|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: boš septembra doma???
9.8.2011 20:36:57   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
U a že TV ste kupili? Super, da ste zlezli z drevca.

pravzaprav ne, ampak izposodili. user posted image

Drevo ali TV? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: boš septembra doma???
9.8.2011 20:44:46   
Vijoličarka
No, tele reklame so me malo spodbudile, da sem včeraj gledala Oprah na Pop TV ( del oddaje ). Gostja je bila ameriška novinarka korejskega porekla, ki je obtičala v S. Koreji, kjer so jo obsodili na 12 let prisilnega dela v delovnem taborišču. Obsodba je bila dokončna, brez možnosti pomilostitve. (potem je v Korejo odletel sam Billy Clinton in jo potegnil ven).

Naša TV, ki se hvali z najboljšimi poročili in oh in sploh vodilna v produkciji in s strašno patriotskim odnosom do domovine in tako zelo kritična do vseh in vsega (razen sebe) in bla, bla, bla, si je privoščila eni minuti tole:

'brez možnosti pomilostitve' je po PopTV-jevsko brez 'pomilovanja'

'taborišče' je po PopTV-jevsko 'logor'

Potem sem nehala gledati, ker se je tale 'logor' enostavno prevečkrat pojavil - kaj se je v resnici zgodilo sem si raje pogledala na internetu. Zdaj sem si osvežila spomin, zakaj sem nehala gledati ta kanal.

Luciene Lončina res govori 'google prevajalnik', ampak to človek lahko še razume in po svoje je celo simpatično.  Da pa taki profesionalni produkcijski hiši ni uspelo najti kakšnega prevajalca, ki zna poleg angleščine še slovensko, tega pa ne razumem in mi nikakor ni simpatično.




_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: boš septembra doma???
9.8.2011 21:31:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
U a že TV ste kupili? Super, da ste zlezli z drevca.

pravzaprav ne, ampak izposodili. user posted image

Drevo ali TV? user posted image


user posted image zaenkrat TV, a kot vidim, bi bilo drevo boljša izbira user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: boš septembra doma???
16.8.2011 21:14:11   
JB

IZVIRNO SPOROČILO: Juli_ja

Pravkar razkrito na www.popnonstop.si

Začetek 1.9.2011, dva meseca brezplačno pri T2 inTelemachu za 11.99 EUR, 6 programov. user posted image


Ja no nevem če je tole ravno za ploskat user posted image Sicer pa dva mesca brezplačno da te fajn zrajcajo pol pa plači če hočeš gledat user posted image

(odgovor članu Juli_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: boš septembra doma???
16.8.2011 21:48:01   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Juli_ja

Pravkar razkrito na www.popnonstop.si

Začetek 1.9.2011, dva meseca brezplačno pri T2 inTelemachu za 11.99 EUR, 6 programov. user posted image


Kaj pa pri Siolu?user posted image

(odgovor članu Juli_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: boš septembra doma???
17.8.2011 0:06:06   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: JB


IZVIRNO SPOROČILO: Juli_ja

Pravkar razkrito na www.popnonstop.si

Začetek 1.9.2011, dva meseca brezplačno pri T2 inTelemachu za 11.99 EUR, 6 programov. user posted image


Ja no nevem če je tole ravno za ploskat user posted image Sicer pa dva mesca brezplačno da te fajn zrajcajo pol pa plači če hočeš gledat user posted image


Za ploskat res ni, ampak meni je bistveno, da bo paket posebej plačljiv in si bom lahko prosto izbrala, da ga nočem. Tudi rajcat se ne bom pustila. user posted image

Je pa zanimivo. Najbrž so naredili kakšne raziskave, da so tako prepričani, da bo veliko ljudi kupilo ta paket. user posted image

Zdaj me pa še samo zanima, če to pomeni ukinitev POP PLUS.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: boš septembra doma???
17.8.2011 10:06:09   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Za ploskat res ni, ampak meni je bistveno, da bo paket posebej plačljiv in si bom lahko prosto izbrala, da ga nočem. Tudi rajcat se ne bom pustila. user posted image

Je pa zanimivo. Najbrž so naredili kakšne raziskave, da so tako prepričani, da bo veliko ljudi kupilo ta paket. user posted image

Zdaj me pa še samo zanima, če to pomeni ukinitev POP PLUS.


Ravno na sredini resničnostnega šova, ko se ravno začnejo udeleženci najbolj prepirati in zaljubljati, paket postane plačljiv.......user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: boš septembra doma???
17.8.2011 10:10:31   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Juli_ja

Pravkar razkrito na www.popnonstop.si

Začetek 1.9.2011, dva meseca brezplačno pri T2 inTelemachu za 11.99 EUR, 6 programov. user posted image


Kaj pa pri Siolu?user posted image


Izgleda, da Siol zaenkrat še ne bo imel Pop non stop v svoji programski shemi.....

http://24ur.com/ekskluziv/film_tv/pop-non-stop-neskoncen-paket-zabave.html

POP NON STOP je s svojo programsko vsebino enovito in celovito namenjen slovenskim gledalcem, ki si želijo več ekskluzivnih vsebin na enem mestu. Zaživel bo 1. septembra, na voljo pa bo gledalcem, ki sprejemajo digitalni signal prek operaterjev Telemach ali T2.

< Sporočilo je popravil liliana -- 17.8.2011 10:15:04 >

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: boš septembra doma???
17.8.2011 10:16:23   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Juli_ja

Pravkar razkrito na www.popnonstop.si

Začetek 1.9.2011, dva meseca brezplačno pri T2 inTelemachu za 11.99 EUR, 6 programov. user posted image


Kaj pa pri Siolu?user posted image


Izgleda, da Siol zaenkrat še ne bo imel Pop non stop v svoji programski shemi.....

http://popnonstop.24ur.com/clanek/pop-non-stop.html

Saj ne da se sekiram, samo kmetijo bi pa res rada gledala. Da ne prekinem tradicije gledanja tega šova.user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: boš septembra doma???
17.8.2011 14:52:24   
liliana
Jaz pa upam, da Siol ne bo kmalu ponovno spreminjal paketov programov in seveda cen zaradi tega poptvjevskega umotvora......

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: boš septembra doma???
17.8.2011 16:18:09   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa upam, da Siol ne bo kmalu ponovno spreminjal paketov programov in seveda cen zaradi tega poptvjevskega umotvora......


To si tudi jaz želim.user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: boš septembra doma???
19.8.2011 13:13:07   
Juli_ja
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa upam, da Siol ne bo kmalu ponovno spreminjal paketov programov in seveda cen zaradi tega poptvjevskega umotvora......


Želja izpolnjena. Paket bo na voljo zgolj pri T2 in Telemachu. SIOL naročniki 30.9.2011 izgubijo BRIO.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: boš septembra doma???
19.8.2011 14:06:43   
liliana
To vem.....samo mi je malo sumljivo, da bi Siol šel v jesen brez Kmetije v jesen.....tudi pop tv nima verjetno tega interesa......ali bodo zbili ceno, ali pa kaj drugega spremenili......

(odgovor članu Juli_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: boš septembra doma???
23.8.2011 21:51:01   
Alfabeta
No, zdaj je bolj jasno. http://popnonstop.24ur.com/vsebina/popnonstop
Tudi cena je še vedno visoka, glede na vse programe, ki jih že imamo. Še vedno je 11,99€, kar je "tumač". poleg tega ga na siolu sploh ne bo še, ker se niso dogovorili. Tako, da pri nas dileme še ne bo user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: boš septembra doma???
23.8.2011 22:16:43   
JB
Jaz pa mislim da je 11,99 eur brez ddv-jauser posted image in da je cena še višja.....meni je itak vsak evro škoda dat, sploh ker je dosti drugih programov. Me pa res zanima koliko ljudi bo to plačalouser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
23.8.2011 22:30:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 8:20:13   
sončnica24
Jaz pa mislim, da se bo kmetija kljub vsemu predvajala na Pop tv, in ne na katerem izmed plačljivih programov, ker telemaha in t2-ja velika večenina nima in jih tudi ne mora imet. Možno da bo kakšne dodatne vsebine na katerem izmed teh plačljivih. Cena za mene aboslutno previsoka kaka 2€ bi bilo ravno dovolj za vse programeuser posted image , pa konec koncev na internetu dobiš čisto čisto vse in gledaš takrat ko tebi paše

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 8:25:07   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: JB

Jaz pa mislim da je 11,99 eur brez ddv-jauser posted image in da je cena še višja.....meni je itak vsak evro škoda dat, sploh ker je dosti drugih programov. Me pa res zanima koliko ljudi bo to plačalouser posted image

Pa ne pozabimo na spletne ponudnike.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 13:33:12   
luka jan
Sem danes iz zanesljivih virov izvedala, da siol tega ne bo imel. Najprej bo zadeva podarjena za 2 meseca v uporabo, nato pa 3. mesec zaračunana vsem, ki jo ne bodo odjavili. Ok, eni smo malo bolj pismeni in to vemo, kj pa ostali? Misim, banda pokvarjena pop tv-jevska. Siolu je ta način odveč, zato ga ne mislijo ponuditi svojim strankam. Bravo Siol.user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 13:50:22   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Sem danes iz zanesljivih virov izvedala, da siol tega ne bo imel. Najprej bo zadeva podarjena za 2 meseca v uporabo, nato pa 3. mesec zaračunana vsem, ki jo ne bodo odjavili. Ok, eni smo malo bolj pismeni in to vemo, kj pa ostali? Misim, banda pokvarjena pop tv-jevska. Siolu je ta način odveč, zato ga ne mislijo ponuditi svojim strankam. Bravo Siol.user posted image user posted image



Čakaj, čakaj pa je to sploh dovoljeno, ker se mi zdi čisto izsiljevanje oz. manipulacija? Mislim jaz niti nočem teh šest programov za dva meseca. In ker imam za operateja Telemach, bom to zdaj avtomatsko dobila in potem moram pa še odjavljati? In to nekaj kar v prvi vrsti niti nočem imeti????? Al moram že zdaj na Telemach klicat in ze vnaprej zatežit, da mi tega niti slučanjo ne poturijo? Kakorkoli obrnem imam spet eno klicarijo za nekaj kar nočemuser posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 14:16:09   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Sem danes iz zanesljivih virov izvedala, da siol tega ne bo imel. Najprej bo zadeva podarjena za 2 meseca v uporabo, nato pa 3. mesec zaračunana vsem, ki jo ne bodo odjavili. Ok, eni smo malo bolj pismeni in to vemo, kj pa ostali? Misim, banda pokvarjena pop tv-jevska. Siolu je ta način odveč, zato ga ne mislijo ponuditi svojim strankam. Bravo Siol.user posted image user posted image



Čakaj, čakaj pa je to sploh dovoljeno, ker se mi zdi čisto izsiljevanje oz. manipulacija? Mislim jaz niti nočem teh šest programov za dva meseca. In ker imam za operateja Telemach, bom to zdaj avtomatsko dobila in potem moram pa še odjavljati? In to nekaj kar v prvi vrsti niti nočem imeti????? Al moram že zdaj na Telemach klicat in ze vnaprej zatežit, da mi tega niti slučanjo ne poturijo? Kakorkoli obrnem imam spet eno klicarijo za nekaj kar nočemuser posted image



močno dvomim, da bo potrebno odjavljati... kakšno pa bo na telemachu in t2 tiste dni, ko bo postalo plačljivo... saj niso neumni... lepo vas prosim... če da operater na poskušino HD programe za določen čas, jih tudi po preteku časa sam avtomatsko zatemni in to je to...

se pa meni tole zdi tudi absolutno too much... oz.... malček, samo par let so prepozni za tako stvar... v končni fazi imaš za vseh 6 programov alternative že nekaj časa... pop premiere... am, oprostite... to bodo re-runi premier... HBO premier al kva že ima premiere filmov (pa je mislim, da 6 € na mesec)... pop klasik... am, MGM, TNT... pop oto... jah, jah, boomerang, cartoon network itd.... otroc gledajo tudi, če je v angleščini... pop video spoti... žnj VH1 variant, MTV, pa tudi tv petelin dogaja user posted image ... pop brio... ej, helou tv romantika je zakon user posted image ... katera je pa ta šesta se pa ne spomnim?... še za te ne vem točnih imen... itak pa, res, kot je že ena napisala... če hočeš gledat, potegneš z neta in gledaš ko se ti zahoče... user posted image

me res zanima koliko bo naročnikov v teh zlatih bogastva polnih časih... user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 14:22:10   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

močno dvomim, da bo potrebno odjavljati... kakšno pa bo na telemachu in t2 tiste dni, ko bo postalo plačljivo... saj niso neumni... lepo vas prosim... če da operater na poskušino HD programe za določen čas, jih tudi po preteku časa sam avtomatsko zatemni in to je to...



Točno tako.....

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 14:47:14   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

močno dvomim, da bo potrebno odjavljati... kakšno pa bo na telemachu in t2 tiste dni, ko bo postalo plačljivo... saj niso neumni... lepo vas prosim... če da operater na poskušino HD programe za določen čas, jih tudi po preteku časa sam avtomatsko zatemni in to je to...



Točno tako.....


Tako naj bi bilo, ampak tokrat ne bo tako. Dva meseca brezplačno, nato pa moraš sam odjavit. Men je tud logično da bi po preteku teh dveh mesecev operaterja zaprosila za vklop, ampak ne, sedaj ga je treba prosit za izklop. WTF?user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 15:00:35   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

močno dvomim, da bo potrebno odjavljati... kakšno pa bo na telemachu in t2 tiste dni, ko bo postalo plačljivo... saj niso neumni... lepo vas prosim... če da operater na poskušino HD programe za določen čas, jih tudi po preteku časa sam avtomatsko zatemni in to je to...



Točno tako.....


Tako naj bi bilo, ampak tokrat ne bo tako. Dva meseca brezplačno, nato pa moraš sam odjavit. Men je tud logično da bi po preteku teh dveh mesecev operaterja zaprosila za vklop, ampak ne, sedaj ga je treba prosit za izklop. WTF?user posted image user posted image



Mislim da ne bo tako, ker je to, brez da grem sploh gledati paragrafe, protizakonito. Ne morejo ti vsiliti nekaj, česar nisi naročil ter ti to zaračunati.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 15:06:17   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

močno dvomim, da bo potrebno odjavljati... kakšno pa bo na telemachu in t2 tiste dni, ko bo postalo plačljivo... saj niso neumni... lepo vas prosim... če da operater na poskušino HD programe za določen čas, jih tudi po preteku časa sam avtomatsko zatemni in to je to...



Točno tako.....


Tako naj bi bilo, ampak tokrat ne bo tako. Dva meseca brezplačno, nato pa moraš sam odjavit. Men je tud logično da bi po preteku teh dveh mesecev operaterja zaprosila za vklop, ampak ne, sedaj ga je treba prosit za izklop. WTF?user posted image user posted image



Kako pa to veš, da moraš operaterja prositi za izklop.....?


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?