|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 16:51:29   
Martyna83
aja Petrushka1980 nic narobe ce imas prvi pregled v 11 tednu bo vse samo se hitreje steklo,..pravijo da je najhujse in povem ti res je ce gres na pregled ze v 5 ali 6 tednu in pol lahko prvic ne slisis srcka pa drugc tudi ne ker nekaterim se slisi pac kasneje in pol se nosecnice samo zivcirajo,... naslednji teden bos imela ze nuhalno in user posted image malce si bos lahko oddahnila,..ceprav je dolga do pregleda,..jaz ga imam cez komaj 4 tedne tudi jaz bom v 10 tednu ze jaaoooo samo da bo vse v redu,..drugo sploh ni pomembno,..

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 17:48:44   
junij13
jaz sem na pregled naročena drugo sredo.. zadnjo m. sem pa imela 8.5.,
itak se po mojem nebo še videlo utripa, a zgleda da me hoče g. pregledat, ker sem lani imela spontani splav...

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 18:30:29   
Martyna83
Ja junij13 ponavadi vedno prej pogledajo,..meni jel ani po abraziji rekla da me bon aslednji pregledala v 7 tednu,..pa ima sedaj vse polno tako da bom skoraj 10 teden ko imam prvi pregled,...ja srcka se mogoce ne bos slisala bo pa videl G če je GV in notri plodek,..
V katerem tednu pa si splavila? Vzok ali SS?

(odgovor članu junij13)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 19:10:53   
junij13
plod sploh ni rastel, smo čakali 3 tedne, do 11 tedna,pa ni bilo utripa in sm pol dobla tiste tabletke :/

no, zdaj verjamem v pikico in upam da jo dobim v naročje čez približno 8 mesecev :)

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 19:28:41   
Martyna83
Junij13 torej imava podobno zgodbo,.user posted image .moja sta sicer malo zrasla samo utripa ni bilo,..ker je pa bil december in vsi prazniki sem jaz imela abrazijo sele v 15 tednu,...imela sem pa dvojcke in trebuh velik za 5 mesec,..ki mi je se sedaj ostal,.. in sedaj ker sem napihnjena imam velik trebuh kot da sem 4 mesec

(odgovor članu junij13)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 20:45:42   
Flavia_
katekina86, junij13 in Petrushka1980, pozdravljene user posted image user posted image user posted image

Petrushka1980: na seznam sem vas dodala user posted image

V kolikor se vam bodo PDP spremenili, me prosim obvestite, da ažuriramo seznam user posted image

Čim manj začetnih težav in čim več dobrega počutja vam želim,
Flavia RR

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 20:58:32   
Bombažka
Punce, tokrat mora bit vse vredu! mene kar stiska in če primerjam s prvo nosečnostjo, je blo v prvo ful lažje, nič razmišljanja, nič skrbi...samo uživancija! To je naš čas, zato ga moramo uživati in možgančke na off!!

Jaz sem nenormalno zaspana, nonstop zeham in težim kako sem utrujena...moj se mi pa samo smeji, ne vem če mu bo še tako smešno ko se bom sred dneva v posteljo vrgla, user posted image

A boste kej povprašale za spol? mene sicer muči, ampak bi prav rada ne vedela, da bi bil suprise...ma težka bo.

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarke 2014
5.6.2013 21:09:01   
Martyna83
Bombazka sva na istem jaz bi tudi skozi samo spala,.. in lacna sem zdaj si delam solato s piscancem ahahahha seveda to je nas cas in res moramo uzivat ceprav mam eno slabo izkusnjo za samo probam bit cimbolj sproscena in ne mislit na to,... jaz bom definitivno vprasala za spol,..ker zelim imet ali vse roza ali plavo,.. kaj imate tam spodaj tak cuden obcutek? mislim cutite kaj?

(odgovor članu Bombažka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 7:30:10   
morskazvezdica
Dobro jutro.

Kako ste?

Jaz sem opazila,da me že dva večera boli/zbada v levem jajčniku. Pa joške že ratujejo bolj polne user posted image bradavice so me začele bolet user posted image krči so občasno še prisotni...

Ste si naračunale pri katerih tednih imate prvi pregled? Katera ga ima najbolj zgodaj?

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 7:56:25   
Martyna83
Dobeo jutro morska zvezdica in ostale user posted image

Jaz bom v 8/6 torej v 9 tednu ko imam prvi pregled,...

Znaki ki jih opisujes so normalni in naj kar bodouser posted image samo da smo vse sreckeuser posted image in da bomo cez slabih 8 mesecev povile naseuser posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 9:13:52   
Bombažka
Jaz še vedno nimam datuma za pregled, no nisem niti poklicala... bom probala danes to rešit.
a mogoče katera v če v Postojni še vedno opravljajo nuhalno? nikjer ne najdem nobenega naslova ne telefonske.

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 12:51:52   
MagicSpell77
Bombažka tule na ceniku jo imajo na levi strani imaš pa še telefon user posted image
http://www.bolnisnica-po.si/ceniki
Jaz imam pregled 9.7. ko bom 10t3d, čez tri tedne pa še nuhalno user posted image Bom 2x vidla bebija user posted image user posted image

No, da si malo povečam število všečkov user posted image Na FB najdete moje torte pod Torte izpod mavrice, za vse, ki pa bojkotirate FB, pa tale link:
https://www.facebook.com/media/set_/?set_=a.438304486244813.1073741829.437978056277456&type=1&l=ac339c01f8
Aja, to ni moj biznis, je striktno ljubiteljska strast in delam samo za prijatelje ;)

Zdaj pa šibam po našo miškolinko v vrtec, potem pa gremo skupaj še po atija v mesto user posted image

< Sporočilo je popravil MagicSpell77 -- 6.6.2013 12:53:32 >


_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu Bombažka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 13:20:15   
Bombažka
MagicSpell77...hvala, tole sem pa spregledala oz. niti nisem pogledala!
Na fb-ju pa imaš moj lajkec...si ga zaslužiš, garfield je bombastičen, pa AjeTo sta originalna...superca si! user posted image

Jaz v službi...zeham user posted image , kje je še 15h, da skočim po tamalga in na sonček.


(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 14:52:37   
morskazvezdica
Midva greva pa z mojim čez eno urco mal v hribe hodit na izi.Upam da ne bo dežja...

Drugače sem pa vredu. Danes še ni bilo nobenega krča user posted image jutri bom pa dopolnila 5.teden user posted image

Prej sem zaspala za eno uro ko ubita spet user posted image

(odgovor članu Bombažka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 14:54:12   
morskazvezdica
Aja do kdaj naj bi sploh imele krče?

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 18:11:43   
bevcika
pozdravljene!

Končno se tudi jaz po 3 letih javljam... tri leta poizkušanja...zdaj nazadnje sva bla z mojim že v mb na neplodnostni... in ja...dala sva skozi samo da je dal moj tisto kar je mogel, jaz pa kri...in glej ga angelčka... prejšnji teden sta se nama narisali user posted image .....iiiii....taaaaak sma vesela....naredla sem 4 teste(digitalne CB), ker kar nisma mogla verjet.
sem pa že kak teden porej imela vnetje mehurja. to si nekak nisem dobro pozdravila... in se mi je prejšni teden po tem srečnem dogodku začelo zopet vnetje stopnjevat...v soboto in nedeljo sem že imela 41 stopinj vrocine...osebna zdravnica me ni jemala resno... in nato v ponedeljek dam kri...in ta pokaže 200 CRP-ja. zdravnico je zagrabla panika...takoj z rešilcem v bolnisnico na infeksijski oddelek.... kjer sem bila do danes tam...tam so me filali s sumamedom in amoksiklavom.... pa se lekadol, dokler mi niso zbili vročine...tega sem že jedla med videndom za zbijanje...v celju so še poleg ugotovili,da sem imela pljučnico in vnetje ledvicke desne...
zdaj pa naju zeloo skrbi,da slučajno nebi blo kaj vredu s pikico zaradi tega....a ima kakšne izkušnje s kako podobno stvarjo? ker se od dr. Pušenjaka nekje prebračla...da v zgodnji nosečnosti ni nobeno zdravilo tako škodljivo za plod kot vročuna nad 39.

drugače pa je to moja prva user posted image . stara sem 23 let... in in okolice celja.
pa prosila bi če bi me kera vpisala nazačetku...PDP imam nekje 3.2.2014
Pa tudi jaz sem klicala na Ptuj, kjer imam ginekologa kar isti dan ko sem zvedla za nosečnost...in sem dobila datum 18.6. ;)
Zdaj ko sem bila pa v bolnici pa sem klicala na Ptuj..pa so na dopustu.... resnično me skrbi če je lahko kaj narobe...

Čestitke vsem, ki ste zagledale user posted image ....<3<3<3

< Sporočilo je popravil bevcika -- 6.6.2013 18:14:03 >

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 19:19:04   
katekina86
Pozdravljene vse!


Danes se mi je dan v službi vlekel kot špageti, tako sem bila utrujena, da sem mislila da bom na mizi zaspala :)

Kako se kaj počutite? Ali morda katero od vas muči prebava? Mene že par dni, pa je res zoprno...

(odgovor članu bevcika)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 19:22:23   
morskazvezdica
Bevcika najprej čestitam za user posted image . Zakaj pa nisi povedala v bolnišnici da si user posted image ? Če sem prav dojela je bilo to dogajanje po + na testu...

No jaz nisem šla v hribe,ker je deževalo user posted image

(odgovor članu bevcika)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 20:11:14   
bevcika
sej sem vse povedala...se4j so taaako lepo ravnali z mano.... svojo nadstandardno sobo sem dobila.... skos zdravniki...res lepo so delali...ampak lažje katera govori, ki že ima izkušnje, kot pa zdravniki o nekih dejstvih, ko nemorjo zdaj nič rečit kaj bo...ker se bo vse pokazalo čez čas...zdaj je prehitro...

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 20:20:35   
Martyna83
Bevcika cestitke za tezko pricakovani user posted image ne ne rabis skrbet,..tudi moja svakinja ni vedela da je noseca sicer je bila grozno bolna in z visoko temperaturo in je sla k zdravniku dobila 3 inekcije in svasta zdravil in vsega pa nosi zdravega sinka in bo julija rodila,..samo pogumno naprej,..na zacetku ne skodi,.. sedaj pa se naprej pazi,..

No jaz sem lacna in zaspana celi dan,..danes sem vstopla v 6 teden torej 5/0 prsi imam enormne in bolijo user posted image drugo pa tako malo dol spikne in to je to,...

cuvajte se in pazite se user posted image

(odgovor članu bevcika)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 20:23:26   
Martyna83
Bombazka iz kje pa si ce ni skrivnost? Ker sprasujes za postojnouser posted image Jaz hodim na preglede namrec v Cerknico,prej je moja g. delala v Postojni,..rodit pa mislim kadarkoli mi bo ze usojeno v Postojni,...Aja pa nuhalno delajo v Postojni ja,..samo moja ginekologinja posilja v Domzale k Strahovi,... uzivajtee

(odgovor članu bevcika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 20:27:03   
Dorotheia
Jaz sem danes ekstra utrujena. Je bilo pestro v službi, pa še z mojim sva šla prej na eno praznovanje in so vsi okrog kadili, pa me silili z alkoholom, jaz pa itak da cela "bleda". Sem bila samo tečna in se mi ni dalo izgovarjat, da mi ne paše alkohol in cela živčna od ljudi, ki so kadili kot nori. Sem se spokala po pol ure domov, dragega pa pustila na slavljenju. Sem zdaj grozno utrujena, pa malo mi hoče biti slabo. In prejle me je še fejst špiknilo v jajčniku, sem se že ustrašila, ampak pomoje nič ni bilo takega.

Drugače pa mi nenormalno pašejo pomaranče in paradižnik. user posted image

Kako ste ostale?

Pa čestitke vsem na novo! user posted image

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 20:47:57   
bevcika
hvala Martyna83.user posted image
js upam da je res tak...in da bo skos vse ok...in da bomo zdravi...;))user posted image
js glih neke utrujenosti ne občutim ker še 7mi dan ležim im počivam...
Me pa rees nenormalno bolijo prsi...in na momente sem fuul lačna...sam pol neki veliko nemorem pojest...user posted image

(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarke 2014
6.6.2013 22:10:43   
Martyna83
Ravnokar zmazala 3 palacinke heheh danes ze cel dan neki jem,..skozi sem lacna ma pol ful neki ne morem,..pa prebava me malo muci,..ah boze ,..samo da bo vse o.k. bilokaj pretrpim za zdravo dete user posted image

(odgovor članu bevcika)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarke 2014
7.6.2013 6:46:42   
morskazvezdica
Dobro jutro user posted image

Jaz sem pa danes v šestem tednu,če sem prav izračunala 5t/0 user posted image

No moja lakota je tut občasno volčja...no saj včeraj je bila...

Ali je katera od vas študentka? Sama iščem službo,pa je ni user posted image rada bi šla delat,da bi vsaj malo zaslužila...pa ni služb user posted image


(odgovor članu Martyna83)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?