|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2012
10.11.2012 12:08:15   
sončki3
Živjo punce,a se dogaja kaj,a bomo vse še pekle gosko?user posted image
miškicapiškica,hvala za te besede,si me prav pomirila..naš tavelik ni imel niti 3 kg,pa si res nisem upala predstavljati kako bo sedaj ko bomo imeli verjetno 4kg..
popkovnična kri..sem prebrala članek,pa začela nazaj resno razmišljat o tem.Že pri tavelikem smo,ampak takrat je bilo vse to še novo in razen v Lj.mislim,da tega niso počeli..za razmislit je!!
Vam želim lep vikend,pa se beremo..user posted image

(odgovor članu miškicapiškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Novembrke 2012
10.11.2012 17:21:35   
namla
Živjo punce,

sporočam, da sem 27.10, 4 tedne prezgodaj rodila zdravega in čudovitega fanta Adama. Velik je bil 48cm in tehtal je 2300g. V porodnišnici smo ostali cel teden, sedaj smo pa že doma in se pridno crkljamo.

Vsem, ki ste že rodile čestitam! Ostalim v pričakovanju, pa želim lep porod!

pozdravček

(odgovor članu sončki3)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Novembrke 2012
10.11.2012 17:28:36   
sončki3
namla,user posted image tudi tebi čestitam in dobrodošel mali princuser posted image

(odgovor članu namla)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Novembrke 2012
10.11.2012 19:24:44   
DanaBanana
Čestitke vsem novopečenim mamicam!!!user posted image
Jaz vam sledim kolikor vam pač morem, ker mi moj novi šef jemlje precej časa in spanjauser posted image Sicer smo super-upam, da bo čim prej za vami in boste imele v rokah male cortke.. občutki so fenomenalni!!
Kako ste ostale ŽE mamice?

LP vsem

(odgovor članu sončki3)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Novembrke 2012
10.11.2012 19:41:29   
barbara19.11
hejla javlam da sem v ponedeljek 5.6...ob 20.37 postala mamica malemu Nejcu tezki smo bili 3950 veliki pa 52
Danes smo prisli domov ker smo morali osrati en dan dlje zaradi zlatenice...

(odgovor članu sončki3)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Novembrke 2012
10.11.2012 20:07:50   
tinka986
Čestitke vsem novopečenim mamicam!!! user posted image

(odgovor članu barbara19.11)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Novembrke 2012
10.11.2012 20:41:46   
44gatti
Cestitke namla in barbara!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinka986)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Novembrke 2012
10.11.2012 22:24:22   
miškicapiškica
Namla, Barbara, ČESTITKE!!! user posted image user posted image

Sončki3, vesela sem, da so te moje besede pomirile. user posted image

Mi smo gosko, zelje in mlince pojedli. Mmmmm, je bilo dobro.


(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 5:24:39   
komarka
Barbala, Namla. Č E S T I T K E!!! lEP SE IMEJTE DOMA.. Sedaj pa diši po dojenčku, pri vas user posted image Lepo se rihtajte, stiskajte in uapm tudi veselo zadremate, da boste pridno rastli !user posted image

(odgovor članu sončki3)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 12:59:49   
koprčanka
Pozdravljene tiste, ki imate že svoje cukrčke v rokah in tiste, ki neučakano pričakujemo =)

Po dolgem času se javljamo. Glede na strah, da bo naš dojenček prišel veliko prej in primoranost toliko počivati ter 3x hospitalizacijo smo šli čez rok. Zdaj pa smo že zelo neučakani in ob vsakem špiku v trebuhu vsi poskočimo pa zopet nič. To čakanje je zdaj že kar težko (vsaj nam).
Rodila bom v Postojni saj se mi je Izolska bolnica čeprav mi je zelo blizu totalno zamerila po 3 kratnem ležanju tam. V Postojni imam trenutno preglede vsak drugi dan in sem zelo zadovoljna. Še katera, ki bo rodila v Postojni? Kot vidim vse, ki naj bi bil 9nov naš datum še čakate. Ste tudi vi tako neučakane? Vas je kaj strah? Mene po pravici malo je ampak se skušam tolažiti, da bo ves strah ter trud poplačan.

Lep dan še naprej

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 14:17:47   
Špelička
Čestitke vsem mamicam! Čim več cartanja vam želim!!!

koprčanka jaz sem tudi na 2 dni v Postojni in sem tako kot ti zadovoljna z osebjem tam. Jah tole čakanje po roku ni lih fajn, ampak vsaj vemo, da sedaj bo pa zih vsak čas za rodit user posted image .

(odgovor članu koprčanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 16:02:39   
koprčanka
Špelička to pomeni, da si danes imela pregled? In kaj pravijo? Pri meni ctg v redu, še zelo zaprta (odprta 1cm) in to je to. Ponovni pregled v torek. To pomeni, da se še vidimo =)

Lep pozdrav.

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 16:10:33   
Špelička
Jaz sem bila v petek in grem spet jutri. Kdo te ponavadi pregleda? Mene je zadnjič dr. Merlo, ki je zelo pohvaljen in strokoven, pa tudi sicer mi je simpatičen, edino mam za pripomnit, da je pa kar grob. Al smo to na konc tok bolj občutljive tam spodaj user posted image .

(odgovor članu koprčanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 16:17:58   
koprčanka
Jast sem tudi bla u petek in so mi rekli da danes spet tako da sem bila zjutraj. Že ceu teden hodim na dva dni tako da me je usakič drug pregledal. Mislim, da smo kr občutljive, ker mene je usakič malo zabolelo. In kaj pravijo?

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 16:24:55   
Špelička
Isto kot pri tebi, CTG ok, jaz še čisto zaprta. Mislim, da jutri ne bo nič drugače, ker je mala ves čas v akciji in mi kako noč tudi spat ne pusti (že sedaj user posted image ), popadkov tudi nimam nobenih. Kaj čmo, keep on waiting user posted image .

(odgovor članu koprčanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 16:42:56   
44gatti
Spelicka, Koprcanka se lahko vama pridruzim v cvek? Tudi jst sm iz drugega ctg-ja in pregleda iz postojne user posted image
Zgleda, da smo vse tri na istem... Odprte za en prst, brez popadkov, pregledi na 2 dni. Jst mam v torek spet. Mogoce se bomo se vse tri drzale za roke in spodbujale: "dej prtisn!" user posted image (iz Bizoviceve komedije Fotr) user posted image

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 16:54:48   
koprčanka
44gatti danes sva se verjetno vidli na ctg. Mi2 z mojim sva bla zgodnja in ko sva odhajala sta 2punci čakali na ctg, verjetno ena izmed njih ti. Se pravi se vidiva verjetno spet v torek. Zgleda da je biu danes pregled kr boleč glede na to da sem 2x opazila rozasto sluz.mi komaj čakamo, ne vem če je pri vas tudi tako. Sprašujeva se kdaj bo najin čas. Kaj rodile boste naravno? Lp

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 17:25:59   
Bacek Ewan
Drage mamice in bodoče mamice :-) že poznate backa Ewana www.ewan.si ?Prikupna plišasta igrača in pripomoček za pomirjanje vaših malčkov. V Sloveniji navdušuje že mnogo družin, vabimo vas da se nam prudrižete se nam na FB-naspani dojenčki srečni starši.

(odgovor članu koprčanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 18:32:27   
44gatti
Koprcanka: z mojim sva bla tm po 12.uri, pa nikogar ni blo pred mano in niti za mano. V torek se pa mogoce srecamo user posted image . Pregled pa je res invaziven, sploh zdej, ko je tm vse bolj obcutljivo user posted image . Tretjic so me tko pregledali in vsakic je krvav izcedek. Pac...
Drgac pa tole cakanje res moriiiiiiii... user posted image

(odgovor članu Bacek Ewan)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 19:09:48   
Špelička
44gatti jaz se pa ne spomnim te fore iz Fotra, sicer res, da sm ga gledala že 3 leta nazaj. Men je bla dobra una z imeni vozičkov user posted image .

Uf sva se matrala zdele, končno sva se spravla probat montirat lupinco, sicer čist ajnoft, ampak preden pogruntaš, se pa počutiš kot tele user posted image .

koprčanka jaz bom vzela epiduralno. Že odločena 100%.

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Novembrke 2012
11.11.2012 19:48:29   
rakica82
Čestitam vsem novim mamicamuser posted image user posted image user posted image , vas je kar nekaj ne bom naštevala da katere ne izpustimuser posted image . lepo se cartajte.

je pa prav zanimivo tu vidim ,cel kup dojenčkov ki prehitevajo in nosečk, ki ste če čez rok in se tolažite v čakanjuuser posted image

sej bo še malo pa bomo vse pestvaleuser posted image

meni se je začelo neki dozdevat, da ne bomo dočakal PDPja, me tišč dol za znoret, lažni popadki skoz...ne vem, v torek imam mpregled pa bomo videli. pa ne bi še rodila, še vedno nismo pripravljeni s stvarmi, jst bi kar počakala vsaj še 14 dni. Sem se s trebuščkom zmenila da toliko počaka,bomo videli koiliko me dete uboga user posted image

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Novembrke 2012
12.11.2012 7:48:10   
ursikaa83
čestitke mamicam za user posted image user posted image user posted image ,res zanimivo,eni so prehitri,eni pa še nočejo ven user posted image ,pri nas tudi nič novega razen lažnih popadkov ki so čedalje močnejši,danes imam ctg pa bomo videli user posted image ,edino včeraj sem šla peš v 4 nadstropje pa me noge tak bolijo ko da bi bla na maratonu user posted image ostale ,kako ste?se že kaj dogaja?user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Novembrke 2012
12.11.2012 9:02:42   
Izabelina
dan!

pri meni nič ne dogaja sicer mam pa itak še 17 dni do roka, pa tut še ne vse naštimano do konca... me pa ne bi nič motlo, če bi se kej dogajalo, bo že moj zrihtu do konca user posted image

čestitke vsem mamicam in user posted image pa držim pesti za vse, ki ste na vrsti in tut za vse, ki prehitevate... no za vse pač!!!!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu ursikaa83)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Novembrke 2012
12.11.2012 9:12:07   
komarka
Živjo, dobro jutro!

martinova je za nami, volitve tud (vsaj akr se mene tile, na naslednje gotvo ne bom šla) in življenje teče dalje...mi ap čakamo...

Boleči pregledi: jaz sem bila v petek pri nadomestni, ker je moja na dopustu in ugotovila,m da je veliko bolj nežna, sploh nisem nič čutila, ko em je rpegledovala.. pri moji me pa je..ni mi pa jsano, moja je rekla že en teden rpej da sme 1cm odprta ta pa da je vse zaprto..no sja razlika ni velika..smao prej sem si misla ok se vsaj enkaj dogaja..sedaj pa?user posted image

Kakor koli...tako in tako s eše nisem izjasnila akm bi šla al v Kr al bi mogole vseeno poskusila na jesenice... Sem se pa vsaj k sebi spravila v teh dneh od prehlada al akr je bilo...

Razmišlajam če lahko še kakšno temo načnemo, preden gremo... Men, no nama vse znanke priporočajo posteljne aktivnosti, da sperema res deluje...js sem bla pa k cunjauser posted image , sem spala še rpeden sem ležala... se ve akj bolkj trudite z različnimi "recepti"?

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Novembrke 2012
12.11.2012 10:23:56   
RozaRoza
Pozdravljene novembrke...

Najprej iskrene čestitke vsem novopečenim mamicam… Vam kar malo zavidam, da je ta najhujše že za vami user posted image

Jaz imam še sicer slabe 3 tedne do PDP, samo včeraj sem mislila, da me bo kar konec… Do sedaj nisem imela nekih hujših težav… Včeraj pa sem bila na eni prireditvi, kjer sem cca. 2 uri stala… Potem popoldan pa se je začelo: najprej z bolečimi hemeroidi, potem pa me je tako dol tiščalo, da to ni res… Noge so me bolele, mišice, otrdeval trebuh, sem imela občutek, kot da sem v obdobju po carskem rezu… Sploh se nisem mogla gibati...
Saj danes je na srečo malce boljše… bolj počivam, pa to…

Sem si pa vseeno ravnokar spakirala potovalko za v porodnišnico, za vsak slučaj… Pol pa še grem spakirat torbo za našega user posted image ...
Čeprav se mi zdi, da še nisem čisto psihično pripravljena na porod... Naj user posted image še malo počaka... user posted image

Lepo se imejte...

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?