|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 19:44:02   
Bakfark
E moj kalbo, in vi bi na pijačo skupaj? Prej kot pivo v potokih bi tekla kri user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 20:18:58   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Frodo, sorry... ampak tako si se zapletla in vse skupaj pomesala, da te ne zastopim prav nc. ;)


Ne sekiraj se user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 20:28:34   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

E moj kalbo, in vi bi na pijačo skupaj? Prej kot pivo v potokih bi tekla kri user posted image


Ah ne, Colt pomoje bolj laja kot grize, tko da bi blo čist OK. Zarad politke se pa ne bomo tepl no :)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 20:41:52   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Glej Frodo.....če si že želela biti verodostojna v svojem dokazovanju, bi objavila moje sporočilo iz javne RR v originalu tako, kot je bilo.....ne pa da si s podčrtovanjem želela izpostaviti zgolj to, kar sama želiš......


Si ti iz vrtca pobegnila pa imas take infantilne?

In če si želela biti verodostojna pri svojem dokazovanju, bi poleg prirejenega sporočila, dala še link do teme.....samo to ti ni bilo v interesu.....ker si želela zgolj "diskreditirati" in onemogočiti nasprotnika.....


Dej pomiri se malo in se spusti na realna tla. Nisi v nobeni vojni... debatiras - se spomnis?
Link do teme si pa vsak, ki ima kurje mozgane najde sam, sicer pa dokaz ni zaradi publike ampak zaradi tebe - morda pa le sprejmes osebno odgovornost za to kar si pisala, ne glede na to, kako e podcrtano user posted image

Ker določene uporabnice nikjer nisem razglasila za zelo uspesno posameznico, ki je uspela in je uspesna ne glede na to, da nima izobrazbe zato, ker ne plačuje davkov in izigrava socailni sistem.....


Ne klobasaj, dala si celo link, koga zanima bo prebral (brez podcrtovanj) in si ustvaril lastno mnenje.

Kar se pa tiče prijav (nisem govorila zgolj o prijavah socialnih transferjev, ampak tudi o delu na črno, neplačevanju prispevkov).....ko in če boš sposobna normalne komunikacije, brez osebnih obračunavanj in diskreditiranj, ti z veseljem povem, koga in kam in kako.....ker pa zgolj provociraš te v bistvu niti ne zanima, kako to poteka......


Ne bos odgovorila ker nimas pojma, ker nisi prijavila nobenega, celo nikoli se nisi pozanimala o tem kaksen je postopek in kaj moras narediti da koga prijavis za kakrsno koli zlorabo socialnih transferjev ali drugih drzavnih pomoci.
In se enkrat, ce imas dejansko tezave z razumevanjem - nisem te vprasala koga kam in kako, vprasala sem te katere podatke o osebi, ki jo prijavljas so zahtevane? Imela si dovolj casa, da nastejes teh par podatkov - ime, priimek..... , pa nisi - ker ne znas.
In nisem v vrtcu, da bom pogoltnila to tvoje pogojevanje, ce bos fina do mene ti bom povedala. Nakladas in zmisljujes se - nic vec.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 20:42:55   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

E moj kalbo, in vi bi na pijačo skupaj? Prej kot pivo v potokih bi tekla kri user posted image


Ne bo, Colt je tako glasen na RR, in real je "umiljat ko cica maca" user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 21:15:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Mateyka te sicer brani, da si le otožna nerazumljena duša. Samo za kaj takega napisat moraš biti še kaj poleg.


oh ne, samo to pa spet ni. sej je še kaj poleg - mislim, ni svetnik.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 21:22:34   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


In nisem v vrtcu, da bom pogoltnila to tvoje pogojevanje, ce bos fina do mene ti bom povedala. Nakladas in zmisljujes se - nic vec.



Ja Frodo......v bistvu si že nekaj let na tem forumu vse izmišljujem, nakladam, farbam, lažem.......v eni temi imam za uspešnost utajo davkov, v drugi temi jo kritiziram.....ker na tvojo provokacijo ne odgovorim nakladam in lažem.......in za svoja dejanje nisem sposobna sprejeti odgovornosti.....razkrinkala si me......user posted image ......kar je bilo tudi za pričakovati od tako načelne in krepostne dame......

Drugače pa Frodo....ti debatiraš le prvih nekaj postov in takrat je užitek s tabo debatirati....ko ti pa zmanjka argumentov pa se zelo hitro spustiš na raven osebnega obračunavanja in provociranja.....tudi drugi na RR nismo v vrtcu, veš......

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 21:46:28   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


In nisem v vrtcu, da bom pogoltnila to tvoje pogojevanje, ce bos fina do mene ti bom povedala. Nakladas in zmisljujes se - nic vec.



Ja Frodo......v bistvu si že nekaj let na tem forumu vse izmišljujem, nakladam, farbam, lažem.......v eni temi imam za uspešnost utajo davkov, v drugi temi jo kritiziram.....ker na tvojo provokacijo ne odgovorim nakladam in lažem.......in za svoja dejanje nisem sposobna sprejeti odgovornosti.....razkrinkala si me......user posted image ......kar je bilo tudi za pričakovati od tako načelne in krepostne dame......

Drugače pa Frodo....ti debatiraš le prvih nekaj postov in takrat je užitek s tabo debatirati....ko ti pa zmanjka argumentov pa se zelo hitro spustiš na raven osebnega obračunavanja in provociranja.....tudi drugi na RR nismo v vrtcu, veš......



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti podcrtam?
- sama si napisala kar si napisala, tema je shranjena, kdorkoli si zeli jo lahko prebere in si ustvari mnenje;

- katere podatke o osebi, ki jo prijavljas moras podati ob prijavi za zlorabo socialnih transferjev ali druge drzavne pomoci?

Zagovarjaj svoja stalisca, ne ukvarjaj se z menoj osebno. Bo slo?



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 22:15:52   
BellaB
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Frodo, sorry... ampak tako si se zapletla in vse skupaj pomesala, da te ne zastopim prav nc. ;)


Ne sekiraj se user posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image

V bistvu slovenski narod sploh ne nuca ne atomske ne vodikove bombe, niti SARSa, pa tud islamskih skrajnezev z bolhami na jajcih, saj smo sami sebi in en drugmu sovrazniki. Sam poglejte se, kako se koljete zarad Javnega sektorja vs privat ter pavlih v politiki... user posted image

< Sporočilo je popravil BellaB -- 23.5.2013 22:18:19 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 22:50:30   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Frodo, sorry... ampak tako si se zapletla in vse skupaj pomesala, da te ne zastopim prav nc. ;)


Ne sekiraj se user posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image

V bistvu slovenski narod sploh ne nuca ne atomske ne vodikove bombe, niti SARSa, pa tud islamskih skrajnezev z bolhami na jajcih, saj smo sami sebi in en drugmu sovrazniki. Sam poglejte se, kako se koljete zarad Javnega sektorja vs privat ter pavlih v politiki... user posted image


Saj to je že Cankar napovedal, da si bo (slovenski) narod sodbo pisal sam. Pa še prav je imel.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 22:52:21   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Ti podcrtam?
- sama si napisala kar si napisala, tema je shranjena, kdorkoli si zeli jo lahko prebere in si ustvari mnenje;





kot si si ga ti.....user posted image

katere podatke o osebi, ki jo prijavljas moras podati ob prijavi za zlorabo socialnih transferjev ali druge drzavne pomoci?


Nikjer nisem rekla, da sem prijavljala zlorabo socialnih transferjev.....tam dve strani nazaj si lahko prebereš, kaj sem pisala v tistem postu, ki si ga ti začela s provokacijo o prijavi......sem to sicer pred leti tudi želela, pa nihče ni bil pristojen zato, ne na občini, ne na CSD, ne na policiji.....zdaj po 1.1.12 je zato pristojen CSD.....sicer sem pa o tem že tudi na RR pisala pred časom....če te slučajno interesira, si boš linke do postov in teme že sama našla.......

Prijavljala sem pa na delovno in davčno inšpekcijo.....anonimno sicer....preko e-maila z xz naslovom, ker sem pač tako neodgovorna in taka cvikalica, da se nisem želela javno izpostavljati (to napišem že vnaprej, ker bo verjetno sledila tvoja replika v tem stiluuser posted image )...in vsaki budali je jasno, da moraš ob prijavi navesti ime in priimek kršitelja oz. naziv podjetja, če gre za pravno osebo, ter naslov (pri davčni upravi sem zapisala še davčno številko za vsak primer, ker je šlo za prijavo pravne osebe) ter opisati primer kršitve, kako si zaznal kršitev......eni so sicer dejali, da je dovolj, da daš samo prijavo, da xz dela to in to, samo so mi na sami inšpekciji, ko sem poklicala tja, svetovali, da naj raje opišem primer podrobneje, če ga poznam.....mi je pa vsaka inšpekcija poslala odgovor nazaj na e-mail, da bodo primer raziskali in so se mi zahvalili......obvestila o rešitvi primera pa nikoli nisem dobila.......

Drugih podrobnosti pa ne bom pisala, ker kot je dejal bakfark, Slovenija je mala, Prekmurje še bolj......seveda bo to zate spet izgovor......user posted image

In zdaj komot lahko začneš naprej z osebnimi provokacijami, diskreditacijo in dokazovanjem svojega prava za vsako ceno in v nedogled.......čakam.....da vršeš naslednjo podlost......in to zgolj zato, ker odgovor že v začetku ni bil tak kot si pričakovala, ker si pričakovala ignor na provokacijo o prijavah.......

Aja, pa naj dodam še to.....vseh, ki jih poznam, da izigravajo sistem (recimo kafičev, ko ti za kavo ne prinesejo računa, tistih, ki prodajajo bučno olje po kmetijah) pa res nisem prijavila......tako, da imaš spet razlog za to, da nimam pravice od nikogar terjati odgovornosti, ker sem sokriva, ker to podpiram.....

Navali......v stilu plašnic, vrtcev, nekredibilnosti, omejenosti.......user posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 23.5.2013 22:55:27 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
23.5.2013 23:51:16   
BellaB
A dejte babe no... a se vidve zavedata, da sta ze smesni? Ne vem kera je sicer bolj, ampak... c''mooon. Da se vama da...user posted image

Chick fight! Malo manjka, da zacnemo navijat Đeri, Đeri! user posted image

< Sporočilo je popravil BellaB -- 23.5.2013 23:53:33 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
24.5.2013 9:42:06   
ronja
Narobe s tabo je to, da je v tvojih željah videti skrajni mazohizem. Vodikova bomba na Slovenijo v kateri živiš tudi sam, izničiti lastnega sebe zato, da bi bilo pravici zadoščeno. Revolucionar, borec za človekove pravice in pravo stvar!!!

Podpis. Vodikova bomba na moje otroke zame NIKOLI ne bo prava rešitev, pa če bo še tak zafrknjena politika, če vse propade,... Ampak če ti bo lažje pri srcu, Einstein je to napovedal: prva svetovna vojna bo s puškami, druga z atomsko bombo, tretja bo čisto atomska, četrta pa z lokom in puščicami... Happy?

Jaz zaenkrat ostajam. Zakaj? Zato da vsaj del LASTNIH sredstev ki jih vsakomesečno vplačujem v proračun, dobim nazaj. Kje tu ni jasnosti?

Colt, veš, kaj je problem pri tvojem razmišljanju? Da ti misliš, da gospodarstvo ima lastna sredstva, ki jih mora bogo žrtvovat državi, medtem ko vsi javni uslužbenci pa prejemajo plačilo za svoje delo tako na lepe oči, ker je gospodarstvo tako dobro, da to plačuje. Kot da si vsi poklici javne uprave pa ne zaslužijo plačila za svoje delo, zasluži si ga samo gospodarstvo. Vendar ni tako. Da ima slovensko gospodarstvo zdrave ljudi, dela naše zdravstvo, da ima gospodarstvo strokovnjake, ki lahko kaj novega naredijo, dela naše šolstvo, da slovenija dobi projekte od drugod (tudi v gospodarstvu - večinoma jim manjka objav in rabijo akademsko zaledje, če sploh hočejo prijavljat eu projekte), delajo naše raziskovalne ustanove (inštituti, univerze,...), da gospodarstvu ne pogori tovarna, gasijo gasilci, da delavci ne pokradejo vsega kot je bilo to v jugi, dela policija, itd itd... Čisto vsak od teh mehanizmov bi se dal izpopolnit, ampak verjemi da tudi gospodarstvo;). Imaš poklice, ki so čisto isti v ju ali v gospodarstvu. Kolegica dela v gospodarstvu in dela isto kot kolegi, samo je pač plačana od drugod (in zato ima višjo plačo), mora pa oddajat več poročil. Zate je njeno delo velecenjeno, ker ona ustvarja napredek, njihovo pa ne, ker oni pa sesajo državni aparat. Ampak DELAJO ISTO, v istem labu, isto delo! Daj bodi dober, pa mi enkrat razloži, zakaj je njeno delo več vredno? Zakaj je njen prispevek davkov njen LASTEN denar, kot ti praviš, prispevki, ki jih plačajo vsi JU, pa so v bistvu od gospodarstva, ker je ono dalo plače zanje, torej tudi prispevke - kot da ne bi ljudje plače zaslužili s svojim delom!

Slovenija majhna kot je, kjer vsak vsakogar pozna, kako sploh imeti možnost izogniti se, korupciji, nepotizmu, klientelizmu, nepoštenim in nepravičnim poslovnim praksam, ki zavirajo naš razvoj. Ne govorimo o ostankih komunizma, temveč o problemu miselnega preskoka.

Podpis.

Bojda na Danskem ne obstaja usluga znotraj družine, da bi sin popravil materi računalnik, ali da bi si ga ona sploh drznila prosit za kaj takega, zastonj valjda, niti ni naboru njihovih možnosti.

Ja, to bi bilo pa meni too much... Mislim, zame preveč strogo in preveč sterilno, meni se zdi, da je malo balkana fajn - kot recimo naši rokometaši v zlatem obdobju - so uspeli zato, ker so imeli dobro naštudirane akcije (kot Nemci), vendar hkrati več spontanosti (pač smo še malo Balkanci:). Škoda, da (še) ne znamo združit najboljše od obeh svetov... Bojo znali pa naši otrociuser posted image
PS. če mi misli mali kdaj izstavit račun za popravilo računalnika, mu bom lepo naprej vrgla, kolikokrat sva se midva matrala postavit stvari nazaj, ko je on z enim zamahom po tipkovnici spremenil namizje, zaprl kup programov, obrnil monitor itd...user posted image

In pri tej samokritičnosti, ki dokler je zdrava lahko samo koristi, vendar takšni kakršna je, prvenstveno nasilna in histerična nismo v stanju terzno presoditi alternativo, ki se nam nudi, vsiljuje.

Tudi podpis.

ti lepo rečem, da rezervistov ne rabmo, prej kakega policaja več, kakega zdravnika več in kako medicinsko sestro.

Kalbo, tudi to podpišem.

BellaB, vem, da je hec, ampak se take ideje pogosto pojavljajo in zato se mi zdi vredno napisat: mislim, da je primerjat naše notranje prcanje en drugega (ne samo na rr, tudi v družbi na sploh) s pravimi katastrofami vseeno malo mimo - nimamo pojma, kaj imamo: naši otroci lahko grejo v javno šoli, ki je dobra, v njej se lahko naučijo toliko, da lahko grejo študirat tudi ven, na boljše univerze, imamo zdravstvo, kjer ti vsaj za otroke ni treba res skoraj nič plačevat, imamo gasilce, ki ti pogasijo hišo, pa če si jim plačal kak prostovoljen prispevek ali pa ne, lahko se ponoči sprehajamo po glavnem mestu, pa nam nihče ne naredi nič žalega,... Lahko smo 1 leto doma s svojim dojenčkom in dobimo za to plačo, če zbolimo, dobimo bolniško, ni nam treba skrbet, s čim bomo plačali aparat za otroka... Kaj če bi kdaj pa kdaj malo pogledali na vse to? Zakaj je treba ves čas samo strup pljuvat? Poglejmo kaj je dobrega, ohranimo to in spremenimo, kar je slabega: plačilno nedisciplino, delo na črno, pranje denarja, sivo ekonomijo,... Po vzoru, kako so to naredile druge države, kjer to laufa. Ne po vzoru tistih držav, kjer morajo zato, da sistem laufa, mlade mame po 1 mesecu v službo...

.obvestila o rešitvi primera pa nikoli nisem dobila...

Ne vem, če to sploh smejo (vem, da je neumno, amapk varstvo os. podatkov je zdaj kar hudo). Vem, da recimo policisti, ki obravnavajo določen primer, niso obveščeni, kako se je zadeva izšla na sodišču, če niso pač sami takrat na sodišču. Tudi če pričajo, jih nihče ne obvesti, kakšna je bila sodba (kar mi je rahlo čudno, ker če pričaš proti nekomu, ki je nevaren in je potem izpuščen, je mogoče to vseeno kdaj fajn vedet...)

recimo kafičev, ko ti za kavo ne prinesejo računa, tistih, ki prodajajo bučno olje po kmetijah

Madona, lili, midve res živiva v drugem svetu: ko sem delala prek šs kot natakarica, so mi vedno lastniki zabičali, da ne bi slučajno kdaj pozabila komu izstavit računa, ker če pride inšpekcija, je cel halo in da so pogosto na obisku, v enem od lokalov so prišli vsak dan. Problem je bil, ker v principu ne bi smel imet računov nikjer, ljudje jih pa seveda ne odnesejo s seboj (takrat je bilo to še bolj strogo zgleda) in kaj zdaj s tistimi pildki... Res pa je, da so mi še v SŠ enkrat plačali na roko, takrat se mi je to zdelo čudno, nisem pa vedela, da je to narobe.

Mogoče sem res imela srečo, mogoče je bila fora v tem, da nisem iskala dela za velike pare, ampak izkušnje in še zaslužek zraven... in zato nisem naletela na neka nepoštena podjetja... Ampak - ne vem, samo enkrat sem naletela na en tak primer, prijavila ga nisem, ker nisem vedela niti kam, poleg tega sem bila takrat, ko sem to izvedela, na berglah, pa še precej mlada in naivna in še nekdo meni ljub me je prepričal, da to ni nekaj tako narobe. Danes bi jih prijavila, ker pač malo bolj vem, da sem imela prav in zdaj vem, da se to da (to bi bilo po moje ključno - ena akcija ozaveščanja) in bi se že pozanimala, kar še ne vem. ker tam je res šlo za pogoltnost in goljufanje države. Sicer pa edino, kar sem kdaj nelegalnega vedela, da se dogaja, so bile najemnine na črno - pač v študentskih letih je večina živela v na črno oddanih sobah. Zdaj pa tudi teh ne poznam kaj dosti, večina prijateljev je zdaj že v svojih stanvoanjih...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
24.5.2013 18:17:06   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Ti podcrtam?
- sama si napisala kar si napisala, tema je shranjena, kdorkoli si zeli jo lahko prebere in si ustvari mnenje;




kot si si ga ti.....user posted image


Kot si ga bo vsak sam. user posted image

katere podatke o osebi, ki jo prijavljas moras podati ob prijavi za zlorabo socialnih transferjev ali druge drzavne pomoci?


Nikjer nisem rekla, da sem prijavljala zlorabo socialnih transferjev.....tam dve strani nazaj si lahko prebereš, kaj sem pisala v tistem postu, ki si ga ti začela s provokacijo o prijavi......


Napisala si, da ni samo socialni trasferji in da mi ne bos povedala ker me itak ne zanima. Po dveh dnevih si pa ugotovila, da me pa vseeno zanima ali si se samo hitro pozanimala. user posted image

sem to sicer pred leti tudi želela, pa nihče ni bil pristojen zato, ne na občini, ne na CSD, ne na policiji.....zdaj po 1.1.12 je zato pristojen CSD.....sicer sem pa o tem že tudi na RR pisala pred časom....če te slučajno interesira, si boš linke do postov in teme že sama našla.......


Lahko bi bila malo bolj potorna, tisto temo sem jaz odprla. user posted image

Prijavljala sem pa na delovno in davčno inšpekcijo.....anonimno sicer....

.....obvestila o rešitvi primera pa nikoli nisem dobila.......


Ma prepricana sme bila, da je kaksna lazna samohranilka ! user posted image

In zdaj komot lahko začneš naprej z osebnimi provokacijami, diskreditacijo in dokazovanjem svojega prava za vsako ceno in v nedogled.......čakam


Ne morem, tvoj talent in zagnanost mi ne puscata prostor za moje skormne dosezke na tem podrocju. user posted image


.....da vršeš naslednjo podlost......in to zgolj zato, ker odgovor že v začetku ni bil tak kot si pričakovala, ker si pričakovala ignor na provokacijo o prijavah.......

Aja, pa naj dodam še to.....vseh, ki jih poznam, da izigravajo sistem (recimo kafičev, ko ti za kavo ne prinesejo računa, tistih, ki prodajajo bučno olje po kmetijah) pa res nisem prijavila......tako, da imaš spet razlog za to, da nimam pravice od nikogar terjati odgovornosti, ker sem sokriva, ker to podpiram.....


Ne pada mi na pamet , da omejujem tvojo kreativnost. Ce ne bi bilo teh postov, bi clovek celo mislil, da imas koliko toliko razviz socialni cut.

Navali......v stilu plašnic, vrtcev, nekredibilnosti, omejenosti.......user posted image


Preboli ze enkrat, toliksna jeza in frustracija nista zdravi.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
24.5.2013 18:21:28   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

A dejte babe no... a se vidve zavedata, da sta ze smesni? Ne vem kera je sicer bolj, ampak... c''mooon. Da se vama da...user posted image


Ocitno se nam da. In prav je , da smo smesne , vsaj IMO, slabo je ce si za zjokat se. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Chick fight! Malo manjka, da zacnemo navijat Đeri, Đeri! user posted image


Kdo to mi? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
24.5.2013 20:13:17   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Lahko bi bila malo bolj potorna, tisto temo sem jaz odprla. user posted image




Nisem mogla biti dovolj pozorna.....sem bila preveč okupirana s tem, da sem iskala informacije okrog kako se lahko koga prijavi......user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
24.5.2013 20:52:10   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

A dejte babe no... a se vidve zavedata, da sta ze smesni? Ne vem kera je sicer bolj, ampak... c''mooon. Da se vama da...user posted image


Ocitno se nam da. In prav je , da smo smesne , vsaj IMO, slabo je ce si za zjokat se. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Chick fight! Malo manjka, da zacnemo navijat Đeri, Đeri! user posted image


Kdo to mi? user posted image


"zunanji" opazovalci, ki se sodelujemo v tej temi.

No ja, mas prav... smeh je pol zdravja. Pa kihanje tud :D

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
25.5.2013 0:52:30   
mateyka
BellaB, zunanji opazovalci so tega že navajeni. ne trznejo več. mogoče kdaj kak kokice ven potegne, sam to je pa vse. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.5.2013 0:53:06 >

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
25.5.2013 13:17:36   
BellaB
Ja sej, ravno sem razmisljala o kokicah :P

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
25.5.2013 17:03:07   
mateyka
user posted image

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   [Brisano sporočilo]
25.5.2013 17:16:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
25.5.2013 19:13:05   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Lahko bi bila malo bolj potorna, tisto temo sem jaz odprla. user posted image




Nisem mogla biti dovolj pozorna.....sem bila preveč okupirana s tem, da sem iskala informacije okrog kako se lahko koga prijavi......user posted image



Super, zdaj ko ves kako to gre, ti bo lazje - da ne bomo spet brali, da delas v Sloveniji, da so zahteve po obdavcitvi cerkve itn novega datuma, da je na Svedskem "tako in tako" - kar je mateyka ze razlozila kako je na svedskem... itn....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
25.5.2013 19:14:33   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

A dejte babe no... a se vidve zavedata, da sta ze smesni? Ne vem kera je sicer bolj, ampak... c''mooon. Da se vama da...user posted image


Ocitno se nam da. In prav je , da smo smesne , vsaj IMO, slabo je ce si za zjokat se. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Chick fight! Malo manjka, da zacnemo navijat Đeri, Đeri! user posted image


Kdo to mi? user posted image


"zunanji" opazovalci, ki se sodelujemo v tej temi.

No ja, mas prav... smeh je pol zdravja. Pa kihanje tud :D



Tako nekako... user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
25.5.2013 19:24:16   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

user posted image


Proti dehidraciji :

user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Zmanjšanje JU/JS? Ali spanje na lovorikah?
25.5.2013 19:29:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Super, zdaj ko ves kako to gre, ti bo lazje - da ne bomo spet brali, da delas v Sloveniji, da so zahteve po obdavcitvi cerkve itn novega datuma, da je na Svedskem "tako in tako" - kar je mateyka ze razlozila kako je na svedskem... itn....


Kje pa potem naj napišem, da delam.....user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?