|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 15:14:27   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

močno dvomim, da bo potrebno odjavljati... kakšno pa bo na telemachu in t2 tiste dni, ko bo postalo plačljivo... saj niso neumni... lepo vas prosim... če da operater na poskušino HD programe za določen čas, jih tudi po preteku časa sam avtomatsko zatemni in to je to...



Točno tako.....


Tako naj bi bilo, ampak tokrat ne bo tako. Dva meseca brezplačno, nato pa moraš sam odjavit. Men je tud logično da bi po preteku teh dveh mesecev operaterja zaprosila za vklop, ampak ne, sedaj ga je treba prosit za izklop. WTF?user posted image user posted image



Kako pa to veš, da moraš operaterja prositi za izklop.....?




Ne vem kako veš, men je to eden povedal ko dela na Siolu. Zato jih Siol noče vključiti v programsko shemo, ker se jim takšen način poslovanja zdi nesprejemljiv in v nasprotju z vsemi zakoni.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 15:21:08   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi



močno dvomim, da bo potrebno odjavljati... kakšno pa bo na telemachu in t2 tiste dni, ko bo postalo plačljivo... saj niso neumni... lepo vas prosim... če da operater na poskušino HD programe za določen čas, jih tudi po preteku časa sam avtomatsko zatemni in to je to...


Nekaj takega je imel Siol že pred kakimi 3 leti...zdaj se sicer ne spomnim za kateri program je šlo, ampak moji mami so kao poskusno za 2 meseca lepo dali zastonj program, če pa ga več ni hotela, pa je mogla odjavit - btw, to ni šlo preko telefona, ampak je morala mene fehtarit, da sem to preko računalnika oz. njihove spletne strani naredila...tako da, vse je možno
Saj če gledaš...ljudje pač ne bodo vedeli zakaj je to tako, pa bodo mogoče 1.mesec plačali, ker se itak vse draži, drugi mesec jih bo že čudilo, tretji mesec bodo poklicali, ampak bodo pri ponudniku rekli, da sredi meseca tega ne gre prekinit, da ...skratka bla, bla, bla...in tako se nekomu več ne bo dalo in bo ostal naročnik, ker bo itak še en resnično šov pri koncu in tega konca pa res ne smeš zamudituser posted image
Malo sem pretiravala, ampak nekako tako verjetno bo.user posted image

Drugače pa jaz dosti gledam pop tv - v bistvu je to sr.anje edino kar gledam user posted image , ampak opažam, da so že nekaj časa prav bedni...no, razen Gospodinje user posted image ...se bomo že navadili na kaj drugauser posted image   12€ mi je absolutno preveč, pa če bi bil pop tv zakon

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 15:29:45   
Vijoličarka
Zanimivo. Če to drži, potem se jim je na Pro Plusu čisto skisalo. Kolikor vem, je operater tisti, ki določa, na kakšen način bo paktete ponudil svojim odjemalcem. Ne moreš ga prisiliti, da jih da dva meseca zastonj, potem pa naj 'ukaže' strankam, da se morajo odjaviti, če nočejo, da se jim zaračuna.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 15:38:55   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


Ne vem kako veš, men je to eden povedal ko dela na Siolu. Zato jih Siol noče vključiti v programsko shemo, ker se jim takšen način poslovanja zdi nesprejemljiv in v nasprotju z vsemi zakoni.



Siol je verjetno pozabil, kako je pred leti spreminjal pakete.....ko je za isto ceno ponudil ene 30 programov manj.....in to celo brez možnosti predčasne prekinitve pogodbe, ki si jo imel podpisano za 30 programov več......in šele po posredovanju zavoda za varstvo potrošnikov in tržnega inšpektorata je siol "omogočil" predčasno prekiniti pogodbo brez sankcij......

Tako, da tem razlogom zakaj siol noče vključiti pop non stop v svojo shemo ne verjamem......kar marsikaj pri siolu je tudi na robu zakonov......

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 15:44:39   
liliana
Nekaj takega je imel Siol že pred kakimi 3 leti...zdaj se sicer ne spomnim za kateri program je šlo, ampak moji mami so kao poskusno za 2 meseca lepo dali zastonj program, če pa ga več ni hotela, pa je mogla odjavit - btw, to ni šlo preko telefona, ampak je morala mene fehtarit, da sem to preko računalnika oz. njihove spletne strani naredila...tako da, vse je možno


HBO je bil tak.....najprej je bilo promocijsko obdobje za 3 EUR na mesec.....(no, malo je vseeno drugače, ker si se moral za to promocijsko obdobje prijaviti, čeprav spet ne tako zelo drugače),....po koncu promocijskega obdobja pa si se moral odjaviti, če nisi HBO paketa želel več po ceni 8 EUR......

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: boš septembra doma???
24.8.2011 18:28:20   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Nekaj takega je imel Siol že pred kakimi 3 leti...zdaj se sicer ne spomnim za kateri program je šlo, ampak moji mami so kao poskusno za 2 meseca lepo dali zastonj program, če pa ga več ni hotela, pa je mogla odjavit - btw, to ni šlo preko telefona, ampak je morala mene fehtarit, da sem to preko računalnika oz. njihove spletne strani naredila...tako da, vse je možno


HBO je bil tak.....najprej je bilo promocijsko obdobje za 3 EUR na mesec.....(no, malo je vseeno drugače, ker si se moral za to promocijsko obdobje prijaviti, čeprav spet ne tako zelo drugače),....po koncu promocijskega obdobja pa si se moral odjaviti, če nisi HBO paketa želel več po ceni 8 EUR......


hvala liliana za pojasnilo...sem mamo klicala in, ja, je rekla, da da je res bila neka fora, da si se prijaviluser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: boš septembra doma???
25.8.2011 10:57:19   
Juli_ja
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan
Ne vem kako veš, men je to eden povedal ko dela na Siolu. Zato jih Siol noče vključiti v programsko shemo, ker se jim takšen način poslovanja zdi nesprejemljiv in v nasprotju z vsemi zakoni.


Baba čula, baba rekla ... user posted image

Pri nas smo preverili pri T2 klicnem centru ali je res kar trdi tvoj vir, pa so odločno zanikali. Prijaviš ali odjaviš se lahko kadar koli brez kakršnihkoli obveznosti. Če želiš programe spremljati tudi po 1.11.2011 pa se moraš naročiti preko TV vmesnika ali jih poklicati. No, mi smo se prijavili user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: boš septembra doma???
25.8.2011 11:56:05   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Juli_ja

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan
Ne vem kako veš, men je to eden povedal ko dela na Siolu. Zato jih Siol noče vključiti v programsko shemo, ker se jim takšen način poslovanja zdi nesprejemljiv in v nasprotju z vsemi zakoni.


Baba čula, baba rekla ... user posted image

Pri nas smo preverili pri T2 klicnem centru ali je res kar trdi tvoj vir, pa so odločno zanikali. Prijaviš ali odjaviš se lahko kadar koli brez kakršnihkoli obveznosti. Če želiš programe spremljati tudi po 1.11.2011 pa se moraš naročiti preko TV vmesnika ali jih poklicati. No, mi smo se prijavili user posted image



Potem pa itak super če so ti to zagotovili. Men tako ali tako nič ne rabi, ker siol tega paketa ne bo ponudil, pa ostanem brez kmetije.user posted image user posted image Sem pa še enkrat vprašala in mi je ta ista oseba povedala da bo tako, kot mi je rekel. Sedaj pa verjemi komu?user posted image
Drugače pa so ti ponudniki televizije in interneta itak vsi za v isti koš, važn da posel laufa, mi naivneži bomo pa že palačali.user posted image

(odgovor članu Juli_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: boš septembra doma???
25.8.2011 12:46:02   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi



močno dvomim, da bo potrebno odjavljati... kakšno pa bo na telemachu in t2 tiste dni, ko bo postalo plačljivo... saj niso neumni... lepo vas prosim... če da operater na poskušino HD programe za določen čas, jih tudi po preteku časa sam avtomatsko zatemni in to je to...


Nekaj takega je imel Siol že pred kakimi 3 leti...zdaj se sicer ne spomnim za kateri program je šlo, ampak moji mami so kao poskusno za 2 meseca lepo dali zastonj program, če pa ga več ni hotela, pa je mogla odjavit - btw, to ni šlo preko telefona, ampak je morala mene fehtarit, da sem to preko računalnika oz. njihove spletne strani naredila...tako da, vse je možno
Saj če gledaš...ljudje pač ne bodo vedeli zakaj je to tako, pa bodo mogoče 1.mesec plačali, ker se itak vse draži, drugi mesec jih bo že čudilo, tretji mesec bodo poklicali, ampak bodo pri ponudniku rekli, da sredi meseca tega ne gre prekinit, da ...skratka bla, bla, bla...in tako se nekomu več ne bo dalo in bo ostal naročnik, ker bo itak še en resnično šov pri koncu in tega konca pa res ne smeš zamudituser posted image
Malo sem pretiravala, ampak nekako tako verjetno bo.user posted image

Drugače pa jaz dosti gledam pop tv - v bistvu je to sr.anje edino kar gledam user posted image , ampak opažam, da so že nekaj časa prav bedni...no, razen Gospodinje user posted image ...se bomo že navadili na kaj drugauser posted image   12€ mi je absolutno preveč, pa če bi bil pop tv zakon


HBO je bil na ta način. Sam si ga mogu poklikat, da si mel sploh vklopljenega in potem seveda odklikat. Kar avtomatsko pa to ne gre. Za 5 EUR na mesec mam HBO paket z dobro založeno zastonjsko videoteko, drugega sploh ne rabim. Nej si vtaknejo POP nonstop nekam.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: boš septembra doma???
25.8.2011 13:30:36   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Juli_ja

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan
Ne vem kako veš, men je to eden povedal ko dela na Siolu. Zato jih Siol noče vključiti v programsko shemo, ker se jim takšen način poslovanja zdi nesprejemljiv in v nasprotju z vsemi zakoni.


Baba čula, baba rekla ... user posted image

Pri nas smo preverili pri T2 klicnem centru ali je res kar trdi tvoj vir, pa so odločno zanikali. Prijaviš ali odjaviš se lahko kadar koli brez kakršnihkoli obveznosti. Če želiš programe spremljati tudi po 1.11.2011 pa se moraš naročiti preko TV vmesnika ali jih poklicati. No, mi smo se prijavili user posted image



T2 je zadnji operater v vesoljni Sloveniji, kateremu gre kaj verjet user posted image
Midva sva nekaj časa imela njihov paket, pa je nonstop nekaj zafrkavalo. Pa sva pisala pritožbe, klicarila, emaile pošiljala. Ko sva se pa en mesec pritožila nad položnico (reklamacija - internet 14dni skupaj ni delal), pa nihče nikjer in nikdar ni prejel nobene pritožbe, maila ali klica user posted image . Pustimo ob strani dejstvo, da so par dni prej rekli, da naj pošljeva modem v popravilo, ker so bili vsi serviserji zasedeni, da dobiva nadomestnega - yp, sva poslala modem in lepo prosila, da naj ga ne pošiljajo nazaj, plačala zadnjo položnico in odjavila te bogoslužnike user posted image user posted image ...

Glede Pop-a -> se bom pozanimala pri operaterju (Turnšek), če bomo te nove zadeve sploh dobili in kje se kasneje odjavijo. Ker jim ne dam 12€ na mesec. Raje jih dam kot donator Partisu.

(odgovor članu Juli_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: boš septembra doma???
2.9.2011 17:34:21   
Juli_ja
A gledate kaj? Naša tamala je navdušena nad Otomuser posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: boš septembra doma???
2.9.2011 17:56:19   
*miska.mcc*
nam je všeč!
cel paket.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Juli_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: boš septembra doma???
2.9.2011 17:59:08   
*miska.mcc*
tutan, sorry....ma za T-2 imam same pohvale. pa lahko recem, da sem bila sama kriva, ce je prislo do napake. ja, tudi izklopili so mi ze, ker sem zamujala s plačilom. pa ne 1x. ampak je bilo vedno isti dan, ko sem poslala dokazilo vklopljeno nazaj. res kapo dol. nikol nobenih problemov. edino, ko sem si jih sama naredila. pa še takrat so imeli res dobre zivce z mano.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: boš septembra doma???
2.9.2011 20:21:28   
mojcaziga
Kaj si mogla na T-2 posebej naročiti al je ta 2 meseca promocijsko zastonj že kar avtomatično vklopljeno?

lp

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: boš septembra doma???
2.9.2011 21:41:45   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Kaj si mogla na T-2 posebej naročiti al je ta 2 meseca promocijsko zastonj že kar avtomatično vklopljeno?

lp



Avtomatsko so vklopili je vseh pet programov čiso na koncu dodanih. Risanke sma midva tudi danes gledala, samo meni je to še vedno predrago da bi zaradi risank dala 12 eurov, za druga pa tak nimam cajta.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: boš septembra doma???
2.9.2011 21:44:50   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Kaj si mogla na T-2 posebej naročiti al je ta 2 meseca promocijsko zastonj že kar avtomatično vklopljeno?

lp



Avtomatsko so vklopili je vseh pet programov čiso na koncu dodanih.


Hvala. Saj tudi sama ne mislim plačevati, ampak zdaj ko je še zastonj pa bi pofirbcala. Pa glede na to, da okrevam po angini, imam izgovor in lahko še malce poležim user posted image

lp

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: boš septembra doma???
2.9.2011 22:17:17   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Kaj si mogla na T-2 posebej naročiti al je ta 2 meseca promocijsko zastonj že kar avtomatično vklopljeno?

lp



Avtomatsko so vklopili je vseh pet programov čiso na koncu dodanih.


Hvala. Saj tudi sama ne mislim plačevati, ampak zdaj ko je še zastonj pa bi pofirbcala. Pa glede na to, da okrevam po angini, imam izgovor in lahko še malce poležim user posted image

lp



Saj mi bomo tudi zdaj ta dva meseca izkoristli pol pa ne, ker meni je to full drago, pa predvidevam da se bodo tudi risanke in filmi slej ko prej začeli ponavaljati pol pa je brezveze.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: boš septembra doma???
3.9.2011 10:31:33   
diva 4
Mene pa zanima , če imate tisti , ki ste pri telemachu že vklopljene programe pop nonstop.Mi jih namreč nimamo.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: boš septembra doma???
3.9.2011 19:29:53   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

Mene pa zanima , če imate tisti , ki ste pri telemachu že vklopljene programe pop nonstop.Mi jih namreč nimamo.


Ravno včeraj sem naredila popis po naši ulici. Ne tudi pri nas nihče nima vkljoplenih programov. Sicer smo pa vsi enotni, da je neumno plačevati 12eur! Musko,filme,nadeljevanke za to imamo Partis in raje dam njim 20€!

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: boš septembra doma???
3.9.2011 20:08:31   
diva 4
Sem klicala na telemach in so rekli , da imamo mi svoj kabel , da on so samo oddali menda frekvenco Kablu d.o.o Petrovče.Tako , da moram njih poklicat v ponedeljek.  
Sicer pa jaz tudi nimam namena plačat teh programov, bi pa zdaj izkoristila in pofirbcala , ko je zastonj user posted image .

< Sporočilo je popravil diva 4 -- 3.9.2011 20:09:45 >

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: boš septembra doma???
3.9.2011 20:28:09   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: diva 4
Mene pa zanima , če imate tisti , ki ste pri telemachu že vklopljene programe pop nonstop.Mi jih namreč nimamo.

Mhm, že tretji dan.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: boš septembra doma???
3.9.2011 20:44:19   
Kerensa*
POP-NONSTOP imamo vklopljen že 3 dni in zaenkrat nismo gledali še ničesar, razen FANI, ki mi je zaenkrat s svojimi starimi humorističnimi serijami (Fina gospa, Želite milord, Na zdravje, Taksi, Allo-allo) prav všeč. OTO ne gledamo, ker potomca gledata Cartoon Network, na KINO so sami takšni filmi, ki sem jih že videla ali pa sploh niso zanimivi (s ponavljanjem so pa že začeli), BRIO že prej nismo veliko gledali (razen forenzike na trenutke), glasbenega programa pa ne gledamo, ker glasbo poslušamo na Youtube.

Bottom line - ne bomo plačevali 11,99€ + DDV.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: boš septembra doma???
5.9.2011 10:42:33   
Juli_ja
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Bottom line - ne bomo plačevali 11,99€ + DDV.


11,99 + DDV - saj si kot SLO vlada, dvojno nas obdavčuješ user posted image

Sicer pa trenutno zmagajo naslednje oddaje: Pingvinčki, Mulci, Starci iz Benidorna in Reno 911 ter seveda Charlie iz zadnje sezone 2 moža in pol ;)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: boš septembra doma???
5.9.2011 13:26:48   
majčica1508
Mi smo pri Telemachu pa tudi še nič nimamo,no imamo Brio...ostalih 5 pa kar ni in ni,pa sva iskala
.......sem pa iz okolice Celja

(odgovor članu Juli_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: boš septembra doma???
5.9.2011 13:39:07   
felicia
pri telemachu imajo samo naročniki na digitalno tv ta dva meseca brezplačno pop non stop in vse dodatne programe, mi navadni in "zaostali" tv gledalci tega nimamo user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?