|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: november - še malo
26.10.2005 19:01:40   
Teni_



Pozdravček še od mene. Meni danes po njihovem manjka še točno 2 tedna do roka. Joj, še malo, pa bo šlo za res. Jutri imam CTG, pregledala me pa verjetno spet ne bo. Vsaj tako je zadnjič rekla. To pomeni, da se bom morala kar pustit presenetit, ker sploh ne vem, če ze kaj kaze. LP,Mojcauser posted image



pppppppppppppppp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: november - še malo
27.10.2005 9:11:30   
Urša
Mojca, mene tud ni nameravala pregledat, pa sm ji sama rekla, da mi ful dol pritiska in je vidla, da je maternični vrat že čist skrajšan in 1cm odprt.user posted image

Urška, res je super, da se veliko gibamo ob koncu in skrbimo za kondicijo-pride zelo prav! user posted image  Tud jst sem v prvi nosečnosti še en dan pred porodom pridno delala sneženega moža... zdej moram pa preventivno počivat in se čimmanj gibat, če hočem še kakšen dan pridobit.user posted image



_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: november - še malo
27.10.2005 9:29:09   
Naty_ka
Včeraj sem bila na pregledu in še vedno je vse zaprto in vse pod kontrolo. Ne dogaja se še nič.
Ker pa sem začela malo zatekati, mi je g zagrozila, da moram jesti strogo neslano (oz. jem naj samo toliko da ne bom lačnauser posted image ), ker bom drugače morala v bolnišnico.
Ful mi teži zaradi kg, jaz pa sem bila tako ponosna nase, ker sem se do včeraj zredila le 12 kg. Meni se ne zdi veliko.user posted image
Tudi jaz še nimam napotnice za porodnišnico, vendar, koliko sem seznanjena, če moraš rodit, lahko greš brez napotnice. Zdi se mi da jo moraš prinesti naknadno ali pa jo celo g sam pošlje v porodnišnico.
Zdaj sem tudi jaz dobila kartonček za gibe.
Drageuser posted image  lepo se imejte in naj vam čimprej mine preostanek nosečnosti.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: november - še malo
27.10.2005 9:37:44   
Anonimen
Zdaj si dobila komaj kartonček? Moj je že poln.

(odgovor članu Naty_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: november - še malo
27.10.2005 10:35:27   
Teni_



Jaz sem iz CTG-ja, ki je super. Če ne bo nič prej, ga imam spet čez 1 teden. Drugače je pa vse tako kot mora bit. No, pregledala me pa ni, tako, da niti ne vem, če se kaj dogaja. Mene edino nenormalno boli sramna(ali pač katera) kost. Sem se danes komaj spravila na tisto posteljo, ko sem bila na CTg-ju. Pa ponoči se komaj vstanem iz postelje. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: november - še malo
27.10.2005 10:48:11   
NinaŠ
Živjo!

Sem ravnokar iz pregleda pri moji G, naredila je "le" UZ oz. z njim poslušala srce in zmerila pretoke. Menda je vse OK. Dobila sem napotnico za CTG, kamor grem 2.11. - če se seveda prej kaj ne zgodi.
Počutje je OK, le zgaga me peče ko user posted image , pa čez dan ne smem več pretiravat s fizičnimi aktivnostmi, ker me drugače zvečer in ponoči tako boli hrbet, da ne morem ne stati, ne hoditi, ne ležati,...

LP

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: november - še malo
27.10.2005 11:45:29   
Naty_ka
Ja, včeraj mi je dala kartonček.
Od katerega tedna pa ti že beležiš gibe?


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: november - še malo
27.10.2005 12:04:42   
Anonimen
Od 30.t.

A za CTG rabiš napotnico? Jaz ga še nisem imela.A je to normalno. Pa tudi spodaj me niso že 6 tednov gledali.

(odgovor članu Naty_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: november - še malo
27.10.2005 12:52:22   
NinaŠ
Če imaš svojega G v bolnišnici - porodnišnici napotnice ne rabiš - ima pri roki CTG in ti ga dela kadarkoli se že pokaže potreba. Jaz pa imam svojo G drugje in me mora "napotiti" na preglede in po potrebi zdravljenje v bolnišnico - porodnišnico.
CTGja pa tud jaz do sedaj še nisem imela (PDP 7.11.), "tam dol" pa tud nisem bila pregledana že ene 2 ali 3 mesece (pa še takrat sem bila le zaradi enega vnetja). Nekaterim CTG sploh ne delajo do PDPja - odvisno od G.

LP

P.S. Meni pa nihče ni naročil zabeleževanja gibov? Jih tudi posebaj ne štejem, vendar tako po občutku...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: november - še malo
27.10.2005 14:20:57   
Urša
Jst tud še nism vidla tistga kartončka. user posted image  Drugač pa sama štejem nize gibov in si številko sproti zapomnim.
Jah, glede CTGja je res različno od G do G-moja kolegica ga je mela prvič v porodnišnici, pa je bla že čez rok.
A vas kaj zaspanost daje? Jst ponoči bolj slabo spim in to čez dan brez problemov nadoknadim...user posted image  Se počutim kot medo v brlogu.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: november - še malo
27.10.2005 14:48:53   
Anonimen
Mene ne. Jaz še zvečer ne morem zapati, ker sem polna energije. Pa grem 2-3x na spehod, čstim, kuham. Zdaj sem ravno dragemu 7 srajc zlikala, potem pa grem iskat sestri darilo za rojstni dan, pa še šefu moram čokoladno torto spečt za roj. dan. Jutri mamo fešto.

Sem pa bila na 6začetku nosečnosti zmatrana, tak, da sem po 3x na spala.

Se mi zdi, da sem mal čudnauser posted image

Kaj še ni nobena novemberka rodila. kaj se vse držite roka?user posted image

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: november - še malo
27.10.2005 15:03:43   
wawa
Jaz sem ravno iz sprehoda po lepem in toplem sončku.....bi sicer morala počivali, ker imam nekako tako stanje kot Urša, odprta 1cm, pa full mi dol pritiska, pa tako naprej....ampak se res nisem mogla upreti lepemu sončku....ne me kregat.

Saj za 1 november pa ne bom po grobovih skakala, obljubimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kako ste vse pridne in aktivne, pospravljate pa tako naprej, pri meni pa je pospravljanje na naj naj naj zadnjem mestu. Za to sem bila vedno lena, pa ne da bi imela doma svinjak, samo pospravim kar je nujno in kadaj je nujno. A poznate kak recept za povečanje redoljubnosti??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: november - še malo
27.10.2005 15:12:57   
Anonimen
Recept: moja taščauser posted image user posted image

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: november - še malo
27.10.2005 15:17:03   
wawa
user posted image user posted image user posted image  moja se ji pridružuje user posted image  user posted image  user posted image   zato pa k meni nerada hodi user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

Pomoje malo računajo da se bom z otrokom spremenila, ali pa so že poplnoma omagali nad manouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: november - še malo
27.10.2005 19:18:11   
Vanček*
Pozdravljene....

evo, danes še je točno en teden do mojega PDP-ja..komaj čakam. Danes sem bila na zadnjem CTG v zdr. domu, če ne bo nič prej mi je rekel moj ginekolog, moram naslednji četrtek v bolnico... Bilo pa je vse OK na CTG-ju...mala je ful živahna...jaz ful aktivna, kg..še vedno +5kg samo v trebuh..hvala bogu.
Gibe imam zelo hitro že do 12 - 13 ure že napolnjene...če pa tako dela.

Komaj že čakam...sem že sanjala, da sem rodila doma v roku 10 min., hecno,ko sem se zbudila sem prvi probala ali še imam trebuh, ker sem tako živo sanjala...

Tako toliko zaenkrat..uživajte še teh par zadnjih brezskrbnih lepih, sončnik dni. Božajte se....in če se ne slišimo več..dobro opravite...

LP Vančo

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: november - še malo
27.10.2005 19:53:20   
Teni_



Vančo, tudi jaz sem bila na CTG-ju v zdravstvenem domu. Kdaj si bila? Jaz sem bila zjutraj ob 7, pa  do nekje pol 9.  Mogoče pa bova midve delili sobo v porodnišnici, nikoli se ne ve. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: november - še malo
28.10.2005 8:45:19   
Anonimen
Ojla. kako kaže danes? Pa vaši user posted image user posted image user posted image ? a se kateremu že mudi ven? Še malo pa bomo šibale v porodnišnico po tekočem traku.


(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: november - še malo
28.10.2005 9:10:18   
Pikica76
Punce a imate ve tud take probleme ponoči kot jaz. Ker se prevračam iz boka na bok, me vsake tolk začne boleti čist spodaj pri jajčnikih. Ne znam točno opisat bolečine ampak je tako kot da bi imela vnetje mehurja in menstruacijo skupaj (čeprav nič od tega nimamuser posted image ) . Danes zvečer sem pa čutila tudi tako čudno bolečino, ki se je širila iz nožnice na jajčnike. A mislite, da so to že popadki?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: november - še malo
28.10.2005 9:31:59   
Urša
Jst sm kr vredu... neki me prebavno zvija že od jutra...user posted image  drugač sem mela pa čez noč 3 popadke na pol ure, pol se je pa ustavlo. Spanje je blo katastrofalno, eno samo prestavljanje iz boka na bok.user posted image
Pikica76, ne vem kaj bi to bilo... definitivno se ti maternica pripravlja, malo vadi.user posted image
Wawa, mi2 sva pa tko usklajeni! user posted image user posted image user posted image  Se mi pa zdi, da se novembrke kr dobr držimo in da se našim user posted image  ne mudi preveč. Tko je prov!
Mojca, kako pa to, da si mela tko dolgo CTG? A je user posted image  spal? Pri meni vedno takrat spi, pol morm pa po štengah gor pa dol hodit in počepe delat.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: november - še malo
28.10.2005 9:46:11   
Teni_



ne,ne, saj nisem bila tako dolgo na CTG-ju, ampak tam v zdravstvenem domu, ker je imela še ena pred mano CTG, pa se je potem malo zavleklo. Pri meni je tudi spanje bolj bogo, vstajanje iz postelje pa tako ali tako pravi podvig.Saj bo, še malo. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: november - še malo
28.10.2005 12:38:51   
simi-2
Pozdravljene novemberke !
Že zelo dolgo se nisem tukaj oglasila, zdaj ko pa sem doma pa imam čas in vas berem. Jaz imam rok 12.11.05, rodila pa bom v PO. A bo še katera tam v tem času ?
Kar opisujete glede stanja, počutja imam tudi jaz enako. Ponoči slabo spanje iz enega boka na drugi bok, težko vstajanje, non stop WC, trebuh otrdeva, včasih na eni strani ful boli, da se še premakniti nemorem, potem pa malo masiram in je bolje. A to otrdevanje trebuha ni nič narobe , se pač pripravljaomo na porod. A prov mislim. Čez dan štejem gibe, ki jih tudi do popoldan že naštejem 10, zadnji pa je tudi še ob 10.00 in to kar močni. Po mojem se ful raztegne in to zaboli.
Prvi CTG imam v sredo in upam, da me bo tudi spodaj pregledal saj nisem bila pregledana že zeloooooooo dolgo.
Drugače sem pa ok. Ja novemberke se pa res držimo rokov upam, da bo še tako do mojega roka. Da nas kaj ne prehiti.
by by Simi

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: november - še malo
28.10.2005 13:16:28   
Urša
Simi, še wawa in jst nameravava v Postojno, rok imava obe 15.11., samo zelo dvomiva, da bova zdržali tko dolgo, je pa seveda možno. Mogoče se vidmo! user posted image
Tisto kar si opisovala, je res normalno za pozno fazo nosečnosti. Vse se razteguje, nateguje, otrdeva, skratka dolgčas nam ni... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: november - še malo
28.10.2005 14:06:13   
Anonimen
Urša ti pa maš rok na moj rojstni dan. Se bom spomnila nate oz. na vaju z wawo.

Danes sem šla kupit one vloške, ka ti baje pokažejo, če ti plodovnica teče. Noter so trije. Pa sem rekla oni teti, da jih bom kar vzela. Ko pa mi je rekla račun pa me je skoraj na rit vrglo. Za 3 vložke 4 jurjev. Pa kam gre ta svet.

Kaj niste napisale koliko to stane, da bi se vsaj psihično pripravila.

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: november - še malo
28.10.2005 14:29:38   
Urša
O, mater, 4 jurje, a so nori!!!user posted image user posted image user posted image  Urška, ti imaš pa rok 2 dni pred mojim RD! user posted image user posted image user posted image  Aja, pa veš kdo je tud 15.11.rojen? Alojzij Šuštar.user posted image  Sm zanč mal novembrske rojstne datume znanih oseb iskala-se mi vid, da sm na porodniški in da morm počivat.user posted image


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: november - še malo
28.10.2005 14:34:04   
Anonimen
Škorpijonke z malimi škorpijoni.

Moj dragi navija, da bi rodila 2t po roku, ker se boji imeti še enga škorpijona v bajti. user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?