|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilke
19.4.2006 15:06:03   
Katjusa
Pozabla sem vprasat za 2mak kak je slo s pregledom so te not obdrzal? Ce si prisla domov javi kak je slo sicer pa javi k prides nazajuser posted image jst mam CTG v porodnisnici v petek na dan pdp upam da se bo tud kej dogajal:)



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Aprilke
19.4.2006 20:32:42   
rozica11
Maychika hvala za nasvet in odgovor. Sej si želim, da bi pršla na Jesenice, upam da bo vse potekalo kot je treba. Jest sem se že takrat na tistem predavanju gor fino počutila, tko da si želim da pridem do gor. No sej razen če bi šlo kej zlo na hitro bi ostala kar v Kr. No sej je še nekaj dni do takrat...bom lahk v miru še kakšno knjigo prebrala, pa upam da nam bo vreme tud kaj bolj naklonjeno.

Lepo se imejte pa se še tipkamo...čav user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Aprilke
20.4.2006 10:53:40   
MegiT
Pozdravčki,
ravnokar prihajam s CTG- ja, upam, da zadnjega pri svoji ginekologinji.
user posted image  je bil ful živahen, tako, da še nič ne kaže na kakšno umiritev pred porodom, vidni so bili že rahli popadki, ki pa jih nisem čutila.
Sicer pa se mi zadnje dni dogaja neko špikanje user posted image  , ki se seli iz ledvenega dela proti sp. delu trebuha, tako, da se včasih kar sesedem. Vendar se je do zdaj še vedno vse umirilo s počitkom, tako, da verjetno gre za lažne popadke.
Drage moje, jaz si že tako zelo želim spoznati svojega otročka " v živo", te zadnje dneve nič kaj preveč ne uživam v nosečnosti, ampak kar naprej nekaj čakam... KAJ LE?
Nekaj je pa res, vreme teh prvih dni po porodu pa bomo imele fenomenalno, verjetno najlepši čas v letu za it rodit, dobro smo si preračunale vse to z našimi user posted image .
Imejte se lepo vse, ki še čakate, pa se še tipkamo kaj.
Pa-pa 

(odgovor članu rozica11)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Aprilke
20.4.2006 11:47:13   
Katjusa
Punce zivjo zame se en dan do roka:) zjutraj sem dobila klic od tete ki pravi da je oba svoja otroka rodila tocno na rok tak da mi je dala mal upanja da mi nebo treba cez rok cakat.....

k zdej primerjam celo nosecnost s temi zadnjimi tedni se mi zdi da se zdej na koncu bolj vlece k se je prej cela nosecnost:) pol se pa vsi sprasujejo kaj je ze ja pa kdaj bo.... ce bi jst vedla kdaj bo nebi tako tezko cakala:)

Lep dan vam zelim in cim manj casa za razmisljanje kdaj bo:)

LP Katja



(odgovor članu MegiT)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Aprilke
21.4.2006 7:31:23   
Katjusa
Kje ste aprilke? A ze vse veselo klepetate na starsi cvekamo? Vidim da se bom zacela sama s  sabo menituser posted image user posted image user posted image . V glavnem zdle sibam na CTG (po zajtrku seveda) in upam na kako dobro novico da se bo kej kmalu kej zacelo komi smo cakal tale 21. april zdej pa se nic ne kaze da bomo tud kej docakal na ta danuser posted image ... pa sej bo prej ali slej nam ne bo uslo!

Ajd vse nosecke drzte se pa uzivajte!

LP Katja

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Aprilke
21.4.2006 12:40:11   
MegiT
Res je ostalo še zelo malo aprilk, kako je kazalo na CTG-ju, Katjuša?
Tvoj user posted image  se še očitno ni odločil, ali bi raje bil ovenček ali bikec- sicer pa imata oba rogece user posted image
Vsaj dočakala si dan D in tvojemu otročku se očitno še dobro godi, meni manjka še celih 9 dni in tudi jaz že komaj čakam.
A ima tudi katera izmed vas čakajočih te zadnje dni povečan apetit?
Meni se zdi, da samo jem zadnjih 14 dni, kile so sicer približno iste +10 kg, ampak apetit user posted image ?? Če se bo to nadaljevalo in če ne bom šla kmalu rodit...
Lepo bodite v tem sončnem vikendu in naj vam prinese kakšno  prijetno presenečenje.

čao-čao

_____________________________

Samo dva načina sta, kako živimo svoje življenje.
Eden je, da se nam nič ne zdi čudežno.
Drugi pa, da je čudež prav vse.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Aprilke
21.4.2006 13:45:04   
Katjusa
evo mene iz CTG-ja..... nic novega v ponedeljek morem spet it! upam da ponedeljka ne ucakam v enem kosu:) Prevec uziva tale mali v trebuscku da se mu nic ne mudi sam upam da ne bo prevelik da ne  bo porod pol prevec tezek.... sicer pa on ze ve kdaj bo cas da se prikaze ko mu bo postalo dovolj tesno in dolgocasno bo ze prisel:)

Jst sem tud mela nor apetit zadnje tedne in sem si zelo pomagala s sadjem ki sem ga ogromno pojedla ion ga se jem kr naprej ga grickam.... sem cist nenasitna:) uzivaj in si privosci na kile bos pa pazla pol po porodu....

Nic punce uzivajte zunaj je tako lep soncek da se ne morem upret da ne grem mal ven busija posoncit in malega nagovarjat nej ze pride:)

LP Katja


(odgovor članu MegiT)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Aprilke
21.4.2006 14:45:47   
elze
16.04 sem koncno postala mamica prekrasne puncke, toliko da sporocim da je aprilk vse manj in manj.

Veliko srece vsem ki se imate porod pred sabo!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Aprilke
21.4.2006 15:02:58   
Anonimen
Elze, četitke tudi tebi user posted image user posted image user posted image user posted image !

Mamice so:
Jota - Hana
Žabica 28 - Bor
Kajča - Nace
Maychika - Tia
Eya - Žiga
Mojčika - Maya Marina
Kaja 29 - Lea
3new!yes - ????? (predidevam, da se že cartajo)
Zvezdica - Marcel
Klavdijam
Halena - Ajda
Pi@
Flecker1 - Melissa
Marelica - Katarina
DrejcDrejc
Ksenja - Blaž
Nenya
Elze

Čakamo ali ni novih informacij (ali pa sem kaj spregledala ): 2mak, Katjuša, Ankica, Rožica, MegiT, Kepica 8, Pilar.

Punce, počasi nas bo zmanjkalo! Seznamček mamic se kar pridno podaljšuje.
Jaz apetita nimam nič več kot običajno, mi pa zelo diši sladoled user posted image user posted image user posted image
Zadnjič sva si z user posted image  privoščila zadnji obisk kina pred prihodom naše user posted image . Sva šla (skupaj s kolegi) gledat Ledeno dobo II. Smo morali izbrati film, katerega vsebina je priemrna tudi za našo piko user posted image user posted image user posted image . Je cel film telovadila in se premikala, očitno ji je bilo všeč. Je pa luškana risanka.

Katjuša, fajn pregovori svojega pikeca, da te pride čim prej pogledat. Jaz se tudi grem malo pomartinčkat na najbližjo klopco s knjigo v rokah.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Aprilke
21.4.2006 18:59:09   
rozica11
Hojla,

no jest sem tut s pregleda - zadnje posvetovalnice (hvala bogu) in je vse o.k.. Pikica noče še ven, ima še teden časa, če ne pa me v petek čaka amnioskopija in bomo vidli kaj se, če se sploh kej dogaja.

No vreme je pa zadnje dni res krasno, tko da mormo uživat kokr se le da; se strinjam s tabo Ankica da sladoled prov sede tko da kaj je lepšga sonce in en dober sladoled v roki - mljask.

Elze tebi pa iskrene čestitke in veliko lepih trenutkov s otročičkom in očijem user posted image .


LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Aprilke
21.4.2006 23:26:26   
Pilar
Tako kot Katjusa, sem imela tudi jaz danes rok in pri nas ni ničesar....dogaja se na nič. V porodnišnici so mi naredili CTG, je bolj malo variabilen, v nedeljo ponovno pregled....v glavnem: nič ne kaže za rodit!

(odgovor članu rozica11)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Aprilke
22.4.2006 12:21:32   
*zvezdica*
Heeej preostale apilčice!

Končno sem se dokopala do neta da vas spet lahko malo preberem. Vidim, da vas ni več veliko ostalo! Vsem želim, da se čim prej preselite na forum starši čvekamo...da nadaljujemo naše debate!

Punce džte se....kmal se boste crkljale s svojimi vrabčki!

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Aprilke
23.4.2006 20:22:05   
Katjusa
Punce, zivjo!

Drzte pesti zame ju3, ker imam CTG in upam da me bodo not obrdzal in rekl da grem rodit.... Danes me je dopoldne ful matralo mislim da sem imela popadke vendar je zdej ze vs cas ful mir tak da nisem nic ziheruser posted image user posted image

Pilar in kaksno je stanje pr vas? Ste ze v dveh kosih!

Ima katera kaksen recept kako stvar pospesit.... pa ne rect s sexom smo probaluser posted image user posted image pa ni nekega ucinkauser posted image

A vas kdo poglada od znotri mene ze ni noben gledal vsaj 2 mesece pa me tok zanima ce se kej dogaja.... mi je pa nerodno rect da nej pogledajouser posted image

Lepo se imejte in cim manj cakanja na big dan:)

Katja

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Aprilke
23.4.2006 23:44:03   
Pilar
Katjusa...mi smo se vedno v enem kosu! Jutri imam CTG, s tem da je bila že v petek plodovna voda mlečna. Jaz pa nobenega popadka, odprta pa 2cm. Živa žalost.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Aprilke
24.4.2006 18:57:54   
MegiT
Pozdravljene,
kako je s Katjušo in Pilar? Doma ali...
Mi še kar čakamo, sicer pa še ima moj user posted image  vso pravico do nedelje uživat v trebuščku.
Pa Rožica in Ankica, kako preživljate te zadnje dni?
Lepo se imejte v teh prelepih sončnih dneh.
čao-čao

_____________________________

Samo dva načina sta, kako živimo svoje življenje.
Eden je, da se nam nič ne zdi čudežno.
Drugi pa, da je čudež prav vse.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Aprilke
24.4.2006 21:51:04   
Pilar
Jst grem jutri rodit, odprta sem 3cm, popadkov nobenih, tako da jutri dobim umetne.
Kaj pa ostale, ki še čakate????? Kaj dogaja?????

(odgovor članu MegiT)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Aprilke
24.4.2006 21:51:13   
rozica11
Oj MegiT,

pri nas je kot običajno...še vedno upamo...no sedaj na prazno luno, prej smo pa na polno pa ni blo nič user posted image . Mene počasi mal črvički dajejo, ampak ni hujšga. Drugače pa poskušam uživat v tem lepem vremenu, pa mal knjigice brat, pa na kak sok letim. No sej bomo tut me prej al slej končno prišle na vrsto. Jest grem v petek na amnio da vidimo če se kaj dogaja al nič. Pravjo, da včasih takšni pregledi mal pospešjo in upam da je res kaj na tem. user posted image  je sicer še zelo zelo živahna, tko da bom pomoje kar med majčice padla.

Kako pa kaj ti in ostale?? Upam, da je počutje v redu, ker pol tut kak dan počakat ni tako težko.

No pišite še kaj, sej je samo še par dni, pol se bomo pa selile na drug forum.

Lahko noč in lepe sanje.

(odgovor članu MegiT)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Aprilke
25.4.2006 7:42:25   
MegiT
Kako malo nas je še ostalo...
Pilar, držim pesti in ti pošiljam eno user posted image  za srečo in ti želim , da bo vse OK pri porodu.
Rožica, midve bova pa še verjetno kar gurale do konca tedna ali še dlje, če katere kaj ne preseneti.
Jaz se sicer kar dobro počutim, tole vreme tako pozitivno vpliva na razpoloženje. Prav lepo je uživat te zadnje dni s user posted image user posted image  na sončku.

Jutri imam še zadnji CTG pri svoji ginekologinji. Tudi moj nogometaš se ni še nič kaj umiril, ima sicer obdobja, ko spančka, kot npr. zdaj, a ko se zbudi, mi trebuh kar sam leze v eno, pa v drugo smer.
Prav zanimivo je opazovat malega podnajemnika, kaj vse si privošči.
Naj bo to vse za zdaj, ker mi sonce že kar pošteno sveti v ekran in me vabi s svojimi žarki.
Imejte se lepo s svojimi sončki v tem sončnem vremenu.
čao-čao

_____________________________

Samo dva načina sta, kako živimo svoje življenje.
Eden je, da se nam nič ne zdi čudežno.
Drugi pa, da je čudež prav vse.

(odgovor članu rozica11)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Aprilke
25.4.2006 7:54:48   
Marelica
Drage aprilke!   Na žalost sem odrezana od interneta in predvsem mi je žal zaradi RR. Bom spet možeka naprosila, da vam posreduje moj čvek in mi prekopira vaše. Je bil tudi možek zdaj z nama 2 tedna doma in tako sedaj čisto nič več ne vem, kaj se dogaja z vami. Februar se počasi izteka, polna luna je tudi že »udarila« - me prav zanima, koliko vas je še ostalo v enem kosu in velikem pričakovanju...   Pri nas nič ni več tako, kot je bilo. Katarina je precej zahtevna punčka, čeprav se sedaj situacija že umirja in zmorem poleg nje celo že kaj postoriti (prvi teden je bil pa tako naporen, da brez atija absolutno ne bi šlo).   Ker se je verjetno že odprla nova tema z aprilskimi mamicami, bom raje kaj več komentirala tam, ker se mi zdi, da sem tukaj že nekako padla iz konteksta.   Še zadnjim nosečim aprilkam želim vse dobro. Uživajte še s svojimi polnimi trebuščki in čim več počivajte, se razvajajte... otročki s sabo prinesejo poleg veselja tudi precej skrbi in naenkrat se bo vse vrtelo samo okoli njih, nase pa boste pozabljale (vsaj pri nas je tako). Se beremo pri temi mamice...user posted image

(odgovor članu MegiT)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Aprilke
25.4.2006 9:43:27   
Anonimen
Pozdravljene user posted image !
Zdaj nas je pa res bolj malo ostalo1 Pilar, a se že cartate?
Mene je včeraj popoldne nekaj začelo špikat, na vsake pol ure, kot menstrualni krči, samo močneje, pa je po treh urah nehalo. Itak user posted image user posted image user posted image . Danes ni nič videti, da bi se kaj dogajalo, tako da gremo jutri na CTG, v četrtek bo pa PDP, če ga bomo dočakali. Izgleda, da bomo. Čeprav bodoči očka svoji potomki dopoveduje, da nas mora priti  pogledat, drugače bo moral čez vikend delat - ga nič ne uboga user posted image user posted image user posted image . Sicer se je naša pika v zadnjih dneh precej umirila.
Drugače pa uživam te zadnje dneve, se martinčkam na sončku, grem na sokec z bratcem ali kolegicami, grem pogledat mamo... Prav fajn pomladni dnevi!
Uživajte!

(odgovor članu Marelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Aprilke
27.4.2006 14:44:34   
mojčika
Ta stran se pa vam že vleče, a neuser posted image . Kmalu vas pričakujemo tam med starši, držite se, kmalu boste mamice. LPuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Aprilke
27.4.2006 23:04:32   
halena
DEEEJMO APRILČICE ZLATE!!!user posted image user posted image user posted image Sem rekla,da vas malo pokukam in moram rečt,da se mi že prav smilite,ko ste take nevčakane.Vse se bliža svojemu koncu in tudi vaša nosečnost je na špici!!Lepo si še malo oddahnite,da bo potem porod in vse te bolniške zadeve čimprej za vami,saj ste pred vrati za katerimi je nov svet in nov način življenja,ki je na začetku rahlo zmeden in navidez 'poln straha in nevednosti'-pa ni noben bav-bav!!Čaka vas samo še lepo,kjer boste večno ostale na drugem mestu,saj bo prvo stopničko prevzel vaš novi ljubljenčekuser posted image !!
Želim vam srečno in hitro pot v 'novi svet' in vas toplo pozdravljam!
Pol pa hitro smuknite k nam,kjer vas že nestrpno čakamo!!
user posted image SREČNO!user posted image

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Aprilke
28.4.2006 11:42:13   
2mak
Aprilke!

Končno se vam tudi jaz oglašam, samo toliko, da vam sporočim, da sem 20. aprila postala mamica prečudoviti hčerki Manci! V porodnišnici sva zaradi zlatenice ostale do 25. 4. (jooooj, kok sem si že želela domov!!!). V vlogi mamice neizmerno uživam, moja zaspanka bi lahko le malo več pojedla (čeprav se dobro dojiva), da se ne bi sedaj bojevala z mastitsom! Groza! Poskrbite za pravilno dojenje in praznjenje dojk, ker je ta zadeva precej neprijetna! Kako je bilo pri porodu in po njem, pa napišem na drugem forumu!

Ankica, žal ti nisem uspela poslati sms-a. Vseeno hvala za cifro!

Pa še nasvet za tiste, ki še čakate porod: sprostite se in v glavi psihično pripravite. Nič ni tako grozno kot kažejo v filmih!

Pozdravček vsem. Se beremo na forumu starši.

Lp. Nič več user posted image !

(odgovor članu halena)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Aprilke
29.4.2006 18:50:29   
ribica.
Kaj je punce, nek mrk je tule, med aprilkami. Zgleda da je večina res že blažena s svojimi otročički. Ampak nekaj nas je še vedno ostalo. Sama se sicer nisem dost oglašala, sem vas pa spremljala. Rok sem imela 27.4., pa še vedno čakam. Otročičku je ful fajn zgleda. Dans sem imela ctg in UZ, pa še nič ne kaže. Neki popadki sicer so, a nič pretresljivega. V torek imam spet pregled inmislim, da prej itak nič ne bo. Pa ve, neučakanke, kako kaj pri vas?

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Aprilke
30.4.2006 10:15:12   
Anonimen
O, ribica, a potem le nisem ostala sama user posted image user posted image user posted image ? Tudi jaz sem imela rok 27. aprila in ni še nič videti, še popadkov ni zaznal ctg. Čisti dolgčas. UZ je pokazal še dovolj plodovnice, posteljica je tudi še OK, tako da lahko naša user posted image  vztraja notri tudi 14 dni, če se ji zahoče. Pravi dolgčas. Vsi sorodniki in prijatelji čakajo, kličejo in sprašujejo, so bolj neučakani od mene in moža. Saj bo, ko bo, drugega nam ne preostane, kot čakat, a ne?

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?