|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januar / februar 2013
23.1.2013 13:53:10   
valy25
Čisto na hitro odgovarjam, ker sem imela med odmorom namen le malo pokukati k vam na forum...

Gasilka brez besed sem. Po licih mi tečejo debele solzeuser posted image Groza user posted image Naj ti tvoja ljuba dvojčka dajeta uteho, da bosta z možem čimhitreje prebolela. Ojoj, pa tako pozno. Meni se zdi, da smo že celo večnost noseče... Pred vsakim pregledom me je bilo strah kot cucka in sem samo prosila, naj bo vse okej, ker bi se drugače čisto zlomila tam v ordinaciji... Zato si sploh ne predstavljam kako grozno ti mora biti. Vzemita si čas za žalovanje. Želim ti veliko, veliko moči!!! Na žalost nimam drugih besed za tolažbouser posted image

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: januar / februar 2013
23.1.2013 16:10:35   
MIHIKA1
gasilka moja ...ne morem verjet, kaj se ti je zgodilo...to je najhujše, kar sem lahko prebrala tu gor...full me je prizadelo...bodi močna....objemi tvoja dva sončka....oziroma vse tri...pocartajte se...in vse lepo vam želim ..res iz srca...to je grozota...ki se lahko zgodi! prav tišči me v prsih, se bom mogla pošteno zrihtat....da pridem k sebi...! joj, joj, pa kolk žrtvujemo vsega punce, na koncu pa včasih tole..! ampak nimamo druge gremo naprej...! gasilka....res nimam pravih besed... user posted image user posted image !!!!!!!

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: januar / februar 2013
23.1.2013 17:53:28   
Pommaranca
gasilka boga, boga!! Joj, res mi je žal za take novice! user posted image Bodi močna! In naj ti bo družina v uteho!!

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: januar / februar 2013
23.1.2013 18:06:35   
oreh
Gasilka, zelo mi je žal!
Tudi sama sem imela ss v 11.tednu in vem, da sem se dolgo pobirala.
Imaš pa dva sončka in upam, da ti bo zaradi njiju kmalu lažjeuser posted image user posted image

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: januar / februar 2013
23.1.2013 22:17:27   
tamala86
Gasilka - objemčki.zelo mi je žal zate...objemi svoje sončke, vem da je hudo.

Pommaranca - jaz tudi čakam tečko, jutri naj bi prišla, potem pa v 3. IVF. Še čakam na izvide AMH. Aprila je bil moj AMH 0,56, stara sem 26, pa je Reš rekel, da je zelo slabo. Upam, da zdaj ne bo še dost huje. Fsh aprila pa je bil 12,65. Pa tvoj? zdj grem pa dat kri 1. dan. je reševa rekla, da je to tud ok.
Drugače njun odnos...dobre izkušnje, oba sta zelo ok, nobenih takih pripomb, tudi on je bil vedno prijazen.Tko da, nič strahu pred 3. postopkom, se ga veselim in upam na najboljše!

Pozdravčki in veliko sreče vsem!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: januar / februar 2013
24.1.2013 9:54:22   
ninocka26
Gasilka žal mi je.user posted image Jaz sem se zaradi tega pred vsakim pregledom sekirala kot nora, se sploh nisem upala pogledat na ekran, dokler ni G rekel, da je vse v redu. Držite se.user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: januar / februar 2013
24.1.2013 11:21:42   
medo2013
Gasilka, sploh ne najdem pravih besed....tako mi je hudo zate user posted image ... to tako ni pošteno, ko že tako komaj čakamo da zagledamo tisti čarobni user posted image potem pa tole. Čist sem paf, drži se punca, vem da ti ni lahko.user posted image

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: januar / februar 2013
24.1.2013 14:11:45   
tiana
ojoj Gasilka user posted image  

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu medo2013)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: januar / februar 2013
24.1.2013 18:37:14   
tara.81
Punce rabim vašo pomoč...kot zanalašč sem imela včeraj in danes cel dan samo rjav izcedek, zdaj ko sem šla lulat je pa začela tečt user posted image . A mislite, da bi mogla it jutri zjutraj že k Rešu po injekcije, ali bo drugi dan šele v soboto????

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: januar / februar 2013
24.1.2013 19:26:12   
malipiki
Gasilka galvo gor gremo naprej ...žal mi je user posted image user posted image user posted image
tara.81 mislim da bi mogla it jutr zjutri ...ampak će si iz LJ ga lahko zjutri pokličeš in ga vprašaš ...

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: januar / februar 2013
24.1.2013 19:29:14   
malipiki
tara.81 če boš jutri tam se bove srečale user posted image

(odgovor članu malipiki)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: januar / februar 2013
24.1.2013 19:32:28   
tara.81
malipiki hvala....ne nisem iz LJ, sem iz Primorske. Bom po moje tudi res šla in pol vidim kaj mi reče. Zadnjič mi je rekel, da če npr. začne teči v četrtek moram prit v petek in bom pol to upoštevala.

Gasilka tudi meni je žal. Pusti času čas in korajžno!!!

(odgovor članu malipiki)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: januar / februar 2013
24.1.2013 19:35:35   
tara.81
malipiki ja, grem ja... O, sem že prav neučkana, malček me je strah, ker je to prvič, po drugi strani pa vesela, da se je začelo...se vidiva potem jutri. user posted image "mirno" noč! user posted image user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: januar / februar 2013
25.1.2013 6:13:49   
tara.81
malipiki kako je šlo danes? Moja user posted image se je odločila, da me bo imela za norca in to pošteno. Že včeraj preden sem šla spat je bila spet belina in danes sem vstala ponoči, za vsak slučaj in še vedno belina, tako da sem ostala kar doma. Upam, da si danes izvoli prit in da greva jutri gor...user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: januar / februar 2013
25.1.2013 10:43:03   
malipiki
tara.81 jaz sem si tud premislila in grem jutri zjutraj...no in sem sedaj ugotovila da sem imela prav, moja user posted image se je glih prikazala končno.

Problem je bil v tem k mi je zamujala danes je že 5 dan...jaz pa sem se začela špikat z diphereline 10.1 ...za danes sem še imela špiko jutri bi mi zmanjkalo vsega ...

No upam da se tvoja user posted image prikaže in potem sve skupaj v postopku ....

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: januar / februar 2013
25.1.2013 13:35:47   
Tejchy25
Hei!
Eno vprašanje: ali je katera kdaj vprašala ginekologa al pa zdravnika (al pa če preprosto ve) če je med postopkom, ko se špikamo (pred punkcijo) smučanje prepovedano, odsvetovano, ali nima lahko smučamo? Hvala!!!

(odgovor članu malipiki)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: januar / februar 2013
25.1.2013 16:13:25   
malipiki
Tejchy25 pri dr Rešu ni nč prepovedano user posted image pri njemu bolniška ne pride upoštev user posted image Kokr sm brala je eni punci reku da po ET gre komot lahko smučat user posted image
Sicer kokr sm brala in punce po forumih pišejo da naj bi počivale oz. vse delale bolj u izi ...

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: januar / februar 2013
25.1.2013 17:33:44   
pišanec
Živjo vsem,

Da se še jaz pofočkam. Ker po treh mesecih klomifena ni uspeha, sva začela IVF postopek.
23.1 sEm začela z špikami diphereline, drugi dan menstruacije naj bi bil UZ in začetek špikanja z Puregonom.
In da ne bo vse tako preprosto (po letih matranja) mi prvič v življenju zamuja menstruacija že tri dni in nič ne izgleda, da bo prišla. Noseča nisem, nimam pojma kaj se dogaja. Vem samo, da jo prvičv zadnjih dveh letih tako čakam in si je želim, pa nič user posted image
Vsem veliko sreče in user posted image
P

(odgovor članu malipiki)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: januar / februar 2013
25.1.2013 18:51:35   
malipiki
piščanec po terapiji sodeč si verjetno pri Rešu ... no meni je tudi zamujala in jutr grem po druge špike ...drug dam menstruacije nimaš UZ ... dobila boš puregon in navodila kako si ga dajat in pol se šele 8 dan zglasiš pri zdravniku user posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: januar / februar 2013
25.1.2013 19:17:52   
športnica
mihika, evo jaz sem v 24 tednu. še 16 user posted image oziroma 9 pol pa na porodniški dopust. že komaj čakam. si nisem mislila da bom jaz to kdaj dočakala.
sem ful vesela zate in srečno.

jonaklara, vidim da greš spet v akcijo. lepo. imela sem dolgi postopek, suprefact, 225 enot gonal F in IMSi, ki je za doplačat okol 340 eur. 8 celic, 5 zarpodkov in dve prenešeni.ena morula in ena blastocista. brez zamrznjenčkov. držim pesti, da se vam kmalu pridruži še en štrukelj user posted image

gasilka, sem brez besed in si ne znam predstavljati teh občutkov. drži se.

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: januar / februar 2013
25.1.2013 19:37:39   
pišanec
Malipiki, hvala za info user posted image
Samo reeeees upam, da se pojavi in da nimam kaksne ciste...
In ja, sem pri Reševi.
P

(odgovor članu malipiki)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: januar / februar 2013
26.1.2013 17:49:11   
malipiki
piščanec evo dons bla pri zdarviku , user posted image mi je zamujala 5 dni, diphereline jemljem že 15 dni in je rekel da je ok da pač če zamuja zamuja user posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: januar / februar 2013
26.1.2013 19:52:46   
Pommaranca
Dober večer punce,

kako ste kaj?
Tibetka, kje se skrivaš? Adelle, si OK?

Jaz sem v ponedeljek naročena na posvet za 3. postopek, ki naj bi predvidoma štartal čez kakšen teden.

Srčno si želim, da bi tako meni, kot vsem, ki se še borite, čimprej uspelo dočakati user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malipiki)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: januar / februar 2013
27.1.2013 13:54:22   
tara.81
No, pa sem se začela tudi jaz danes pikati. Ni bilo tako hudo, pri diphereline me je malček peklo, pri puregonu pa ni blo panike. Zdaj pa čakat do sobote, do prvega UZjauser posted image

malipiki, a ti se sama pikaš ali te tvoj? Jaz sem prepustila to kar mojemu dragemu in sem zaprla oči, ko ga je danes Reš učil, kako mora kaj delat. user posted image user posted image

lepo nedeljo vsem!

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: januar / februar 2013
27.1.2013 15:55:55   
Adelle
Pomaranca, evo mene, jst sm v redu, vsake toliko mal pokukam tuki gor user posted image Držim pesti za vsako od vas.


Se pa trudim shujšat in moram reč da mi je zelo teško..user posted image Ampak imam odličen cilj, ki me motivira.

Lepo bodite punce!

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?