|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 11:51:45   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Tippi, valjda ti je jasno da ko mi uletimo na obisk, da boš morala po prekmursko postrečt user posted image


Ti bos pa spostljiva, z maniri in se ne bos basala user posted image user posted image user posted image
Potem se boste slikali in vljudno poslovili... na slikah bos pa potem preverila stopnjo gostiteljstva z nadzorom nad pravilno razporejenimi kuhanimi jajci, rezinami lososa in prsuta. Bobi palcke so nespostljivega znacaja in nosijo negativne tocke...

Ugotavljam, da me najbolj spostujejo pri lokalnem kitajcu, ne najbolj strezejo - samo mignem, pa ze prileti vprasati kaj prinese in kako naj mi ugodi user posted image user posted image user posted image
Vi ste pa vsi banda nespostljiva !!! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 13.12.2012 11:53:04 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 12:06:56   
mateyka
eh, ko dolgo abstiniraš slovensko hrano, maš seveda določene zahteve, ko se pojaviš v dotičnem okolišu.. in brez manir user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 12:12:19   
Tippi
Vi ste pa vsi banda nespostljiva !!! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 12:13:32   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Tippi, boš pa ja postregla za otvoritev hiše s čim konkretnejšim? Ja, ja, saj vem, pridejo zaradi vas, zaradi objema, zaradi druženja, ampak daj no..


Ne samo, da ga pihaš v koleno, tud šale ne štekaš user posted image
Jah, bomo vidli s čim jih bom postreglauser posted image . Mogoče mi pa sploh ne bo treba, si bodo kar sami vzeli. si morš mislt??!! user posted image


Kako si negostoljubna in nesramna, brez kancna spostovanja c..c...c... user posted image user posted image user posted image



Zato k meni hodijo samo enako nespoštljivi, pa je svet za nas še zmer ful lep user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 12:20:57   
Tippi
Tippi, valjda ti je jasno da ko mi uletimo na obisk, da boš morala po prekmursko postrečt user posted image


Valjda, da se to ne bo zgodilo user posted image Mislim ne obisk, ampak prekmurska pojedinauser posted image
Imam te na sumu, da si pupinega kova user posted image
Moja kuha bazira izključno na leči, čičeriki, kuskusu, ajdovi in proseni kaši in še mnogo tega. Če ti gre to težko po grlu, potem ne preostane drugega, kot bobipalčke user posted image
In brez darila ne hodi! user posted image user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 12:56:55   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


Valjda, da se to ne bo zgodilo user posted image Mislim ne obisk, ampak prekmurska pojedinauser posted image
Imam te na sumu, da si pupinega kova user posted image
Moja kuha bazira izključno na leči, čičeriki, kuskusu, ajdovi in proseni kaši in še mnogo tega. Če ti gre to težko po grlu, potem ne preostane drugega, kot bobipalčke user posted image
In brez darila ne hodi! user posted image user posted image


Zdaj vidim zakaj so v bistvu bobipalčke....user posted image user posted image user posted image

Zgolj izhod v sili, da gost ne bi šel lačen domov, ker nihče ne mara tvoje kuhe......

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 12:59:34   
Tippi
Zdaj vidim zakaj so v bistvu bobipalčke....user posted image user posted image user posted image

Zgolj izhod v sili, da gost ne bi šel lačen domov, ker nihče ne mara tvoje kuhe......


Bingo!user posted image Vidiš kako so bobipalčke vsestransko uporabne! user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 13:19:35   
ronja
To namreč vsi jedo. Še otroci.

Majhni otroci ne smejo surovega mesa - torej niti dimljenega lososa, niti tatarskega biftka. Se strinjam, da je to klasika in da ni ne vem, kako izvirno, je pa precej drago, tako da se rajši znajdem s čim bolj originalnimuser posted image . Fajn je, če je tebi to fajn, ni pa nujno, da bojo vsi ravno to posteržbo kovali v nebo. Enim bojo pa bobike bolj všeč (recimo naša družinica bi ti navalila na slanarije, ker jih doma navadno nimamo, tatarca pa bi ti pustil ina miru, ker ga 4/5 ne sme jest, ostali petini pa samo všeč ni).

pupa, po moje si ga pihnila v tem, da pričakuješ, da te strežejo žene tvojih prijateljev, da ti pokažejo spoštovanje. One s tabo nimajo nič. Strežejo naj te dedci, če ste prijateljiuser posted image . Več sem že v prejšnjem postu napisala, pa se ti ga verjetno ni dalo brat (te razumem;).

Punce, še nikoli mi niso tok pasale bobipalčke,no! Čist ste lude!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 13:26:33   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Punce, še nikoli mi niso tok pasale bobipalčke,no! Čist ste lude!


Hvala ti, moja draga virtualna prijateljica, da si me prekrstila v punco....user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 13:34:44   
ronja
Hvala ti, moja draga virtualna prijateljica, da si me prekrstila v punco...

To je zaradi dioptrije, pa ker si mel lih predpasnik goruser posted image . Ma, ne, no, saj ti nisi tako teh bobipalčk opeval;). Ma, v virtuali spoli niso tako pomembni, a ne?;) V reali si ziher čisto ornk dec (z vsem, kar naj bi zraven spadalo, pa se ne bom v to tu spuščala, ker ste meli že prej debatouser posted image ).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 13:37:51   
kalbo
A v virtuali sem pa babauser posted image user posted image user posted image Tole mi je pa dal mislit...hahahaha

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 13:47:26   
ronja
A v virtuali sem pa baba
user posted image user posted image user posted image Boljše da ne komentiram, da se ne bom še bolj zaplezala. A ti rajši bobipalčke ponudim, da se odkupim?user posted image Al boljše, da tatarca? Čeprav če bi bila reala, bi ti ponudla pivo (če bi ga mela:D), pa domač kruhuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 16:16:52   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Moja kuha bazira izključno na leči, čičeriki, kuskusu, ajdovi in proseni kaši in še mnogo tega. Če ti gre to težko po grlu, potem ne preostane drugega, kot bobipalčke user posted image
In brez darila ne hodi! user posted image user posted image


mi mamo radi kmečko hrano, tle majo samo mesne kroglice in gratiniran krompir, hot doge in hamburgerje - v glavnem, meša se mi od te brezzelenjavne hrane; pol pa kuham paradižnikovo omako s tuno in kaprami, pa posolanko, obare, pizze - tuki majo tok nagravžne pice, da me strese ko kdo omeni naročit pizzo. pazi to, kuskus pizza z barnaise omako pa piščančjo pizzo z ananasom ali banano, pa rakce, šunko in mleto meso na tretji - da crkneš od kombinacij user posted image

evo, tale je kebab z barnaise omako
user posted image

pa banana in ananas z lososom
user posted image

hihihi, z enga bloga; Dear Sweden: What The Hell Are You Putting On Your Pizza?

Swedish native Johan Kugelberg has an article on the Huffington Post detailing what he calls the "deeply ****ed surreal and counter-intuitive culinary splendor" of Sweden's pizza scene. He got the deeply ****ed part right, at least.
pol našteje ta najbolj ubitačne kombinacije
in nadaljuje:
The strangeness of Swedish Pizza is a well-known phenomenon. This could explain the official Sweden twitter account's recent strange behavior. When pizza has cheese and chocolate on it, accepted rules of logic no longer apply. The U.N. needs to airlift some normal sausage pizzas into Stockholm before the entire country goes insane.

http://gawker.com/5919906/dear-sweden-what-the-hell-are-you-putting-on-your-pizza



p.s. seveda prinesemo darilo - surstromming ofkors; da bomo dosledno kmečko narodni user posted image user posted image user posted image user posted image
no, da si pogledaš kaj te čaka: http://www.youtube.com/watch?v=vcnfEVqNdoA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   [Brisano sporočilo]
13.12.2012 16:22:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 16:40:49   
mateyka
a vidiš tam zadaj za kebab pico unga modela s pico? gor je en kup nečesa belega. to je sladko-kisla zeljna solata, ki ji tukaj rećejo "pica sallad" user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   [Brisano sporočilo]
13.12.2012 16:44:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 16:50:45   
mateyka
glej kaj dobim za poletno "pojedino" user posted image
user posted image

razne vložene ribe (ja, podobne surstrommingu), neke omakce (po moje da ublažijo okus rib), kuhan krompir v oblicah, mal wassa trdega kruha in sir (temu suhemu kreker kombotu pravjo "sendvič") ter rukolca za polepšat to revščino. ja, takle mamo..

p.s. sem se mogla mal spihat user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 20:24:09   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Zdaj vidim zakaj so v bistvu bobipalčke....user posted image user posted image user posted image

Zgolj izhod v sili, da gost ne bi šel lačen domov, ker nihče ne mara tvoje kuhe......


Bingo!user posted image Vidiš kako so bobipalčke vsestransko uporabne! user posted image


Vidim......samo čips je vseeno boljši......user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 20:26:56   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

glej kaj dobim za poletno "pojedino" user posted image
user posted image

razne vložene ribe (ja, podobne surstrommingu), neke omakce (po moje da ublažijo okus rib), kuhan krompir v oblicah, mal wassa trdega kruha in sir (temu suhemu kreker kombotu pravjo "sendvič") ter rukolca za polepšat to revščino. ja, takle mamo..

p.s. sem se mogla mal spihat user posted image


In potem pride mateyka iz Švedske k Tippi na praznovanje rojstnega dne.....in dobi na mizo prave slovenske bobi palčke.......kot bi prišla iz dežja pod kap......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 20:35:14   
Paštetka
user posted image user posted image user posted image

Mateyka, res se mi smiliš.

Povej mi kako ti je ratala posolanka?
Zdaj sem pa zamešala. Ankica jo je delala, ne? Torej? user posted image

Samo testo od pice pa zgleda Ok user posted image

Če prideš v Prekmurje....ne pozabi name user posted image , jaz ti bujto repo naredim. user posted image pa genjene makofe kifline

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 13.12.2012 20:45:41 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 21:13:04   
benika

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Sem sedaj prebrala še od Hope.
Ja,saj nimam nič proti bobi palčkam haha, samo priznam, da je meni nerodno, če mi dajo to na mizo. Nič ne rečem, mislim pa si svoje,ja.Ne gre toliko za to, da bi se kdo nažrl od tatarca ali lososa, saj veš, da ne, no, gre predvsem za to, da se malce potrudiš in pokažeš določeno mero spoštovanja, še sploh če pridejo prijatelji, s katerimi se morda ne vidiš vsak mesec.

Spet, to je moje mnenje, brez zamere.



Ob tem napisanem se mi poraja le ena misel....HB da nisi moja prijateljica.

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 23:06:43   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
no, da si pogledaš kaj te čaka: http://www.youtube.com/watch?v=vcnfEVqNdoA user posted image user posted image user posted image


Torej.. Dietna prehrana....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
14.12.2012 8:31:20   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image user posted image user posted image

Mateyka, res se mi smiliš.

Povej mi kako ti je ratala posolanka?
Zdaj sem pa zamešala. Ankica jo je delala, ne? Torej? user posted image

Samo testo od pice pa zgleda Ok user posted image

Če prideš v Prekmurje....ne pozabi name user posted image , jaz ti bujto repo naredim. user posted image pa genjene makofe kifline


Pašteka jaz sem kar pogosto v Prekmurju user posted image user posted image user posted image

a lahko pridem na bujto repo, ker sestri lih ne rata tako dobro, kot jo je mami znala naredit?

..da vam povem še jaz eno štorijo iz študentskih dni in ja -lahko se bo kdo spomnil na to in bomo na koncu ugotovile, da smo bile cimre oz sosede v študentu:
v sobi smo ble dve pravi prekmurki in gorenka. Midve v nedeljo privlečeva svega in svačeg gor, dave v hladilnik, omare na mizo in seveda ,ker smo cimre ni moje, tvoje ampak je naše. Jemo, uporabljamo vse kar je,dokler pač je.
Najina cimra z okolice Jesenic pa : vse kar prinese,lepo označi ,da se ve da je NJENO!! Prešteje vsak listič Wc papirja/takrat so bili še uni listki trdi ko šmirgel/ si zapiše, zmeri z ravnilom, kolk velika salama ji je ostala oz kako veliko je prineslam tako da ji ja slučajno ne vzameva kak mm..mislim bolano.
Ampak veste kaj je bilo najbolj zanimivo?
Najinih stvari se pa ni branila.oz je kar zelo rada posegala po pristnih prekmurskih dobrotah!
Še sreča, da sem potem spoznala še par fajn gorencev,ki so malo omehčali moje mnenje o gorenski gostoljubnosti oz. domačnosti.

In da se navežem na temo:mislim, da če bi danes obiskala to svojo ex cimro, tud bobi-palčk nebi dobila-razen če bi jih s sabo prinesla user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 14.12.2012 8:32:22 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 248
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?