|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Noseče Štajerke**
6.12.2012 14:15:06   
HelenaLena
Upam, da so zdravi zdaj ko je tolko viroz! Naš Sergej je malo prehlajen pa ga nismo dali cepit, grema januarja nazaj. Zelo je pomembno, da je v sobah čimveč vlage zdaj ko se kuri že zaradi sluznice pri otročkih. Pri nas je tak, vsake tolko ma malo poln nosek, za cepljenje pa seveda mora otrok biti popolnoma zdrav!

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: **Noseče Štajerke**
6.12.2012 15:28:51   
princess13
Bajsek Sergej user posted image
Hecam te user posted image Čisto lepe manekenske mere ima za 3 mesece user posted image

Me res zanima koliko je kaj že Nik težki in koliko je velik. Posvetovalnico imamo 18.12.

Jaz še nikoli nisem tako uživala v decembru, mrazu, snegu, lučkah, praznikih...itd., kot pa letos. Vse zaradi novega člana user posted image
On vsako stvar tako popestri user posted image

Novopečene mamice se nič ne javljajo?
me83, RozaRoza in guess? Saj se že cartate, a ne?

HeLenčica, še dihaš? user posted image

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: **Noseče Štajerke**
6.12.2012 16:50:18   
HelenaLena
Hehe malo pa je bajsek user posted image . Meni je tudi letošnji december najlepši, se že veselim snega!
Nekam mrtvo je zadnje cajte na tej temi user posted image , upam da ste vsi zdravi in veseli- novopečene mamice in tiste, ki ste v veselem pričakovanju! user posted image

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: **Noseče Štajerke**
6.12.2012 16:51:45   
HelenaLena
Aja princess13, najprej se sama stehtaj potem pa še skupaj z Nikom, pa boš vedela približno koliko je težki. Samo s suho pleničko in brez cotik user posted image .

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: **Noseče Štajerke**
6.12.2012 17:01:52   
erikka
hja tale december je pa res nekaj nepozabnega:) danes sem zvedla da pod srcem nosim pupikouser posted image zgubla bi vse stave glede spola ker sm bla prepričana da nosim fantka :) tak da girl power:)

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: **Noseče Štajerke**
6.12.2012 19:41:57   
HelenaLena
Ja super, čestitke! user posted image   Sem že mislila, da bodo sami fantki! user posted image

(odgovor članu erikka)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: **Noseče Štajerke**
7.12.2012 7:43:24   
HeLenčica
Hej Štajerke! user posted image

Erikka, ne morem verjet, da obstajajo takšni "šefi". A imaš možnost it na bolniško, vsaj za 4 ure? Pa čestitke za pupiko!

Vse "nove", dobrodošle med nas! Kako ste kaj ostale? RozaROza, se že cartaš? Za guess še zaenkrat ni novic (ker je decemberka sva skupaj na drugem forumu), tako da javim, če ona ne bo user posted image

HelenaLena user posted image user posted image user posted image user posted image za bajseka.

Ja, jaz še diham user posted image . Včeraj me je obiskala patronažna in rekla, da se še vidimo v decembru, ker mam trebuh tako spuščen, zdaj pa upam da ima prav. Včeraj sem bila 5x na veliki potrebi, upam da so to kaki znaki ha ha ha. Sicer sem pa psihično pripravljena na to, da bo morda treba počakat do konca ali celo do januarja user posted image



_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: **Noseče Štajerke**
7.12.2012 8:17:39   
HeLenčica
Popravek - guess je včeraj rodila Filipa, 3920 g in 50 cm! Čestitaaaaaaaaaaaaaaaam še tukaj, guess! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: **Noseče Štajerke**
7.12.2012 8:49:33   
erikka
hvala za čestitkeuser posted image bodo fantje dobli malo ženske družbe user posted image HeLenčiča mam full vredu ginekologinjo ki mi je včerej sama predlagala da grem na bolniško da se malo spočijem ko sem ji opisala kaj se mi dogaja v službi. Upam da še ni katera tukaj ki se ji to dogaja; če pa se ji pa naj čimprej ukrepa!

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: **Noseče Štajerke**
7.12.2012 10:48:59   
princess13
HelenaLena, nimam tehtnice doma. Pa saj bo 18.12. hitro tu, ko imamo posvetovalnico.

Erikka, čestitke za pupo!! user posted image

Guess, čestitke za Filipa! user posted image user posted image Lepo se cartajte! Pa pridi nam povedat svojo porodno zgodbo user posted image

HeLenčica, kak to, da te patronažna obiskuje pred porodom? user posted image Zakaj pa?
Jap, če ful hodiš na veliko potrebo je to eden od znakov, da lahko kmalu pridejo popadki, ker to je naravni klistir (seveda pa ni zdaj nujno). Toliko le glej no, da bo mali še letnik 2012 user posted image
Glede na to, da se ti je že ful spustil, pol bo ziher kmalu zunaj user posted image

Jaz pa se ubadam s prvo menstruacijo po porodu user posted image Kr neki! Pa ful krvavim. Nikol nisem tak krvavela...Pa četrti dan je že, pa še vedno menjam vložke na eno uro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu erikka)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: **Noseče Štajerke**
7.12.2012 18:50:36   
HeLenčica
Mam pa en problem in sicer zdaj sem že na porodniški, na domačem računalniku mam pa take brskalnike, na katerih ne morem seznama urejat. Če bi bila katera od vas tako prijazna in malo pomagala user posted image

Meni je bilo razloženo, da me pride enkrat obiskat pred porodom, potem pa drugi dan ko prideva iz bolnice. Ne vem zakaj user posted image . Drugače pa ja, jaz si tudi želim da bi bil 2012, je pa dejstvo da bo tako kot se bo odločil in nič drugače user posted image . Princess, ja, čisti se, nimaš kaj, to bo treba potrpet. Poškili malo k Niku in boš pozabla na krvavitev user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: **Noseče Štajerke**
10.12.2012 9:59:33   
me83
Sem nekako pozabila sporocit, da se mi ze vec kot 1m cartamo doma,... Pdp sem imela 28.11, rodila pa 3.11 v 36 tednu :))) smo pa drugace super, lepo napredujemo (v 4 tednih in pol je pridobil 1.4 kg), se samo dojimo.

Trenutno se najvec ukvarjamo s krceki in nocnim ne/spanjem :) ce ima kdo kak pameten nasvet se priporocam :)

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: **Noseče Štajerke**
10.12.2012 16:55:59   
princess13

IZVIRNO SPOROČILO: me83

Sem nekako pozabila sporocit, da se mi ze vec kot 1m cartamo doma,... Pdp sem imela 28.11, rodila pa 3.11 v 36 tednu :))) smo pa drugace super, lepo napredujemo (v 4 tednih in pol je pridobil 1.4 kg), se samo dojimo.

Trenutno se najvec ukvarjamo s krceki in nocnim ne/spanjem :) ce ima kdo kak pameten nasvet se priporocam :)


Čestitke!! user posted image Kako pa ja sinčeku ime?
Ko boš utegnila, pa napiši kako je potekal porod. Tak veš, da smo radovedne user posted image

Glede krčekov - itak vemo, da vsakemu otroku različno pomaga. Jaz sem po nasvetu kolegice iz foruma probala ColiPrev in ti lahko garantiram, da tisti teden, ko je dobival te kapljice, niti 1x ni histerično jokal, ni ga zvijalo, kakal je po 3x na dan, spal več ur skupaj...v glavnem tisti teden je bil perfect. Je pa tako, da te kapljice niso poceni (mislim, da okrog 13€) in moraš mu jih dajat pri vsakem obroku (porabiš jih nekje v tednu dni). Zdaj, ko mi jih je zmanjkalo, so se krčki vrnili, kaka samo 1x na dan, spi kakšno uro, potem pa jok... user posted image Razmišljam, da bi še 1x probala s temi ColiPrev...
Ti si probala katere dajat?

(odgovor članu me83)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: **Noseče Štajerke**
10.12.2012 19:18:10   
minca_n
Preverjeno pomagajo koroške vetrovne kapljice. Mislim da jih pošiljajo tudi pri pošti. Mojidve sta imeli močne kolike (tudi zaradi nedonošenosti) in edino to nam je res pomagalo,
pa še cenovno so sprememljive. Priporočam.

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: **Noseče Štajerke**
10.12.2012 19:53:24   
Pikica_82
me83 lestitke!

Nam je pomagal edino Antiflat iz Avstrije... Pa topli obkladki na trebušček so mu malo omilili krčke.


(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: **Noseče Štajerke**
11.12.2012 8:53:29   
me83
Princess13 - tudi midva sva na coliprev in ker se dojimo nekje na 3h smo jih porabli v 5 dneh user posted image ravno vceraj nam je zmanjkalo prve skatlice,... Je sel moj po novo,... Res so drage, ampak se mi zdi, da nasemu pomagajo (ok ni brez krcev, jih je pa malo manj), pa vsakic ko ga previjam mu zmasiram trebuscek in z nogicami telovadima in nam velikokrat naredi pok pok v ritki tako da user posted image je nekaj casa imel cisto trd trebuscek od zraka, sedaj je ful boljse. Prej sva pa imela antiflat pa se mi ne zdi, da bi bilo kaj boljse. Redno jemljeva tudi biogaia.

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: **Noseče Štajerke**
11.12.2012 9:14:24   
orhidelija
Mi dajemo Gas Bimbi in so super. Odkar dajemo te kapljice spimo celo noč (od 20 do 7), prej ga je po hrani ravno toliko šraufalo, da se je zbudil in sem ga mogla spet uspavat na rokah. Jaz mu dajem zjutraj in zvečer po 8 kapljic, lahko pa mu daš 3 x na dan, cena pa je nekje okrog 8 €. Kapljice pa imam že 14 dni in še jih nisem porabila polovico.

(odgovor članu me83)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: **Noseče Štajerke**
11.12.2012 10:10:56   
princess13
Hehe, kot sem napisala...vsakemu otroku nekaj drugega paše.
Mi uporabljamo isto kot vi me83 - torej ColiPrev (zmanjkalo) in Biogajo. Samo ker je ColiPrev res drag in se hitro porabi, to na dolgi rok ne bo več šlo...

Imam pa doma tudi to, ko si orhidelija napisala - Gas Bimbi. Dobila od kolegice še pol flaške, ampak še nisem začela dajat. Nekak ne upam vsega skupaj mešat user posted image

Toliko je že vsega na tržišču, da res ne veš kaj bi še otroku dal...

Koroške kapljice so pa zakon za trenutno pomiritev. Ampak preveč sladkorja spet ni ok...Je pa res, da ne gremo nikamor brez njih user posted image

Mi imamo zdaj večji problem z zamašenim nosekom. Verjetno bova vlažilec zraka nabavila, ker je res grozen zrak v sobi, še posebej če se še ogreva.
Kako se ve soočate z zaprtim nosekom? Fiziološka + vatica al še kaj drugega?

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: **Noseče Štajerke**
11.12.2012 17:58:14   
princess13
Orhidelija, kako daješ ti te kapljice Gas Bimbi? Napisala si, da zjutraj in zvečer po 8 kapljic. Kako pa? Na žlico, zmešaš kar v mleko al razredčiš z vodo?
Jaz sem razmišljala, da bi mu jih zmešala v Aptamil, čeprav piše, da naj bi se dale PO obroku. Ti jih daješ po obroku?

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: **Noseče Štajerke**
11.12.2012 20:02:02   
nasa_beba
hejla stajerke...sprejmete se eno user posted image ? user posted image
Sem iz Mb, stara 29, 1.nosecnost, PDP 24.6.2013
Trenutno smo 12t1d in veliki 6,4cm,spola se ne vemo.

vceraj smo bili na nuhalni,rezultat super:
Trisomy 21: 1:9777
Trisomy 18: 1:8030
Trisomy 13: 1:93594
NT 1.6mm

Berem vas ze nekaj casa,no sedaj se vam pridruzujem v cveku ;) Pravtako sem zasledila da imate skrito FB skupino,a lahko tudi jaz dobim povabilo ;)

pozdravcek iz mrzlega mb

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: **Noseče Štajerke**
11.12.2012 20:15:48   
Ninika89
Juhej se ena Mariborcanka. Dobrodosla med nami. user posted image

(odgovor članu nasa_beba)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: **Noseče Štajerke**
11.12.2012 20:57:24   
nasa_beba
hvala Ninika89, sem zelo vesela da sem med vami...čist evforična hihih komaj sem čakala ta buši in sem ga dočakala :)

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: **Noseče Štajerke**
11.12.2012 21:15:22   
Ninika89
In kako se pocutis?
Jaz vem, da sem bila ful boga, ko sem bila v 12.t. Upam, da bo za tebe kaj bolj prijetno.


Jutri imam pa pregled in upam, da bom zvedela ali bo user posted image ali pa user posted image
Sem ze zivcna in dvomim, da bom kaj spala. Komaj cakam, da spet vidim malo zabo user posted image

(odgovor članu nasa_beba)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: **Noseče Štajerke**
11.12.2012 21:21:43   
nasa_beba
jaz sem super, počutje odlično....včisto na začetku, nekje do 9.tedna sem imela slabosti brez bruhanja, jedla em samo zdenko in kruh user posted image zdaj je to minilo. Še mi smrdijo klobase in pašteta in hladilnik nasploh, ampak drugače je ok. Edino kaj sem napihnjena, kot da sem v 5 mesecu. In taka sem že od začetka. Karkoli pojem sem kot žogica.

Jaz sem včeraj imela nuhalno in noč pred tem sploh nisem mogla spat. Se mi zdi da se tako zelo vleče od enega pregleda in UZ do drugega.

Jaz bom verjetno imela pogosteje UZ, sem imela že pred N 2 mioma okrog 2cm, in sta se sedaj v nosečnosti povečala na 4cm. Sta v notranjosti maternice, zgoraj. Za zdaj še bebice ne motita in upam da ne bosta. Aa je imela kakšna podobne težave?

Držim pesti Ninika, da zveste kaj bo in seveda da bo zabica vreduuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nasa_beba -- 11.12.2012 21:23:18 >

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 7:26:41   
HeLenčica
nasa_beba, dobrodošla med nami in čestitke za NS! user posted image

Ninika, uspešno na pregledu in javi kaj bo user posted image user posted image .



_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu nasa_beba)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?