|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primorska
13.9.2005 15:26:56   
marty5
Za tiste, ki vas zanima joga v Izoli. Sem se danes pozanimala. Začne kot rečeno v ponedeljek, 19.9. ob 17ih (do 18:30). Gospa, ki je kontaktna oseba, mi je rekla, da se ji zdi, da je brezplačno, ker je v okviru ZD Izola. Drugače pa joga stane 4000 na mesec (za zaposlene) - za ostale pa nekaj manj.

Jaz bom najbrž šla - vsaj pogledat, kako zgleda. Če katero zanima....

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Primorska
13.9.2005 15:34:59   
Andy13
Marty, thanks!

Mislim, da bom pričela z oktobrom, ker mi je ta ura res prezgodnja.   

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Primorska
14.9.2005 7:49:16   
Joly
Andy13, hvala za informacijo.
Na žalost sem komaj danes zjutraj utegnila prebrati sporočilo. A se dobivate samo v torkih oz. kako imate urnik, ker bi res prišla pogledat!!

Drugače sem pa 20t3d. Ravno včeraj sem izvedela, da bom imela fantka in sem tako srečna . Sem pa cel čas čutila, da bo fantek. Zdej moram samo še ime zbrati.

Lep dan vsem.

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Primorska
14.9.2005 14:09:19   
Andy13
Joly, škoda. No, ob torkih in petkih, je bila pa včeraj res gužva in polno novih nosečnic.

Iii, kako lepo, fantek!
No, če dobiš kakšno idejo za ime, kar na plano, tudi midva še nimava izbranega imena za fantka - ne veva pa kaj je pod mojim srčkom, no nisva želela vedeti in bo tako kar ostalo do konca.

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Primorska
15.9.2005 8:06:33   
cuma
Čau primorke!
Jaz sem tudi primorska nosečka in vidim, da vas je kar nekaj isto starih kot jaz (77letnik) . Sem bivša izolanka, sedaj iz okolice Kopra.
Ve mogoče katera od vas, če bo v Izoli tudi v oktobru šola za starše? Septembersko sem namreč zaradi službenih obveznosti (mojih in moževih)zamudila.
Drugače je pa letošnji september res lep, kaj pravite?
Pohajate kaj? Kje pa kej nakupujete na obali (za otročke in zase mislim)?
Lep pozdravček vsem in dosti dobre volje!

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Primorska
15.9.2005 10:51:08   
Joly
Mene pa zanima, če vesta ali na obali imajo 3D ultra zvok oz. če je katera bila? Berem tudi druge forume in punce kar grejo, čeprav se mi zdi, da je treba plačati.

Cuma, jaz sem si kupila nekaj stvari v trgovini pod stadionom, ker sem dobila darilni bon za rojstni dan. Meni so imeli ful lepe stvari, čeprav so precej drage. Sem si pa v bistvu kupila vse bolj za jesen in zimo in zdej, ki je še tako vroče, bom očitno mogla kupit še kaj poletnega, ker skoraj nimam več kaj obleč. Mogoče bom šla jutri ali v soboto pogledat v Oviesse v Trst, ker je to bolj ugodna trgovina.

Aja, pa še eno vprašanje imam? Zdravnica me je napotila na odvzem krvi v 24-tem tednu. Kako se sedaj šteje 24 teden: npr. ko imaš 23t3d ali ko imaš že 24t3d?
Sem že čusto zblojena, kaj ne?

Hvala za odgovore pa lepo se imejte

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Primorska
15.9.2005 11:15:33   
marty5
Na obali, kolikor vem, ni 3D UZ. Vem, da ga imajo v Dravljah (LJ), tam kjer se opravlja tudi NS. Stane pa mislim da 19.000 sit. Tudi jaz razmišljam o tem - vendar malo kasneje - ko bo kaj videt

Glede tednov pa je tako - 24. teden je, ko si noseča 23 tednov in nekaj.Takrat teče 24. teden.

Glede oblačila pa se čisto strinjam, da so ful draga. Jaz sem nekaj amlega kupila v BTCju. Povprečno 12.000 za hlače. Kr drago. Po večjih nakupih, pa mi ni bilo še potrebno, zaenkrat se še švercam v svojih običajnih oblačilih

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Primorska
15.9.2005 14:41:22   
Andy13
Joly je napisal/a:

Cuma, jaz sem si kupila nekaj stvari v trgovini pod stadionom, ker sem dobila darilni bon za rojstni dan. Meni so imeli ful lepe stvari, čeprav so precej drage. Sem si pa v bistvu kupila vse bolj za jesen in zimo in zdej, ki je še tako vroče, bom očitno mogla kupit še kaj poletnega, ker skoraj nimam več kaj obleč. Mogoče bom šla jutri ali v soboto pogledat v Oviesse v Trst, ker je to bolj ugodna trgovina.


Joly, a v tejle trgovini si videla morda tudi kaj bolj elegantnega? Naslednjo soboto grem namreč na poroko, pa bi si rada kupila kakšne hlače in kaj za zgoraj.
No, v Oviesse bom pa tudi šla pogledat.

Do sedaj sem tudi sama shajala le z večjimi hlačami, sedaj pa je že nujno, da si omislim kakšne nosečniške.

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Primorska
16.9.2005 13:44:36   
Joly
Andy13,

v bistvu prav elegantno nisem zasledila, sem pa kupila eno lepo srajco, ki bi bila primerna tudi za poroko. Mogoče boš pa dobila kakšno primerno oblekico, ker meni je kazala eno. Zdej je itak še tako vroče, da si lahko bolj poletno oblečena na poroki.

Sem te pa hotela še vprašat, ali na telovadbo hodijo vse vrste nosečnic, mislim od tistih še zgodnjih do tistih že bolj proti koncu? Danes verjetno ne bom utegnila priti, bom pa prišle naseldnji torek. Upam, da bo še prostora zame.

Lep vikend vsem skupaj.


(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Primorska
16.9.2005 17:06:49   
anajmad
Kaj je zdej primorke? Sam o telovadbi in o cotkah govorite,da bi se pa kej dobile pa nič.
V glavnem danes sem ful vesela,ker sem bila na nuhalni pri Pušenjaku v LJ in je vse O.K.
Alo kdaj bo ?
en lp D.

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   Primorska
16.9.2005 20:19:25   
GILDA
samo na kratko poročam o včerajšnjem šopingu pri sosedih-TRST.KATASTROFA!sem bla v la cicogna in je vse ful staromodno,široko,...prenatal in benetton pa take cene kot, da so zlate obleke izpod 80-100EUR ne dobiš nič,...in chicco je isto,...edino kar je blo vsaj za mene cenovno dosegljivo in lepo je bil oviesse,samo ta je se imel poletno kolekcijo,...pravijo da drug teden bojo dali ven jesensko-zimsko,....pa srečno,...jaz sem pršla tako zmatrana domov, da mam trsta dovolj vsaj za nekaj let....

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   Primorska
19.9.2005 11:25:54   
Andy13
Joly, na to telovadbo hodijo tudi tiste, ki so manj noseče. Po moji oceni se za telovadbo odločijo v cca. 5 mesecu, ene še prej, druge pa pozneje. V tejle skupini je večina nosečih ok. 5-6 mesecev, le ene 4 oz. 5 nas je, ki pa imamo rok oktobra, novembra. Torej smo bolj proti koncu. Ti kar pridi.

Gilda, jaz sem se pa prav namenila, da bi šla pogledat v Oviesse in bi res nujno rabila ene črne nosečniške hlače. Torej bodo to teden dali jesensko-zimsko kolekcijo...upam, da čimprej, ker bogve kakšo vreme bo to soboto - bo poletno ali že jesensko?

No, punce lepo se imejte!
Andy



(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Primorska
19.9.2005 11:45:55   
spacey
Evo še ena iz obale, ki je pa že mamica...

Če se zmenite za pridem še jaz .. akcija, hitro!

Lp

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   Primorska
19.9.2005 16:11:38   
samy
Drage s primorske. Vljudno Vas vabimo na Markovec v AJATUTAJA, kjer lahko dobite rabljena
nosečniška oblačila za vsak žep (od 3.500,00 do 6.000,00); pa tudi nova nosečniška oblačila znamk
Mirči in Leny (hlače od 7.920,00 do 12.900,00 sit).
Ob nakupu namignite trgovki, da ste oglas prebrale na RR in boste deležne 10% gotovinskega popusta ves mesec september!

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Primorska
20.9.2005 8:10:30   
Katyusha
Dobro jutro vsem primorkam.
Tudi jaz sem namenjena v petek v Trst-Oviesse, vendar bom šla prej pogledat v Ajatutaja, saj imajo ugodne cene, pa tudi blizu je.

Samy hvala za namig

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   Primorska
20.9.2005 8:34:15   
zi&mm
Jutro,

še ena z obale, ki je mamica malemu sončku z imenom Žiga; sem pa letnik 81; pacientka dr.Miloševiča, ki je zelo lepo skrbel zame celo
glede nosečniških oblačil pa res pojdite v Ajatutaja, ker ima zelo poceni cunjice pa tudi za se najdejo zelo lepe stvari.
Za pa sem vedno, le zmenite se.

Lp,
Mili

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   Primorska
20.9.2005 11:30:20   
Eviii
čaw, primorske bodoče mamice

jaz sem tudi z izole. rok imam 25.2. h ginekologu hodim v koper, k vitezici. sem zadovoljna z njim in s sestrami. drugače tudi jaz malo višam povprečje (letnik 73)... to bo naš prvi malček in ga komaj čakamo. zaenkrat še ne brca in ne nadleguje mamice sredi noči. je pa zelo izbirčen glede hrane. ne boste verjele, ampak mu ne diši nutella!!!!!!!! to je za moje razmere popolnoma nerazumljivo in nesprejemljivo. drugače pa se nam trebušček še nič ne pozna. sicer me hlače tiščijo, tako da hodim naokoli v športnih hlačah, ki so malo širše in imajo trak okoli trebuha... sem pa včeraj nakupovala v outletu (pri bati in famili) in sem našla kar nekaj zanimivih artiklov zase...

lp, eviii

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   Primorska
20.9.2005 11:50:58   
GILDA
čau mamice,ste skrile trebuščke, ki je začela pihat burja,..
moramo pazit, de se naši otročički ne prehladijo,...
tebe eviii še posebaj pozdravljam-včeraj smo šle domov skupaj po jogi,...dobrodošla ,....če maš kakšno nuttelo viška mi jo lahko daš,...hahhhaa....

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   Primorska
20.9.2005 15:54:37   
anajmad
No kaj je zdej s to ? Mislim,da nas je kr veliko,da bi bil že čas da se dobimo.Jst z današnjim dnem začenjam bolniški stalež,na mojo žalost.Ker preveč dvigam povprečje (letnik 69)in ostale neugodnosti,ki spadajo zraven,pa seveda,ker sem 2x prezgodaj rodila,nimam kej.
Imam tudi tedenske kontrole od danes naprej.Samo jst hodim v LJ,ker sem imela tukaj preveč slabe izkušnje.
No,katera bo pobudnik in......
en lp D.

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   Primorska
20.9.2005 15:57:52   
Eviii
kaj mogoče še katera hodi na yogo v izolo ob ponedeljkih, razen mene in gilde? lahko bi se dobile kdaj malo prej ali kasneje in malo podebetirale ob kavi oziroma čaju.

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   Primorska
21.9.2005 8:15:30   
marty5
Jaz sem bila na jogi v ponedeljek - se mi zdi, da edina brez vidnega trebuščka ....

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   Primorska
21.9.2005 8:16:28   
marty5
O, Evii - zdaj sem vidla. Medve pa imava rok na isti dan - 25.2.

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   Primorska
21.9.2005 9:21:27   
TESSA
Lep pozdrav vsem primorkam. Evo še eno primorko, doma iz okolice Kopra.
Tudi jaz spadam bolj med "tastare", saj sem 1972 letnik. Drugače pa imam ginekoluga v Izoli in sicer dr. Deisinger, ki je zame zelo OK. Tudi v prvi nosečnosti sem bila z njim zelo zadovoljna. Po pravici povedano, pa še nisem slišala slabe besede o njem.
Drugače pa imam rok 07.01.2006.
Če se dogovorite za srečanje, bom sigurno prišla zraven, da se malo spoznamo in malo poklepetamo. Tudi jaz sem razmišljala o telovadbi za nosečnice...... ampak je ostalo le pri razmišljanju.....
Lep dan vsem nosečkam s primorske.
Tessa

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   Primorska
21.9.2005 16:05:11   
alexis
Javlja se vam še ena primorka s PDP decembra. Za enkrat se počutim odlično, trebušček pa kar raste.
Na materinski sem že bila in moram reči da je kar poučno. Mislim pa, da bom do decembra že vse pozabila, tako da bom verjetno spet potrebovala kakšen nasvet.
Oblačila zase in za mojo pikico kar naprej kupujem. Predelala sem ves Koper, Trst in Ljubljano. Navdušena sem nad trgovinami Prenatal (za dojenčke dobiš zelo ljubke stvari), zase pa sem največ nakupila v AJATUTAJA na Markovcu. Imajo zelo veliko izbiro rabljenih nos. oblačil, sama pa sem se odlločila kar za nove, saj so cene res sprejemljive. Za črne športne hlače sem dala 7.920,00 sit, za jopo pa 7.990,00, za full lepega pajacka od Coveri pa samo 3.900,00. In še 10% popust so mi naredili, ker sem povedala, da sem jih našla preko RR.
Ni hudo, če pomislim na Kepico v Ljubljani, kjer sem imela v roki jopo za krepkih 17.000,00 sit.
Mejte se in lep pozdrav vsem primorkam.


(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   Primorska
21.9.2005 16:56:18   
anajmad
Kje pa je ta trgovina na Markovcu? A v tistem kompleksu?Jst sem si naročila danes ene žametne hlače preko Quelle in eno bluzco.Ponavadi sem zadovoljna z njimi,ker imajo kvalitetno.Hlače stanejo 10 jurjev,bluzca pa 6 jurjev,kar je tudi spremenljivo.Počutje danes : strašno me boli glava,mislim da od burje in se sekiram zaradi pritiska.Upam na najboljše.
en lp D.

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?