|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 [14] 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: november - še malo
30.10.2005 9:35:23   
Anonimen
Midva bova šla malo po obiskih po kosilu. Za kosilo bomo pekli perutničke na žaru. Potem pa greva še h kolegom na pravi prekmurski bograč. Se vidi, da so prazniki, pa samo žremo. Pa malo bova še zavila na pokopališče, da za 1. november ne bo prenapeto.

Potem, ko pa bodo prazniki mimo, pa mislim, da gremo lahko pošasi rodit.user posted image user posted image

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: november - še malo
30.10.2005 9:42:47   
Anonimen
A se še spomnite na une vložke, za katere sem dala 4 čuke?

Evo, danes sem dala enega noter, ker mi je že par dni čudno tam spodaj.

Piše, da ga moraš imeti noter 12 ur in če ti plodovnica odteka se obarva zeleno.

Ej punce, jaz ga IMAM NOTER DVE URI IN JE ŽE RAHLO ZELEN. Bom še malo počakala, potem pa grem klicat.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: november - še malo
30.10.2005 9:48:03   
NinaŠ
urska, pa sporoči, če odhajaš! Menda se mora pa tisti uložek najprej posušit, šele potem je merodajen?

Jaz sem tud še tu, komaj čakam, da se Anže spravi k opoldanskemu počitku, da grem z njim, saj ga je danes čist nekaj "zamedlo" - vstala sva že ob 5.00 (po tanovi uri), čeprav nikdar ne vstajava tako zgodaj (vsaj uro dlje spi).

Danes nimamo nobenih posebnih načrtov, user posted image gre popoldne v službo, midva pa malo k mojim staršem - obljubljena je peka kostanja - zame verjetno ena zadnjih letos user posted image , zato bom izkoristila...

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: november - še malo
30.10.2005 9:58:35   
Anonimen
Ja, ga bom dala zvečer sušit. Pa bomo videli. Piše tudi, da se lahko obarva zeleno v primeru kakšnega vnetja. Bomo videli pa javim zvečer.

So se mi kar roke začele tresti.

(odgovor članu NinaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: november - še malo
30.10.2005 10:20:43   
petarda
Lepo, lepo, same zgodnje ptičke... Mi smo bili včeraj dolgo pokonci in smo spali do desetih, in še predno sem šla pod tuš, sem najprej poškilila na net, da vidim, če je šla katera že rodit. Je moj user posted image  rekel, da sem kar malo odvisna... URŠKA, ti si pa res neverjetna....pa torta je uspela?

Midva greva danes še malce v kino, peljeva otroke gledat kakšno komedijo, pa malce po obiskih, pa na sprehod, pol pa mal likat....pa mogoče bi bil že čas torbo za porodnišnico spakirat user posted image user posted image user posted image . Lepo se imejte in srečno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: november - še malo
30.10.2005 11:17:43   
Anonimen
Ej tudi moj dragi mi pravi, da sem odvisna od RR-ja. Torta uspela.

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: november - še malo
30.10.2005 12:19:33   
amy26
Midva greva danes tudi mal ven in sicer k mojim staršem v Kamnik mal na obisk, težko zdržim biti sam notri tako da se mi skos mora nekaj dogajat, pač preveč energije. Včeraj je mene tudi nekaj šraufalo sem se že kar ustrašila da ne bo nehalo, vendar sem še v enem kosu.
Urška, sva si kar mal podobne tudi jaz bi skos nekaj delala al piškote, rogljiče, kakšne štručke,...torte user posted image sicer še nisem nikoli delala vendar jo še bom, moram sam dobiti kakšen dober recept.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: november - še malo
30.10.2005 12:57:50   
Anonimen
Amy tale moja torta je res ful dobra probaj jo narediti. Je enostavna in vsi, ki so jo do zdaj probali so hoteli imeti recept. Recept najdeš pod recepte: čokaladna torta Prestige ala Urška.

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: november - še malo
30.10.2005 13:07:32   
amy26
Hvala Urška, res bom poskusila ta recept.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: november - še malo
30.10.2005 21:06:58   
NinaŠ
MojcaH kje si?
A si ti mogoče omenjena MojcaG, ki je danes rodila punčko Liu, pa se je le daddy zatipkal pri pisanju? (Naj mi oprosti MojcaG, če to ni res) ?

Urška, a si ti še tu? Kaj so ti povedali uložki?


Moja bejba je še zelo živahna, čeprav mi trebuh že cel dan kar intenzivno otrdeva in posledično več ali manj raje počivam.


LP


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: november - še malo
30.10.2005 21:56:55   
Anonimen
jaz sem še tu. Nekaj me špika že cel popoldne. Pa točno na 20 minut. Mislila sem,da so že nehali, pa evo spet se je začelo. Če so to popadki pa še itak ne vem.

Glede vloškov - sploh ne vem kaj so pokazali - nekaj malo zelenega - kaj pa vem - teh 4 čukov so en kuuser posted image  c vredni. Če jih kera rabi naj piše, ji pošljem.

Grem zdaj spat. Upam, da bo noč mirna in da bo špikanje minilo. Če pa ne sem pa dragemu pokazala, kako vam javi, kje sem.

Se slišimo zjutraj.

(odgovor članu NinaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: november - še malo
31.10.2005 7:40:20   
amy26
dobro jutro user posted image user posted image , je še katera pokonci
Urška upam da si še tu in da nisi šla rodit, jaz sem imela tudi popadke sinoči na 20 minut, so se nekako umirili ko sem šla spat.
Mi pa sestra in mami napovedujeta da bom šla kmalu roditi, sam upam da ne bo na 1.11.
lepo se imejte vse user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: november - še malo
31.10.2005 7:45:39   
Anonimen
Evo tu sem. Ponoči so se umirili tudi meni popadki.

Zakaj se pa vse otepate 1. novembra? Moja sestra je rojena takrat pa je fejst punca. Samo žurat moraš pač malo kasneje.

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: november - še malo
31.10.2005 8:01:06   
amy26
men osebno ni glih kul če bi imela rojstni dan na praznik, dobr če tako pride ni kej sam da je vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: november - še malo
31.10.2005 8:05:32   
Anonimen
Ga vsaj nikoli nihče ne bo pozabil user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: november - še malo
31.10.2005 9:01:21   
Teni_



Ne, ne, jaz sem še tukaj. Jaz sem tudi rekla,da ne bi rada rodila na praznik, ker je ze Teja rojena na praznik. Lp,Mojcauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: november - še malo
31.10.2005 9:51:15   
Vanček*
pozdravljene...

ne razumem kaj je bilo danes ponoči, tudi jaz se nisem počutila najbolje, tako čuden občutek, kot da bom dobila menstruacijo, sem že mislila, da bom mogla počasi na pot v Rim, pa se je potem okoli četrte ure ponoči vse uredilo in sem zaspala kot top...

Sedaj na trenutke začutim isto bolečino, (kot da dobivam menzus), drugače pa je ta mala živahna kar naprej...

Ne vem, ali imate občutek da je to to, ve ko ste že rodile?????

Vančo

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: november - še malo
31.10.2005 10:06:56   
petarda
Vse že nekaj čutite, jaz pa še čisto nič. Je pa res, da je tudi mene ponoči šraufalo, pa še čisto tekoče blato sem imela, kar se mi zadnje čase pogosto dogaja...je pa res, da sem jedla preveč nezdrave hrane....pizzo, čips....

Lepo, da ste še vse tu...po praznikih pa se bomo verjetno začele zabavat.... Me prav zanima katera bo prva....Lepo se imejte in se tipkamo

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: november - še malo
31.10.2005 10:13:19   
NinaŠ
Jaz sem pa danes ponoči takooo dobro spala kot že dolgo ne... ...še lulat sem šla le 2x user posted image

Vančo mislim, da je bolečina ki jo opisuješ, "nežen" popadek - a ti zraven kaj trebuh otrdi?
Drugače pa ne glede na to, da sem že rodila, tud sama nisem čist prepričana v svoja občutja in tud mene je strah, da bom "spregledala" popadke oz. znake, ki nakazujejo resni štart. V prvo mi je odtekla voda - v taki količini, da je bilo nemogoče spregledat, čeprav kakega čepa nisem zasledila?. Popadke sem dobila v porodnišnici umetne, saj sem tja prišla že dobre 3 prste (ali cm, če ni to isto) odprta in kaj kmalu dobila EA... ...se pa spomnim tistih nekaj popadkov kot močnejšo bolečino pri menstruaciji.

MojcaH, lepo da si še med nami in da se ne misliš preselit med oktoberke.

Meni je pa čisto vseeno, če bi tudi rodila na 1.11., ni važno če je "praznik", edini praznik, na katerega ne bi želela rodit je 31.12. oz. 1.1. - sama sem rojena 4.1. in ko sem zvedela kdo je Dedek Mraz sem vedno dobivala le še po eno darilo (za Novo leto in r.d. skupaj user posted image ).

LP

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: november - še malo
31.10.2005 10:45:29   
Anonimen
Punce jaz imam spet rahle popadke. Tudi jaz imam tekoče blato že dva dni. Mislim, da bom v bližnji prihodnosti šla ... v Rim.

(odgovor članu NinaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: november - še malo
31.10.2005 10:46:36   
Vanček*
ja NinaŠ sem imela zelo trd trebuh, ampak , saj ga imam vsako večer, še sploh ker sem še zelo aktivna, dolgi sprehodi, pa skrb da vse uredim, predenj grem saj veš,....
No danes počivam in je bolje...tudi meni je praktično vseeno kdaj se rodi, ampak vseeno bi bilo bolje da se rodi na rok..03.11. nekak sem se že navadila  na datum.
Jaz sem tudi rojena 20.12. in sem zmeraj dobila skupaj darilo za rojstni dan in božič....ampak saj smo preživeli, včasih smo bili tako veseli, če smo dobili za božička pomarančo, ki jih takrat ni bilo tako za kupit....

No torej ...tudi mene zanima katera bo prva in kako bo, upam, da čimhitreje in čimlažje.....

Vančo...

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: november - še malo
31.10.2005 10:55:28   
Teni_



Teja je pa rojena 26.12., pa bo verjetno potem od drugih dobivala po eno darilo za vse. Jaz se bom vseeno trudila,da bo dobila posebej darila. Jaz sem tudi danes slabo spala.Na WC sem hodila na eno uro, zvijalo pa je včeraj čez dan,ponoči nič. Sem pa bila trdno prepričana, da bo naš user posted image  oktobrski, pa nič ne kaze na to. Bomo pač še malo počakali. Najkasneje do 23., takrat bo pa 100%. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: november - še malo
31.10.2005 13:13:49   
Naty_ka
Živjo user posted image .
Včeraj se sploh nisem uspela privlečt do računalnika, ker so me cel dan dajali popadki. Pa to tisti, ki so mi križ trgali na pol. Na srečo so bili v dolgih razmakih, tako da mi ni trebalo it v porodnišnico. Pa se je čez noč vse skupaj malce umirilo in je zdaj ok. Je pa moj miškolinko user posted image   danes tako živahen, da sem do 13.h  naštela 10 gibov (prej je bil par dni že tako miren, da me je bilo strah).
Očitno pa je bil tak dan, da nas je vse nekaj špikalo.
Resnično me zanima, katera bo šla prvauser posted image .
Uživajte.
Zdaj grem h kolegici na kavo...

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: november - še malo
31.10.2005 13:27:01   
Urša
No, lepo da se že pri večini kaj dogaja. Jaz sem tud še tle. Stanje se je mal umirilo, popadek se še najde ker, pa ne močan in preveč boleč. Jutr bom pa cel dan ležala! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: november - še malo
31.10.2005 14:20:27   
Pikica76
Me veseli da se vsem isto dogaja, torej se vse pripravljamo na porod. Upam, da ne gremo vse v LJ rodit, ker se bomo morale v vrsto postavit če bo šlo tako naprej.

Kolikor sem jaz do sedaj razumela so verjetno rahli popadki tisto kar čutim kot da bi vsak čas dobila menstruacijo. Tudi trebuh mi vsake toliko otrdi tako kot da mi bo počil. Pa izcedek je bil par dni sluzast, zdaj je pa voden.

Še dobro da je skoraj konec praznikov user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 13 [14] 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 [14] 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?