|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januar / februar 2013
27.1.2013 16:39:53   
Pommaranca
Addele draga, me veseli, da si se pobrala in greš naprej! Drugega ne preostane, kajne?!

Moram reči, da me je kar strah za jutrišnji posvet, da se ne bo spet kaj zakompliciralo, in bo spet moral preteči kak mesec ali dva user posted image




(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: januar / februar 2013
27.1.2013 20:06:28   
malipiki
tara.81 jaz se sama ... ker mi je nekak lažji ...pri prvem postopku mi je mogu možek pomagat ker mi je špikanje blo tok grozno ... že Reš me je komi prepričal da se morem pač da ni druge user posted image
Adelle user posted image user posted image user posted image

pomaranca držim pesti da bo vse ok ... ker bo user posted image

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 9:51:23   
tara.81
Danes je šele drugi dan pikanja in se mi zdi, da že čutim tečnobo v meni, ki prihaja na plan. user posted image user posted image pa še user posted image se mi zdi, da je bolj šibka kot je bila ponavadi. Mogoče je spet samo moja psiha, ki se poigrava user posted image ...

pišanec kako je? je prišla user posted image ?

Adelle super, kar tako pozitivno naprej. Mogoče zna bit Reš osoren in nesramen, sam veš, da ne misli nič slabega in da ti hoče dobro...

Pommaranca kako je bilo danes na posvetu?

(odgovor članu malipiki)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 10:28:00   
pišanec
tara.81 - pri meni nič, zamuja že 6. dan. izgleda, da imam neko cisto, ki vse to zavira.
Špikam se z diphereline in pojma nimam, kaj zdaj. danes tako pokličem k dr. Reševi, ker imam samo še eno špiko doma.
čakam in čakam, nerviram se in sem res že čisto obupana...

p

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 13:17:43   
mića
Prav lepo pozdravljene vse skupaj
ne vem če se me še katera spomni sem že kar stara borka zauser posted image  približno deset let vendar se ne premaknemo nikamor, na žalost
naj na hitro povem svojo zgodbo,začelo se je tako da tri leta sploh nisem zanosila NOBEN NE VE ZAKAJ VSE PREISKAVE OK JAZ IN MOŽ, nato ko končno sem je sledil ss v 8t, potem spet nič nato iui postopek in izvenmaternična ,kjer so mi laparaskopsko odstranili še l jajcevod, nato spet ss v 6t .No potem so me dali v ivf postopek prvi katastrofa, ko sem šla na prvi uz mi je dr samo rekel čez dva dni nazaj in jaz sem šla domov brez da bi šla po terapijo haloooo od kje naj vem če mi ni nihče povedal ko sem šla čez dva dni nazaj so folikli začeli že propadati in od postopka na žalost ni bilo nič ampak so to opravičli tako ja gospa vam tega postopka pač ne bomo šteli kakor da ga ni bilouser posted image nobenega opravičila nič, no naslednjič ko sem šla v ivf situacija malo boljša ker sem tudi sama približno vedela kako in kaj ampak se je vse zakompliciralo na punkciji- groza boleča krvavela še cel teden ogromne količine krvi ker se je sicer dr. opravičila joj mislim, da sem vam zadela jetra in boste pač malo več krvavelauser posted image  no v glavnem postopek je bil uspešen vendar se je v 9t spet končalo z odmrjtam plodauser posted image .
Dr še vedno trdijo da je z nama vse ok še en kup preiskav vsi izvidi bp mi pa po starem, no sedaj sva se po dveh letih spet skorajžila za nov postopek in spet p......... vse ok do punkcije katere me je bilo ful strah vendar to rajžo hitr narjeno skor nič bolelo po punkciji odležala   krvavela nič odšla domov vendar nisem bila dobro komaj hodila bolelo k norc ampak sem mislila se je pač zdej razbolelo vzela tablet in šla počivat čez dve uri se je pa začelo, padla skp bruhala nisem mogla dihat moj mm klical rešilca odpeljana na ipp ker ko sem ležala nisem mogla dihat ko sem se vsedla sm pa skp padla no po treh urah pregovorov so me z ipp končno poslali v ginekološko urgenco kjer je bila na mojo veliko srečo dežurna dr.Šalamun ki je točno vedela zakaj se gre čez deset  minut sem bila že na operacijski mizi.diagnoza krvavitev v trebušno votlino pri punkciji so mi predrli jajčnik izgubila okoli 1l krvi no potem okrevanje hospitalizirana tretji dan so mi vseeno naredili transfer dveh zarodkov vendar se na žalost ni nič prijelo saj sm včeraj začela krvavet, ko sem klicala na oddelek pa sem dobila odgovor:ja gospa ni ne bomo pa naslednjič boljši haloooooooooooo kaj ko se še malo navadte al kaj
Vglavnem ne najdem besed za vse to sra.......... ki se nam dogaja,sploh ne vem kaj naj si mislim uh zdej sm pa že cel roman napisala ampak nekomu sm mogla pojamrat, ker sem sama doma mi  je pa še tolk težje k se nimam s kom pogovarjat pa samo o tem premlevam in tuhtam kaj zakaj kako kdo je kriv user posted image  sploh ne vem kako naprej sej vem da čas prinese svoje vendar sm že tko sita vsega joj ne me narobe razumet ampak najhuj mi je ja gospa z vama je vse ok jaz mislim da če bi blo da bi zdej že najmanj trije patroni letali po hiši,

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 13:38:23   
mića
joj pozabla sm vprašat če katera mogoče ve kako poteka postopek menjave ambulante naprimer če bi želela iz lj v po kako in kaj user posted image kako s papirji in to
hvala že vnaprej in lep dan

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 14:47:03   
tiky
ojoj kaj vse berem zadnje čase tukaj gor same grozne reči. Punce ne obupat, držte se.

mića jaz sem zamenjala lani. To sploh ni nobene panike. Greš v Leonišče v sprejemno na okenček in rečeš, da bi dvignila vse svoje izvide iz svoje mape. Sestra ti bo dala nekaj za podpisat nato pa ti bodo brez vprašnj skopirale vse kar je notri. Sama moraš pa poklicati svojega osebnega ginekologa in ga prositi za novo napotnico za kamor se boš pač odločila, da boš šla in to je to. Mislim, da naj nebi bilo težav pri tem.

Sama sem pa 6.dan po et in to čakanje je noro. Kako zdržite?

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 16:16:03   
malipiki
mića zelo mi je težko brat kar si doživela ...sm samo na hitrco user posted image si pa borka da maš voljo da greš naprej ...
Nevem kako je pri drugih jaz sem pri dr Rešu...čeprav ima oster jezike je pa hkrati zelo prijazn...najbolj mi pomeni k je lahko mož skoz zraven tudi pri punkciji,ET ... malo se pozanimaj in se odloči kam bi šla ..srečno user posted image na puti do user posted image

(odgovor članu tiky)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 17:25:04   
tiana
joj nobenih dobrih novičk tukajle user posted image

Tiky jaz sem 9 dan po ET pa se mi tud zdi da se vse tole nikamor ne premakne....a maš kakšne znake? mene tako (.)(.) bolijo pa napete mam da je groza.sem pa 5 dan po et imela na vložku 2 svetlo rdeči kapljici krvi, pa sem mislila da se bo ulilo ampak do danes še ne.imam pa dost tekočega izcedka umazano bele barve user posted image dobro nekaj je tud od tabletk. imam sicer testke doma ker bom pred krvnim probala in zdej me vleče da bi ga poskusla ampak se bojim razočaranja.....

A še katera čaka po ETju al smo same?


_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu malipiki)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 17:44:38   
Pommaranca
tiana user posted image ti si sigurno user posted image Daj, naredi testek!
mića ti pa si prava borka, v pravem pomenu besede in samo kapo dol! Kaj vse si že preživela user posted image In ni user posted image , da ne boš nekoč, enkrat res bogato poplačana za ves svoj trud in pogum! user posted image

Drugače pa punce, bila danes popoldan pri zdravniku user posted image Dal je zeleno luč za štart v 3. postopek, torej čez 1 teden user posted image
Kako hudomušno je bil danes razpoložen user posted image Zgleda da je včerajšnja luna dobro dela nanj user posted image

Ful sem hepi, in upam, dauser posted image bo rek v tretje gre rado upravičil svoj sloves

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 18:10:20   
soncek_25
Pozdravljeneuser posted image
Danes sem dobila napotnico za ICSI, oziroma so "dokumenti šli naprej na konzilij" user posted image
KO sem sestro vprašala kolk časa bo trajal je rekla da od enega do dva meseca, da bo hitro in da so konziljiji vsak ponedeljek...povsod pravijo punce da so 1x na mesec. Po tem sodeč bom potem kmalu dobila pošto user posted image ...katera ve kako je s tem? imam pa kratki postopek user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 18:18:26   
tiana
Pommaranca bom še poskusla potrpet kakšen dan dva.

Soncek kje pa si ti? jaz sem v lj,pa sem tud mislila da bom čakala pošto pa so me poklicali da naj prideva s partnerjem na razgovor pa sploh nisem vedela ampak je bil to konzilij.in tam sva tudi dobila zaporedno številko in čez en mesec sem že bila na špikah. Tud jaz sem imela kratek postopek.

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 18:29:08   
soncek_25
tiana midva sva v Ljuser posted image
Danes sva bila skupaj pri dr. Drobniču, določil je da bova imela ICSI, sestra je vpisovala še neke podatke, potem sva dobila napotnico za pregled krvi (SPB), pa povedala je, da naj počakava da me obvestijo, to je to...no in ko sem rekla kako hitro gre, je rekla da je konzilij vsak ponedeljek in da bom čakala največ 2 mesecauser posted image ...ja samo zdaj ne vem na kaj, na začetek postopka ali na odgovoruser posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 18:30:27   
soncek_25
Aja, tiana kako dolgo si čakala da so te poklical in da si se začela špikat?
Hvala.

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: januar / februar 2013
28.1.2013 20:25:17   
tiana
Midva sva kri oddala v oktobru,izvide so sami poslali v leonišče,potem so me kmalu poklicali in sva imela razgovor konec novembra.jaz sem mislila da je to razgovor pred konzilijem,pa prideva tja in vidim da na vratih visi listek konzilij.sprejmejo vaju 4je zdravniki in skupaj pregledajo vse izvide in razložijo postopek.vse poteka zelo sproščeno in ful so prijazne.Ker sem vedela da v decembru ne delajo sem vseeno poklicala in povedala datum naslednje menstruacije (točno sem vedela kdaj jo dobim ker sem jemala dabroston).evo in v začetku januarja so padle špikice-drugi dan M. sej pol k se enkrat začne pa res hitro mine.

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: januar / februar 2013
29.1.2013 8:54:39   
tiky
Tiana tudi mene prsi bolijo pri straneh in so napihnjene, izcedka ali kaj takega posebnega nimam in tudi krvi ni bilo nič, razen kar je od tablet. Sem in tja me špika in včasih imam občutek kot pred user posted image , to je pa to. Me pa malo skrbi ker sem imela zmerno hiperstimulacijo in se je ta sedaj umirila in da to pomeni, da ni nič.Ne vem kaj mislite?

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: januar / februar 2013
29.1.2013 8:59:46   
tiky
tiana tudi jaz imam napihnjene prsi in ob straneh boleče. Kar se izcedka tiče ni nič posebnega, razen kar je od tablet, krvi pa tudi ni bilo nič. Sicer pa me špika in sem in tja imam občutek kot pred user posted image . Me pa malo skrbi, ker sem imela zmerno hiperstimulacijo in se ta sedaj umirja, da zaradi tega ni nič user posted image ne vem aki ste imele kakšne podobne izkušnje, da je bil pa pol vsen plusek?

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: januar / februar 2013
29.1.2013 10:47:52   
tiana
Tudi jaz sem imela mal hiperce,sam takrat sem bla ful napihnjena pa bolečine sem mela v celem trebuhu,no ko je bolečina in trebuh "ohlapnila" so me paa začele prsi bolet. pa tud mene vsake tolk časa kr zareže v jajčnikih.nevem...sredi noči se zbudim in ne morem več spat...skoz se mi neki sanja...

Tiky upam da zagledamo user posted image . Kdaj imaš pa krvnega? a boš kej prej delala test?

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu tiky)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: januar / februar 2013
29.1.2013 11:01:06   
tiky
Jaz sem bila zaradi hiperce kar boga, še sedaj moram spati na hrbtu in z dvema blazinama, ker sicer me je kar dušilo, če sem spala kakorkoli drugače. Poleg tega sem šla en krat zaradi bolečin tud do Reša in mi je dal inekcijo, da je bilo bolje. Ja kar se prsi tiče enako tudi pri meni, napihnjena sem še kar, ampak to je precej bolje kot je bilo. CB naj bi delala 5.2., takšna so bila navodila, ker pri Rešu ni krvnega. Če bom kaj prej ne vem, si ne upam. user posted image Bomo videli koliko časa bom zdržala. Sedaj je itak še prekmalu po moje. Kaj pa ti boš kej prej delala?

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: januar / februar 2013
29.1.2013 13:16:27   
tiana
hm ja me mika da bi ga že zdaj naredila. Danes je 10 dan po ET, krvnega imam pa 16 dan po ET.Še ene dva dni al pa tri počakam pol pa poskusim. Morm bit mal pripravljena na vse,da ne bom razočarana na krvnem.upam na najboljše user posted image

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu tiky)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: januar / februar 2013
29.1.2013 16:26:20   
coala
luna85 a ti si šla od dr.Reša v MB,kolk časa je pa potem trajalo,da si sploh šla v postopek,si imela že od Reša kakšne izvide ali ne,pa v kolikem postopku v MB ti je uspelo.Jaz imam prvi posvet v MB 19 februarja in nimam nobenih izvidov in ničesar razen tiste liste od postopkov.Res bi bila vesela tvojih odgovorov.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: januar / februar 2013
29.1.2013 16:45:08   
luna85
coala mi2 sva bla pri rešu samo 1x, ker je brez kakršnih koli izvidov zakluču da sm jst problem, ker sm debela.v Mb sm klicala jan.2012, pa rekla če bi lohka mož mel prej spermiograme kot prvi pogovor. zdej potek se vrjetn razlikuje tut od diagnoz para, pr nama je glavni problem kriptozoospermija (posamični spermiji v izlivu). tkole so pa najini datumi šli:
19.1. klicala za datum 1. posvet v MB
22.3. 1. spermiogram
16.5. 2. spermiogram+ oba lab.za SPB
24.5. pogovor pri zdravniku dr.Reljiču
20.6. UZ
20.8. genetika
6.9. dobila navodila za obmp
8.10. začela s KT + mož je dav 1. seme za zamrznat
11.10. 2. seme za zamrznat
8.11 UZ
9.11 začetek inekcij
16.11. UZ
17.11. UZ
18.11 stopka
20.11. punkcija (11 celic, 6 zrelih, oplojenih 5, 1 vstavlen, 2 zamrzjenčka, 1 se ni razvijov, 1 je bil prelen)
25.11. transfer

če rabš še kake podatke pa sporoči. uspel nama je v prvem postopku IVF-ICSI.

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: januar / februar 2013
29.1.2013 18:22:41   
primorka.976
Živijo punce, pozdrav vsem.

Sem 2 postopku ICSI pri dr. Rešu. Danes sem imela UZ - 10 dan, imam 3 folikle, vodilni 16 mm. POnovno naročena na kontrolo v četrtek in če bo vse ok bo v soboto punkcija.


lp

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: januar / februar 2013
29.1.2013 18:43:24   
tara.81
primorka.976 super! Jaz grem tudi v soboto h Rešu na prvi UZ. Upam, da rastejo folikelčki lepo in da jih bo lih prav. A boš vzela kako tableto proti bolečinam pred punkcijo?

pišanec kako si pa kaj ti? še vedno nič novega? Upam, da pride kmalu. Jaz sem moji kar ukazala, da ima da pride in je ubogala user posted image user posted image . Je bila vsaj ta mesec pridna. Sam včeri je bil 3. dan in je praktično nisem imela skoraj nič več. Ne vem kaj si mislit, kako se je lahko tako na hitro vse sčistilo, ko pa ni bila niti močna, praktično bi lahko imela tudi ta mesec samo mini vložek.

(odgovor članu primorka.976)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: januar / februar 2013
29.1.2013 19:02:06   
primorka.976
Ojla

ja mislim, da bom tokrat vzela kaj proti bolečinam. Imam kar visok prag bolečine in do prve punkcije sm dala kar nekaj skozi (laparo, 2 ss - abrazija......), , pa me nikoli ni nič bolelo.
Po punkciji pa sm imela full bolečine in sm potem vzela 2 tableti proti bolečinam in cel dan počivala.
Ga bom še vprašala ali lahko kaj vzamem, čeprav kot berem Rešu baje ne odobrava tudi tega da si na bolniški ne, pa da vidim kaj bo tokrat povedal user posted image user posted image user posted image .

Sigurno mi ne uide kakšna pripomba v njegovem stilu user posted image user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Miti o zanositvi: Drži ali ne?
Če/ko želimo zanositi, se poslužujemo raznih tehnik, poslušamo vsak nasvet, ki bi pripomogel k temu, da bi hitreje zanos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?