|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: november - še malo
28.10.2005 14:55:27   
Teni_



Ja, tisti vlozki so 4.000. S tem, da jih pri nas niti ni na zalogi. Sem jih enkrat hotela kupit,pa sem si ze ob ceni premislila. Potem pa sem tako ali tako imela UZ, tako, da se nisem več sekirala. Lp,Mojcauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: november - še malo
28.10.2005 18:38:08   
Pikica76
No da se še jaz javim danes sem bila na pregledu pri G. in je odkrila da se mi je maternični vrat zelo stanjšal in da je glavica že zelo nizko. Pol sem pa jaz začela paniko zganjat ja kaj zdaj to pomeni. In zgleda pomeni, da bomo kmalu rodili. V zadnjih dveh dneh se mi je trebuh pomaknil navzdol, danes imam pa občutek že cel dan kot da bom tardečo dobila. Pa še ko sem šla na wc sem obrisala tako rdečkasto sluz (ampak mislim da to še ni čep, verjetno je zaradi pregleda??)

Punce jaz sem čist prestrašena. Še včeraj sem se šalila kako imam še debele 3 tedne do PDP potem pa danes taka štala.

Odprta sicer nisem še nič in tudi na CTG-ju še ni bilo videt popadkov.

A se pri kateri tud že kej dogaja?!? Jest še nisem pripravljena da bi bila prva user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: november - še malo
29.10.2005 8:47:45   
amy26
Dobro jutro punce,
Končno mi je uspelo doma nastaviti internet, dokler sem delala sem imela dostop v službi pol pa zatišje odkar sem na porodniški, prav pogrešala sem RR, vidim da nas oktobrke zapuščajo kot po tekočem traku res pravi baby boom. Še malo pa bo naš mesec.
Včeraj sem imela tudi jaz prvi ctg, zaznal je celo en popadek, če bodo vsi takšni popadki bi bila zelo vesela, ker nisem čutila bolečin le občutek da se otroček pač dviguje, take premike čutim tudi občasno doma sam nisem pa niti pomislila da bi to lahko bili že popadki.
lep pozdrav

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: november - še malo
29.10.2005 15:43:37   
Bauka
Čao,

tudi jaz sem imela včeraj CTG, najin sončekuser posted image ni bil tako živahen kot prejšnji tedenuser posted image , je pa baje vse okuser posted image . Ginekologinja mi je rekla, da je na krivulji videti kot en popadekuser posted image , ampak še ni panike.  V ponedeljek 7.11. imam spet CTG, PDP pa potem v petekuser posted image .

Imam pa tudi jaz ponoči cele projekte, da se spravim s postelje do wc-ja. Hvala Bogu, da sva naročila novo posteljo, ki bo 20 cm višja od te, ki jo imava sedaj, da mi ne bo treba vstajat, ampak bom samo dol stopila. Ena kolegica ima tako visoko posteljo (ne vem točno, mislim,da okoli 70 cm), pa pravi, da je super, sploh sedaj, ko ima poleg postelje še zibkouser posted image .

Včeraj mi je ena rekla, da ko se bo trebuh tako spustil, da bo med prsmi in trebuhom za eno dlan prostora, takrat bo pa kmaluuser posted image . A se vsaki trebuh vidno spusti? Meni se zdi, da jaz to ves čas lahko naredim, namreč lahko si ošlatam začetek reber in "žličko" (mislim, da se tko reče).

Drugače pa je tale moj otroček full živahen, se tako razteguje, da me kar malo boli... Ampak je prav lepo!

Punce, uživajte še zadnje dneve "v enem kosu" in pobožajte svoje sončke!
Bauka, PDP 11.11.user posted image


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: november - še malo
29.10.2005 16:19:23   
wawa
Pikica 76 nič panike, ko bo pa bo, vse kar je v okviru 3 tednov pred PDP je normalno, vem pa kakšen je občutek ko te panika zagrabi a kar že it bo teba.......

Nisi endina mava midve z Uršo, obedve mava rok 15.11, tudi probleme, obedve že malo odprti, obedve že posamezne popadke, tako da ne skrbi. Prvič ko sem ugotovila da je to popadek sem tudi paniko zagnala pa ne no ne že.......ampak halooo punce kdaj pa če ne sedaj???? user posted image user posted image user posted image user posted image  Skratka en lep nasmehec pa - uživej!!!!!!

No z mano je ok, razen prebavnih motenj - beri pospešene prebave, zmanjšanega apetita in bolečin v spodnjem delu trebuha, smo danes prestali noč za spremembo prez poskusnih popadkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sem bila kar presenečena ko sem se zjutraj vsa naspana zbudilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Urša treba bo še malo zdržat, da ne bo lih na kak 1.11, je že bolje 11.11. na martinovo.....user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ampak oprostite 4 čuke za tise vložke je pa PREVEČ, če se vsakič ko bom mislila da mi je oddtekla voda odpeljem v porodnišnico bom prišla ceneje skoz....

No uživejte praznike, papa

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: november - še malo
29.10.2005 16:48:21   
Anonimen
Ja, če bi jaz vedela, da stanejo 4 čuke jih tudi ne bi kupila. Vprašala sem le koliko jih je noter. In ko je rekla 3, mi sploh na pamet ni prišlo, da bo toliko stalo. Vendar, ko mi je že rekla za račun, mi je pa bilo nerodno reči, da jih ne vzamem.user posted image

Mene, danes tudi nič ne šraufa. Spali smo pa do 10-tih. user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sploh ne vem, kaj se tam spodaj dogaja. Moj g. me nič ni pogledal. Ponovno pa grem k njemu čez 10 dni. Torej teden dni pred rokom.user posted image

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: november - še malo
29.10.2005 18:12:22   
Urša
O, pr men se je pa dogajal ponoč! user posted image user posted image user posted image  2 uri popadkov, na koncu na 10 minut. Mož se je že obleku in reku, da greva, pa se je pol končal. Zgleda, da bomo še mal počakal. Drugač pa tud mene šraufa in boli in ni nič prijetno. Mirno noč, punce!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: november - še malo
29.10.2005 18:36:44   
petarda
Pozdrav tudi od mene. Vidim, da se pri večini kar nekaj dogaja, pri meni še nič kaj posebnega, počutje je v redu, le gležnji so mi danes malce otekli, drugače pa ni panike. Pijem malinov čajček, masaže presredka pa se kar ne morem in ne morem lotiti. A jo ve prakticirate? No prazniki so pred nami, prihaja naš mesec, zato uživajte maksimalno.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: november - še malo
29.10.2005 18:46:56   
Anonimen
Sanja a ti ni uspelo aktivnega indijančka gor dati? Kaj tudi na tisti internetni strani ga nisi uspela dol vzeti?

Novemberke a greste že spat? Jaz pečem čokoladno torto. Če ma kera lušte naj pokliče, da ji malo pošljem po netu.user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: november - še malo
29.10.2005 18:52:54   
petarda
Ti URŠKA maš pa res energije... Se mi zdi, da se podobno počutiva, tudi mene kar razganja, pekla bi, pa pospravljala, pa ven hodila. Si moreš mislit, da sem bila v četrtek zvečer v BAR-u. So me kar vsi čudno gledal s tem mojim trebuhom. Mam skoz feeling, da zdaj mam še čas delat vse kar hočem, potem pa bo user posted image  na prvem mestu in bo lahko vse drugače. Sploh ne razmišljam dvakrat če kdo predlaga kakšno pijačko, al pa kino, sam da grem ven.... Sem bila pa tudi jaz prve mesece zelo utrujena, spala sem tudi po 12 ur....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: november - še malo
29.10.2005 19:00:08   
Teni_



Jaz se še nič ne odpravljam spat, ker grem danes baje rodit. Tako se je moj odločil. Jaz bi ze, ampak bomo videli, če se je še kaj z user posted image  zmenil. Drugače sem pa popoldne malo spala, tako, da bom mogoče danes celo malo bolj dolgo budna. Sem pa se odločila, da če do ponedeljeka ne rodim, grem še malo na zadnji malo večji sprehod pod Pohorje, potem pa kako daleč bom pač prišla. Ja, še malo pa se začne naš mesec. Potem pa se bomo me poslavljale kot po tekočem traku. Upam, da bomo kaj ostale na zvezi tudi po porodu. Tam na forumu dojenček. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: november - še malo
29.10.2005 19:05:27   
Anonimen
Jaz mislim jutri iti na noč čarovnic na Grad. Še dobro, da nimam velikega trebuha, tak da vsi mislijo da sem komaj v kakem 7-8 mesecu.

Jaz sicer nimam filinga, da še zdaj lahko vse nadoknadim, se pa res počutim polna energije in lepa kot še nikoli prej. Srečna user posted image  sem in probam uživati vsako minuto.


(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: november - še malo
29.10.2005 19:09:14   
petarda
MojcaH nisem vedela, da se lahko tudi naši user posted image  odločijo kdaj bomo šle rodit.user posted image user posted image user posted image . Sicer pa si ti res dolgo zdržala, glede na prvič... Kakorkoli če se res odpravite danes, veliko sreče, čim manj bolečin in enega zdravega user posted image . Drgač pa lep izlet na Pohorje...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: november - še malo
29.10.2005 19:09:38   
Anonimen
Mojčika kdo se je odločil, da greš rodit? a tvoj dragi ali user posted image ?

A jih vedno poslušaš? Moj dragi je tudi že določil datum kdaj moram iti rodit.

Mislim ti dedci...user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: november - še malo
29.10.2005 19:17:27   
Urša
Moj je tud reku, da gremo danes.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: november - še malo
29.10.2005 19:29:30   
Anonimen
Evo sanja mi je uspelo. Indijanček ti že pošilja signale.

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: november - še malo
29.10.2005 19:29:54   
Teni_



user posted image  se je odločil, da bi naj danes rodila. Ampak nič kaj ne kaze na to. A Urša, potem greva kar obe. Si je pa moj naenkrat premislil, ker je najprej pravil, da bo iz 8.9.novembra. Jaz pa samo upam(tako kot ostale), da ne bo ravno 1. Sanjab, saj zato pa sem ze nestrpna, ker sem pričakovala, da bo 2. tudi kaj prej, pa bomo še videli. Saj zdaj mi je ravno pravi čas, ko je ze tako daleč. Sem prav srečna,da je šlo do zdaj tako lepo in brez problemov. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: november - še malo
29.10.2005 19:43:59   
petarda
HVALA URŠKA!!! Upam, da se ti ni torta zažgala ta čas....user posted image user posted image . Urška zakaj pa se tebi zdi, da bo danes? Imaš popadke ali je voda odtekla? Verjetno, če je eno ali drugo, nisi več tu... user posted image  user posted image  user posted image  Vsekakor srečno...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: november - še malo
29.10.2005 19:45:49   
petarda
Aha, že vidim...tvoj je reku... Bomo vidli, če ga kaj ubogaš...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: november - še malo
29.10.2005 20:06:39   
Urša
Nč ga ne bom ubogala! Jst bi bla rajš novembrka, tko kot tud sm v resnici. user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: november - še malo
29.10.2005 21:12:59   
NinaŠ
O kdo govori o čokoladni torti? Meni se tako lušta sladkega oz. vsega kar je povezano s čokolado, vendar me potem ful peče zgaga in raje ne user posted image ...

Vaši user posted image vas vse jagajo rodit, meni pa pravi da še ne smem, ker še nimava imena izbranega user posted image . Upam da ne bom taprva novembrka ki se bo poslovila, ker ponavadi ima pri takih stvareh potem Murphy svoje prste rad vmes.

Drugače se pa danes spet počutim odlično (zdaj me je ene dva dni nekaj šravfalo in stiskalo, pa še živčki so svoje naredili), polna energije,...
Malo me pa skrbi, saj sploh ne vem kako izgleda popadek - OK, otrdel trebuh že, samo to mora verjetno spremljati tud kaka bolečina, a ne? Pri Anžetu mi je odtekla voda, brez popadkov, ki sem jih dobila v por. umetne, vendar sem že po nekaj prvih popadkih (če se prav spomnim kot močnejše bolečine ob menstruaciji) dobila EA, tako da je bilo naprej vse "mirno".

Skratka bilo bi fajn, če bi naši user posted image počakali še do konca praznikov, da se me naužijemo še malo sončka... pa pocartamo z našimi user posted image ki imajo te dni več časa (razen moj, ki ima službo ne glede ali je petek ali svetek)... potem pa pridno vse po vrsti izvedemo "zadnje dejanje" (hm, ali pa "uvod").

LP

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: november - še malo
29.10.2005 21:14:50   
NinaŠ
Aja, a je tu kakšna, ki ima namen (v kratkem user posted image ) roditi na Jesenicah? Nisem nobene iz tega konca zasledila, vendar vseeno vprašam.


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: november - še malo
30.10.2005 7:53:20   
Anonimen
Ej ka še spite? Jaz sem že auf. Nikjer nobene. Kaj zdaj, a pride katera na zajtrk?

Mojca in Urša a sta ubogale user posted image user posted image  ? Sta šle že rodit? Mene tudi nekaj črviči.

(odgovor članu NinaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: november - še malo
30.10.2005 8:20:01   
Teni_



Nič nisem ubogala in sem še kar tukaj. user posted image  Sem ravnokar iz postelje prilezla, ampak bi še kar spalauser posted image . LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: november - še malo
30.10.2005 8:35:49   
wawa
user posted image user posted image No tri smo še tu, še ostale se morajo pofočkat, ste včeraj vse tako napovedovale da vas ne bo več da me je danes resno zaskrbelo, da nebo nobene več tuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo imeli relativno mirno noč, kolikro sem jo mela, je bil včeraj en rojstni dan do enih potem sva pa z dragim še en filem po TV gledala ko sva domov prišla, norca, sva šla spat ob ene 3,00, zjutraj pa jaz seveda nemorem spad, dragi pa še drnjoha.....

Kaj boste počele danes? Midva greva na kosilo k mojim staršem, so rekli daj pridita ker je lahko zadnjič da sta samskauser posted image user posted image  Se mi zdi da mojo mami kar malo matra, to da bo babica namreč!!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?