|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: november - še malo
23.10.2005 9:40:32   
wawa
Mojca ko sem prebrala zgornji post  me je kar zaskrbelo, ampak res super da je vse OK!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim da tale tvoja pikica, že sedaj kaže da bo zelloooooooooo nagajiva, saj te prov malo heca, ko je pa vidla da gre zares, je pa takoj začela migat........

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: november - še malo
23.10.2005 18:59:02   
petarda
Super Mojči, sam, da je vse v redu. Danes si jih že naštela? Drži se! Jaz sem ugotovila, da je dojenči bolj živahen, če sem tudi jaz, zato priporočam ogled kakšne komedije, al pa kakšnega drugega žanra, ki ti požene kri po žilah...user posted image user posted image user posted image , boš vidla kako hitro bo brcal...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: november - še malo
23.10.2005 19:47:20   
Teni_



Danes jih je bilo 10 ze ob 13:15. Ponavadi jih imam tam nekje do 14. ure. Meni še po njihovem manjka 17 dni do roka. Me prav zanima,kdaj bo. Lp,Mojcauser posted image



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: november - še malo
24.10.2005 7:33:16   
wawa
Še malo Mojca, pa bo na vrsti november!!!!!!user posted image user posted image

Mene vedno bolj skrbi, da bom dobila kake popadke pa sploh nebom vedla da je to to user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Dragi se mi samo smeje..........pravi ah saj sem se te že navadil teh 9 mesecev - noče pa razližit te izjaveuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ste pa ve kaj??

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: november - še malo
24.10.2005 9:32:51   
Anonimen
Pravijo, da popadkov ne moreš zgrešit. Bomo pa doma rodile, tak kot una zadnjičuser posted image user posted image .

V glavnem jaz že komaj čakam, da se začne akcija in da bom končno lahko objela svojega sončka, ki bi se naj rodil na moj rojstni dan. Lepo, darilo mi je letos piskrbel moj dragi lubči, mar ne?

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: november - še malo
24.10.2005 9:49:24   
Teni_



No,tudi jaz ne vem,kako izgledajo tisti začetni popadki, ker mi je 1. odtekla voda in sem potem dobila umetne. Pa bomo ze kako. Po eni strani pa upam, da mi bo spet odtekla voda in bo potem manj dvomov. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: november - še malo
24.10.2005 9:51:30   
Urša
Hajdi, rjuhe so nazadnje še imeli... kak teden nazaj... v enem košu, kjer so akcijske stvari. Tiste prodajalke pa itak nimajo pojma kadarkoli kaj vprašam. user posted image
Jst sm mela pa čez vikend že popadke, samo ne periodične. Prišla sm sicer na 10 minut, ampak so se prej kot v eni uri ustavli. Sm tko hit torbo spakirala! user posted image  Je pa res, da se mi je tud pri prvem porodu nekje 2 tedna prej začelo dogajat in rodila sem en teden pred rokom.
Jutri imam CTG in me bo G pogledala. Mogoče sem se kej odprla. Javim!user posted image  Meni je glavno, da smo dal tehtnico skoz... pa nimam nič proti njim, so čist super, ampak škorpijončki so pa še boljš! Pri nas imamo to tradicijo v družini-moj dedek, oče, jst, zdej pa še user posted image .. če le ne bo čez rok.user posted image


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: november - še malo
24.10.2005 10:38:56   
wawa
Pa Urša ne moreš mi uidet prej me moraš počakat, da bova skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .........

Ja sem pa slišala da se popadkov ne da zgrešit, no kakor koli, mene skoz nekaj špika, že praktično boli spodaj, pa noge na notranji strani navh, ma pa trebuh mi itak otrdi samo, da se malo več premikam, skratka............bomo vidli. Pustimo se presenetit.......

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: november - še malo
24.10.2005 17:20:29   
petarda
Jaz sem danes kupila malinove liste kar v Medisu. Upam, da bo kaj delovalo, sicer pa nam je v materinski šoli rekla, da porod oz. popadke malce pospešiš, če si masiraš trebušček v smeri urinega kazalca...no pa na delo....bomo vidli, če bo kaj pomagalo... Jaz imam rok 12.11. ampak upam na kak teden prej...imejte se lepo in srečno...

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: november - še malo
24.10.2005 17:24:40   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: wawa

Pa Urša ne moreš mi uidet prej me moraš počakat, da bova skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .........

Ja sem pa slišala da se popadkov ne da zgrešit, no kakor koli, mene skoz nekaj špika, že praktično boli spodaj, pa noge na notranji strani navh, ma pa trebuh mi itak otrdi samo, da se malo več premikam, skratka............bomo vidli. Pustimo se presenetit.......


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: november - še malo
24.10.2005 17:25:58   
Urša
Wawa, se bom potrudla pa te počakala, ti pa mal pohit! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: november - še malo
24.10.2005 18:44:10   
wawa
Ma ni problema Urša z veseljem bom malo pohitela, takole nekje po prvem novembu bi bilo čisto vreduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: november - še malo
25.10.2005 10:12:34   
Anonimen
Haj! Kako ste?

Jaz sem glih kar prišla s pregleda. G. pravi, da je vse O.K in da se je že spustil dol v kanal.
Z user posted image user posted image  imava +14kg. Je G. rekel, da je to odlično zame, glede na višino.user posted image
Obseg trebuha 100 cm, razdalja simfiza-fundus 34 cm. Je rekel, da bo mali velik, vendar slokec kot mamica.

Malo me matra voda: imam 24 levkociteuser posted image , vendar je rekel, da če me ne peče je vse O.K.

Zanima me koliko UZ ste imele ve. Jaz sem zdaj v 37t in sem jih imela 4. Nazadnje v 30.t. Kaj pa CTG? Jaz ga še nisem imela. Je to normalno. Pa tudi napotnice za bolnišnico še nisem dobila. Je rekel, da naj pridem na ponovni pregled čez 2 tedna. user posted image

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: november - še malo
25.10.2005 11:14:53   
Naty_ka
Urska,
jaz imam jutri pregled in takrat ti bom lahko odgovorila na tvoja vprašanja.
Tudi mene že ful zanima kako je kaj mojuser posted image . Jaz sem imela do sedaj ogromno UZ, mislim da okrog 20. Imam rizično nosečnost, zato sem bila na pregledu skoraj vsakih 14 dni. Enkrat pri svoji G, spet drugič v bolnici. Svojega sončka sem res velikokrat videla user posted image .
No, še malo pa ga bom gledala 24 ur na danuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Pa, pa.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: november - še malo
25.10.2005 11:37:15   
Anonimen
A ni to fajn? Jaz že komaj čakam, da ga polubčkam. Uau, kar raznežila sem se zdaj.

(odgovor članu Naty_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: november - še malo
25.10.2005 13:21:21   
Urša
Jst sm s pregleda...1cm odprta, maternični vrat skrajšan, je rekla G, da že glavco čut in da je čist možn, da gremo kmal rodit:-))) Mi je pa predlagala čimveč ležanja, da bi vsaj še en kak tedn zdržala, da je pa velika verjetnost, da mi v tej fazi odteče voda... Rednih popadkov nimam, sm mela danes samo 2, samo sta bla že bl boleča kot čez vikend. Termofor na trebuhu ful pomaga!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: november - še malo
25.10.2005 15:34:52   
Anonimen
Mene pa danes že cel dan špika v trebuhu. Pa samo na enem mestu in samo, ko hodim ali stojim. Spodaj imam trebuh čist trd, zgoraj je mehak in prazen. Danes me G. sploh ni pogledal tam spodaj.

A je pri popadkih, trd cel trebuh?

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: november - še malo
25.10.2005 15:37:20   
Anonimen
Pa še bradavice so me začela ful pečt.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: november - še malo
25.10.2005 17:06:17   
mauri
Tudi jaz sem bila včeraj pri g. Ker mi skos tolk dol pritiska me je pregledala vaginalno in ugotovila da je maternični vrat izginil, ustje pa je še vedno zaprto. Me je bolel k svinja. Potem je naredila še UZ, tamalu se lepo razvija, tehta cca 2554g, potem pa me je dala za vsak slučaj še na CTG, ki pa hvala bogu ni zabeležil nobenih popadkov. Simfiza/fundus pa je pri meni 34cm. Moram pa ful počivat, drugač grem lahko kar v porodnišnico. Upam da zdržim še vsaj dva ali tri tedne.

Urška kako to da do zdaj še nisi dobila napotnic? Kaj pa če bi slučajno prej kot v 14 dneh rodila? Res čudno.

Mejte se lepo!

_____________________________

Mauri

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: november - še malo
25.10.2005 17:17:37   
Anonimen
Ja, upam, da me res ne bodo s porodnišnice poslali po napotnice. Pa tudi ustja in mat. vrata mi ni pogledal že 7 tednov.

(odgovor članu mauri)
  Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: november - še malo
26.10.2005 13:27:10   
Urša
Pri meni se je stanje na srečo mal umirilo, tko da držim pesti, da zdržim do novembra- sam ne do prvega...user posted image  Veliko počivam, grem samo na WC in jest, ker me ful boli, če hodim.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: november - še malo
26.10.2005 13:37:40   
Anonimen
A smo sam Urške?

Men pa je včeraj G. rekel, da tudi če me boli, da se moram veliko gibati, da bom lažje rodila. Ponoči sem že mislila iti v porodnišnico. Zdaj se je pa malo umirilo. Sem bila na sprehodu. Pa moram povedati, da me je vmes enkrat full zašpikalo, ampak zdaj pa je super.
Samo počasi, pa vsest se je treba vmes malo.

Včasih imam filing, da mi bo kolke narazen potisnilo in da bo mali kar sam padel ven.user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: november - še malo
26.10.2005 13:39:16   
Anonimen
Urša pa tud če boš 1. novembra... Moja sestra je 1. novembra. Je pa res, da je mal čudno če greš takrat žuratuser posted image

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: november - še malo
26.10.2005 17:43:20   
petarda
No, da ne bote same Urš(k)e...

Jaz imam še 17 dni do PDP, ultrazvok sem imela štirikrat, CTG v ponedeljek, naslednjega pa imam 2. novembra. Sicer pa sem že dobila napotnico, drugim problemov pa nimam. Sedaj se je user posted image user posted image  tudi že spustil malce nižje in se sploh ne počutim noseča...

So mi ful všeč tista zijala pri tebi URŠKA. Kako si to naredila? Imejte se in srečno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: november - še malo
26.10.2005 18:37:37   
Anonimen
mam takšen DVD. A ti kakšnega aktivnega pošljem?

Pošlji mi mail na ZS pa ti par primerov pošljem. Napiši samo, približno kaj želiš? Npr. otroškega, delavskega,...mogoče kavboja ali gusara????

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?