|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 23:04:48   
JanaB
Jaz sem pa aprilčica 2012 in ne morem verjeti, da je že celo leto naokoli. Moj PDP je bil 22.04. a smo zaključili 03.04., ko sta se nam pridružila zdaj že štiri mesečna dvojčkauser posted image user posted image Me prav zanima, če bo kakšna dvojna user posted image tudi med vami. Lani smo bile kar 3 user posted image Želim vam, da vse ostanete nosečke polnih 9 mesecev, ki jih preživite s čim manj težavami predvsem pa uživajte dokler imate male štručke lepo pod kontrolo v bušijih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Aprilčice 2013
9.8.2012 23:47:31   
1bebika
Pozdravljene,
evo, pa sem se tudi jaz opogumilauser posted image . Po nekaj mesecih truda smo končno ugledaliuser posted image user posted image . Po mojih izračunih naj bi imela rok 5. 4., prvi pregled pa imam šele 10. 9., pa si nič ne ženem k srcu, saj sem ga pri prvem imela prezgodaj (6. teden)in potem sem bila samo panična ker ni blo srčka videt. Aja, doma imamo enega nabritega avgustovčka 2009user posted image . Ko sem bila noseča zanj, mi je bilo slabo, sem krvavela in rodila na koncu 1 m prej. Zdaj pa kot da sploh nisem noseča, sploh se ne počutim noseča, ker razen tega da niuser posted image , mi nič ni. Upam, da bo tako do konca, ko se nam pridružiuser posted image .

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 9:26:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Joj, punce moje, zalostna sem za znoret.... Sem bila na UZ in se ni nic videlo, kar sem tudi pricakovala glede na to da sem nekje v 6. tednu, ampak zalostna sem vseeno...
Kontrolo imam tocno cez 2 tedna... Upam da bo takrat boljse..


pošiljam ti user posted image
kako pa to, da si šla tako zgodaj? ker v 6. tednu ti edino lahko potdi nosečnost, se pa še nič ne vidi ja :( te je ona naročila?
jaz imam G šele v 10. tednu, pa si mislim joj kolk bom še čakala, ampak po drugi strani pa itak prej nima smisla, včasih je še teden gor ali dol kdaj smo zanosile in je potem to to ...

ne bodi žalostna, noseča SI, to je glavno, vse ostalo je pa stvar narave ... zdaj se je tvoj dojenček ravno začel razvijat in naslednjič boš dobila že slikco!!! :)


Kar sam me je naročil tako zgodaj- v čem je sploh fora, razen to, da se sekiraš 100 na urouser posted image
Je rekel, da je čisto možno, da je do oploditve prišlo s tedenskim zamakom, kar pa je baje kar pogost pojav pri tistih, ki smo dalj časa jemale KT. Tako da bi naj bila po teh izračunih nekje v 5. tednu.
Joooj, in potem mi še začne bluzit o izvenmaternični nosečnosti, da sem ja cela posrana zapustila ordinacijouser posted image  AMpak pomoje tega nimam- sem brala, da so prisotne močne bolečine in krvavenje..
23.8. imam spet kontrolo in močno upam, da takrat bo pa že kaj vidno..
Urša

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 9:47:14   
Tippi
Urša bolje več pregledov, kot premalo. Tako da, super da je prvi pregledek za teboj, in če se še nič ni videlo, se bo naslednjič zagotovo user posted image

Jaz sem bila danes tudi na pregledu, naslednjega v torek. Vidna ena vrečkica in rumenjaček. V torek se bo mogoče videlo že kaj več. Sem pa v šestem tednu user posted image

Dopoldne me nič ne boli, popoldne sem pa kot cunjica. Od zaspanosti, do slabosti in vrtoglavice. Pa ponoči sem bolj slabo spala. user posted image Kako ste pa druge kaj danes?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 9:50:35   
Tippi
Čisto pozabila čestitat novim pluskom! user posted image
Res sem vesela, da bodo aprila porodnišnice polne! In še ni konec avgusta, tako da stiskam pesti, da se bo številka še povečala!user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 9:57:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Tako zelo me je matralo, da sem se naročila za jutri zjutraj. Da bom vsaj malo pomirjena. Če ne drugega, da mi potrdi nosečnost v maternici. Pa bom lažje zdržala do torka. Saj vem, verjetno po nepotrebnem paničarim, a tako pač je, ko si že malo v letih in si že zaradi let rizična nosečnica, potem pa še vse ostalo pride zraven.

Se opravičujem, če sem komu pretežka.


Tippi, kako je bilo na UZ? user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 10:02:24   
Anonimen
Joooj, slepa ko kura user posted image  Zaj sem šele videla, da si že napisala, da je vse ok user posted image  In verjamem, da si šla pomirjena domov user posted image
JAz sem nekje v 6. tednu, gestacijska starost pa je 5 tednov, tako nekak je rekel.. In koliko sem brala se takrat še nič ne vidi.. Ampak vseeno mi ni bilo ravno fajn gledat prazen monitor user posted image
Čez dva tedna pa upam, da bo fižolček že pridno zrastel in utripaluser posted image
Urša

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 10:05:19   
Tippi
Hvala, super! 1 gast. vrečka, viden rumenjaček. V 6 tednu sem. V torek imam spet UZ, če se bo mogoče že videl srček. Upam, da ja, če ne pa potem po dopustu gineka, torej začetek septembra nekje. Imam pa miom (sem že vedela), je pa na ugodni strani, tako da predvidoma ne bo motil nosečnosti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 10:06:38   
Tippi



Joooj, slepa ko kura
Urša


user posted image
Nisi slepa, nosečka si! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 10:10:04   
Tippi
Urša kakšna izvenmaterična, če se je videla vrečka v materrnici?? Kaj maš to za enega gineka?? user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 10:12:34   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Joj, punce moje, zalostna sem za znoret.... Sem bila na UZ in se ni nic videlo, kar sem tudi pricakovala glede na to da sem nekje v 6. tednu, ampak zalostna sem vseeno...
Kontrolo imam tocno cez 2 tedna... Upam da bo takrat boljse..


Zdej pa res ne štekam. Kako se ni nič videlo?? Vsaj vrečka bi se morala videti, pa rumenjaček?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 10:26:07   
Anonimen
Nič se ni videlo. Za vrečko in rumenjaček sem pa itak pozabila vprašat ker sem bila tako šokirana, ampak rekel ni nič. SIcer če sem v 5. gestacijskem tednu, se tudi tega še ne vidi. Tako da se tolažim s tem.
In včeraj sploh ni bil moj ginekolog, ampak kar en tip, ki sem ga prvič videla user posted image
Urša

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 11:01:33   
PikicaStonoga
IZVIRNO SPOROČILO: JanaB

Jaz sem pa aprilčica 2012 in ne morem verjeti, da je že celo leto naokoli. Moj PDP je bil 22.04. a smo zaključili 03.04., ko sta se nam pridružila zdaj že štiri mesečna dvojčkauser posted image user posted image Me prav zanima, če bo kakšna dvojna user posted image tudi med vami. Lani smo bile kar 3 user posted image Želim vam, da vse ostanete nosečke polnih 9 mesecev, ki jih preživite s čim manj težavami predvsem pa uživajte dokler imate male štručke lepo pod kontrolo v bušijih user posted image



jaz sem bila oktobrka 2008 in bi z veseljem naslendjič imela dvojčke! Se takoj javim!!! Kakšen nasvet, kako na to vplivat? :)))

< Sporočilo je popravil PikicaStonoga -- 10.8.2012 11:03:24 >


_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 11:04:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: JanaB

Jaz sem pa aprilčica 2012 in ne morem verjeti, da je že celo leto naokoli. Moj PDP je bil 22.04. a smo zaključili 03.04., ko sta se nam pridružila zdaj že štiri mesečna dvojčkauser posted image user posted image Me prav zanima, če bo kakšna dvojna user posted image tudi med vami. Lani smo bile kar 3 user posted image Želim vam, da vse ostanete nosečke polnih 9 mesecev, ki jih preživite s čim manj težavami predvsem pa uživajte dokler imate male štručke lepo pod kontrolo v bušijih user posted image


Dvojčki user posted image user posted image  No, jaz imam kar nekaj možnosti user posted image  Moja mami in njegov ati user posted image
Urša

(odgovor članu JanaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 12:12:31   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nič se ni videlo. Za vrečko in rumenjaček sem pa itak pozabila vprašat ker sem bila tako šokirana, ampak rekel ni nič. SIcer če sem v 5. gestacijskem tednu, se tudi tega še ne vidi. Tako da se tolažim s tem.
In včeraj sploh ni bil moj ginekolog, ampak kar en tip, ki sem ga prvič videla user posted image
Urša


Ma ti kar pokliči v ordinacijo, se te ziher še spomni, pa ga vprašaj. Jaz bi ga, ker mi ne bi dalo miru. Ampak če si že pomirjena, potem počakaj do naslednjega pregleda. Jaz verjamem, da je vse OK in da si zanosila kasneje in se vrečke še ne vidi! Na naslednjem pregledu se pa bo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 12:16:53   
Tippi
Glede dvojčkov pa. Pri meni so od prababice naprej vsi dvojčki, po očetovi in mamini strani, pa je šele lani prvič sestrična rodila dvojčka po naravni poti, torej je bila vmes generacijska luknja z dvojčki user posted image In večja verjetnost rojstva dvojčkov je pri starejših nosečnicah in pri zdravljenju neplodnosti, kot pa verjetnost, če gledamo s strani genetike.

Jaz nimam dvojčkov, ker je vidna samo ena gest. vrečka. Razen če bi bila enojajčna, tega pa zdej še ne vem. Pa po pravici povedano, bi me bilo strah nosečnosti z dvojčki. Sicer vse zgleda super in je res fino, ko sta dve sreči, ampak s stališča zdravja nosečnice in otročkov, sploh ker nisem več rosno mlada, pa bi bila več mesecev v strahu, kot pa v uživanju nosečnosti.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 12:20:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nič se ni videlo. Za vrečko in rumenjaček sem pa itak pozabila vprašat ker sem bila tako šokirana, ampak rekel ni nič. SIcer če sem v 5. gestacijskem tednu, se tudi tega še ne vidi. Tako da se tolažim s tem.
In včeraj sploh ni bil moj ginekolog, ampak kar en tip, ki sem ga prvič videla user posted image
Urša


Ma ti kar pokliči v ordinacijo, se te ziher še spomni, pa ga vprašaj. Jaz bi ga, ker mi ne bi dalo miru. Ampak če si že pomirjena, potem počakaj do naslednjega pregleda. Jaz verjamem, da je vse OK in da si zanosila kasneje in se vrečke še ne vidi! Na naslednjem pregledu se pa bo! user posted image


Bom kar počakala 2 tedna in bom pol ful vesela, ko se bo že vse videlo user posted image  Ostajam optimistka user posted image
Uau, sami dvojčki, praviš user posted image  Moj je že rekel, da upa, da dobiva samo enega, hehehe user posted image
Urša

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 12:28:37   
Tippi
Maš prav! In kapo dol za potrpežljivost. Jaz bi ziher klicala user posted image

Glede dvojčkov pa, tvoj že ve! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 12:36:18   
Anonimen
Tippi, verjemi, da bo hudičevo težko dočakat 23.8., ampak se bom potrudilauser posted image
Vbistvu že gledam kam bi lahko šla na UZ, ker če se ta tip še naslednjič misli tako osorno obnašat, me tam ne vidijo večuser posted image
Urša

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:05:57   
Anonimen
Jaz mam tud možnosti: moj dedek je bil dvojček, pa od moža teta in stric so 2x dvojčki :)

Ja verjamem, da je manj možnosti po naravi poti, umetno oplojenih je pa kr nekaj, ker vstavijo več embrijev ...

Sam a ni tko, da pravijo, da je lahko vsaka tretja generacija ponovljiva? Ne vem ... jaz sanjam ;) še enkrat rodim, pa mam mir ;) IN TRI CUKRE DOMA :) haha Pa poznam kr nekej žensk, ki so OK donosile dvojčke, tko da gledam pozitivno in ne razmišljam, da bi bila lahko zaradi tega težja nosečnost ... v končni fazi, poglejte kolk je žensk, ki imajo na tistoče komplikacij samo z enim :(

30. avgusta izvem, do takrat pa UPAM :)))
user posted image

Drugače sem danes boljše, slabost je bila zjutraj ...danes smo prišli iz doposta, tako da danes perem, perem, perem in malo pospravljam kovčke ...pa malo kasneje se bom lotila kuhanja kosila ... kaj boste ve dobrega skuhale danes? :)
Ana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:06:53   
PikicaStonoga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tippi, verjemi, da bo hudičevo težko dočakat 23.8., ampak se bom potrudilauser posted image
Vbistvu že gledam kam bi lahko šla na UZ, ker če se ta tip še naslednjič misli tako osorno obnašat, me tam ne vidijo večuser posted image
Urša


Sam res, ne dovoli si, da te v nosečnosti nekdo sekira, sej ni edini G! user posted image
Se pa strinjam s Tippi, pokliči, ziher se te spomni! ;)

< Sporočilo je popravil PikicaStonoga -- 10.8.2012 13:07:18 >


_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:08:38   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tippi, verjemi, da bo hudičevo težko dočakat 23.8., ampak se bom potrudilauser posted image
Vbistvu že gledam kam bi lahko šla na UZ, ker če se ta tip še naslednjič misli tako osorno obnašat, me tam ne vidijo večuser posted image
Urša


O ja, verjamem. Jaz imam drug teden še en pregled, potem pa do septembra nič, pa me že zdej muči, kako bom tisti čas preživela user posted image user posted image

Glede strokovnosti, še bolj pa glede prijaznosti/sočutja/človeškosti, se pa čisto strinjam s tabo. če bo na naslednjem pregledu spet bolj klavrno vse skupaj, pejt drugam. Če si samoplačnik, pa sploh jaz ne bi razmišljala ampak bi pakirala takoj.

Mimogrede, kaj je fino, ko ni več pasje vročine user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:18:54   
Anonimen
Nimam pojma kaj naj kuham, ker sploh nimam nekega apetitauser posted image  Danes bom šla v trgovino po nekaj zelenjave in krompirčka pa bom jutri enolončnico naredila- mmmm, se mi je lušta za znoretuser posted image  Tippi, vidiš, ne več samo jajčkauser posted image user posted image
Tale hlad zunaj je pa TOP!user posted image  Čeprav danes zjutraj sem se zbudila cela premočena- hormoni verjetno al kajuser posted image
Ful sem dobre volje, ker gre danes šefica za 2 tedna na morje in bo cel špas delat brez nje user posted image user posted image
Trenutno sem pri privat G. Saj G je drugače super, ampak tale ki opravlja UZ je pa en OSELuser posted image
Urša

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:28:25   
Anonimen
Jaz bom delala testenine, ker jih nisem jedla že sigurno en mesec in se mi jih noro lušta! :) Ne vem šekaj, mogoče špagete ...pa zelenjavno omakco pa za možeka omako iz lignjev, k jo jaz ne maram ;) ful sem že lačna ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:30:03   
Tippi


Ooooo ti pa napreduješ. Si se iz jajčkov prestavila na enolončnico user posted image
user posted image Jaz sem pa še kar na sadju, sem danes rahlo driskala user posted image najbrž od sadja, kaj pa drugega user posted image če mi pa drugo smrdiiiiiiiiiiiiiiii. Pa še en problem mam. Daj povejte punce, a je pri isto. Že en teden sem kar naprej žejna. Sploh se ne morem odžejat. Je to normalno na začetku nosečnosti?

Zanimivo, da sta dva. en na UZ, en pa za druge stvari. kaj pa če prosiš svojega G, da ti tud on opravi UZ? a to nimožno?

mene danes tašča razvaja s kosilom. ne vem še kaj bo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?