|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  272 273 [274] 275 276   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke
29.6.2015 9:19:44   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake
MauMow Jooj to se pa spomnim, meni je bilo grozno, sploh zvečer, sem tut ene 3 kg zgubila takrat se mi zdi, pa drugače zelo zelo težko shujšam. Jej večkrat po malem, ne pusti želodčku, da je prazen. Meni je kruh zelo ustrezal takrat, ampak vsak po svoje. Na srečo kmalu mine in kar nekako pozabiš kako je bilo hudo.
Se mi pa zdi, da je tudi meni Dabroston še povečal vse simptome nosečnosti s slabostjo vred, ko sem prenehala z jemanjem sem bila kot prerojena. Sem se pa ves čas tolažila, da slabost samo kaže na to, da hormoni pravilno naraščajo in da je to dober znak. user posted image
Zdaj pa že v pričakovanju morfologije, še nekaj ur me loči ...


Ja grozno je ja..... Tudi meni drugače ne grejo z lahkoto kilogrami dol, tokrat pa kar letijo. In vsake dve uri dam nekaj v usta ampak vseeno... Ufff, še en mesec in pol moram zdržati potem pa bom lahko šla dol z Dabrostona in upam da se izboljša počutje. Še moj me ni navajen ko sem taka kot cunja,... Tudi jaz se tolažim da vsaj hormon pravilno narašča ko imam te nore slabosti.

Čakamo na novice iz morfologije!!!

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 6826
   RE: Bodoče nosečke
29.6.2015 9:21:07   
MauMow
Janchek joj kaj maš grozno.... Upam da se končno stvari uredijo.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6827
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 7:54:40   
MauMow
Ma js res nimam sreče.... Danes zjutraj roza izcedek. Kak fajn.....user posted image Čist vse mi je dol padl....

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6828
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 7:55:53   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ma js res nimam sreče.... Danes zjutraj roza izcedek. Kak fajn.....user posted image Čist vse mi je dol padl....


Ne obupaj, glavo pokonc .. lahko je počla samo kakšna kapilarica ... jaz sem tud mela občasno roza izcedek, pa je blo vse OK ....

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6829
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 8:11:44   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ma js res nimam sreče.... Danes zjutraj roza izcedek. Kak fajn.....user posted image Čist vse mi je dol padl....


Lahko je res samo kapilara. Nekatere močno krvavijo celo nosečnost, pa donosijo. Jaz bi rekla, dokler ne letijo iz tebe kakšni čudni kosi in je samo kri, ni nobenega vzroka za paniko. Lahko si se kaj napenjala in je sedaj tu posledica.

Glavo gor in samo pozitivne misliuser posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6830
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 8:13:38   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ma js res nimam sreče.... Danes zjutraj roza izcedek. Kak fajn.....user posted image Čist vse mi je dol padl....


Ne obupaj, glavo pokonc .. lahko je počla samo kakšna kapilarica ... jaz sem tud mela občasno roza izcedek, pa je blo vse OK ....



Bomo v četrtek videli...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6831
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 8:15:01   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ma js res nimam sreče.... Danes zjutraj roza izcedek. Kak fajn.....user posted image Čist vse mi je dol padl....


Ne obupaj, glavo pokonc .. lahko je počla samo kakšna kapilarica ... jaz sem tud mela občasno roza izcedek, pa je blo vse OK ....



Bomo v četrtek videli...


Boš vidla že prej, da je vse OK .... če je roza izcedek še ne pomeni, da bi bilo z otročkom kaj narobe, ....

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6832
   [Brisano sporočilo]
30.6.2015 8:18:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 6833
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 8:19:59   
mamica deklicam
Drugače pa punce, pri nas letos vlagamo polžeuser posted image user posted image

ALi jih katera rabi? Če sem mislila, da jih je bilo lani veliko, no potem jih je letos OGROOOOOOOOOMNO. Smo imeli včeraj ponoči kar družinsko nabiranje in izkupiček 7 kozarcev, velikih seveda. Mi moj ni verjel, ko sem mu rekla, da je travnik kar oranžen in naj gre pogledat. Rezultat tega je bil, da mi je brez prošnje šel pomagat nabirat. user posted image Ker sama ne bi tako dolgo vztrajala.

Sem ene deset dni nazaj na novo zasadila fižol ob preklah, ker so mi prejšnega skoraj celega požrli. Tri dni nazaj gledam in je bil že lepo zunaj. Potem pa vidim predvčerajšnim, kako se mi lepo mastijo na rastlinicah. In tako smo v dveh dneh porabili že skoraj vso zalogo velikih kozarcev. Moram pogledati, koliko jih je še na podstrehi. Mi je danes kar žal, da sem jih ravno pred enim tednom odpeljala na ekološki otok. Bi sedaj prav prišli user posted image user posted image user posted image

Še dobro, da bo sedaj nekaj dni vročine. problem je edino v tem, ker se bodo te barabe poskrile. user posted image A moja trma gre zvečer spet v lov, ker kakšne dve noči znajo biti še na planu, dokler ni presuho

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6834
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 8:23:03   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

Drugače pa punce, pri nas letos vlagamo polžeuser posted image user posted image

ALi jih katera rabi? Če sem mislila, da jih je bilo lani veliko, no potem jih je letos OGROOOOOOOOOMNO. Smo imeli včeraj ponoči kar družinsko nabiranje in izkupiček 7 kozarcev, velikih seveda. Mi moj ni verjel, ko sem mu rekla, da je travnik kar oranžen in naj gre pogledat. Rezultat tega je bil, da mi je brez prošnje šel pomagat nabirat. user posted image Ker sama ne bi tako dolgo vztrajala.

Sem ene deset dni nazaj na novo zasadila fižol ob preklah, ker so mi prejšnega skoraj celega požrli. Tri dni nazaj gledam in je bil že lepo zunaj. Potem pa vidim predvčerajšnim, kako se mi lepo mastijo na rastlinicah. In tako smo v dveh dneh porabili že skoraj vso zalogo velikih kozarcev. Moram pogledati, koliko jih je še na podstrehi. Mi je danes kar žal, da sem jih ravno pred enim tednom odpeljala na ekološki otok. Bi sedaj prav prišli user posted image user posted image user posted image

Še dobro, da bo sedaj nekaj dni vročine. problem je edino v tem, ker se bodo te barabe poskrile. user posted image A moja trma gre zvečer spet v lov, ker kakšne dve noči znajo biti še na planu, dokler ni presuho



Pri nam jih je bilo prejšnje leto OGROMNO, letos jih ni 1/10 tega user posted image prejšnje leto sem se en dan odpravila na vrt in jih v šusu ulovila 150 ... ja točno 150 user posted image pol sm obupala ... sicer je mogoče ostal še kakšen, ampak sem potem naslednji dan ponovno šla pogledat in ponovno okoli 50 ... prou spomnim se kok jih je blo in to zato, ker je bilo tok dežja ... letos pa hvala bogu ni tega več tok - vsaj zaenkrat ne, v vsem tem času odkar imamo posajeno ne vem, če sem jih odstranila 30 user posted image
Iz katerga dela SLO pa si ti?

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6835
   [Brisano sporočilo]
30.6.2015 8:26:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 6836
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 8:28:47   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Mamica deklicam, kaj boste pa naredil s temi polzi? Valda ne pojedli? user posted image user posted image user posted image mislim vprasam zato, ker eni nalasc gojijo polže, ker jih drugi z užitkom jejo kot kulinaricno specialiteto... user posted image . Bruuuuuuuh... user posted image


Bruh je sam zato, ker mamo pač to v glavi .... drgač so baje zelo okusni in je res specialiteta ... sama jih nisem še jedla, sta jih pa moja starša ... in sta res pohvalila sam okus ... sicer jih nista jedla v SLO ampak vseen ....
Ja tle na dolenjskem jih eni res gojijo user posted image sam pomoje, da ne te lazarje ki se potikajo po naših vrtih user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6837
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 8:48:25   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Mamica deklicam, kaj boste pa naredil s temi polzi? Valda ne pojedli? user posted image user posted image user posted image mislim vprasam zato, ker eni nalasc gojijo polže, ker jih drugi z užitkom jejo kot kulinaricno specialiteto... user posted image . Bruuuuuuuh... user posted image


jejo se tisti polži, ki imajo hišico user posted image user posted image

Jaz sem na Gorenjkem doma, v hribih pod Kamniškimi alpami.

Pred enem mesecem jih je bilo malo, sedaj so ven udarili oranžni. Teh takrat ni bilo veliko. Imam občutek, da imajo gnezdo v sosedovi drvarnici. Je že tako pregnita in plesneva, da še čudež, da stoji pokonci. Drugače sem jih pa jaz lani nabrala v najboljših nočeh 150/200 kom. Ampak tole včeraj je bilo sigurno 5x toliko. Bomo videli, kako bo to noč, mogoče sva jih pa zreducirala in bo sedaj manj.

Sedaj ko je bilo nekaj dni mokro, so prilezli na plano. Smo na takem koncu, da ko dežuje na Štajerskem, dežuje pri nas. In ko pada dež na Gorenjskem, pada tudi pri nas. Tako da imamo več dežja in posledično je bolj vlažno.

Zvečer ko smo nabirali, je grmelo in po polnoči je padalo pri nas. Je kar močno spet namočilo zemljo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6838
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 8:51:36   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Mamica deklicam, kaj boste pa naredil s temi polzi? Valda ne pojedli? user posted image user posted image user posted image mislim vprasam zato, ker eni nalasc gojijo polže, ker jih drugi z užitkom jejo kot kulinaricno specialiteto... user posted image . Bruuuuuuuh... user posted image


jejo se tisti polži, ki imajo hišico user posted image user posted image

Jaz sem na Gorenjkem doma, v hribih pod Kamniškimi alpami.

Pred enem mesecem jih je bilo malo, sedaj so ven udarili oranžni. Teh takrat ni bilo veliko. Imam občutek, da imajo gnezdo v sosedovi drvarnici. Je že tako pregnita in plesneva, da še čudež, da stoji pokonci. Drugače sem jih pa jaz lani nabrala v najboljših nočeh 150/200 kom. Ampak tole včeraj je bilo sigurno 5x toliko. Bomo videli, kako bo to noč, mogoče sva jih pa zreducirala in bo sedaj manj.

Sedaj ko je bilo nekaj dni mokro, so prilezli na plano. Smo na takem koncu, da ko dežuje na Štajerskem, dežuje pri nas. In ko pada dež na Gorenjskem, pada tudi pri nas. Tako da imamo več dežja in posledično je bolj vlažno.

Zvečer ko smo nabirali, je grmelo in po polnoči je padalo pri nas. Je kar močno spet namočilo zemljo


Mi mamo na Jesenicah vikend, bolj proti goram že ... malo višje pač, da vidiš celo mesto pod sabo in jih ni bilo ne prejšnje leto, ne letos ..
Mi smo pa iz dolenjskega konca in jh je blo prejšn let uuuf uf uf.... spomnla sm se tud kaj so nam naredil iz zelnjate glave ... so ble notr kr lukne, cele lukne, globoke .. sm se še prou smejala da vsaka jim čast da to nardijo :) pol so se spravl tud na druge stvari, tko da prejšn let je bil obup na vrtu, in resnično UPAM, da letos tega NE bo ...

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6839
   [Brisano sporočilo]
30.6.2015 9:05:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 6840
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 9:07:01   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Sej štekam, da je to samo v glavi, samo bruh je pa še vedno! ;)
Sploh si ne morem predstavljat, da bi na enem koncu vidla 30 teh lazarjev, kaj sele 200 +!! :O po moje bi me blo prou strah.. :D jst ce vidim 3 lazarje naenkrat se ze cudim kaksna invazija je zdej to.. ;)




Ooo sem bla kr lepo ista ... sam sem dala lepo vrečko na roke oz. une rokavice in sem se lotila zadeve .... sicer vsakič ko sem prijela enega mi je blo kr slabo .. samo sm si pol dopovedovala, da je pač treba ... in mi je uspelo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6841
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 11:35:28   
leilani
Včeraj sem imela pregled pri G...žal nism več dvojna nosečka, saj enemu dojenčku srček ne bije in je ful očiten zastoj v rasti...ta drugi je pa po knjigi...

zdej samo naprej preučevat izcedke in če bi blo kaj narobe pa takoj letet na pregled...nuhalno imam pa 15.7. tako da upam, da bom dobila lepo darilo za rojstni dan, ki ga imam 17.7.

moj šesti čut me ponovno ni prevaral - cel čas sm mela filing da neki ni ok, čeprav sva se oba že privadla na to, da bomo naenkrat 4...bomo imeli pa enga sončka zaenkrat in bomo imeli tega še bolj radi

včeraj sva imela popoldan v solzah, ker nama je blo res hudo, danes sm pa že "ok", ker se morem posvetit dojenčku, ki nas bo razveselil januarja...pozitiva velja, a ne?


MauMow vse bo ok, boš vidla...vse smo s tabo in držimo pesti, da bo vse ok...


< Sporočilo je popravil leilani -- 30.6.2015 11:36:17 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6842
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 13:08:20   
MauMow
Hvala punce. Moji izcedki ostajajo, roza z obcasnimi rdecimi pikicami. Glede na to da Dabroston tako jem in imam cez dva dni G bom pac pocakala do cetrtka... Zakaj so se kar naekrat pojavili mi ni jasno... Vec v cetrtek. Res nimava neke srece z dragim da bi vsaj enkrat slo bp.

Leilani skoda za drugega malcka. Drzim pesti da bo vse ok.

(odgovor članu leilani)
Neposredna povezava do sporočila: 6843
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 19:26:34   
chocolatecake
Leilani res mi žal zate user posted image Baje je to, kar pogost pojav pri dvojčkih, ampak vem, slaba tolažba user posted image . Drži se in misli na svojega sončka, ki ti je ostal in ti bo v začetku 2016 polepšal življenje.

MauMow Jaz sem imela pinki izcedke pred testom, pa potem še malenkost po testu, ampak res samo v svetlo pinki barvi. Potem v 10. tednu rjave izcedke z občasnimi krvavimi nitkami, pa so me mirili, da dokler ni sveža kri je OK. user posted image V 15. tednu je prišla tudi sveža kri in sem totalno zapaničarila pa mi je g. rekla, da dokler ni močnih krčev in/ali krvavitve močne kot prve dni menstruacije ni še za obupovat in se sekirat. Tako, da držim pesti, da preneha in da v četrtek izveš samo lepe novičke.

MD Fuj... te golazni ti pa res nisem fovš. Kot otrok sem jih solila, takrat mi to še ni bilo ogabno user posted image .

Jaz sem včeraj opravila pregled, da vam napišem malo podatkov .

Trajanje nosečnosti: 19t5d
Velikost ploda: 21t0d oziroma 366g +/- 53g
Obseg trebuščka: 20t3d
Obseg glavice: 20t4d
dolžina stegnenice: 20t3d

"Popravljen" PDP glede na trenutne podatke iz 17.11. na 12.11. Drugo je vse BP. Čaka me samo še preventiven pregled pri otroškem kardiologu zaradi prirojenih anomalij srca v družini.

Sem vprašala tudi za spol in izvedela, da sta me tako nuhalna, kot moj 6. čut pustila na cedilu.
Prav trapasto sem izpadla, ko mi je ginekologinja rekla, da je fantek, jaz pa sem odgovorila z: A res?
Sem jo čisto zmedla in je vprašala, če nisem hotela vedeti in če je kaj narobe user posted image .
Sem še vedno malo pod vtisom tega presenečenja, drugače pa presrečna, da bomo imeli fantka in da je vse ok.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6844
   RE: Bodoče nosečke
30.6.2015 20:26:47   
asyka
maumow samo pozitivno. Verjamem, da je vse ok.

Chokolatecake čudoviti rezultati in čestitam za lulčeka user posted image je pa zagotovo smešno izpadlo tvoje vprašanje... :) se boste pa očitno cartali prej kot pričakovano

Hvala vsem za želje po okrevanju. Sedaj čakam, da se kosti zacelijo. verjetno z avgustom pričnem s fizioterapijami. Se mi pa na račun ležanja malo poznajo kilogramčki... ampak bodo že šli dol, ko se bom spet lahko normalno gibala.

tako, dovolj pisanja, ker pišem z levo roko in enim prstom :) pa gre takoooo počasi...

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 6845
   RE: Bodoče nosečke
1.7.2015 8:13:58   
MauMow
Hvala punce.

Čokoladka včeraj popoldan se je pinki izcedek ustavil (trkam) in do danes ni ne duha ne sluha o njem... Upam da ga tudi ne bo. Tudi sama sem to nosečnost imela vgn. krvavitev, ki je prišla 7 dni po O, jaz sem takrat ker sem celi dan mela krvav izcedek rekla mojemu evo se že napoveduje M. No izcedek bil samo tisti dan in nič več. Čez par dni pa +. Krvavitve so itak najbolj neprijetna stvar v nosečnosti.

Super za morfologijo. Vauv fantič. Čestitke. Le tako naprej. Upam da počasi prilezem za tabo.user posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 1.7.2015 8:17:46 >

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6846
   RE: Bodoče nosečke
2.7.2015 8:32:11   
Marčevka2010
Janchek upam, da te dajo še na kakšno preiskavo, da se vidi kaj je pri tebi. Te pa povsem razumem, meni bi se mešalo. Da moraš prav težit zdravnikom, kam smo prišli.
A Štolfo imaš? Jao, ta ženska pa je. Imam izkušnje z njo, službene, ampak ne pri njej. Resnično upam, da njena komunikacija s pacientkami ni taka kot sem jo jaz doživela, ker se je obnašala kot da smo zanja smet na svetu, ko nekaj ni bilo po njeno. In sem rekla, da če kdaj vidim njeno ime na vratih se direkt obrnem in zahtevam koga drugega. Arogantnost babja.

MauMow ti pa res nimaš sreče. Ampak naj te potočažim, dokler ni konkretne krvavitve, krčev, bolečin mislim, da je vse OK. Sama sem krvavela ene 3 ali 4 mesece, res dolgo, pa niso ugotovili zakaj. Enkrat se mi je prav obilno vlilo, ko bi morala dat urin za pregled. Sem šla čisto presrana k g, pa ni bilo niti sledo o krvi ali karkoli. Očitno popokajo žilice, če se kaj napenjaš ali kaj. Sem bila pa živčna razvalina zaradi tega ves čas. Sploh, ker sem prvič imela prazno vrečko. Če imaš tako hude slabosti je hormona očitno dovolj in je to znak po moje, da je vse OK. Drži se! user posted image

Čokoladka pa ti si ekspresna. Komaj si povedala za pozitiven test že greš na morfologijo. Pa kam gre čas? In super za fanta. Jaz sem bila pa šokirana, ko so povedali, da bo punca. Ves čas sem mislila, da bo fant, sploh, ker pri mojem imajo same fante (sestra in brat), 4 fante in sem bila ziher, da bo tudi naš. No, pa je bila punca, in so vsi bili presrečni, da je vsaj kakšna punca med njimi in jo imajo vsi radi, čeprav je kar razlike v letih med njimi.

Glede polžev. Mi smo jih lani imeli ogromno, ko smo kupili hišo je vse kar lezlo okoli. Ker je bila okolica malo zanemarjena so imeli cel žur. Letos se z njimi še ne bom ukvarjala, v smislu odstranjevanja, ker vrta še ne bo. Drugo leto pa jim napovedujem vojno. Naša pa: glej, mami, kako ljubek polžek. Bo morala na dopust, ko jih bomo pobirali, da ne bo štale. user posted image

Leilani žal mi je za enega dojenčka. user posted image Upam, da bo vsaj z drugim sedaj vse vredu. Kaj pa potem naredijo, kar pustijo ali kako?


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 6847
   RE: Bodoče nosečke
2.7.2015 8:41:23   
Janchek81
Marčevka2010 ja Štolfo mam ... mi ni treba govort o njenem obnmašanju user posted image ko sem prvič imela UPN mi je pol v naslednji nosečnosti non-stop sam govorila, da je 1% možnosti, da se ponovi, pa sem vseeno vztrajala na več UZ in več pregledou, tud za zgodnjo morfologijo .. pa mi je prvo ni želela dat, pol sm šla pa k drugi, mi jo je pa BP napisala ( anpotnico za zgodnjo morfologijo ) ....
Morm pa priznat, da zaenkrat ( sam da ne bom preveč hlavila no user posted image ), ko mi je odkrila IMN in me poslala v bolnico na zdravljenje se je do mene obnašala k da bi bla samo jaz njena pacientka, tud v UKC-ju k je mela vizito je vse tko površinsko pregledala oz. jim povedala kaj sledi, k men je pristopila čist na koncu in mi vse povedala kako in kaj .... tud potem sam pregled, ko me je dala na prehodnost je bla abnormalno prijazna, tud vse preglede mi je naknadno nardila k ji takrt ne bi blo treba ( UZ, bris .. ), po telefonu pa isto je kr čvekala z mano, k včash bi me kr na hitr skenslala ... bom pa vidla kako bo jutr, bom javla user posted image Naročena sm ob 10.50, me zanima kdaj bom zdj na vrst .. zadnji pregled me je čist presenetla, k sm ga opravla v roku ene ure ... ponavad samo v čakalnici čakam po 2,3 ure, se je zgodil da tud 4 user posted image Zdej pa vse skupej 1 urca in smo šli domov ....

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6848
   RE: Bodoče nosečke
2.7.2015 9:05:56   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Glede polžev. Mi smo jih lani imeli ogromno, ko smo kupili hišo je vse kar lezlo okoli. Ker je bila okolica malo zanemarjena so imeli cel žur. Letos se z njimi še ne bom ukvarjala, v smislu odstranjevanja, ker vrta še ne bo. Drugo leto pa jim napovedujem vojno. Naša pa: glej, mami, kako ljubek polžek. Bo morala na dopust, ko jih bomo pobirali, da ne bo štale. user posted image



ja, tudi pri nas imajo pri sosedu veselico, ker je vse zanemarjeno, ker soseda ne živi več tam. letos je samo enkrat pokosim in je že cel mesec od tega. Mi tako veselo lezejo na našo stran plota, da je veselje. Jaz pa ob plotu gor in dol (kot varuh meje user posted image ) in jih veselo pobiram.

Če jih letos ne boš pobirala in jih imaš kar konkretno, se ti bodo razmnožili. Polž oplodi sam sebe, ne rabi drugega. baje jajčeca izležejo večkrat v eni sezoni.

Jaz imam trenutno obvezno rekreacijo od 22 ure dalje za nekako eno urico. Včeraj so ob tej uri šele šli na zadnjo večerjo, ki je niso dočakali. Na moji mali njivici sem našla samo dva, ostali so tja šele lezli in sem jih prej pobrala. Sedaj so bili samo srednje velikosti, tistih velikih je bilo občutno manj. Z nabiranjem nameravam nadaljevati, da nekako zajezim to nadlogo

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6849
   RE: Bodoče nosečke
2.7.2015 9:27:29   
Marčevka2010
Jih imamo letos veliko manj kot lani, se vidi, da se je vsaj počistilo lani, da ni vse kot v džungli. Vem, da bi jih bilo fajn pobirat, ampak enostavno ni časa. Sedaj urejamo stanovanje, da bo za vselitev, čiščenje, zadnje montaže, omare, kuhinja še pride, ni šans, da grem polže pobirat. Me moj kam pošlje. user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  272 273 [274] 275 276   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  272 273 [274] 275 276   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




spanje
Lelly28 RR

kdaj je vaš otrok opustil popoldansko spanje?

pri manj kot 3 letih (60%)

nekje med 3-6 letom (30%)

z vstopom v šolo (10%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!