|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: volitve
16.11.2012 21:19:10   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

za katere zagotovo vem, koliko denarja obracajo (mozi je obseden s spremljanjem bonitet user posted image )


Bonitete svojo oceno običajno gradijo na dveh izkazih, na izkazu stanju in na izkazu uspeha. Noben od teh ni pokazatelj denarnega toka.



Ce ima nekdo premozenje, to se ne pomeni, da ima denarja... Vcasih se premozenje ne more vnovciti... ma, brezveze....
Ali je za vas bogat nekdo, ki zivi v nepremicnini vredni 2 mio evrov?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: volitve
16.11.2012 21:23:10   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

potemkine vasi..



Morda lazno, pa ucikovito. Tudi wonderbra je potemkinova vas... obljublja bogate in krepke joske, lahko pa dobis uvele majhne ocvirke... user posted image user posted image user posted image  
Wseeno wonderbra rules - in moski se na njega palijo ... nauk zgodbe...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: volitve
16.11.2012 21:32:15   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

za katere zagotovo vem, koliko denarja obracajo (mozi je obseden s spremljanjem bonitet user posted image )


Bonitete svojo oceno običajno gradijo na dveh izkazih, na izkazu stanju in na izkazu uspeha. Noben od teh ni pokazatelj denarnega toka.



Ce ima nekdo premozenje, to se ne pomeni, da ima denarja... Vcasih se premozenje ne more vnovciti... ma, brezveze....


Osnovna logika.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: volitve
16.11.2012 21:35:57   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

V kolikor drzava ne premore ustrezno obleci svojega predsednika in njegovo zeno ( ogledalo drzave) potem je tezko reci, da je to drzava ugodna za investicije.

Meni se pa zdi, da je to vseeno malo preseravanje. Ok, naj bo umit, čist, pa urejen in eleganten, ampak komu kak ugled kazati. Vsak Evropejec že ve kako je z Grčijo, pa kje je Slovenija, kamoli nek politik ali podjetnik. A res misliš, da če bo  katerikoli predsednik imel eno ali drugo znamko, da bo pa kaj stanje države drugačno. Ne naš, vsi predsedniki bi morali nehati s tem preseravanjem, ker jaz in dosti drugih več ne nasedamo na fasade.
Vsi bi se morali zamisliti nad svojo funkcijo, in če je tako pomembna pa naj tudi naredijo tako pomembne spremembe in naj nam te gre že enkrat na bolje.
Ali pa naj se ukinejo države, republike in predsedniki, ker itak je to vse brezveze. Naj se drugače predstavlja državo.
Tako kot so že napisale... če se lahko milijonar šeta neopazno po cesti v povprečnih oblačilih in povprečnih avtih, pa naj se tudi predstavnik(i) države. Meni to, da je predstavnik (več) ne pomeni dosti. Piko na i pa so dala zadnja soočenja med našimi kandidati. Totalno mimo, zavajajoče, neresno in hinavsko do nas, ki nas mislijo predstavljati.
Danes so pa že toliko predstavnikov slabo zastopalo svoje države, da izgubljajo na spoštovanju. Tudi nekatere kraljeve družine.
Raje privoščim super obleke podjetniku, ki bo pripeljal biznis v našo državo, da bodo Slovenci imeli nekaj koristi od tega ali kakemu športniku ali umetniku, znanstveniku... kot pa tem političnim predstavnikom v državi.
Nafilali so nam možgane (večini njim) da pa je politika tako pomembna, najpomembnejša... da res že glava boli.
To se že vidi na vseh poročilih... prva tema, če ni naravna katastrofa, je politika.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: volitve
16.11.2012 21:45:01   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Nafilali so nam možgane (večini njim) da pa je politika tako pomembna, najpomembnejša... da res že glava boli.
To se že vidi na vseh poročilih... prva tema, če ni naravna katastrofa, je politika.


Dokler živimo v skupnosti, katere okvir je država (polis) se novice, ki se nanašajo na celotno državo in njene državljane, imenujejo politične novice. Logika besed.

Ko bomo živeli v vaških skupnostih, se bodo novice imenovala vaške novice, v fari so farške novice, v štabu so novice iz štaba, itd.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: volitve
16.11.2012 21:49:54   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Dokler živimo v skupnosti, katere okvir je država (polis) se novice, ki se nanašajo na celotno državo in njene državljane, imenujejo politične novice. Logika besed.

Ko bomo živeli v vaških skupnostih, se bodo novice imenovala vaške novice, v fari so farške novice, v štabu so novice iz štaba, itd.


Ja, ok... nikjer nisem omenila, da je kaj narobe s političino novico ali kakršnokoli besedno povezavo.  Prva je v poročilih. Pa ne živimo "samo" v državi. Še več kot država ali polis smo ljudje.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: volitve
16.11.2012 21:53:25   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Dokler živimo v skupnosti, katere okvir je država (polis) se novice, ki se nanašajo na celotno državo in njene državljane, imenujejo politične novice. Logika besed.

Ko bomo živeli v vaških skupnostih, se bodo novice imenovala vaške novice, v fari so farške novice, v štabu so novice iz štaba, itd.


Ja, ok... nikjer nisem omenila, da je kaj narobe s političino novico ali kakršnokoli besedno povezavo.  Prva je v poročilih. Pa ne živimo "samo" v državi. Še več kot država ali polis smo ljudje.


Ja, ljudje tvorimo državo, in politične novice se nanašajo na največji del ljudi - kakšna je zakonodaja, kakši so davki, naše pravice in obveznosti, kdaj bomo šli v penzijo..te okvirje pač postavljajo ljudje (politiki) za nas ljudi. Politika nam predstavi novice in ljudi, ki te okvirje oblikujejo.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: volitve
16.11.2012 21:56:19   
taška30
En medklic: ali ve dejansko ločite med Murino, Versacejevo, Diorjevo obleko, če jo vidite od daleč, kar pogled na Tv vsekakor je? Zame je moška obleka pač moška obleka. OK, čisti pofl še nekako vidiš, ampak da bi pa na pogled ločila Muro in kaj drugega podobne kvalitete pauser posted image
In če ne, kako potem veste, da Borut in Danilo ne nosita Mure?


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   [Brisano sporočilo]
16.11.2012 22:10:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: volitve
16.11.2012 22:23:09   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Zato nam ne bi smelo biti brezveze, zato bi morali biti aktivni, poslušat, ocenit, kritizirat (je razlika med kritiko in kritizerstvom) in politikom vsak dan znova dati vedet, da so zamenljivi in da se njihove plače črpajo iz denarja davkoplačevalcev.

Ja, se strinjam. Je pomembno, mi ni brezveze, ampak preveč je. Preveč je pokvarjenega in hinavskega.
Ok, saj lahko izbiram, pa gledam same kuharske oddaje in kupujem knjige z recepti, ampak če bom želela vedeti, kaj se po svetu dogaja, bom prvo bila z našimi mediji ali časopisi nafilana s politiko, kot glavnimi novicami, potem vse ostalo.
Imam tudi HB izbiro, da Googlam in iščem samo to, kar me zanima. In nekak probam preskočit pol. teme.
Upam samo, res... da se je Mariborčanom ftrgalo in da bodo to ponesli v celo državo. Sem rojena Mariborčanka, tudi po duši... vem, da so tam sposobni začeti državni udar... ali karkoli udarnega pač. Če bodo le vztrajali. Mesto, ki ga zdaj gledam vsake toliko, vidno propada.
No, tam bi se lahko začela tista mala "revolucija", ki sem že na RR pisala, da si jo želim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: volitve
16.11.2012 22:41:46   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

En medklic: ali ve dejansko ločite med Murino, Versacejevo, Diorjevo obleko, če jo vidite od daleč, kar pogled na Tv vsekakor je? Zame je moška obleka pač moška obleka. OK, čisti pofl še nekako vidiš, ampak da bi pa na pogled ločila Muro in kaj drugega podobne kvalitete pauser posted image
In če ne, kako potem veste, da Borut in Danilo ne nosita Mure?



Ker sta povedala katera oblacila so jima najljubša in katere nosita....

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: volitve
17.11.2012 0:42:05   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Meni se pa zdi, da je to vseeno malo preseravanje. Ok, naj bo umit, čist, pa urejen in eleganten, ampak komu kak ugled kazati. Vsak Evropejec že ve kako je z Grčijo, pa kje je Slovenija, kamoli nek politik ali podjetnik. A res misliš, da če bo  katerikoli predsednik imel eno ali drugo znamko.....


Vseeno je kaj ti mislis, vseeno je kaj jaz mislim.. dejstvo je, da mnozica/svet/ dolocena populacija/ deluje po tej logiki in da je to tista logika, ki v svetu moci, denarja in dokazovanja tudi preko oblacil velja in pomeni.
Videz ni nepomemben. Skoraj vasaka druga zenska je na dieti, skoraj vsaka druga zenska leta in isce primerne krpice.. skoraj vsak drugi moski je zasvojen s fitnesom in prikrivanjem trebuscka... A res zaradi zdravja ali morda... ker lepsi videz nekaj sporoca, pa tudi lepsa in drazja obleka nekaj sporoca...
In ker dejansko v svetu to velja, a mi zivimo v tem svetu, ceravno v neki zahojeni zloveniji - se bomo pac prilagodili tem svetu... ce se nam to dopade ali ne.. ce ne, odpademo kot knof od gat.

BTW: mislis da se od grskega premijea pricakuje, da bo nosil slabe obleke.. prazaprav od premijea ali predsednika katere koli drzave se pricakuje (posebej v razvitem svetu), da je dovolj bogat, da ga nihce ne more podkupiti in da mu ni treba krasti....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: volitve
17.11.2012 0:44:31   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

En medklic: ali ve dejansko ločite med Murino, Versacejevo, Diorjevo obleko, če jo vidite od daleč, kar pogled na Tv vsekakor je? Zame je moška obleka pač moška obleka. OK, čisti pofl še nekako vidiš, ampak da bi pa na pogled ločila Muro in kaj drugega podobne kvalitete pauser posted image
In če ne, kako potem veste, da Borut in Danilo ne nosita Mure?


Pravzaprav ne locim, niti vem, pa tudi ce sta neposredno poleg mene. Locim pa dobro in slabo kvaliteto, ne glede na znamko... In pravzaprav mi je vseeno katere znamke je, dokler je zadostno na zahtevani ravni.... (to pa je, ko je ze na videz gospod celovek in ne wonabe gospod celovek.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: volitve
17.11.2012 8:43:23   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Vseeno je kaj ti mislis, 

Komu je vseeno? Meni ni...
Veliko vas je takih, ki trenutno situacijo v svetu pač sprejmete, jo strokovno in pametno razlagate, jo razumete,.... jo sprejmete, se z njo sprijaznite. Spremembe mene zanimajo, ne razlage današnje situacije. Saj jo poznam, živim jo in ni mi všeč. Hočem, da denar ne bo sveta vladar.
Pa ne mi spet razlagati, kako pač to mora biti...
Sanjam? Hebat ga... tudi to moraš znati user posted image  

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: volitve
17.11.2012 10:04:16   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Spremembe mene zanimajo, ne razlage današnje situacije.


Če se hočeš spremeniti, moraš vedeti od kje greš. ko želiš spremembo opredeliti.

Lahko rečem, shujšala bom (sprememba).
Lahko to pomeni, da shujšam za 2 kg iz 60 na 58kg.
Lahko to pomeni, da shujšam 20 kg iz 85 na 65 kg. Lahko tudi rečem, da shujšam 2 kg iz 85 na 83 kg.

Sprememba je glede na izhodiščno situacijo popolnoma različna.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: volitve
17.11.2012 10:10:13   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Če se hočeš spremeniti, moraš vedeti od kje greš. ko želiš spremembo opredeliti.


Sebe ne želim spreminjati.
Danes bo (se že zbirajo) tisoče ljudi v Ljubljani isto želelo. Marsikdo je v isti situaciji in od tam bodo ti danes štartali.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   [Brisano sporočilo]
17.11.2012 10:43:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: volitve
17.11.2012 10:49:28   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
namesto da bi nam že končno vsem po vrsti postalo jasno, da se ne moremo lih kregat do konca sveta, da smo vsi v istem zosu.
Lih kakih hudih sprememb ne pričakujem, sam sem mnenja, da če bomo pa vsi tiho in čakali na odrešitelja, se bodo stvari samo slabšale. tako pa mogoče spremenimo eno ali dve majhni stvari, kar je še vedno bolje od nič.

Ah... da.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: volitve
17.11.2012 11:30:20   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Vseeno je kaj ti mislis, 

Komu je vseeno? Meni ni...


Marsikomu je vseeno....

Veliko vas je takih, ki trenutno situacijo v svetu pač sprejmete, jo strokovno in pametno razlagate, jo razumete,.... jo sprejmete, se z njo sprijaznite. 


Razumeti in sprejeti dejansko stanje stvari ne pomeni, da smo se s tem sprijaznili. MOrda je bolj stalisce, da vzames realnost za izhodisce in vidis kaj lahko naredis konkretno in dejansko in kaj je v dani in dejanski stvarnosti najboljse za narod, drzavo itn... kot velikodusno lapati kaj bi bilo ce bi bilo in kako bi moralo biti, kaj bi nam moralo biti pomembno in kaj bi morali misliti...

Lahko lapamo kako bi vsaka mati morala imeti spodobno sluzbo. Realnost pa je, da je nima in od samega lapanja kaj bi morala imeti, to sluzbo se ne bo dobila. Ce se bo pa uredila, v roke prijela pa skupaj z realnostjo pod pajsiko sla na razgovore za sluzbo... ( pa ne s flekami od mleka in otroske hrane - ker je vseeno kaj ima na sebi - temvec urejena - kar izrica tudi odnos do sebe in delovnega mesta za klaterega se bori)... morda pa sanje postanejo resnicnost.

Sanjam? Hebat ga... tudi to moraš znati user posted image   


Nekateri samo to znajo (ti sicer ne spadas prav v to kategorijo)....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: volitve
17.11.2012 11:31:08   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Sebe ne želim spreminjati.


Edino sebe lahko spreminjas... to je izhodisce...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: volitve
17.11.2012 11:34:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Sebe ne želim spreminjati.


Edino sebe lahko spreminjas... to je izhodisce...
Sebe naj spremenim, da oni ne bodo sprejeli teh slabih rešitev za krizo?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: volitve
17.11.2012 12:24:21   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Sebe ne želim spreminjati.


Edino sebe lahko spreminjas... to je izhodisce...
Sebe naj spremenim, da oni ne bodo sprejeli teh slabih rešitev za krizo?


Lulu, sebe moraš spreminjati skozi življenje (če maš vsaj kaj zdrave kmečke pameti). kako boš pa drugače duhovno in mentalno rastla in se izboljševala? pregovor pravi "celo življenje se učimo" in to pomeni celo življenje se spreminjamo (na podlagi izkušenj).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: volitve
17.11.2012 12:31:25   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
Lulu, sebe moraš spreminjati skozi življenje (če maš vsaj kaj zdrave kmečke pameti). kako boš pa drugače duhovno in mentalno rastla in se izboljševala? pregovor pravi "celo življenje se učimo" in to pomeni celo življenje se spreminjamo (na podlagi izkušenj).


Uf... rahlo se mi zdi, da nisem taka, kot pri 3 ali 13 ali 23 letih. Ampak vidim, da ne pišemo o istih stvareh. Jaz ločim mojo spreminjanje in spremembo v okolju, kjer živim. Vse pa tudi ni od mene odvisno. Od nas ja, od mene same pa ne.
Ih... ne da se mi bluzit.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: volitve
17.11.2012 12:49:25   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Vse pa tudi ni od mene odvisno. Od nas ja, od mene same pa ne.
Ih... ne da se mi bluzit.


seveda ne vse. kdo je pa to rekel. samo da se začne vse pri sebi in od tam navzven (zate seveda). samo razumem da če nisi zainteresirana za take stvari, da daješ to pod rubriko bluzenje.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.11.2012 12:50:15 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: volitve
17.11.2012 16:59:37   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Sebe ne želim spreminjati.


Edino sebe lahko spreminjas... to je izhodisce...
Sebe naj spremenim, da oni ne bodo sprejeli teh slabih rešitev za krizo?


Lulu, sebe moraš spreminjati skozi življenje (če maš vsaj kaj zdrave kmečke pameti). kako boš pa drugače duhovno in mentalno rastla in se izboljševala? pregovor pravi "celo življenje se učimo" in to pomeni celo življenje se spreminjamo (na podlagi izkušenj).



Koga boš, če še sebe ne zmoreš?

Naj si bom še tako popolna user posted image , imam še marsikaj za spremenit. Delam, počasi, a dosledno..in to je eden od bistvenioh načinov, da spremenim svoje življenje - v tej družbi. Druga dva sta, da ljudi potegnem za sabo (kjer vsaj pri meni velja, da besede mičejo in zgledi vlečejo) ali da se na nekoga pošlepam.

Lahko pa tudi čičaš doma in čakaš, popolnoma kredibilna izbira. Samo potem ne pričakuj, da se bo karkoli spremenilo - ker se ne bo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?