|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2014
4.6.2013 18:59:10   
whistle
Malo update-auser posted image Danes sem se še jaz naročila na prvi pregled in so mi dali datum 20.6.13...to bo šlo pa kar hitro mimouser posted image Drugače pa sem začela zelo slabo spati, zbudim se tudi že zelo zgodaj, ker moram it lulat...in sem napihnjena.

Uživajte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarke 2014
4.6.2013 19:20:12   
Dorotheia
Meni bodo pa joške počile. user posted image So se mi že povečale vsaj za 1 cifro in grozno občutljive imam. Pa zjutraj me je ena bolela. Prav tak pritisk čutim v njih. Kar malo scary.

Pa hormoni me že dajejo. Se zjočem ob vsaki malenkosti. Pa že samo ob misli, da v meni raste novo bitjece. Takoj mi gre na jok. Moj je že rekel, da se je začelo. user posted image Pa skregam se skoraj za vsako malenkost. Pomoje bom ful tečna nosečka. user posted image

Aja, pa spim tudi jaz zelo slabo. Ponavadi sem padla v posteljo in v sekundi zaspala, sedaj pa res traja. Pa zbujam se.

< Sporočilo je popravil Dorotheia -- 4.6.2013 19:21:20 >

(odgovor članu whistle)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarke 2014
4.6.2013 19:53:07   
Martyna83
He he kontra od mene,..jaz bi pa samo spala in spala cel dan,.taka utrujenost me daje,...user posted image user posted image
uuuuwhistle ti imas pa zgodaj pregled jaz ga imam komaj 3.7. v katerem tednu pa bos ko imas prvi pregled???

(odgovor članu Dorotheia)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarke 2014
4.6.2013 20:20:40   
MagicSpell77
Anonimna pozrdravljena med nami!
Martyna83 me veseli, da je Donat pomagal. Mene pa neki krči dajejo, so mi pa šumeče tablete ful pomagale. Moj je že pozabil kako zgledajo nosečke. Jaz nimam nekih problemov, razen prepogostega lulanja, pa pozabljiva sem sto na uro. Me je dragi neki po glavi čohal,pa pravim kaj pa počneš, pa reče: Gledam kje ti blond ven buta... Res vse pozabim, čisto sem zmedena, ne vem kaj počnem in kar bluzim nekaj brez repa in glave user posted image Eh, bo že.
Upam, da je bila res samo pikica roza sluzi, saj če bi bilo kaj narobe je kar oreng krvavitev... Tako, da samo pozitivno naprej.
Whistle fooooouuuuušššš ker imaš tako zgodaj pregled...
Jaz sem danes klicala, da se naročim na nuhalno v porodnišnici, ker jo imam zaradi EMŠO zastojn ;) Pa mi reče, da za julij še nima urnika... potem sem jo še vprašala, če pri njih tudi dobim DVD s posnetki, pa reče ne morem vam nič obljubit, to se boste morali gor zmenit, slikico boste pa dobili... Ko plačaš tistih 60€ vsi okoli tebe skačejo in ne vem kaj, ko pa ti zavarovalnica krije (enak znesek) si pa kr drugorazreden... Mah... škoda besed, bom se že zmenla, da brez DVDja ne grem iz ordinacije user posted image


_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarke 2014
4.6.2013 20:35:01   
Dorotheia
Whistle, kje pa imaš pregled oz. na katerem koncu Slovenije?
Jaz ga imam tudi na isti dan. user posted image

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarke 2014
4.6.2013 20:47:47   
morskazvezdica
Jaz imam včasih tut probleme z nespečnostjo,pa z obiski wcja ponoč...

Jaz spijem eno Mg tableto na dan. Donat pa če mi lih paše user posted image

Prej sem zaspala okrog pol petih,pa do pol sedmih. Ko ubita user posted image bi verjetno še spala,pa so me krči zbudil user posted image sem šla na sprehod,pa spila Mg tableto pa je zdej user posted image

Drugače sem se pa odločila da grem na samoplačniški pregled po 20.6. Ker grem na morje konec junija in hočem it pomirjena user posted image

Moj trebuh je napihnjen ko žoga user posted image sem se prej nabasala z lubenico

A je katera iz okolice Lj.?user posted image

(odgovor članu Dorotheia)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarke 2014
4.6.2013 21:02:22   
Martyna83
Mene je pa spet ful strah,zagledala kapljico roza sluzi,krvi,.. in malo me boli tam spodaj,..podobno kot ce bi prisla tecka,...strah strah strah,...vem in prebrala sem da je kaksna manjsa krvavitev normalna na zacetku osecnosti da je to lahko vgnezditvena pri meni in se marsikaj pa me je vseeno strah,... upam na najboljse in da jutri ne bo vec

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarke 2014
4.6.2013 21:17:09   
morskazvezdica
Martyna jaz bi šla ziher na urgenco...rajš vidm da mi rečejo da je vse v redu,kot pa da bi bilo potem kaj narobe...sicer sem bolj panik,ampak vseeno...upam da bo vse v redu.

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarke 2014
4.6.2013 21:28:04   
katekina86
Pozdravljene!

Sem še ena med vami, ki je v soboto zagledala dve črticiuser posted image
To je moja prva nosečnost, stara sem 26 let. Me veseli, da bomo kaj počvekale tukaj user posted image

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarke 2014
4.6.2013 22:17:11   
Bombažka
Jst bi tudi samo spala in spala... drugih znakov pa še, ampak mi je prav fino! Edino tamalega nočem več okrog prenašat, pa mi kar v naročje leze.

Martina, jaz bi se na tvojem mestu šla pokazat, boš vsaj mirno spala!

A vas tudi špika v jajčnikih? Jaz se iz prve nosečnosti ne spomnim skoraj nič kako je to minilo.

(odgovor članu katekina86)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 6:03:46   
katekina86
Čutim pritisk oziroma bolečino v križu in dojke so prav tako boleče... Drugih težav zaenkrat nimamuser posted image
Po programu sem si izračunala PDP je 5.2.2014, samo moram še dobrih 10 dni počakat na prvi pregled, komaj čakamuser posted image
Zdaj se pa odpravljam v službo, vsem pa želim lep dan user posted image

(odgovor članu Bombažka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 7:29:06   
junij13
dobro jutro :)
jaz sem si izračunala pdp 9.2 :) mogoče bo pa prešeren ;)

ne dobim g. na telefon,da bi se naročla, mogoče ima ta teden dopust?!

martyna pokliči svojo g in ji povej, mogoče te pa naroči na pregled, sam ne vem kaj lahko že vidi..upam da ni nič narobe :*

(odgovor članu katekina86)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 7:29:45   
junij13
evo pa nisem več anonimna, ker sem pozabila obkljukat ;)

(odgovor članu junij13)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 7:38:05   
Martyna83
Dobro jutro,

zvecer potem krvi oz.izcedka ni bilo vec,..tako da pripisujme vgnezditveni ali hormonom ker bi vceraj mogla prit tecka,..sem pa pisala moji g. in mi bo danes odgovorila,morda pa me le prej pregleda,..sem naredila se Clear blue digitalni test danes, ker kot ze veste sem imela prej le rahle crtice in je pokazal tocno da sem noseca 4 do 5 tednov,..jutri je 5/o kar se rece 6 user posted image Upam da bo naprej vse o.k. Zelim biti mirna in sproscena ne pa da hodim samo na wc preverjat,... uzivajte

(odgovor članu junij13)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 7:38:18   
morskazvezdica
Pozdravljene vse nove user posted image

Kako ste kaj danes? Jaz sem bolj slabo,sva se včeraj z mojim skregala in sem se spet živcirala za brezvezeuser posted image zdaj me je pa strah da bo posledično kaj narobe z mojo pikico,ker se ful sekiram za vsako stvar user posted image in me je strah da na pregledu ne bi bil srček itd. user posted image pa še do pregleda je ful dolga. Saj imam namen it samoplačniško,pa ne vem v katerem tednu naj bi šla. Zdaj sem v petem tednu oziroma 4t in 5dni. Grozna sem res...ne bi si oprostila da bi bilo z mojo pikico kaj narobe... user posted image

Martyna upam da je vse v redu s rabo. Stiskam pesti!!!!

(odgovor članu junij13)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 7:42:06   
Martyna83
Morska zvezdica user posted image predlagam ti da ne hodis pred najmanj 7 tednom ker lahko je nosecnost manja in se se takrat nebi dosti videlo oziroma nebi slisal srcek in potem te samo se zmede,..

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 8:46:10   
Petrushka1980
punce, jest sm bolj leva za računalnik pa se ne znam na seznam vpisat :)

V ponedeljek, 3.6. sem zvedla, da sem noseča. :) Sem že kar malo pričakovala :) To je moja druga nosečnost... Doma imamo že eno rožico z imenom Katarina, ki je 25.5. dopolnila 18 mesecev :)


< Sporočilo je popravil Petrushka1980 -- 5.6.2013 8:49:14 >

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 9:02:25   
MagicSpell77
Katekina86 in junij13 pozdravljeni med nami!
Bombažka, jaz bi tudi spala cele dneve. Moj me je včeraj kar zbudil, da to pa en gre več tako naprej user posted image Jaz se tudi iz prve user posted image nič ne spomnem, da bi me kaj špikalo, zdaj pa me malo. AMpak po Mg neha. Koliko pa je star tvoj sinček? Moja bo julija 2 leti, pa mi tole dvigovanje res dela preglavice (zjutraj v sedež na kolesu, potem na previjalno, pa še v stolček za hranjenje) Sem patronažno vprašala kako je s tem, mi je rekla, da če ni nekih problemov, lahko tudi dvigujem, samo naj jo čisto k sebi stisnem pa potem vstanem. Tako,da upam, da ne bo problemov...
Martyna83 me veseli, da ni več izcedka. Zdaj pa smao še uživat user posted image
Morskazvezdica ne se tolko sekirat. Če bi bilo kaj narobe, bi hitro zvedla. Jaz sem v prvi nosečnosti doživela na začetku šok, ker sem v službi povedala, da sem noseča, mi niso podaljšali pogodbe. In to po dveh in pol mesecih nosečnosti. Sem mislila, da znorim. Po začetnem šoku sem pa ugotovila, da je to najboljše kar se mi je lahko zgodilo, saj sem imela tako mirno nosečnost kot si jo vsaka lahko samo želi. Še vedno sem brez službe in sem fulll zadovoljna, da bo spet vse na easy. Kdo bo pa poslušal zajedljive sodelavce in tečnega šefa user posted image Da malo zaslužim pečem unikatne torte in prispevam še kakšen € v družinski proračun. Poleg tega me to izredno pomirja. Ta teden delam Minnie Miško in Strelo Mcqueena user posted image Vem, da je lažje rečt kot nardit, ampak to je naše obdobje in ne se brez veze sekirat, ker vse vpliva na bebija... Poleg tega so veliki borci in ne bodo kar tako odšli od nas!
Lep začetek dneva!

_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 9:07:38   
morskazvezdica
Hvala magicspell user posted image si me ful potolažla s tem stavkom da so pravi borci in da ne bodo kar tako odšli od nas user posted image


(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 9:15:10   
Martyna83
ali se katero bolijo spodnji deli nog? meca?

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 9:47:09   
whistle
Dorotheia pregled imam na gorenjskem koncu, pa ti? Bom pa takrat točno v 8/0 tednu. Me je kar malo strah, upam da bo vse ok.
Martyna83, mene za enkrat nič...a to imaš krče? Ker krče se mi zdi da imaš lahko zaradi pomanjkanja magnezija...


(odgovor članu Petrushka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 10:10:43   
morskazvezdica
Mene tudi ne user posted image

Kar me je edino včeraj zvečer špikalo/bolelo na levi strani v področju jajčnika,pa ne vem a so bil krivi živci al kaj...

(odgovor članu whistle)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 11:58:48   
Petrushka1980
prej sm pozabla napisat, da mi program izračuna, da bi naj bil rok 7. februarja... prvi pregled imam šele 11. julija, takrat bom že v enajstem tednu...
glede simptomov... ves čas sem zaspana, ful utrujena karkoli počnem, ves čas me neki špika v trebuhu, malce me prebava heca... ah bo že :) v prvi nosečnosti mi je blo malenkost slabo pa isto sm bla utrujena na začetku, potem pa skoraj nisem vedla, da sem noseča... imam pa novembrko 2011 doma :)

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 14:10:04   
Bombažka
Mi imamo 4letnika doma,ampak je revček vsako jutro še tako zaspan, da ga kar odnesem s postelje, smo vsi trije bolj zaspanci, pa radi zjutraj pospimo. Mu zadnje dni dopovedujem, da je že dovolj velik, da sam zjutraj vstane, pa pravi da ga stare kosti že grozno bolijo, user posted image

jst bi pa takooooo pršut jedla, pa glih tega ne smemo, ne?! Morm pa tokrat malo popazit na kg, sem se v prvi nosečnosti zredila za 20kg, mah to je sigurno bil kriv sladoled, ki se mu nism mogla upret. A vas že kaj dajejo napadi lakote? Pa en mascarpone se mi po hladilniku valja...a to pa lahko jemo al raje sladice drugim pripravim?

magicSpell77...a nam boš privoščila kakšno slikco tvojih umetnin?

(odgovor članu Petrushka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 16:47:06   
Martyna83
Bombazka prsut strogo ne,..tudi jaz bi ga rada jedla,.. glih decembra pa za vse praznike sem bila noseca zal se je koncalo z abrazijo januarja in vsi so se mastili z prsutom jaz pa nisem smela,...tisti dan ko sem prisla iz bolnisnice pa naj se se tako kruto slisi sem se ga najedla za vse zanazajuser posted image

Vglavnem izcedek sem imela samo vceraj zvecer nato nic vec in danes hvala bogu tudi ne :) sem prav vesela,..sem pisala ginekologinji in mi je napisala da so krvavitve na zacetku kar pogoste, da je pri meni najbrz bila se vgnezditvena in da naj pac ce se mi bo se kdaj zgodilo tisti dan malo bolj pocivam in lezim,..ce bi pa bla vecja krvavitev ki bi jo spremljali mocni krci pa naj grem na urgenco ampak na to sploh pomislit ne smemo ne?user posted image Ker pa imam za samo en SS mi je rekla da naj se cuvam, da ne smem predolgo sedet, predolgo stat, da ne smem hodit v hrib in da naj ne dvigujem tezko,.. tako da sem kot v penziji in se prekladam iz kavca na posteljouser posted image Samo da bo vse o.k. Noge me se vedno bolijo pa ne nimam krcev kar tako bolijo kot takrat ko imam menstruacijo,..mene tudi med menstruacijo ful noge bolijo,..ko en muscelfiber :P

Kdo pa ureja nas seznamcek? Da napisemo malo vec podatkov : Sem iz Kopra imam 29 let in nimam se otrok je pa to moja druga nosecnost

(odgovor članu Bombažka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?