|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 8:18:31   
princess13
Jutro!

Bedim že od 7h, ker mi mali ne pusti spat. Tak me je nabrcal, da me je celo premaknilo.
Samo mi je pa všeč današnje jutro. Lepo oblačno, da se dihat...Smešno, da letos sonca ne maram user posted image

Astrid1, midva imava doma enak predalnik iz IKEE, le da je bele barve. Tako da ti lahko s prve roke povem, da je super user posted image

HeLenčica
, kako pa kaj siv in rjav voziček zgleda? Rdeča tak odpade user posted image

Kako ste pa kaj ve danes?

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 8:20:07   
HelenaLena
Jooj Ikea ma res zanimive stvari. Morama čimprej odriniti user posted image .
Končno so se malo temperature spustile. Še lahko postorim do konca, dokler še ni vročine. Potem pa odrinem proti MB malo po trgovinah pa k zobarju. Upam, da bo potem malo mir, ker mi skoz nekaj popravlja, ampak glavno, da se porihta na koncu.
Kak se pa štejejo gibi? Baje dobiš od ginekologa neko zadevo, po kateri se orientiraš? user posted image Pri meni je skoz živahno, samo vseeno bo verjetno treba štet ali kak...

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 8:42:24   
Anonimen
Jutro punce user posted image  
Nova tukaj user posted image  Prihajam iz okolice Slov. Bistrice- Makole, v bistrici pa imam starše, tako da sem tudi tam velikokrat user posted image
PDP imam 5.4.2013, tako da mi smo še bolj na začetku user posted image  V četrtek imam UZ in že komaj čakam, čeprav vem, da je možno tudi, da se srčka še ne bo slišalo. Je pa to najina prva pikica user posted image

(odgovor članu HelenaLena)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 9:22:33   
princess13
HelenaLena, za štetje gibov dobiš list z razpredelnicami za vsak teden od ponedeljka do petka in za vsak gib, ki ga čutiš, narediš križec. Mora pa bit med enim in drugim gibom vsaj 3 minute razlike. Torej ne šteješ kar 1,2,3, ko te mali začne brcat. No in ko prideš do 10 oziroma, ko zapolniš vse kvadratke, zabeležiš še uro, kdaj si začutila zadnji gib. To je to :)
Res pa je, da ko sem doma, sem bolj pozorna na gibe in jih 10 naštejem nekje do 14:00. Če pa sem čez dan leteča, pa mali tud manj brca, pač pol zabeležim kak se mi zdi. Seveda pa vseeno spremljam brcike.

Anonimna
dobrodošla in srečno do konca! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 9:50:06   
Anonimen
Hvala user posted image

(odgovor članu princess13)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 9:56:23   
HeLenčica
Princess, evo barve tega vozička : https://www.google.si/search?q=bebe+confort+high+trek+grey&hl=sl&rlz=1C1CHRG_enSI463SI463&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ockgUN73DJPZ4QSg34HYBA&ved=0CG4QsAQ&biw=1280&bih=909

A veš, da so današnjo šolo za starše prestavili na jutri? Torej se začne jutri in ne danes. So kr mojstri, da nič ne obvestijo. Mene je na aerobiki obvestila ena nosečka, da imajo objavljeno na spletni strani. Tako da ne boš brezveze hodila tja.
http://www.ukc-mb.si/index.php?id=255

Sem pa jezna, ker bom zamudila jogo zaradi tega...

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 10:06:32   
princess13
Ooooooooooooo nisem vedela, da so prestavili! Hvala, da si me obvestila. Kaki kmeti! Ko si vse že splaniraš... user posted image
Torej jutri ob 18h. Sej ura ostane ista, a ne?

Vozičku pašejo vse barve. Bi se pa jaz tudi odločila za črno user posted image Zdaj pa hop po njega user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 10:40:11   
bodoča mamii
anonimna čestitamuser posted image kolko pa si stara?? sma pa iz istih koncov..

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 11:26:54   
buubikaa
Jaz sem iz Ptuja, stara 24 let, PDP 15.12.
To pa je moja prva nosečnost.

Roditi nameravam v Mariborski porodnišnici. ;)

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 13:23:34   
Anonimen
Stara sem skoraj 27 ;-) Septembra bom :-)
Aja, tudi iz okolice Sl.Bistrice? :-) Super :-)
Glede poroda pa se jaz vedno bolj nagibam proti Ptuju. Imajo ultivo, v Mb pa epiduralno pa se placat jo mors.

(odgovor članu buubikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 13:59:06   
guess
Pozdravljene. :) jaz bi se vam pridružila. user posted image

Čeprav nisem skoraj nič aktivna na RR se moram vseeno javit pri štajerkahuser posted image
PDP mam v začetku decembra, mi ga skozi nekaj prestavljajo tak da se pustimo presenetituser posted image

Drugače pa sem iz Maribora, natančneje iz pod pohorja.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 14:28:17   
binabana
Sončen pozdrav tudi z moje strani!

Še ena Štajerka več, ki bo postala letos novopečena mamica, PDP imam 29.12. user posted image
Prihajam pa iz okolice Maribora, stara pa sem 24 let...

Se že veselim klepeta z vami, saj je to moj prvi otrok in mi vsak nasvet, namig pride prav user posted image

če boste za in imele čas bi se lahko tudi na kaki pijački našle v prihodnosti user posted image




(odgovor članu guess)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 15:35:51   
HelenaLena
Ja superca, dobrodošle vse po vrsti! user posted image user posted image
Prav fajn je, ko vidim, da nas je vedno več. Anonimna tudi iz okolice Bistrice? Jaz tudi, natančneje iz Zg. Bistrice user posted image .

Hvala Princess13, zdaj mi je že bolj jasno user posted image . Verjetno potem dobim čez dva tedna, ko mam naslednji pregled.

(odgovor članu binabana)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 15:37:40   
princess13
O super, nas se je že nabralo nekaj. Dobrodošle vse nove user posted image user posted image

Anonimna, kaj si ziher, da je epiduralna za plačat? Sicer se za to ne nameravam odločit, me pa vseeno zanima...

(odgovor članu binabana)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 16:01:37   
buubikaa
Saj pa imajo v Mariboru tudi Ultivo.
Sem brala od teh, ki so rodile v Mariboru.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 17:03:48   
guess
IZVIRNO SPOROČILO: buubikaa

Saj pa imajo v Mariboru tudi Ultivo.
Sem brala od teh, ki so rodile v Mariboru.



Moja soseda je rodila 3mesece nazaj, pa Baje ultive v Mariboru nimajo. Nudijo ti samo "smejalni plin" in pa protibolečinske inekcije.
Imeli pa naj bi EA, ampak dosegljivo samo med 8. in 16.uro.



< Sporočilo je popravil guess -- 7.8.2012 17:13:09 >

(odgovor članu buubikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 19:40:11   
HelenaLena
Kolikor je meni znano, se epiduralna v MB ne plača. Edino kar je, da je na voljo samo med 8. in 16. uro ali nekak tak in ne skoz kot recimo v MS. Ultive v MB nimajo, če se dobro spomnim. Majo pa še smejalni plin ja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: **Noseče Štajerke**
7.8.2012 19:44:20   
buubikaa
Jaz je tako ne mislim prakticirat, ker naj bi Ultiva škodovala otroku.
Mislim, da bom uporabila le smejalni plin, pa kakšne protibolečinske inekcije/tablete.

Na Ptuju meni osebno ni všeč osebje.

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: **Noseče Štajerke**
8.8.2012 7:18:34   
bodoča mamii
dobrodošle vse sonosečke user posted image
anonimna jas sem tudi ista relacija user posted image
jas še tud ne vem kam bom šla pa samo zaradi osebja eni govorijo tak drugi tak..se odločam ali ptuj ali mb..

(odgovor članu buubikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: **Noseče Štajerke**
8.8.2012 9:09:08   
HeLenčica
Jaz imam željo roditi v vodi v MS, če bo to možno (slišala sem namreč da niso navdušeni nad prvorodkami v vodi), če pa ne pa v MB porodnišnici brez vsega, na pručki user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu bodoča mamii)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: **Noseče Štajerke**
8.8.2012 9:12:01   
Anonimen
HelenaLena, poznam Zg. Bistrico, imam tam prijateljico user posted image
bodoča mamii, tudi iz okolice Makol? user posted image
No, se lahko kdaj mogoče na kakšni pijački dobimo user posted image
Glede epiduralne- mogoče sem brala kakšne starejše poste user posted image
Drugače pa bolj ko razmišljam epiduralna vs. ultiva in maribor vs. ptuj, manj mi je jasno za kaj bi se raje odločila.. AMpak časa je še kar nekaj user posted image

(odgovor članu bodoča mamii)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: **Noseče Štajerke**
8.8.2012 9:14:18   
Anonimen
Na Ptuju pomoje ni neke gužve in niso vsi tako živčni kot v Mb user posted image
Moja svakinja je decembra rodila na Ptuju in res vse pohvale osebju- sestre so pa res bile zelo prijazne.. Je že hotela obupat nad dojenjem, pa je potem končno ratalo ob pomoči sestre user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: **Noseče Štajerke**
8.8.2012 11:20:55   
HelenaLena
Jaz pa se vedno bolj nagibam k naravnemu porodu, čeprav sem razmišljala tudi o epiduralni. Nekaj časa še imam za razmislek user posted image , kakšen mesec. Ker če se odločim za epiduralno, bi morala še k anesteziologu ali kak.

Komot se lahko kdaj dobimo na pijači user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: **Noseče Štajerke**
8.8.2012 11:32:28   
princess13
HelenaLena, kaj so vam pa v materinski rekli o epiduralni? Kolikor sem slišala moraš dat neko predavanje skoz, kao o prednostih in slabostih in pol podpišeš še nek papir. Je pa tak kot si napisala, da je epiduralna na voljo samo od določene do določene ure. Jaz je ziher ne bom vzela, ker od kolegic, ki so jo imele, niti ena ni rekla, da bi ji kakorkoli lajšala bolečine. Popadke vseeno čutiš, le iztisa ne. Nočem pa, da mi malega ven vlečejo z vakumom. Čepram me je grozno strah poroda, bom stisnila zobe in rodila brez epiduralne. Bom pa vzela ta smejalni plin.

Je pa kolegica, ki je marca rodila v MB rekla, da so jo prestavljali malo na pručko, malo na bok, pol je ležala, sedela...v glavnem bila je v vseh možnih pozah user posted image

Kaj partnerji bodo zraven pri porodu? Jaz brez mojega sploh ne grem rodit user posted image

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: **Noseče Štajerke**
8.8.2012 11:33:28   
princess13
HelenaLena, kaj so vam pa v materinski rekli o epiduralni? Kolikor sem slišala moraš dat neko predavanje skoz, kao o prednostih in slabostih in pol podpišeš še nek papir. Je pa tak kot si napisala, da je epiduralna na voljo samo od določene do določene ure. Jaz je ziher ne bom vzela, ker od kolegic, ki so jo imele, niti ena ni rekla, da bi ji kakorkoli lajšala bolečine. Popadke vseeno čutiš, le iztisa ne. Nočem pa, da mi malega ven vlečejo z vakumom. Čepram me je grozno strah poroda, bom stisnila zobe in rodila brez epiduralne. Bom pa vzela ta smejalni plin.

Je pa kolegica, ki je marca rodila v MB rekla, da so jo prestavljali malo na pručko, malo na bok, pol je ležala, sedela...v glavnem bila je v vseh možnih pozah user posted image

Kaj partnerji bodo zraven pri porodu? Jaz brez mojega sploh ne grem rodit user posted image

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?