|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: volitve
13.11.2012 9:23:34   
Anonimen



Sicer pa smo imeli na izbiro slabo, manj slabo in najslabšo izbiro. čakam (in bom še dolgo čakala, zgelda), da pride ena dobra izbira na vrsto.


Dobre izbire se nekaj casa ne bo, ker vsi dobri in sposobni odhajajo v tujino. Tisti, ki se vztrajajo (zaradi takih ali drugacih nacel) pa se morajo se vedno opredeliti na levo ali desno...predno lahko sploh kandidirajo za karkoli. Pocasi potem tudi ti zapadejo istemu vrtincu.

petruska, bi se strinjala z vsem, kar je napisal doticni bralec, ce le-ta ne bi ves cas ponavljal da caka na pravega MOZA...no zakaj pa ne bi vse skupaj prevetrila ZENSKA? a ja, zato ker zaradi babje fousije in idej v smislu 'ne more bit kaj prida mama, ce je skoz po sestankih' niti 'zihr je do sem prilezla preko postelje' ze v startu nima posebne podpore. Razdeljeni smo na barve in na spole, nobene povezanosti ni in je se dolgo ne bo. Tako dolgo, dokler ne bo zelo zelo hudo vsem.


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

To pomeni, da nima stika z realnostjo in da se ne more poistovetiti z večino slovencev, ki potiskajo skozi mesec z 600 €.



Tole je skregano z logiko, saj ze samo za obleke, cevlje in kravate predsednik zmece vec kot 600 evrov, pa ni treba met stika z realnostjo, Ne mores pricakovat, da bo imel isto placo kot delavec, ker nismo vec v socializmu iz katerega 50% slovencev se vedno crpa ideje kako naj bi se vodstveniki obnasali in komu vse naj bi ugajali. Predsednik vseh Slovencev, pa ja de. A veste da predsednik nase ljube drzave nima skoraj nobenih pooblastil? Od vseh EU drzav ima nas predsednik najmanj pooblastil, vse niti ima v rokah predsednik vlade.

Zato je treba imeti na oblasti cloveka, ki se bo razumsko opredelil do vladajoce stranke (tele sedaj, ali katere koli v prihodnosti), ne roke dal stran in motovilil med desnimi in levimi. Cas je za NOVE OBRAZE, skrajni cas.

Glas bom dala Turku, se vedno zaupam cloveku z znanjem, ne nekomu z zivljenjskim motom Kekca 'dobra volja je najbolja'. Ja seveda, pa kozarc vina zraven, da utopi vso to zalost mnozice.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: volitve
13.11.2012 9:42:30   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

To pomeni, da nima stika z realnostjo in da se ne more poistovetiti z večino slovencev, ki potiskajo skozi mesec z 600 €.


Tole je skregano z logiko, saj ze samo za obleke, cevlje in kravate predsednik zmece vec kot 600 evrov, pa ni treba met stika z realnostjo, Ne mores pricakovat, da bo imel isto placo kot delavec.

Oblačila si kupujejo iz drugega fonda, v katerega prispevamo vsi državljani. So si ženske iz urada predsednika države celo modrce kupovale za davkoplačevalski denar, tako da ne bi o tem.
Ne pričakujem, da bo imel imel isto plačo. Ampak, če poguglaš, boš ugotovila, kaj vse država financira predsedniku države, pa boš ugotovila, da niti minimalne plače ne bi potreboval.

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 13.11.2012 9:43:04 >


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
13.11.2012 9:44:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
13.11.2012 9:45:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: volitve
13.11.2012 9:46:25   
daddy
Najbrž ga ni janševca, ki s trenutnim rezultatom ne bi bil več kot zadovoljen.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
13.11.2012 9:48:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: volitve
13.11.2012 10:30:18   
nyna84
Ah pustimo, da ne nastane 5 strani user posted image

V glavnem, od nobenega ne bo dobička (samo strošek user posted image ), ker itak predsednik v Sloveniji na stanje nima vpliva. Vsaj tu smo si enotni. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: volitve
13.11.2012 11:00:01   
kalbo
Zelo možen scenarij: Janševi jurišniki bodo brez posebnega takta veselo napadli Türka z vsemi topovi in poveličevali Pahorja, ki se je za moje pojme prodal že v času svoje vladavine. To bo spametovalo kar nekaj ljudi in bodo uvideli njegovo vlogo kukavičjega jajca, podobno vlogo, kot jo je imel Gregor s svojo stranko na parlamentarnih volitvah in bo zmagovalec volitev Danilo Türk in bomo spet gledali en kup dolgih ksihtov. Ker gre pa osel le enkrat na led, bomo pa na naslednjih volitvah spet gledal ene in iste podaljšane face in upam, da bo mir pred njimi za vedno.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: volitve
13.11.2012 15:02:33   
liliana
Zanimivo bo kasneje videti, kdo se je s kom dogovarjal....in kaj je v resnici pomenil "spor" med Lukšičem in Pahorjem.....običajno stvari v politiki nikoli niso take kot izgledajo na prvi pogleduser posted image , se izkristalizirajo šele pozneje.....

meni se zdi preveč plastična in prozorna ta naveza Janša - Pahor, malo pretirano se poudarja......tako kot se je pred parlamentarnimi volitvami pretirano poudarjalo sovraštvo med Virantom in Janšo......

Po moje je pa imeti Pahorja za nesposobneža, bedaka in luzerja, človeka, ki ga lahko vodiš kot marioneto politični samomor....človek je vseeno v politiki že 25 let......in stranko je v bistvu v teh letih okrepil in ne opešal......

Če zmaga recimo Pahor.....Janša počasi začenja izgubljati svojo moč....ne more več udejaniti svoje politike izključevanja in njegova moč temelji ravno na tem, da s prstom kaže na levake in jih okrivi za vse možno......in Pahor bo, ko bo predsednik, delal povezovalno, Janša pa ne bo mogel kazati s prstom nanj in bo izgubljal moč...to pešanje moči SDSa pa bodo izkoristile tudi druge manjše stranke na desnici.....in SD se bo okrepila, prav tako tudi SLS....

Zato pravim, da ni vedno vse tako, kot izgleda na prvi pogled......ker Pahorjeva zmaga v drugem krogu je za SDS čista izguba....in se je po moje Janša niti malo ne veseli......Janši po moje veliko bolj odgovarja Turk, da lahko kaže s prstom nanj in ga krivi za vsak pasji prdec ter tako deli Slovenijo na leve in desne, ker Janša je le takrat močan, ko je Slovenija razdeljena.....

< Sporočilo je popravil liliana -- 13.11.2012 15:04:47 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: volitve
13.11.2012 15:06:37   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Če zmaga recimo Pahor.....Janša počasi začenja izgubljati svojo moč....ne more več udejaniti svoje politike izključevanja in njegova moč temelji ravno na tem, da s prstom kaže na levake in jih okrivi za vse možno......in Pahor bo, ko bo predsednik, delal povezovalno, Janša pa ne bo mogel kazati s prstom nanj in bo izgubljal moč...to pešanje moči SDSa pa bodo izkoristile tudi druge manjše stranke na desnici.....in SD se bo okrepila, prav tako tudi SLS....

Zato pravim, da ni vedno vse tako, kot izgleda na prvi pogled......ker Pahorjeva zmaga v drugem krogu je za SDS čista izguba....in se je po moje Janša niti malo ne veseli......Janši po moje veliko bolj odgovarja Turk, da lahko kaže s prstom nanj in ga krivi za vsak pasji prdec ter tako deli Slovenijo na leve in desne, ker Janša je le takrat močan, ko je Slovenija razdeljena.....


Iz tvojih ust v božja ušesa......... če pa s te strani pogledaš in če bi blo to res, kar ti praviš (mater) pol pa zdajle ne vem, komu bom dal glas.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: volitve
13.11.2012 15:30:29   
daddy
Lahko ga daš trojanskemu konju, ali pa edinemu preostalemu kandidatu. Ob predpostavki seveda, da se imaš namen volitev udeležit. Odločitev niti ni tako težka user posted image .

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: volitve
13.11.2012 17:14:41   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

Glas bom dala Turku, se vedno zaupam cloveku z znanjem, ne nekomu z zivljenjskim motom Kekca 'dobra volja je najbolja'. Ja seveda, pa kozarc vina zraven, da utopi vso to zalost mnozice.


Hudo se mi dopade kako je spesnjeno ! user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: volitve
13.11.2012 17:21:23   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

To pomeni, da nima stika z realnostjo in da se ne more poistovetiti z večino slovencev, ki potiskajo skozi mesec z 600 €.


Tole je skregano z logiko, saj ze samo za obleke, cevlje in kravate predsednik zmece vec kot 600 evrov, pa ni treba met stika z realnostjo, Ne mores pricakovat, da bo imel isto placo kot delavec.

Oblačila si kupujejo iz drugega fonda, v katerega prispevamo vsi državljani. So si ženske iz urada predsednika države celo modrce kupovale za davkoplačevalski denar, tako da ne bi o tem.
Ne pričakujem, da bo imel imel isto plačo. Ampak, če poguglaš, boš ugotovila, kaj vse država financira predsedniku države, pa boš ugotovila, da niti minimalne plače ne bi potreboval.


Prav grdo in privscljivo.
Delam na taksnem delovnem mestu, da je tu pa tam treba biti oblecen po protokolu. Ve se zakaj je protokol in ve se, zakaj oblacila iz KIK-a ali HM-a ali podobno NISO primerna za dolcoene druzbene dogodke. Ve se kaj je za koga in za kateri dogodek primerno.
Ko se hocete babe pokazati daste na sebe zakrpana oblacila? Predsednik naj hodi v kavbojkah s traznice, bo tedaj dovolj reprezentativen za narod in drzavo??? Potem bodo pa vsi pljuvali, da kako nas predstavlja, da se niti obleci ne zna...
Ko je Kresalka za svoj denar klupovala oblacila je bilo spet narobe... ma **** narod, ki bo sam sebe pozrl od zavisti in hudobije.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: volitve
13.11.2012 17:25:04   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zanimivo bo kasneje videti, kdo se je s kom dogovarjal....in kaj je v resnici pomenil "spor" med Lukšičem in Pahorjem.....običajno stvari v politiki nikoli niso take kot izgledajo na prvi pogleduser posted image , se izkristalizirajo šele pozneje.....

meni se zdi preveč plastična in prozorna ta naveza Janša - Pahor, malo pretirano se poudarja......tako kot se je pred parlamentarnimi volitvami pretirano poudarjalo sovraštvo med Virantom in Janšo......

Po moje je pa imeti Pahorja za nesposobneža, bedaka in luzerja, človeka, ki ga lahko vodiš kot marioneto politični samomor....človek je vseeno v politiki že 25 let......in stranko je v bistvu v teh letih okrepil in ne opešal......

Če zmaga recimo Pahor.....Janša počasi začenja izgubljati svojo moč....ne more več udejaniti svoje politike izključevanja in njegova moč temelji ravno na tem, da s prstom kaže na levake in jih okrivi za vse možno......in Pahor bo, ko bo predsednik, delal povezovalno, Janša pa ne bo mogel kazati s prstom nanj in bo izgubljal moč...to pešanje moči SDSa pa bodo izkoristile tudi druge manjše stranke na desnici.....in SD se bo okrepila, prav tako tudi SLS....

Zato pravim, da ni vedno vse tako, kot izgleda na prvi pogled......ker Pahorjeva zmaga v drugem krogu je za SDS čista izguba....in se je po moje Janša niti malo ne veseli......Janši po moje veliko bolj odgovarja Turk, da lahko kaže s prstom nanj in ga krivi za vsak pasji prdec ter tako deli Slovenijo na leve in desne, ker Janša je le takrat močan, ko je Slovenija razdeljena.....


To se mi zdi dokaj naivno... oz. politicne "mucke" nikoli niso tako povrsne.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: volitve
13.11.2012 18:16:34   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


To se mi zdi dokaj naivno... oz. politicne "mucke" nikoli niso tako povrsne.


Precej manj naivno in površno kot "Glas za Pahorja je glas za Janšo...."




(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: volitve
13.11.2012 19:41:58   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

To pomeni, da nima stika z realnostjo in da se ne more poistovetiti z večino slovencev, ki potiskajo skozi mesec z 600 €.


Tole je skregano z logiko, saj ze samo za obleke, cevlje in kravate predsednik zmece vec kot 600 evrov, pa ni treba met stika z realnostjo, Ne mores pricakovat, da bo imel isto placo kot delavec.

Oblačila si kupujejo iz drugega fonda, v katerega prispevamo vsi državljani. So si ženske iz urada predsednika države celo modrce kupovale za davkoplačevalski denar, tako da ne bi o tem.
Ne pričakujem, da bo imel imel isto plačo. Ampak, če poguglaš, boš ugotovila, kaj vse država financira predsedniku države, pa boš ugotovila, da niti minimalne plače ne bi potreboval.


Prav grdo in privscljivo.
Delam na taksnem delovnem mestu, da je tu pa tam treba biti oblecen po protokolu. Ve se zakaj je protokol in ve se, zakaj oblacila iz KIK-a ali HM-a ali podobno NISO primerna za dolcoene druzbene dogodke. Ve se kaj je za koga in za kateri dogodek primerno.
Ko se hocete babe pokazati daste na sebe zakrpana oblacila? Predsednik naj hodi v kavbojkah s traznice, bo tedaj dovolj reprezentativen za narod in drzavo??? Potem bodo pa vsi pljuvali, da kako nas predstavlja, da se niti obleci ne zna...
Ko je Kresalka za svoj denar klupovala oblacila je bilo spet narobe... ma **** narod, ki bo sam sebe pozrl od zavisti in hudobije.


Ma samo res.

Predsedniška funkcija je med drugim tudi reprezentativna funkcija, h kateri sodi primerno kvalitetno protokolarno oblačilo. Oblačilo je del civilizacije in del kulture.

Če parafriziram, klinc gleda predsednika, ki si še obleke ne zmore kupiti, upam samo, da je Murina.

In funkcija predsednika ni pridobitniška funkcija - a hkrati to pomeni, da jo mora opravljati za minimalca.

Konec koncev pa za njo ni, vsaj zaenkrat, nobenih omeijtev, in zanjo lahko kandidira prav vsak, ki 'ima pet minut časa'.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: volitve
13.11.2012 22:19:14   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Precej manj naivno in površno kot "Glas za Pahorja je glas za Janšo...."


To je izraz straha. Straha, ker se je prav v tem odnosu pahor iskazal kot nedorasel, premalo trden in sposoben, da ga ne bi peljali lulat...  To je zgolj strah pred njegovim nastopastvom, za katerim povecini stoji mocna nesposobnost spregledati manipulacije.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: volitve
13.11.2012 23:10:07   
mateyka
če že o oblekah in kako "morajo" biti oblečeni predsedniki - kako pa potem sploh funkcionirajo tisti, ki se ne oblačijo kot bi morali?
kot npr. urugvajski predsednik José Mujica? a mislte da ga šimfajo da ni dovolj fensi oblečen?

The 77-year-old recently admitted to the Spanish newspaper El Mundo that he donates almost all of his presidential salary, making him the poorest, or, as Univision pointed out, most generous president, in the world.
El presidente explained he receives $12,500 a month but keeps only $1,250. The public servant told the newspaper, "I do fine with that amount; I have to do fine because there are many Uruguayans who live with much less."


pa baje Hoover tudi:
Hoover, who grew up poor, decided to never accept money for public service, so he could not be accused of corruption.

http://news.yahoo.com/blogs/lookout/poorest-president-donates-90-salary-205125869.html

a mislite da je res moteče, če nima vsaj 600-1000€ vredne obleke na sebi (predsednik mislim)? a res obleka dela človeka do te mere, da rabi "fond" za obleke, poseben budget?
kaj mislite, a so (bili) deležni teli možje, ki so opravljali svojo funkcijo z manj plače in manj vrednimi oblekami, manj spoštovanja in avtoritete?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.11.2012 23:12:47 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
14.11.2012 11:33:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: volitve
14.11.2012 12:11:21   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
kako se že napiše U s pikicami?

AltGr in tista tipka kot za vprašaj user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
14.11.2012 12:14:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: volitve
14.11.2012 12:14:59   
nyna84
Meni je jasno, da morajo biti spedenani, bi tudi meni bilo malo mimo, da bi bil predsednik v kavbojkah - ker potem avtomatsko človeka ne jemlješ več tako resno. Kot je tudi Ankica povedala.

To sem izpostavila samo zato, ker je nekdo napisal, da rabijo visoke plače zaradi oblačil in sem pač povedala, da kolikor jaz vem, je za to drugi fond. Pa nisem želela nikogar žaliti, Frodo, se opravičujem, če si me tako razumela. user posted image Je pa bila afera okrog tega, kaj vse se lahko za tisti denar kupi.

Sicer pa tudi jaz takoj podpišem za budget, od kjer bi lahko črpala za oblačila. user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: volitve
14.11.2012 12:15:23   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
kako se že napiše U s pikicami?

AltGr in tista tipka kot za vprašaj user posted image


No, da vidim: ü
iiiii, super, hvala

user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: volitve
14.11.2012 12:26:10   
mateyka
ü pa res user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: volitve
14.11.2012 12:32:48   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ü pa res user posted image


user posted image Vidim, da bi lahko na RR organizirala en tečaj računalništva user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?