|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 6:50:19   
junij13
dobro jutro :)
js pred službo vstanem, popijem kavico, zbudim dvoletno hčerkico in se odpraviva...
zvečerpa že zdaj padem dol, prej sm zdržala do 24h, zdaj hodim spat ob kakih 22-22.30
imejte lep dan

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 6:52:48   
junij13
morskazvezdica meni danes kaže 4t 2d :)

(odgovor članu junij13)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 8:26:08   
Martyna83
Dobro jutro hehe ,morskazvezdica midve sva pa na istem jaz sem tudi 6t no danes 5/1 user posted image

Jaz pa zjutraj ne morem jest,..potem imam sicer kr neke napade lakote ma zjutraj ne gre,..popijem jogurt in to je to,..Meni je samo smotano ker ko kuham non stop studiram to lahko jem,..to ne smem jesti,.. pa pri salamah je problem ah pa sej samo da bo v redu user posted image

Jaz sem na sreco zaposlena in to za nedolocen cas,tako da je ena skrb manj,.. Ne vem katera je napisala da je studenstka in bi se rada zaposlila,..ja to bi bilo zelo fajn,...znanka se je zaposlila pri enem s.p. mesec pred rokom poroda in bo zato dobivala nadomestilo ceo leto,..ce ne pa nic,..

uzivajte

(odgovor članu junij13)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 8:44:14   
Flavia_
bevcika, dobrodošla in čestitke user posted image user posted image user posted image

Tudi vsem ostalim srečkamuser posted image eno lepo petkovo dobro jutro user posted image

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 8:44:20   
bevcika
dobroo jutroo...se je začelo....ponoči najmajn 2x na wc...tud volčji apetit...ampak jaz se moram vsaj 5 dni počivat zarad tiste hude pljučnice in vnetja ledvice..še jemljem amoksiklav...pa seveda kašljam še...
morskazvezdica in Martyna83 tudi jaz sem na istem....6 tednov user posted image ....kaj pomeni 5/1...jaz nisem se s tem nic seznanjena...user posted image

Morskazvezdica...kaj bi pa ti delala? tudi kaj na terenu?

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 9:06:18   
Flavia_
Ne spreglejte novih darilnih paketov za user posted image , ki so tokrat še posebej bogati user posted image

http://www.ringaraja.net/clanek/paket-za-nosecke---junij-2013_6147.html

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu bevcika)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 9:14:21   
Bombažka
Martyna83... jaz sem iz notranjsko kraške regije... kakšno naključje, v prvo sem imela cimro v porodnišnici, ki je ravno tako iz kp in hodi k jordanovi v cerknico oz. takrat je še bila v postojni.

Na nuhalno se bom naročila kar v Postojni, upam da jo še vedno opravlja Reševa.

Bevkica, dobrodošla in tudi tebi srečno do konca, pa čimprej se pozdravi!

Mene lakota še ne prijemlje, ampak tudi ni nobene potrebe imam še kar nekaj zalog.

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 9:22:18   
morskazvezdica
bevcika delala bi karkoli.samo da bi kaj zaslužila. Samo so taki časi da je bolj kriza,kamorkoli vprašam mi rečejo da že sami odpuščajo...

Drugače pa pomeni npr. 5t/1 da si noseča 5 tednov in en dan. Se pravi greš v 6.teden. user posted image


(odgovor članu Bombažka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 10:02:53   
bevcika
morskazvezdica...jaz pa imam eno delo na terenu...ki ga sama zeelo uspešno upravljam...a to se lahko kje med zasebnimi pogovoriva? al kak je tuki?

ahaa...potem sem pa že jaz 5t/3d ;)

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 10:45:10   
morskazvezdica
Bevcika lahko ti na zasebca pošljem mail?ali kaj tazga? user posted image

(odgovor članu bevcika)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 11:16:52   
bevcika
morskazvezdica..sem ti poslala svojj mail na zasebca...pa se tam slišiva...;)

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 12:30:56   
Bombažka
Evo dobila datum za pregled 11.7, spet mam neko novo ginekologinjo... v Postojni se menjujejo kot po tekočem traku, ampak upam da bo ok in da bo z mano do konca, da ne bom vmes dobila še tri druge.

Kdaj se boste pa ve naročale na nuhalno a šele po prvem pregledu al prej?

(odgovor članu bevcika)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 12:51:58   
morskazvezdica
Bevcika sem ti poslala mail user posted image

Jaz imam nuhalno 31.7.

(odgovor članu Bombažka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 14:22:40   
bevcika
vaaa....a ze za nuhalno ves morskazvezdica... ;)...ceestiitke....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 14:38:53   
morskazvezdica
Ja user posted image meni je dala kar takoj datum za nuhalno,ko sem se naročila na prvi pregled user posted image

(odgovor članu bevcika)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 17:34:15   
Dorotheia
Dober dan!

Mene od včeraj zvečer tako križ matra, da groza. Pa danes me je spet malo špikalo.
Vauuu, morskazvezdica, že za nuhalno veš - super!
Jaz vem zaenkrat samo za prvi pregled. Kako pa je potem z nuhalno? Ali te to ginekolog naroči ali moraš sam kam poklicati?

Jaz sem tudi zaposlena za nedoločen čas, a to dandanes žal ni nobena garancija. Moram pa reči, da jaz računam na to, da se bom po porodniški lahko vrnila na delovno mesto, ker delam že več let tam in so zadovoljni z mano (vsaj zaenkrat sem same pohvale slišala). Je pa res že sreča tole v teh časih.

A je kateri kaj slabo? Meni načeloma ne, vendar danes zjutraj sem bila čisto čudna (prvič do sedaj) in mi sploh ni nič pasalo jesti - sem komaj spravila vase en mini košček kruha. Čez par ur pa že ogromna lakota. user posted image

Drugače pa mislim, da me bodo v službi kmalu pogruntali - itak največ časa preživimo skupaj, pa še takoj opazijo določene osebe neke spremembe (sploh ker že več let delamo skupaj). Pa ne upam več oprijetih majčk nosit, sem tako napihnjena, da izgledam kot v 4 mesecu nosečnosti. Prej sem pa vedno imela raven trebuh, tako da je razlika res očitna. Moj me heca, da bosta mogoče celo dva v trbuščku. user posted image

Jaz samo upam, da bo vse ok. Tako da že nestrpno čakam prvi pregled.
Whistle, potem sva pa iz istega konca. user posted image

Jaz sem tudi 6 teden. Še par dni in bo že 7.

Uživajte!

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 20:57:25   
katekina86
Pozdravljene srečke user posted image

Martyna83 in morska zvezdica jaz sem tudi danes 5/1, torej v 6. tednu user posted image
Bevcika, želim ti čimprejšnje okrevanje user posted image
Tudi jaz imam napade lakote, zato imam v torbici vedno nekaj pri sebi, da si na hitro opomorem...
Zdaj si pogosto pečem muffine iz pirine moke s suhim sadjem in so super tudi za zajtrk user posted image
Upam, da ste v redu, želim vam eno mirno in lahko noč ter lep spanec user posted image


(odgovor članu Dorotheia)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 21:53:18   
Martyna83
caw punce vidim da ste vse dobro,..tudi jaz prezivela lep dan,.. hehehe tudi jaz sem napihnjena in se mi pozna trebuh kot da bi bila 4 mesec ali se vec,.. Dorotheia meni je blo danes zjutraj isto,.nic nisem mogla jest,..samo jogurt sem popila,...cez nekaj casa pa laaaaakotaaaaauser posted image da sem pojedla kosilo za dva user posted image
Bombazka to bos najbrz imela neko mlado sem slisala da je fajn pa vidla sem jo, govorila z njo in izgleda v redu,...se posveti pacientki to je meni full pomembno,..

uauuuuu morskazvezdica ze za nuhalno ves,... jaz imam slabe izkusnje z prvo nosecnostjo in si ne upam nic v naprej studirat,narocat,..komaj bom prezivela te tedne do prvega pregleda,... pol na pregledu pa nam bodo ginekologinje rekle da se narocimo na nuhalno,... sej veste punce nuhalna se placa in zato prides na vrtso prakticno takoj,..zalostno ma resnicno,.. ahhh tako pac je v nasi drzavi,...

Veseli me da smo vse v redu uziiivajte veste kako pravijo uzivajte v nosecnosti ker nikoli vec ne bo tako kot je bilo,..no jaz pravim da bo z novim clanom samo se lepse,...

(odgovor članu katekina86)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 22:02:56   
morskazvezdica
Martyna men je sestra kar sama dala datum nuhalne...Upam da bo s pikico vse vredu,že tko je še dolga do pregleda user posted image ful me skrbi da na primer ne bi srček bil al pa da bi bla prazna tista vrečka user posted image da ne omenjam še kakšnih krvavitev user posted image

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 22:09:43   
Bombažka
ššššššššššš... skrbi stran! Vse bo vredu! Morte povedat pikicam, da si kakega kiksa ne privoščijo! user posted image

Martyna83, si me potolažila, res upam da bo vredu ginekologinja...poročam!


(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 22:18:02   
bevcika
Morskazvezdica....pa nesmes razmisljat na to...prepusti se toku zivljenjw...ker ce mas to skos v mislih tudi ni dobro... :)

Drugace pa vsem hvala za moralno podporo...
Mene prsi nenormalno bolijo..sploh se nesmem dotaknit...ka se katero? A bi blo bolse da bi si sla po moderce brez kosti?
Drugace se mam pa antibiotike stiri dni... upam sam da ne vplivajno na pikico...

(odgovor članu Bombažka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 22:20:30   
Martyna83
pššššttttt nic slabega ne smemo mislit,.. smo Februarke ki se bomo do zadnje dne bodrile in si pomagale in skupaj premagovale vse ovire in februarja rodile,... slabe misli stran vse bo v redu,...mora bit !!!!

(odgovor članu Bombažka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 22:23:27   
Martyna83
Bevcika ja prsi bolijo fulll,..meni zaenkrat se pase modrc s kotjo,..ene pa pravijo da si dajo brez kosti in jim je bolje,..probat ni greh

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 22:27:57   
Bombažka
mene pa nič...čisto so mehke, kot prve dni po menstruaciji. V bistvu sploh nimam nobenega znaka...

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Februarke 2014
8.6.2013 9:33:53   
katekina86
Se strinjam, moramo bit pozitivne in razmišljat kako bomo februarja že pestvale naše sončke user posted image
z negativnimi mislimi in kaj bo če bo si povzročaš samo stres, vse bo ok... uživat moramo v obdobju, ki nam je danouser posted image
nekje sem prebrala, da je mogoče boljše si nabavit tiste športne modrčke, ki so brez kosti, nudijo pa zelo dobro oporo...

Maksimalno uživajte v tej sončni soboti, LP

(odgovor članu Bombažka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...





sindarin

Kaj ima največji vpliv na vašo odločitev o nakupu igrače?

lastne izkušnje z igračo (30%)

najdene informacije prek interneta (7%)

informacije od znancev, prijateljev, staršev (27%)

izgled igrače (18%)

nasvet prodajalke (4%)

drugo (13%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!