|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
17.12.2012 22:23:30   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mi je ful dobra primerjava z Martinom Krpanom - resil je Avstrijskega carja in bi lahko postal najmanj veleposestnik. kaj pa on? zelel je le, da mu pustijo, da v miru se naprej - sverca sol... ce to ni bolezensko skromno in nezahtevno, pa vendar spet - tako tipicno Slovensko...


Kakorkoli obrneš - samo švercal je. Dokler bo zato nacionalni junak, bo kriminal legitimen in tako dolgo bomo tam kjer smo.

A propos gradov - lastništvo je različno, vprašanje je samo, ali je lastnik na dolgi rok primeren - da bo skrbel za bogastvo, ga ohranjal in celo povečeval. Upravljalci oziroma najemniki so različni, od turbo kapitalistov, do zmernih kapitalistov, cerkve, zdravstva. Na dolgi rok profitabilnosti ni, zato je smiseln lastnik, ki je ali finančno dovolj močan, da to vzdržuje in trži ali kapitalsko tako motiviran, da iztisne iz teh gradov maksimum, ne da bi vplival na kulturno vrednost dediščine (beri uničeval zaradi denarja). Btw, celo slavni francoski gradovi živijo od državnih subvencij, celo tisti, ki je v privatni lasti, je za potrebe investicij financiran s strani države.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
17.12.2012 22:34:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mi zna kdo prosim odgovoriti, kdo je odgovoren za stanje v državi, tako kot je npr. odgovoren direktor za stanje v podjetju?


Še odgovor na vprašanje - na dolgi rok smo odgovorni vsi. S tem, v kaj verjamemo, kakšne so naše vrednote in naše prioritete in kako vzgajamo otroke. Kaj počnemo, o čem razmišljamo in predvsem o čem ne želimo razmišljati, pa bi morali. Država je naša, od rojstva do smrti, če se ne preselimo,ni od predsednika, ta je zamenljiv.

In dokler bo presežek mamic, ki otroke vzgajamo, ob vprašanju, če otroke vzgajamo v domoljubnem duhu, zgolj posmeh, do takrat bo tako kot bo.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
17.12.2012 22:42:27   
ronja
Nimam nic proti, da na tistem svetu niso obdavceni in da jim placujemo to in ono znova na tistem svetu...

Hehe, dober sistemuser posted image . Kje podpišem?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
17.12.2012 22:43:31   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In dokler bo presežek mamic, ki otroke vzgajamo, ob vprašanju, če otroke vzgajamo v domoljubnem duhu, zgolj posmeh, do takrat bo tako kot bo.


Kaj pa pravzaprav je domoljubni duh? Cisto resno me zanima dojemanje vsebine domoljubnega duha...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
17.12.2012 22:44:18   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Nimam nic proti, da na tistem svetu niso obdavceni in da jim placujemo to in ono znova na tistem svetu...

Hehe, dober sistemuser posted image . Kje podpišem?user posted image


V petek pred parlamentom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
17.12.2012 22:54:29   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In dokler bo presežek mamic, ki otroke vzgajamo, ob vprašanju, če otroke vzgajamo v domoljubnem duhu, zgolj posmeh, do takrat bo tako kot bo.


Kaj pa pravzaprav je domoljubni duh? Cisto resno me zanima dojemanje vsebine domoljubnega duha...


Saj to pove že beseda sama - ljubiti domovino.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
17.12.2012 22:58:39   
ronja
V petek pred parlamentom

Bomo tam. Vidim, da bo pravi rr party: ankica, frodo?,...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
17.12.2012 23:19:42   
Stanislava_
Še nekaj iz današnjega Dela (kako funkcionira globalna politika):

http://www.delo.si/kultura/knjizevni-listi/izpovedi-ekonomskega-morilca-kako-korporacije-ubijajo-revne-narode.html

Knjiga ne nudi receptov za spreminjanje sveta, ponuja pa razmislek o sledečem: če bi več ljudi razčistilo pri sebi, kaj je prav in kaj ni, kot je John Perkins, bi bil svet lahko drugačen. Toliko za začetek hkrati s tem, da se je treba otepati novih dolgov.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
18.12.2012 9:00:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
18.12.2012 9:03:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
18.12.2012 11:14:44   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In dokler bo presežek mamic, ki otroke vzgajamo, ob vprašanju, če otroke vzgajamo v domoljubnem duhu, zgolj posmeh, do takrat bo tako kot bo.


Kaj pa pravzaprav je domoljubni duh? Cisto resno me zanima dojemanje vsebine domoljubnega duha...


Saj to pove že beseda sama - ljubiti domovino.


Dojemanje kaj pomeni ljubiti je izrazito subjektivnega znacaja. Rada bi izvedela nekaj konkretnejsega kako pravzaprav vzgajas v domoljubnem duhu in kako , ko ne vzgajas v domoljubnem duhu. Namrec nacizem tudi ljubi domovino... in jo hoce ohraniti , skpaj z njenimi prebivalci.. ampak ne vem ali je nacizem prav nekaj pozitivnega ne glede na ljubezen do domovine.....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
18.12.2012 11:15:16   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

V petek pred parlamentom

Bomo tam. Vidim, da bo pravi rr party: ankica, frodo?,...


Yes, milord :)


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
18.12.2012 13:39:33   
ronja
Ronja, zagotovo pride moj mož, pa še par kolegov in sestro bo privleke zraven, jaz pa še vidim, če dobim varstvo, pa firma bo morala biti zaprta popoldne.

Ti napiši, da je zaprto zaradi protestov, pa bojo vsi za:)
Sicer pa - kaj pa če deco s sabo vzameš? Midva sva mislila it bolj zgodaj, pa nekam zadaj, da se lahko takoj umakneš, če bi se kaj začelo. Pa pridete potem s puncami še na kako vročo čokolado? Da združimo prijetno s koristnim?;)

Ma, kar se Švice tiče - veš, da je bila mislim da ena zadnjih držav, kjer so ženske dobile volilno pravico? šele sredi 70ih! Ne bi je ravno za zgled postavljala mislim... Tam bit ženska ni glih lahko, čeprav majo marsikaj krasno urejeno. Ampak če ne drugega, bi pogrešala naše balkanceuser posted image . Saj vem, tebi bi bilo fino, ko ne bi žvižgali za tabouser posted image .

haha, ampak če pa komu še ni jasno, da ga pa zdajle tala vlada ornk lomi, potem bi se pa res lahko zamislili: ena tema, kjer se res vsi razen Lilijane strijamo, pa smo zelo različne po karakterju in vsem ostalem, ampak tu se pa res skoraj vsi strainjamo!user posted image To ež nekaj pove...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
18.12.2012 13:46:37   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja



haha, ampak če pa komu še ni jasno, da ga pa zdajle tala vlada ornk lomi, potem bi se pa res lahko zamislili: ena tema, kjer se res vsi razen Lilijane strijamo, pa smo zelo različne po karakterju in vsem ostalem, ampak tu se pa res skoraj vsi strainjamo!user posted image To ež nekaj pove...


Alarmantno!!!! user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
18.12.2012 14:14:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ma, kar se Švice tiče - veš, da je bila mislim da ena zadnjih držav, kjer so ženske dobile volilno pravico? šele sredi 70ih! Ne bi je ravno za zgled postavljala mislim... Tam bit ženska ni glih lahko, čeprav majo marsikaj krasno urejeno. Ampak če ne drugega, bi pogrešala naše balkanceuser posted image . Saj vem, tebi bi bilo fino, ko ne bi žvižgali za tabouser posted image .



Ne bi jih pogrešala....jih je precej tam......user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

haha, ampak če pa komu še ni jasno, da ga pa zdajle tala vlada ornk lomi, potem bi se pa res lahko zamislili: ena tema, kjer se res vsi razen Lilijane strijamo, pa smo zelo različne po karakterju in vsem ostalem, ampak tu se pa res skoraj vsi strainjamo!user posted image To ež nekaj pove...


Seveda, da ste lepe in pametne in domoljubne (čeprav ne veste v bistvu točno kaj bi naj to bilo).....user posted image

glede na to, da je prej bil omenjen nacizem in ljubezen do domovine.....tudi Hitlerjev vzpon se je začel tako (ne recimo z antisemitizmom)....z zahtevami po visoki sociali,  z zahtevami po uničenju kapitalizma, z zahtavi po oblasti, ki jo bo imelo ljudstvo.....Miloševičev vzpon pa se je začel na mitingih resnice......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
18.12.2012 14:49:27   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

haha, ampak če pa komu še ni jasno, da ga pa zdajle tala vlada ornk lomi, potem bi se pa res lahko zamislili:



Vsem, razen res zagriženim SDS-ovcem je jasno, da tole ni niti "v" od vlade, kaj šele kaj drugega ..... in da ni vprašanje, kdaj bodo morali spokati, vprašanje je samo, koliko škode bodo pred tem naredili.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   [Brisano sporočilo]
18.12.2012 15:16:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   [Brisano sporočilo]
18.12.2012 15:22:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   [Brisano sporočilo]
18.12.2012 15:24:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   [Brisano sporočilo]
18.12.2012 15:25:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
18.12.2012 15:37:13   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Seveda, da ste lepe in pametne in domoljubne (čeprav ne veste v bistvu točno kaj bi naj to bilo).....


No super, ce ti ves pa prosim odgovori na moje vprasanje o domoljubni vzgoji.

glede na to, da je prej bil omenjen nacizem in ljubezen do domovine.....


Pri nas se je zacelo z izbrisanimi? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
18.12.2012 15:38:13   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

vprašanje je samo, koliko škode bodo pred tem naredili.


Prevec...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   [Brisano sporočilo]
18.12.2012 15:49:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: A mi lahko nekdo prosim razloži?
18.12.2012 16:56:33   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Seveda, da ste lepe in pametne in domoljubne (čeprav ne veste v bistvu točno kaj bi naj to bilo).....


No super, ce ti ves pa prosim odgovori na moje vprasanje o domoljubni vzgoji.



Jaz baje nisem kompetentna zato, da odgovorim, ker mi je vseeno za našo državo, ker ne grem demonstrirat....to mi je že bilo od mariborske vstaje nekajkrat povedano......

In karkoli bom odgovorila bom onesnaževala temo, me bo Ankica že spomnila na to.....in to zgolj zato ker ne tulim z vami vred v isti rog......user posted image

Zato kar same razmišljajte o tem, kaj je ljubezen do domovine in kako bi jo definirale.....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   [Brisano sporočilo]
18.12.2012 17:31:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?