|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naj imam otroka ali ne
13.1.2012 12:11:32   
mateyka
Resnica ni absolutna


resnica je absolutna. samo ti ne razumeš kaj resnica je - resnica so dejstva in ne osebna mnenja in percepcije. ker tega ne upoštevaš, maš pač probleme.

definicija resnice gre nekako takole: Truth has a variety of meanings, such as the state of being in accord with fact or reality.; in iz tega jaz izhajam (sem mislila, da je jasno, pa da zdaj pojasnim)
fact=dejstvo (in dejstva se ločuje od interpretacije - česarkoli že)

In tukaj je edino dejstvo, da ti ne dolocas absolutne in edine resnice.


to je dejstvo, ni pa edino. user posted image


p.s. pa ne bom več razpravljala o tem kako je nastalo jajce (aka kaj je zate resnica) in ostale krame. to je tema od margotsale in jaz zaključujem ta nedialog (never ending dreganje v vsak atom mojega stavka in misli, ki si ga sogovornik (če sploh lahko temu tako rečem) hoče namenoma po svoje razlagat, mi enostavno ni privlačno) zdaj.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.1.2012 12:13:34 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Naj imam otroka ali ne
13.1.2012 12:42:57   
margotsale
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: margotsale

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Avtorica je napisala, da se zaveda kje je to vprašanje postavla in ji čestitam, da se je, če je vse poste brala, še kar odzivala na njih in razlagala svoje počutje in mnenje. Marsikatera bi nas tu pustila, da se kregamo med sabo. No, jaz bi se hitro poslovila od RR, če bi bila ona.
Sem imela izkušnjo, ko sem na RR postavla eno vprašanje, ki je razburilo marsikatero uporabnico. Na zasebna sporočila sem dobila nekaj zanmivih komentarjev in to je bilo za mene dovolj. Upam, da jih je marg.. tudi.


...kolikor upaš se to ni zgodilo :) ali je tukaj zaslediti zaslediti kanček zlobe? Oh ljudje


Samo toliko :-)
-še iz razprodaj na katere sem te povabla, se je naredila štala user posted image

z razprodajami ni nič narobe, tudi na njih morda kdaj kaj kupim, nisem pa itak ne pristaš nekih maničnih nakupovanj, kadar (hvala bogu redko) kaj potrebujem se odpeljem nekam kjer vem da me bodo zadovoljili in imam potem mir :)...Vse lepo tudi tebi ne glede na neka (sploh ne vem kako bi to poimenovala )...prehitra sklepanja in Tako bi zaključila tele razprave če si sem po tvojem mnenju to dovoliti ne rabiš več komentirati....Vse lepo in hvala za vse komentarje user posted image

< Sporočilo je popravil margotsale -- 13.1.2012 12:56:42 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Naj imam otroka ali ne
13.1.2012 12:47:30   
margotsale
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

IZVIRNO SPOROČILO: margotsale
Moram se pa zahvaliti celotni ekipi še posebaj moji dinamični zdravnici ki je zadevo splejala tako, da ne bi bilo nekih psh. posledic. Se veselim novih zmag, partnerja, morda otrok...in ostajam zvesta sama sebi okoli tega, da ne rojevam otrok za katere bi ne mogla normalno skrbeti, morda se nekateri premalo zavedajo odgovornosti, ko otrok nekoč "sikne" kakšna mati pa si, da takole "neobičajno" živimo....imam dva nečaka in sem imela dokaj aktivno vlogo kot teta in prijateljica, pa sta imela bistveno boljše pogoje kot bi jih imelo to bitje, pa sta se velikokrat potožila kaj sta pogrešala in kaj jima ni odgovarjalo. Nasplošno pa menim da se nima pomena prerekati, ter obsojati pač pa je treba na zadevo gledati širše in ničesar obžalovati. Imejte lepo starševstvo (tisti ki ste starši) dalje, vsem pa pošiljam tople pozdrave.


Lepo, da si se še oglasila in ti želim vse dobro. Na začetku sem ti tudi sama svetovala, da obdrži otroka... Je pa res, da ko sem kasneje brala tvoje poste, sem vidla, da razmišljaš zrelo, da tehtaš razne možnosti.. da se v bistvu vsega res dobro zavedaš. Uživaj življenje, ko (če) pa se boš odločila za družino, pa ti želim, da vse poteka brez zapletov, s partnerjem, ki ga boš ljubila in s katerim bosta ustvarila pogoje za skupnost, kot jo želiš. In prav imaš! Srečno!!




..Vidiš...kako eni znajo...preprosto, srčno, kratko in bistro....za predstavo kako se lahko, s kratkimi smiselnimi stavki ogromno sporoči...ostani takšna ! Najlepša hvala, verjamem v vse pozitivno.


< Sporočilo je popravil margotsale -- 13.1.2012 13:01:08 >

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Naj imam otroka ali ne
13.1.2012 12:50:30   
margotsale
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

pozdravljena, margotsale! user posted image  zelim ti veliko lepega! user posted image


Se bom kar pridruzila. user posted image


Frodo še tebi najlepša hvala za vso tvojo vneto tolmačenje piscem komentarjev in meni user posted image , za vso nevtralnost in zaupanje da bom prisluhnila le svoji vesti in svojim zmožnostim pri končni odločitvi. Verjetno se tako in tako zavedaš da je bila odločitev zame odgovorno delo, pri katerem je bilo potrebno uporabiti dobršno mero razsodnosti in volje, da nisem dopustila da bi me čustva povsem prevzela in sem tako lahko naredila kot je bilo najbolje v dani situaciji :) Ostani takšna !!!

< Sporočilo je popravil margotsale -- 13.1.2012 13:13:33 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Naj imam otroka ali ne
13.1.2012 12:53:04   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Dejmo tako - zenska se je odlocila. Kaksen je smisel nadaljnega "najedanja" o nepravilnosti njene odlocitve?
Zakaj je tako hudo pomembno izraziti nestrinjanje z njeno odlocitvijo?

ja dobro jutro!! Zame je tema bila že končana, kakšen smisel ima tvoje najedanje in kaj imaš ti od tega pa vprašaj sebe.

BTW: zenska, ki jo je moz pretepel , te vprasa za nasvet in v nasprotju s tvojim nasvetom se vrne k mozu. na izbiro imas, da spostujes njeno odlocitev in upas, da bo vse ok ali da ji "najedas" kako je lahko tako neodgovorna, neumna ipd, da se je vrnila k mozu... Kaj bos izbrala in kaj se ti zdi smiselno izbrat?

Ni mi treba odgovoriti, samo premisli.
 
No, hvala, da mi ni treba odgovoriti. Bom premislila.





margotsale, se pridružujem predhodnicamuser posted image
p.s. če si res nova na forumu, ti povem, da je tole klobasanje s Frodico tipičnouser posted image
(brez zamere Frodo Bisagin user posted image , se še tipkamo..samo ne tukaj več).

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Naj imam otroka ali ne
13.1.2012 13:17:20   
margotsale
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Dejmo tako - zenska se je odlocila. Kaksen je smisel nadaljnega "najedanja" o nepravilnosti njene odlocitve?
Zakaj je tako hudo pomembno izraziti nestrinjanje z njeno odlocitvijo?

ja dobro jutro!! Zame je tema bila že končana, kakšen smisel ima tvoje najedanje in kaj imaš ti od tega pa vprašaj sebe.

BTW: zenska, ki jo je moz pretepel , te vprasa za nasvet in v nasprotju s tvojim nasvetom se vrne k mozu. na izbiro imas, da spostujes njeno odlocitev in upas, da bo vse ok ali da ji "najedas" kako je lahko tako neodgovorna, neumna ipd, da se je vrnila k mozu... Kaj bos izbrala in kaj se ti zdi smiselno izbrat?

Ni mi treba odgovoriti, samo premisli.
 
No, hvala, da mi ni treba odgovoriti. Bom premislila.





margotsale, se pridružujem predhodnicamuser posted image
p.s. če si res nova na forumu, ti povem, da je tole klobasanje s Frodico tipičnouser posted image
(brez zamere Frodo Bisagin user posted image , se še tipkamo..samo ne tukaj več).


Hehehe vedno  simpatična Posh, hvala lepa za vse tudi tebi, zlata si kot verjetno že veš....vse lepo od mene user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Naj imam otroka ali ne
13.1.2012 13:54:11   
dreamhorse
Margot, želim ti vse najlepše v življenju, ljubezni, partnerstva in nekoč, ko bo želja, veliko otroškega smeha.
Pa srečno!user posted image user posted image

(odgovor članu margotsale)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Naj imam otroka ali ne
13.1.2012 17:14:17   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Resnica ni absolutna


resnica je absolutna. samo ti ne razumeš kaj resnica je - resnica so dejstva in ne osebna mnenja in percepcije. ker tega ne upoštevaš, maš pač probleme.


Dejstvo je pa za vse enako/absolutno/ dokoncno... rasomonijada ne obstaja. Za nobelovo ! user posted image user posted image user posted image

definicija resnice gre nekako takole: Truth has a variety of meanings, such as the state of being in accord with fact or reality.; in iz tega jaz izhajam (sem mislila, da je jasno, pa da zdaj pojasnim)
fact=dejstvo (in dejstva se ločuje od interpretacije - česarkoli že)


Dejstvo je, da kopiranje pomena besede resnica iz wikipedije ni nek dosezek. Razmisljaj - ne kopiraj.  vsaj teorije resnice si preberi ( magari z wikipedije, ce ne gre drugace).

In tukaj je edino dejstvo, da ti ne dolocas absolutne in edine resnice.


to je dejstvo, ni pa edino. user posted image  



Koliko dejstev - toliko resnic, absolutnih, seveda user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 13.1.2012 17:28:57 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Naj imam otroka ali ne
13.1.2012 17:22:44   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: margotsale

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

pozdravljena, margotsale! user posted image  zelim ti veliko lepega! user posted image


Se bom kar pridruzila. user posted image


Frodo še tebi najlepša hvala za vso tvojo vneto tolmačenje piscem komentarjev in meni user posted image , za vso nevtralnost in zaupanje da bom prisluhnila le svoji vesti in svojim zmožnostim pri končni odločitvi. Verjetno se tako in tako zavedaš da je bila odločitev zame odgovorno delo, pri katerem je bilo potrebno uporabiti dobršno mero razsodnosti in volje, da nisem dopustila da bi me čustva povsem prevzela in sem tako lahko naredila kot je bilo najbolje v dani situaciji :) Ostani takšna !!!


"Na zalost" nekaterih, imam namen ostati prav taksna kot sem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu margotsale)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Naj imam otroka ali ne
13.1.2012 17:27:36   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: posh
Dejmo tako - zenska se je odlocila. Kaksen je smisel nadaljnega "najedanja" o nepravilnosti njene odlocitve?
Zakaj je tako hudo pomembno izraziti nestrinjanje z njeno odlocitvijo?

ja dobro jutro!! Zame je tema bila že končana, kakšen smisel ima tvoje najedanje in kaj imaš ti od tega pa vprašaj sebe. 

 
V bistvu sem se vprasala in ti lahko povem, da me je pogrelo moraliziranje in insistiranjem na tem, da je neodgovorna, funkcionalno nezrela oseba, pa isce izgovore pa nevem kaj vse ne... ze po koncani dilemi in sprejeti odlocitvi. Pomagajo taki komentarji ne, bolijo pa. ne dopade se mi, ce nekdo drugi osebi povzroca bolecino zgolj, da dokaze svoje "visje", "boljse" in "moralnejse" stalisce.
Pa se vedno obstaja moznost, da se nekdo naslednjic spomni, pa malo zabremza pri obsojanju.



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Naj imam otroka ali ne
14.1.2012 0:05:10   
Anonimen
Mlada žena, srečno.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Naj imam otroka ali ne
14.1.2012 22:40:15   
margotsale
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: posh
Dejmo tako - zenska se je odlocila. Kaksen je smisel nadaljnega "najedanja" o nepravilnosti njene odlocitve?
Zakaj je tako hudo pomembno izraziti nestrinjanje z njeno odlocitvijo?

ja dobro jutro!! Zame je tema bila že končana, kakšen smisel ima tvoje najedanje in kaj imaš ti od tega pa vprašaj sebe. 

 
V bistvu sem se vprasala in ti lahko povem, da me je pogrelo moraliziranje in insistiranjem na tem, da je neodgovorna, funkcionalno nezrela oseba, pa isce izgovore pa nevem kaj vse ne... ze po koncani dilemi in sprejeti odlocitvi. Pomagajo taki komentarji ne, bolijo pa. ne dopade se mi, ce nekdo drugi osebi povzroca bolecino zgolj, da dokaze svoje "visje", "boljse" in "moralnejse" stalisce.
Pa se vedno obstaja moznost, da se nekdo naslednjic spomni, pa malo zabremza pri obsojanju.




...se podpišem pod tole

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 312
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?