|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 10:29:34   
princess13

IZVIRNO SPOROČILO: nasa_beba

hejla stajerke...sprejmete se eno user posted image ? user posted image
Sem iz Mb, stara 29, 1.nosecnost, PDP 24.6.2013
Trenutno smo 12t1d in veliki 6,4cm,spola se ne vemo.

vceraj smo bili na nuhalni,rezultat super:
Trisomy 21: 1:9777
Trisomy 18: 1:8030
Trisomy 13: 1:93594
NT 1.6mm

Berem vas ze nekaj casa,no sedaj se vam pridruzujem v cveku ;) Pravtako sem zasledila da imate skrito FB skupino,a lahko tudi jaz dobim povabilo ;)

pozdravcek iz mrzlega mb



Dobrodošla in srečno do konca!! user posted image

Skrite FB skupine nimamo. Razmišljam pa že nekaj časa, da bi si jo Noseče štajerke naredile user posted image Ker je veliko boljše tam klepetat, kot pa na RR, ki vedno šteka. Pa se tam tudi izdela seznamček. Bom naredila...
Nas je pa nekaj FB prijateljic...
Napiši mi na zasebno tvoje ime in priimek pa te dodam v skupino user posted image

(odgovor članu nasa_beba)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 10:50:24   
princess13
Oziroma vse, ki ste za skrito FB skupino, mi pošljite podatke na ZS user posted image

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 11:03:41   
erikka
joj kak super vedno več nosečkuser posted image punce kdaj ste začutle prve gibe bebe? jaz sem zdej v !19 tednu pa se mi dozdeva da je naša deklica kr živahna:) čeprav mi je ginekologinja prešnji tedn rekla da bi še za gibe čutit blo malo prehitro.
mejte se super, pazite na led :)

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 12:05:20   
princess13
Sem mogla it prav v materinsko pogledat, kdaj imam zabeležene prve gibe user posted image
Torej noseča sem bila 19t, tako da je čisto možno, da ti tudi že čutiš svojo pupiko.

(odgovor članu erikka)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 12:12:17   
astrid1
16 tednov. Pri drugem otroku lahko prej začutimo gibe...

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 13:51:08   
HeLenčica
Meni je tudi rekla G, da ne morem čutit prej kot v 20.tednu, pa sem čutila od 17. naprej user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 17:02:29   
danyy
Pozdravček, sprejmete še eno user posted image ? Nisem točno iz MB, ampak iz okolice user posted image . V začetku julija (5.7.2013) pričakujemo drugega otročka, doma imamo 2 letnega navihančka.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 17:03:51   
Ninika89
Pozdravljene!
Pregled je mimo in jaz se vedno nevem ali je user posted image ali pa user posted image .
Moram priznat, da sem malo razocarana saj sem se ze 4 tedne veselila na to. Nevem ali se G
ni ljubilo pogledat ali kaj je bilo narobe. Njegov odgovor je samo bil, da je se prezgodaj za to user posted image

Ampak ta pomembne stvari so ok, Z bebo je vse vredu. pridno rastemo tak da user posted image
Jaz sem pa tudi ok. Do zdaj sem se zredila tocno 0,10 kg user posted image
, kri je ok, voda pa tudi .

lp

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 17:04:15   
danyy
Tudi jaz sem v 1.nosečnosti gibe čutila že od 17. (no skoraj 18.) tedna naprej.

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 17:05:45   
Ninika89
danyy dobrodoslauser posted image

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 17:10:14   
danyy
Ninika89 hvala. Koliko pa si noseča, da se spol naj še ne bi videl?

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 17:12:24   
Ninika89
16tednov in 5 dni.
Vem, da nekaterim ze na nuhalni povejo jaz pa bom cakala do 9.1. Grozno


(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 17:12:55   
orhidelija
Princess13 jaz dajem Gas Bimbi po flaški, ko ima zadnje požirke mu dam kapljice, potem pa še poplakne z ostankom :). Verjetno pa niso nič dobrega okusa, ker se ful kremži. Po koroških kapljicah pa je kar cmokal in cmokal user posted image

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 21:03:55   
Ninika89
Je ze Fb skupina?
Drugace jo jaz naredim.
Ce pa je me pa zanima ali bi lahko mojo mamo dodali, ker jaz nimam svojega Fb user posted image

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 21:15:58   
princess13

IZVIRNO SPOROČILO: orhidelija

Princess13 jaz dajem Gas Bimbi po flaški, ko ima zadnje požirke mu dam kapljice, potem pa še poplakne z ostankom :). Verjetno pa niso nič dobrega okusa, ker se ful kremži. Po koroških kapljicah pa je kar cmokal in cmokal user posted image


Aha hvala. Bom jaz tudi tak probala. Sem mu jih že dala enkrat zmešane z vodo, pa se je tudi kremžil zraven. Pa enkrat sem jih zmešala v mleko. No zdaj bom pa probala tako kot si ti napisala, da mu jih zmešam v majhno količino mleka, tik preden bo spil do konca. Me res zanima, če bodo pomagale user posted image

Ninika89, FB skupina je že narejena. Pošlji mi podatke na ZS, da te dodam oz. mamo user posted image

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 21:15:59   
saby85
Erikka sem prvič noseča in sem gibe začutila šele konec 20. tedna

Ninika89 trenutno sem noseča 22.tednov in sem ravno včeraj imela nuhalno pa mi tudi ginikologinja ni mogla povedati za spol, ker se je mali skoz skrival oz tako je bil skrčen da se ni videlo nič, tudi obraza ni hotel pokazat

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 21:20:31   
saby85
princess13 prosim če še mene dodaš v FB skupino, sem ti poslala podatke na z.s.

(odgovor članu saby85)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 21:36:59   
Ninika89
saby85 malo sem radovedna...kako to, da si imela tako pozno nuhalno?

(odgovor članu saby85)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: **Noseče Štajerke**
12.12.2012 22:06:07   
saby85
joj, pardon Ninika89, šele sedaj sem videla kakšno bedarijo sem napisala, se opravičujem, mislila sem morfologijo, ampak ker si ti omenjala nuhalno sem kr nuhalno napisala user posted image

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: **Noseče Štajerke**
13.12.2012 8:20:22   
HeLenčica
Dobrodošle nove punce med nami! Ja, zdaj pa res imamo skupino na FB, tako da vljudno vabljene tiste, ki se nam želite tudi tam pridružiti user posted image . Bo najbrž malce bolj aktualna debata.

Drugače pa ninika89, če bi jaz na svojo G računala še zdaj ne bi vedela spola, stalno je imela nek izgovor - nekateri ginekologi pač ne marajo tega "določat", da se ne bi zmotili. Sicer so meni že na nuhalni rekli da bo fantek ampak vseeno - če ne bi šla na 3d UZ ne bi vedela zagotovo. Pa tudi sicer res priporočam 3d UZ, ker imam čudovite fotke in je na splošno ena najlepših izkušenj v N (ko vidiš obrazek prvič).

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu saby85)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: **Noseče Štajerke**
13.12.2012 13:43:15   
erikka
zdravo nosečke! kak ste? uživate? da še jaz delim svoje izkušnje z določitvijo spola; ko sm bla na nuhalni mi je ginekolog rekel da se spol že da določit ampak je bla moja beba takrat v takem položaju da se ni dalo videt, je rekel moj partner da je pač sramežljiva:) ko sem pa bla prejšnji tedn na kontroli pri svoji ginekologinji in sem jo vprašala če se slučajno vidi kaj je je bla moja ginekologinja zelo vztrajna da je "odkrila" ali pričakujemo pupo al fantiča; no in sem izvedla da bo pupa:) v glavnem jaz imam same super besede za mojo ginekologinjo, je res enkratna, se zelo trudi in ti da občutek da nisi le številka v njeni ambulanti.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: **Noseče Štajerke**
13.12.2012 15:26:27   
HelenaLena
Meni je spol povedala v 18. tednu. Slučajno je bil lepo obrnjen. Sestrični komaj proti koncu user posted image , tako da skoraj do zadnjega ni vedela, kaj bo drugi otrok user posted image . Svašta!

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: **Noseče Štajerke**
17.12.2012 16:16:50   
micy1
Pozdravljene vse vesele nosečke. Stanujem v Mariboru (sicer Korošica) in se pridružujem na ''čvek'' še tukaj pri vas. Bom pa za začetek kar kopirala kar sem napisala že v Aprislčice 2013 forum;

Tudi jaz sem nova na forumu (sicer prebiram že nekaj časa) in s partnerjem pričakujeva prvega otročička, fantka. PDP imam 1.aprila.
Vidim da vas je kar nekaj, ki imate isti datum kot jaz.
Imam pa občutek, da bo bolj marčevski fantek :) No bomo videli!
O imenu se še sploh nisva pogovarjala. Oba imava izbrana svoja imena za punčke :) Tako, da bo sedaj potrebno najti še primerno ime za dečka. Sem pa zelo vesela, da je fantek (sem si ga vedno želela), samo o fantovskih imenih nisem nikoli razmišljala. Tako, da bo sedaj potrebno tudi kakšno knjigo v roke vzet ali pa pobrskat po internetu Če ima katera kakšen nasvet, se priporočam.

Tudi jaz imam čistilno akcijo stanovanja, omar... saj že delam red, da bova imela kam pospraviti tudi otrokove stvari (saj je najino stanovanje bolj malo). In imam nekako občutek, da se mi kasneje, ko bo trebuh še večji, nekako ne bo dalo nič. Zato raje zdaj, ko še imam voljo in zagon :) Prebajsat bi bilo potrebno tudi kuhinjo+jedilnico. Samo ne vem če je to najbolj primerno sedaj v decembru ali januarju (glede zračenja). Mislim, pa da obstajajo sedaj že tudi take barve, ki niso nevarne za otroka (glede vdihavanja) in da bi lahko tudi jaz veselo pleskala :)

Do sedaj sva za otroka kupila voziček in nekaj oblekic+deko, ker sva bila prejšnji teden na potepu po Londonu. Odločila sva se za voziček peg perego easy drive. Ima katera kakšne izkušnje z njim? Meni se zdi super :) Pa še v akciji sva ga dobila, tako da je bil (glede na peg peregove cene) zelo poceni. Sedaj trdno zavit v folijo počiva v kleti Ga je kar malo škoda

Drugače pa moja nosečnost poteka brez večjih težav. Na začetku sem imela probleme s slabostjo kakšen mesec, ampak sedaj je vse v redu. Naš fantek bo nogometaš Ker cele dneve tako veselo brca, da se mi zdi da me včasih kar celo premakne Prav lušno je

Naslednji pregled imam 31.12., dobila pa sem tudi napotnico za pregled za sladkor. Napotnico imam že 14dni doma ampak se še vedno nisem pripravila do tega, da bi dejansko šla tja Kar groza me je. Se mi dozdeva, da se mi kar vrti in mi zmanjkuje cukra, če samo pomislim na to
Na pregledu za sladkor septembra sem imela zjutraj na tešče 3,8 , kar je malo glede na to koliko sladkega jaz pojem.
Doma me kregajo ker res konstantno nekaj sladkega cuzim in grizem, in so prepričani, da sem dobila nosečniško sladkorno. Tako, da so me sedaj tako prestrašili, da si sploh ne upam it na pregled s pitjem glukoze. Je sploh možno, da bi sedaj, kar naenkrat, imala tako povišan sladkor? Ali to, kaj prejšnji dan ješ, kaj vpliva na rezultate? Ker jaz res veliko sladkega pojem, ampak nikoli nisem imela problemov s sladkorjem, sedaj, pa vsi okrog mene neki paničarijo glede tega in se mi zdi, da bo že zaradi psihičnega stresa res pokazalo, da mam povišan sladkor
Vem, da se ne smem več izogibat pregledu, saj ta teden grem, sreda ali četrtek ...

Drugače pa sem brezposelna in aktivno iščem službo že (preveč) dolgo časa ! Prav žalostno je v tej naši prelepi deželi Sloveniji glede zaposlitev.
Tako, da me bo mama verjetno zaposlila kot gospodinjsko pomočnico. Če ima katera kakšne izkušnje glede tega, bi lepo prosila za informacije.
Želim vam vsem veselo nosečnost, pa tipkam še tudi kaj
Pozdravčke

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: **Noseče Štajerke**
17.12.2012 18:58:14   
princess13
micy1 dobrodošla! user posted image

Tudi jaz sem korošica, preseljena v MB user posted image
Punce smo se prestavile (tudi) na FB. Imamo skrito skupino in tam klepetamo, si svetujemo, pomagamo...itd., kar je veliko lažje kot pa na RR.
Če se želiš pridružit, mi na ZS pošlji tvoje podatke in te dodam user posted image

Drugače pa:
- sladkor: jaz sem mela nosečniško sladkorno. Ampak to je bilo njihovo mnenje. V resnici sem imela celo nosečnost nižje vrednosti, ampak so me vseeno spremljali vsaki mesec, ker pač sem na prvem testiranju imela rahlo povišan sladkor. Bedarija, če mene vprašaš! Če boš npr. pozno jedla sladkarije, lahko to vpliva na meritev sladkorja naslednje jutro. Pač 8 ur prej se probaj izogibat sladkarijam.

Joj, sem mislila še malo pokomentirat, pa se mali že oglaša...

Pozdravček

(odgovor članu micy1)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: **Noseče Štajerke**
21.12.2012 20:29:09   
erikka
zdravo nosečke in mamice kak ste? danes sem bla na morfologiji ki me je popolnoma iztirila. ginekologinja ni mogla dobro videt če ima moja pupa vse srčne votline, je rekla da se skoz nekej premika, pa me je poslala še na UZ v porodnišnico v maribor. da je bil šok še večji je šel moj dragi danes zraven mene ker se noro veseli prihoda te najine štručke in pol nisva vedla keri naj katerega tolaži. v glavnem full me je šokiralo, ker je moja beba full aktivna, luštno brca in me je današnja novica res prestrašila. a ima slučajno katera podobno izkušnjo? (upam da ne)
mejte se lepo

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 [23] 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?