseeno mislim, da ne gre za to, da bi od septembra ratali plačljivi. Ker, sicer, kaj pa bodo s tistimi, ki programe lovijo na sobno anteno oz. saj ti programi so tak "v zraku" - jih dobiš z navadno anteno, a ni res?

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 7:55:18   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Samo še vseeno mislim, da ne gre za to, da bi od septembra ratali plačljivi.


Kolikor je meni znano pa gre. Baje bodo dodali nekaj novih programov in cel paket lepo zaračunali.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 9:26:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
v proste termine pa uštulijo Blondinke iz Harvarda in ostalo sr****

Eeejjj... kaj pa imaš proti Blodinki s Harvarda? To sem jaz!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 9:30:46   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
v proste termine pa uštulijo Blondinke iz Harvarda in ostalo sr****

Eeejjj... kaj pa imaš proti Blodinki s Harvarda? To sem jaz!!! user posted image user posted image



Ma ne, ti si Peggy Bundy user posted image .

Ena najboljših serij ever.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 9:31:07   
Anonimen
ups, dvakrat objavilo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 9:32:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
v proste termine pa uštulijo Blondinke iz Harvarda in ostalo sr****

Eeejjj... kaj pa imaš proti Blodinki s Harvarda? To sem jaz!!! user posted image user posted image

Ma ne, ti si Peggy Bundy user posted image .

Na-a, to je pa ena druga na RR (ima tak nick).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 9:35:44   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
v proste termine pa uštulijo Blondinke iz Harvarda in ostalo sr****

Eeejjj... kaj pa imaš proti Blodinki s Harvarda? To sem jaz!!! user posted image user posted image

Ma ne, ti si Peggy Bundy user posted image .

Na-a, to je pa ena druga na RR (ima tak nick).


Eh, plagiat, ti si original user posted image . Vsakič ko gledam to serijo, se spomnim nate. In a good way.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 9:39:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
v proste termine pa uštulijo Blondinke iz Harvarda in ostalo sr****

Eeejjj... kaj pa imaš proti Blodinki s Harvarda? To sem jaz!!! user posted image user posted image

Ma ne, ti si Peggy Bundy user posted image .

Na-a, to je pa ena druga na RR (ima tak nick).

Eh, plagiat, ti si original user posted image . Vsakič ko gledam to serijo, se spomnim nate. In a good way.

Ne moreeeš, nooo... Nisem rdečelaska, nimam tako velikih jošk, ona ne kadi, ne živim v hiši, nimam hčerke, z g. Možem tudi ne ravnam tako... je pa res, da sem "zadovoljna domačica". user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 9:44:18   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
je pa res, da sem "zadovoljna domačica". user posted image



No, evo tole, pa dolg in nabrušen jezik, iznajdljiva.

Aja pa kadi tudi. V uvodni špici ji pade cigaret v solato user posted image

Saj meni je Peggy fajn, tolk da veš.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 9:45:40   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
kadi tudi. V uvodni špici ji pade cigaret v solato user posted image

To se pa meni ni še nikoli zgodilo! user posted image

Ker ne delam solate... ampak kupim že narejeno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 9:48:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

No, pa sem spet zasmetila temo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 10:41:16   
JB
A kanal in pop tv ostajajo neplačjivi...njihov program bo pa zeloo osiromašen. Imeli bodo 6 novih programov in sicer
POP NON STOP BRIO ....resničnostni šovi, tuji in domači, serije....ipd
POP NON STOP FANI....zabavne serije,komedije, stand up oddaje...ipd
POP NON STOP SPOT....najnovejši videospoti,glasbene uspešnice vseh časov......ipd
POP NON STOP OTO....celodnevni otroški program s popolno sinhronizacijo vsebin....ipd
POP NON STOP KINO.....premiere novih filmskih uspešnic,hollywoodske uspešnice....ipd
POP NON STOP KINO 2...ponuja največje filme in velike uspešnice,zagotavlja še večjo izbiro fimov ....ipd

Cena paketa 15 eur mesečno.user posted image

Vse reklame so ki se vrtijo na pop tv so zaradi teh novih programov ki prihajajo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 10:45:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: JB
POP NON STOP BRIO ....resničnostni šovi, tuji in domači, serije....ipd

A tega ne bo več na POP-u in A kanalu oz. a če bom hotela gledat samo ta program, bom morala prav tako plačati 15€ za vse programe, ki me sploh ne zanimajo?

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 10:48:55   
Petka09
15 EUR??? user posted image user posted image user posted image

Tam pa daš pri kakem ponudniku recimo 40 EUR pa maš sto programov takšnih in drugačnih, pa še telefon in internet zraven.

Oni pa zdej, ker je to pač SLOVENSKO, nabijejo ceno na polno. E pa sorči, ne bom plačala, pa mislim, da še marsikdo ne, če je le pameten. Že tako so zdaj osiromašeni, tistih Policijskih akademij in bednih resn. šovov pa ne bom pogrešala.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 10:53:40   
JB
Kerensa točno tako...če bomo želeli gledat bo treba plačatuser posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?