|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   november - še malo
4.9.2005 17:12:35   
Urša
Ta je pa dobra, Mojca! Matr si bla expresna! A maš vsaj blizu porodnišnico?

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   november - še malo
4.9.2005 17:16:59   
wawa
Urša evo če bova obedve pridni in rodiva lepo na rok, potem bova res cimri

je pa mene tudi strah da bi kje po poti rodila.... sicer imam do Postojne le 35 min ampak vseeno, pol ti pa rečejo ja v porodnišnico ko imaš popadke na 5 min, ok samo kaj pa če ne živiš ravno ob porodnišnici...

Ma bo že, samo Urša, če bova pa cimri bo pa križ, dve čvekici na kupu

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   november - še malo
4.9.2005 17:23:58   
Urša
Dolgčas nama definitivno ne bo!

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   november - še malo
4.9.2005 19:10:47   
Teni_
No ja, nekje dobrih 20 minut imam do porodnišnice, samo moram prvo pokapirat,da gre za res. Lp,Mojca

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   november - še malo
4.9.2005 19:13:14   
wawa
Evo MojcaH točno si definirala moj strah, jaz sem en tak velik flegmatik, in se zdaj resno bojim, da bom rekla ah saj ni to še nič in lepo doma sedela......

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   november - še malo
4.9.2005 19:30:25   
Teni_
Ja, saj to je to. Upam, da mi bo voda odtekla, tako kot 1., čeprav takrat tudi nisem bila prepričana,da je to to, ker je bilo tako malo - ostalo mi je odtekla potem v porodnišnici. Lp,Mojca

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   november - še malo
4.9.2005 21:49:45   
petarda
Živjo punce...komaj se navajam na novo stran...kar malo pogrešam staro....kakorkoli, november se približuje, ve ste vse še dobre...moje kile....plus 12, ampak k sreči zdaj dobro počutje, razen malo zgage... vozičke še ogledujemo, cene so čist preveč napihnjene...zraven pa še tolk drugih stvari, ki jih bomo potrebovali...

Včasih kar ne morem dočakat dneva, ko bom bebiko lahko stisnila k sebi....saj bo....

Imejte se lepo in se tipkamo...

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   november - še malo
5.9.2005 8:23:02   
wawa
No pa je še en dan manj....

Mojca, daj mi nekaj povej, kako dolgo si ti svojega prvega otročička na široko povijala....ker ne vem koliko teh planic za široko povijanje (ne vem kako se jim že reče) naj kupim?

Ej punce, danes pa jutri je super lep dan napovedan, tako da moramo vse po službi, zame bo to okroh 6ih, na en dolg sprehod.....ste za??

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   november - še malo
5.9.2005 11:06:57   
Urša
Evo mene s pregleda. Zredila sem se za 3kg, tko da mam zdej +5... Pikica se je že obrnila in čaka na startni poziciji za izstrel. Drugač mi je pa G rekla, da je nadpovprečno težka, cca. 1800g in naj kar pričakujem nekje okrog slabe 4kg. Naslednji pregled imam že CTG-čez 6 tednov. Kaj gre hitro!
Zdej me čaka birokratska vojna na CSDju. Ah, kaj pa je to v primerjavi s tem, da istočasno urejam še papirje za Zavod, zavarovanje in vrtec... Še mal pa lahko diplomiram iz njih.
Sprehod? Ja, se splača izkoristit dan, ker od srede naprej ne bo več velik sonca...baje.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   november - še malo
5.9.2005 12:31:28   
wawa
Super Urša da je vse ok!!!!

Ej a to si imela UZ??

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   november - še malo
5.9.2005 13:20:44   
Urša
Ja, UZ. Moja G je tko zlata, da mi ga nardi na vsakem pregledu.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   november - še malo
5.9.2005 14:41:25   
medvedek
Urša res si lahko srečna, da ti naredi ginekologinja ultra zvok na vsakem pregledu. Jaz sem ga pa imela dosedaj le dvakrat in sedaj mi sploh več ne pripada - razen samoplačniško.
Tudi midva z dragim bova morala počasi začeti nakupovati stvari, saj sva včeraj ugotovila, da stare stvari, ki jih je imel moj dragi na podstrešju od svojih nečakov ravno ne pridejo v poštev za najinega sončka - saj so že stara in sicer najmlajše celih 13 let. Jaz sem tako vedela, da je to vse staro, ampak moj dragi je pač upal, da mu bo le ostalo nekaj cekinov v denarnici in bo nekaj prišparal. Tako, da se bova sedaj najverjetneje spravila po nakupih v Avstrijo.
Novemberke nekaj me zanima in sicer malce me skrbi ker me po 6 urnem sedenju začenja boleti čisto spodaj v medenici tako, da komaj sedim. Mislite, da je kaj narobe? Zdi se mi, da je najin sonček zlezel že čisto nisko (spodaj). Ali je to kaj narobe in bi se morala obrniti na ginekologinjo. Pregled imam namreč šele naslednji petek 16. 9. 2005 in ne bi rada, da bi bilo do takrat kaj narobe.

LP MAMI

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   november - še malo
5.9.2005 14:59:11   
wawa
Medvedek pomoje to ni nič narobe ker mene tudi......

Drugače se mi pa počasi že začenja mešat od vsega dela, ko že mislim da bo bolje, je spet en kupppp novih stvari, ne vem kako dolgo bom lahko tole še zdržala. Evo ura je tri jaz sem tukaj od 7.00. pa bom sigurno še do 16.30. Hallloooooo jaz sem noseča, pa zmatrana

A ja da ne pozabim, da bom verjetno delo nesla tudi domov , je dragi zadnjič čisto znorel in mi ukazal naj si v petek in četrtek vzamem dopust......tako da če me bo seveda uspelo greva na MOOOOORRRRRJJJJEEEEEE za 4 dni

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   november - še malo
5.9.2005 15:23:15   
Teni_
Evo, še mene, tudi od zdravnika, ampak zobozdravnika. Celo levo stran imam omrtvičeno od injekcije, tako, da mi je full hecno, ker je to zdaj 1., da sem jo dobila. Wawa, po moje je čisto odvisno od zdravnika, ki te spusti domov. Nekateri sploh niso rabli povijat, meni pa je kljub temu, da so bili kolki vredu, rekla, da naj preventivno široko povijam 3 mesece, to je do naslednjega UZ kolkov. Lp,Mojca

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   november - še malo
5.9.2005 15:24:01   
medvedek
wawa tvoj dragi ima čisto prav, kar privošči si malce dopusta. Žal sem ga jaz že pokurila. Upam, da te bolečine v mednici res ne pomenijo nič hujšega in da se bo na koncu še vse dobro izteklo. Upss zopet težim in kompliciram. Ampak kaj pač morem, če sem prvič noseča in še sploh ne poznam vseh teh občutkov in me vsaka malenkost spravi iz tira in že mislim, da je z najinim sončkom kaj narobe.
Še dva meseca potem pa bova tudi medve zaključili z delom in se poslovili za leto dni. Meni se izteče 29.10.. Kaj pa tebi???
Ampak to sedenje pa res ubija (boleči križ, bolečine v trebuhu), tako da ko pridem domov res nimam več volje, da bi še počela kaj drugega kot pa le še počivala.

LP še žal vedno iz službe in se jutri zopet kaj beremo.

MAMI

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   november - še malo
5.9.2005 22:01:15   
Teni_
Mene tudi kar precej muči hrbet. Zdaj se na veliko učim še za dva izpita in včasih še komaj sedim pri mizi. Pa pomivanje posode je ze tudi kar tezko. Na koncu še komaj stojim, pa ni ravno veliko za pomit. Dajte mi še nekaj povedat. Koliko kaj jemljete lekadol? To vem, da lahko. Jaz sem ga ravnokar vzela, ker je injekcija popustila, pa me ze celo popoldan boli. Brez tega ne bi mogla zaspat. Jaz ga vzamem takrat, ko je res hudo in ni več za vzdrzat. Zdaj sem v zadnjih dneh res pojedla ene 3, ker me je zob nenormalno bolel. Lp,Mojca

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   november - še malo
5.9.2005 22:40:35   
petarda
Ja, križ zna kar pošteno zaboleti, kar pa se lekadola tiče, ga k sreči jaz še nisem potrebovala... Upamo, da bomo tako zdržali vse do konca...

LP

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   november - še malo
6.9.2005 10:01:57   
medvedek
Tudi jaz se zaenkrat raje izogibam tablet. Sicer pa zaenkrat še nobena bolečina ni bila tako huda, da bi jo potrebovala in upam, da bo tako tudi do konca. Pri zobu pa je seveda drugače.
Zanima me če katera ve kje v MB se, da nakupiti najcenejše stvari za naše sončke (oblačila) ali je še vedno najcenejše v Avstriji in če se splača iz MB oditi po nakupih planičk v VIR Domžale - če je razlika v ceni tolikšna, da se splača zapeljati v Domžale??
Kajti počasi bo pač potrebno začeti nakupovati in seveda ne bi rada peveč zapravila, saj otroci vse tako hitro prerastejo.
Lep pozdravček iz sončnega Celja.
MAMI

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   november - še malo
6.9.2005 10:58:34   
wawa
Medvedek, če se prav spomnim na debate mariborčank, imate tam full fajn H&M, kjer majo prov fajne stvari pa še kar pocen.....

Kaj več ti pa ne morem povedat, ker sem na drugem koncu slovenije...

Ej kaj se je meni včeraj naredilo, sem se čisto prestrašila, pridem domov, grem na sprehod, vse super, zvečer se pa spravim likat, in evo.....nimam pojma kaj je bilo......naenkrat me je začel tako bolet spodaj pod trebuhom, pol sem ugotavljala, da sej je pikica tako obrnila da me je direkt v mehur brcala..........sem se takoj vsedla in se nadaljnjih 2h nisem upala niti premaknit......uf sliši se nedolžno, samo jaz sem se res prestrašila

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   november - še malo
6.9.2005 10:59:45   
wawa
Še to medvedek......drug teden v ponedeljek grem v Domžale pa ti povem cene!!!!

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   november - še malo
6.9.2005 11:46:06   
medvedek
Super! Hvala ti wawa. Kajti res me zanima če je taka razlika v cenah, da se splača peljati iz MB v Domžale. Tudi mene občasno zagrabi čudna bolečina - sploh ponoči ko ležim na trebuhu in potem ko se obrnem na drugo stran počasi popustu. Verjetno pikica pritiska na kakšno nepravo-boleče mesto. Verjetno pa obe nosiva bolj spredaj v trebuhu in ko zlezejo nizko pač čutiva pritiske. Mene to začenja boleti, kot sem že včeraj napisala po več urnem sedenju za računalnikom. Drugi petek pa se bom tako pozanima pri ginekologinji. Mogoče bi pa lahko počasi začela delati po 4 ure. Čeprav je baje to zelo težko izvedljivo, raje te dajo na bolniško. Meni pa zaenkrat še ni biti za doma.

wawa lepo nakopuj za svojega sončka. Tudi jaz že komaj čakam, da se zakadim med te majhne oblekice. Samo mojega dragega ne bo imeti fino zraven saj on meni, da je tako vse odveč in predvsem predrago. Vsekakor pa mora biti vedno zraven in imeti glavno besedo.

LP MAMI

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   november - še malo
6.9.2005 12:46:56   
mojamura
Jaz mam rok 23.11. nakupilasem že nekaj stvari, dobilapa sem voziček, zibelko, avtosedež...pa nekaj oblačil, tako da ne bom dosti rabila.
Zredila sem se 2 kg. Pri prvi nosečnosti pa kar 25...sem pa tiste sorte ženska, kateri kilogrami ne grejo brzinsko dol ...naj bo....kakorkoli že, držimo pesti za vse novemberčice. Aja pa noge mi zatekajo, tako da bom počasi od mojega dragega čevlje začela nosit

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   november - še malo
6.9.2005 13:03:20   
wawa
Ja pomoje imaš prav medvedek, da je to to......jaz imam jutri pregled, pa ga bom zasula z vprašanji....bogi revež, se mi že kar danes smili

mojamura ti si pa red kar nekaj dobila, tako da mogoče sroški ne bodo tako zelo veliki.

jaz dobim stolček za hranjenje, nekaj cunj, pa nekaj drugih malenkosti tako da se mi od cen vsega ostalega kar v glavi vrti....

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   november - še malo
6.9.2005 14:13:39   
Minka Pobalinka
Jaz sem ravnokar s pregleda.. glede na to, da je diagnoza še vedno placenta previa totalis bom očitno novembrka.. Rok imam sicer 7. decembra, ampak glede na to, da bom imela CR menda 14 dni prej...
No naš možiček se razvija v redu, naslednji teden dobiva še injekcije za razvoj pljučk (za vsak slučaj) in potem čakamo...
Kupila in dobila sem že veliko stvari.. Bodoča babica je nakupila planice, majčke, cunjice, pohištvo sobico, posteljnino..skratka skoraj vse.. Dobili smo tudi košek za našega možička.. Nama ostanejo še malenkostni nakupi..še nekaj majčk, žabic, nogavičk in kozmetike in pa voziček.. potem smo pa kompletni..
Počutje je ok, mali brca predvsem zvečer.. Jaz sem že cel mesec na bolniški in bo tako tudi ostalo do poroda..

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   november - še malo
6.9.2005 14:37:13   
medvedek
wawa sporoči mi, kaj boš jutri izvedela od ginekologa.
Saj se mi nekako dozdeva, da imava enake težave z nošenjem najinih sončkov.
Tudi jaz bom morala žal večino stvari kupiti in ko gledam cene se mi kar malce zvrti od visokih cen. Pa ko potem vse tako hitro prerastejo.

Lep preostanek tega lepega sončnega septemberskega dneva vam želim in se beremo zopet jutri. Do takrat pa uživajte v družbi svojih najdražjih.

LP MAMI

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?