|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primorska
22.9.2005 7:55:51   
Joly
Alexis,
a si bila v materinski v Kopru ali v Izoli? Jaz prav ne vem kam bi šla, ker drugače živim v Izoli, samo so nekatere punce zelo skritizirale materinsko v Izoli. Mislim pa da bom šla novembra, ker imam rok konec januarja.

Lepo se imejte

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   Primorska
22.9.2005 8:19:23   
sarči
Ciao,še ena primorka
Kepica81,s kod pa si? Jest sem tudi z okolice Sežane!

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   Primorska
22.9.2005 13:49:05   
alexis
Ojla primorke,
Ajatutaja je na Markovcu v tistem kompleksu, kjer je tudi banka in pošta, trgovina se drži pošte.
Na materinsko pa sem hodila v Koper pred mesecem, saj mislim da ne more biti ravno prijetno posedavati po cele ure s trebuhom in s pikico ki telovadi v njem.

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Primorska
25.9.2005 20:47:40   
GILDA
user posted image čau primorke,kako ste kaj?
ste se kaj nasončle ta vikend???sem vam samo hotela povedat,da se mi zdi da me je danes zjurtaj zbudil našuser posted image !!!!ma nisem sigurna, ker samo ko se umirim(ležim-počivam)čutim neke balončke pod popkom,...mislim da je touser posted image , saj je to res nekaj novega,...kaj pa ve?je tako tudi pri vas????tipkajte,....

(odgovor članu alexis)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Primorska
26.9.2005 7:48:46   
marty5
Jaz tudi že čutim našega user posted image . Prvič se mi je zazdelo pred kakimi 10imi dnevi, sigurna sem pa bila prejšnji torek. Od takrat dalje ga čutim vedno pogosteje in močneje. Je pa tak čuden občutek - res, kot kakšni balončki oz. plavanje po trebuhu user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Primorska
26.9.2005 9:27:17   
Eviii
dobro jutro vsem mamicam :)
jaz sem tudi včeraj zvečer končno začela čutit neki se dogajat po mojem trebuščku... mislim, da me je kar fajn zbrcalo to naše malo bitjece... in danes zjutraj je vajo ponovil user posted image ... očitno se pridno uči in telovadi...
se vidimo danes na jogi v izoli.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Primorska
28.9.2005 21:47:34   
Majdi
pozdravljene. kako ste. jaz in moje malomsončece sva uredu. naša user posted image  Iris je prišla na svet julija in je praviuser posted image  . Čimveč takih user posted image želim vsem, ki so že rodile in še bojo.

_____________________________

Iris je naš zlati sonček in zdaj se nam je pridružil še en sonček z imenom Sebastjan

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Primorska
2.10.2005 13:40:03   
mulan
Evo, še ena z obale se javlja, iz občine Izola. Sicer pa sem zelo novopečena user posted image , v 5 tednu. Tudi jaz bi rada spoznala kakšno user posted image  z obale, tako z rokom bliže mojim, ker moje kolegice niso ravno pripravljene za delat družine. Tiste, ki pa so, njih sem itak že zamudila!! Aja, sem pa letnik 79, če koga zanima.

(odgovor članu Majdi)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Primorska
2.10.2005 15:11:55   
anajmad
Jst sem iz Izole.Samo tukaj zgleda,da se ne bomo nič dobile.Ene hodijo na jogo in se tam srečujejo,druge pauser posted image user posted image user posted image user posted image .Kdaj imaš pa ti rok mulan?No,jst imam rok marca.To je moja 4.nosečnost.Imam eno veliko punco,enkrat sem izgubila v 9.tednu(ss) in lani sem rodila v 24.tednu sinčkauser posted image ,ki je potem preminul čez dva dni? Drugače,če želiš srečanja,ker te primorke so bolj lene za srečanje nauser posted image ,mi lahko pošlješ zasebno sporočilo.Drugače pa -drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image .
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Primorska
3.10.2005 9:28:43   
marty5
Mulan,
medve sva pa isti letnik ('79) user posted image  in tudi jaz sem od rojstva živela v Izoli (zdaj preseljena v Koper), tako da se najbrž vsaj na videz poznava - saj veš, Izola je lahko zelo majhna vasuser posted image .

Eno

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Primorska
3.10.2005 9:30:38   
marty5
Ups, se mi je ponesrečilo in sem prehitro oddala sporočilo....

Zanima me nekaj - tiste, ki hodite na jogo. Vam uspe brez težav hodit glede na uro? Jaz (ob dobrih dnevih) delam do 16. ure (Koper) in preden skočim domov in pridrvim v Izolo (+še nemogoče parkiranje) gre za las, če že. Je morda kakšen kasnejši termin?

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Primorska
3.10.2005 10:08:22   
Eviii
dobro jutro, primorke...
danes nas čaka spet joga v izoli. pridete?
kar se tiče srečanja in user posted image , sm že parkrat napisala, da kdaj bi se dobile, pa nič od nas. lahko bi se dobile danes po jogi (okoli sedmih), ker nas kr neki hodi tja. mogoče kr v izoli. vprašane je samo, kje... pište, če ste za...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Primorska
3.10.2005 10:10:11   
Eviii
marty, kar se pa joge tiče, je tako... mislim, da je to edini termin, ki ga imamo na razpolago, ker sm že zadnič spraševala in mi je naša inštruktorca povedala, da imajo full zasedeno telovadnico. v izoli je torej to edini termin. razen če imajo še kje drugje...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Joly)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Primorska
3.10.2005 11:09:13   
GILDA
jaz tudi mislim, da je to edini prosti termin in tudi edina joga zo nosečnice na obali,...
marty glede ure jaz tudi prihajam ob štirih s službe in gre vse na knap in na hitro,...in potem pridem tam in je relax totalen,..,tako, da te razumem totalno,...prideš tam in skoraj, da ne moraš preklopit tako hitro,...v bistvu če pomisliš je celo naše življenje tako-vse na hitro-,...tako da danes pot pod noge in PRIDI!!!!

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Primorska
3.10.2005 11:19:22   
marty5
Vsekakor se trudim, da pridem user posted image . Bom probala it službe še kaj prej, ker je zdaj tak kaos prit ven iz Kopra od kar delajo na Šmarski, da je groza. Povprečno rabim od centra do Markovca 25 min - povsod vse zabito. Danes pa je še dež, da bo ja še slabše! Tako sem sita teh cestarjev in tega, da je kr naprej nekje zaprto....

Mah,bo že....danes imam očitno bolj tečen dan user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Primorska
3.10.2005 11:48:44   
anajmad
Jst ne hodim na jogo.Lahko se dobimo kej proti koncu tedna,ampak bolj zgodaj.Ker tudi vprašanjeuser posted image kdaj končate jogo.
Po moje bi bilo najbolje,če že želite v Izoli,v kafiču nasproti kulturnega doma(samo malo mrzlo je sedaj),ali pa v Kopru,v kakšnem hipermarketu ,ali Supernovi.
Ne vem,takšen je moj predlog,če želite sploh,da pride do srečanja.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Primorska
3.10.2005 11:53:32   
Eviii
ok, potem danes odpade. pa itak je blo malo prehitro, da bi se lahko zorganizirale. jst žal ta vikend ne morem, ker gremo z user posted image  v petek po atija na švedsko (je bil gor skori celo poletje, pri starših in ostali familji). nazaj pridemo naslednji vikend, ne vem pa še kdaj, ker pridemo dol z avtom... vrjetno bo to sobota... v pondeljek pa mamo itak morfo... tko da jst zdej ene dva tedna ne morem user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Primorska
3.10.2005 12:15:16   
GILDA
jaz predlagam tako,..ta teden je itak napovedano fuuul grdo,...eviii gre po daddy-a,...jaz grem za vikend k tašči na drugi konec slovenije,...ko se vrne eviii in ko bo spet malo sončka se zmenimo,..in gremo malo poklepetat,...lahko bomo šle tam v royal (nasproti kulturnega doma),...ki ma lepo teraso,...kaj pravite???recimo, da bo to čez ene dva tedna,..takrat nas bo dosti iz morfologije in bomo klepetale in si kazale slikice do onemoglosti,...ZMENJENO?

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Primorska
3.10.2005 16:26:39   
mulan
Dober dan še od mene! Sem hotela samo povedat Marty5, da se verjetno ne poznava na videz, ki sem odraščala v Luciji in smo se kasneje preselili na Malijo. Žal. Ampak lahko pa se še spoznamo, ne?

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Primorska
4.10.2005 9:25:22   
GILDA
kje ste primorke?kako je blo včeraj na jogi?marty5 kaj si uspela do pete?vidiš jaz sem te prepričevala potem pa mene ni blo???user posted image neki se čudno počutim pa sem raje ostala doma,že z tisto mislijo, da če mi je kaj, da še vas ne nalezem,...vglavnem me muči glavobol in posledično nimam nobenega apetita pa še malo slabo mi dela zraven,...saj danes sem doma pa počivam,...mali-a pa kar brca,....pište kaj ki mi je dolgcajt,...

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Primorska
4.10.2005 9:36:47   
Eviii
ja, smo vidli, da ste mankale obe, gilda in marty5 včiri na telovadbi... vi volete tutte ciccia e brufoli?????????? včiri nas je blo šest, dve novi user posted image  v giru... pa mogoče se bomo zmenle, da bomo imele še ob četrtkih, samo če bo interes. kaj pravite?

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Primorska
4.10.2005 9:39:56   
marty5
No, pri meni se je včerajšnji dan razpletel povsem ne po planih...tudi jaz sem imela glavobol, mislim da kar migreno. Te me spremljajo od vedno, seveda pa ponavadi vzamem kaj močnega (migran, ketonal,....), da lahko funkcioniram. Zdaj pa ne morem nič. Ker je bilo res nevzdržno - slabo mi je bilo in gledat nisem mogla, sem šla na pol delavnika domov - tako niti na jogo nisem šla. Očitno mi res ni usojena. Drug ponedeljek imam ob 18ih morfologijo, tako da spet ne bo nič. Sicer bom čez kak mesec ostala doma, tako da upam da bo takrat še plac zame user posted image



_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Primorska
4.10.2005 9:44:54   
marty5
Jaz bi bila takoj za - samo, če bi se le dalo malo kasneje (že pol ure kasneje je ful). Pri nas je res tendenca dela od 9-17 in redko kdaj, da uspem it ob 16ih.....

Sej, kot sem rekla - upam, da bo še kaj prostora zame, ker drug ponedeljek me spet ne bo (morfologija)


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Primorska
4.10.2005 9:46:33   
Eviii
tudi mene zdej dvakrat ne bo na jogi. naslednji teden smo pr tatiju na švedskem. 17. pa imam ob šestih morfologijo, ki bi jo sicer mogla imet tko kot marty, že en teden prej, pa gremo na dopust in so me naročili komi takrat. upajmo pa, da bo res tudi ob četrtkih, tko da bomo uspele skombinirat to telovadbo in se malo razmigat...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Primorska
4.10.2005 10:25:37   
GILDA
joj marty5, da bi ti  vedela kako mi je zdaj odleglo ko sem prebrala, da tudi tebe muči glavobol,...jaz sem pred nosečnostjo ful imela migrene in sem se vedno filala s tabletami, da je blo boljše,..ma zdaj ne morem nič vzet,...in ti povem , da od nedelje od kar se je nardilo to gadno vreme me ne spusti,..se mi že meša,..malo sem bila že v skrbeh,...ma še vedno sem vse povezovala s tem glavobolom,....jaz sem vseeno vzela včeraj lekadol,..malo mi je blo boljše,ma saj veš ko ješ vse močnejše tableta je lekadol ko bonbonuser posted image ,...

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?