|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 22:48:51   
Katte
Hvala za dobrodoslico. Sem nekaj casa celo brala vaso temo, samo oglasala se nisem.

Ja, zabincica, vem, da lahko se traja, da se mi spet vzpostavi ciklus. Trenutno se polno dojim, nehala bom verjetno po kakem letu, bolj ali manj. Vseeno upam, da pride kaj prej.

Sluzba. Jaz imam kar sreco. To je moja druga sluzba, za nedol. cas. Je precej stresna, ampak stabilna, pa tudi s placo sem zadovoljna. Je pa nezaposlen moj dragi in ne izgleda prevec dobro glede zaposlitve. No ja, smo pa zdaj lahko cele dneve skupaj. Vse delo si deliva, tako gospodinjsko kot skrb za malega, res se nimam kaj pritozevati.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
19.7.2013 7:28:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
19.7.2013 7:28:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žabinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 8:38:09   
banana_ana
Dobro jutro, dober dan punce!! Petek jeeeeee user posted image

kakšen seznam..nas maline morte o tem mal poučit user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 8:49:00   
mamica deklicam
lili25 ali si ti tudi naš faks delala? Sem že včeraj nekaj sumila, ko si tako suvereno odgovorila glede zaposlitve.

trenutno sem bolj usmerjena v vaje za taveliko hčerko. Sva bile v torek pri logopedinji in je dala toliko naloge in kaj morava vaditi, da je grozauser posted image user posted image . Še prej moram pa sama poiskati razne slikice, jih istriči, nekaj jih bo potrebno celo narezati na točno določeno število kosov. Vam povem GROZA!!!! Še dobro, da sem se zmenila z mojo mamo, da danes peljem mlajšo k njej, jutri zvečer jo pripeljeta nazaj, da bova lahko ta dva dneva vadile.

Kako to lahko starši vadijo, če hodijo v službo in jih po cele dneve ni. Sem že vprašala eno kolegico, ker je morala s hčerko tudi hoditi k logopedinji in pravi, da ji enostavno ni zneslo

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 9:19:07   
Žabinčica
Dobro jutro.

Ravno z zajtrka, ta večji je ostal doma, ker si je nekaj poškodoval prst. Zdaj sva zbrala knjige in igrače pa počasi do knjižnice, da jih vrneva in si vsak sposodiva svoje branje in igranje user posted image .

Nimam pa idej za kosilo...kaj boste ve kuhale? Verjetno sicer kumarce v jogurtu, ker jih imam in jih je treba že pripravit...za zarven pa user posted image .

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 9:21:51   
Žabinčica

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
trenutno sem bolj usmerjena v vaje za taveliko hčerko. Sva bile v torek pri logopedinji in je dala toliko naloge in kaj morava vaditi, da je grozauser posted image user posted image . Še prej moram pa sama poiskati razne slikice, jih istriči, nekaj jih bo potrebno celo narezati na točno določeno število kosov. Vam povem GROZA!!!! Še dobro, da sem se zmenila z mojo mamo, da danes peljem mlajšo k njej, jutri zvečer jo pripeljeta nazaj, da bova lahko ta dva dneva vadile.


S katerimi črkami pa ima težave? Kako to da so te napotili, ni to pred šolo po navadi na vrsti ali sem jaz to kaj zamešala?

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 9:45:27   
Cikacaka
Dobro jutro :)

Jaz ze v sluzbi..peteeeeeek jeeeeee...vsaj to. Nimam pojma kaj bo cez vikend..po navadi begamo v hribe...zdaj sem pa ze drugi teden cisto lena in obcutek imam, da se cistonbrez kondicije. Bomo vidli :)

Kuhali danes...jaz sem si v sluzbo prinesla piscanca v curryjevi omakci s kokosovim mlekom pa rizek...njami...ze zdaj lacna haha.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
19.7.2013 9:46:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žabinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 9:46:26   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Žabinčica


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
trenutno sem bolj usmerjena v vaje za taveliko hčerko. Sva bile v torek pri logopedinji in je dala toliko naloge in kaj morava vaditi, da je grozauser posted image user posted image . Še prej moram pa sama poiskati razne slikice, jih istriči, nekaj jih bo potrebno celo narezati na točno določeno število kosov. Vam povem GROZA!!!! Še dobro, da sem se zmenila z mojo mamo, da danes peljem mlajšo k njej, jutri zvečer jo pripeljeta nazaj, da bova lahko ta dva dneva vadile.


S katerimi črkami pa ima težave? Kako to da so te napotili, ni to pred šolo po navadi na vrsti ali sem jaz to kaj zamešala?


pri treh letih je morala iti na pregled. V Domžalah, pod kamor smo mi spadali, je to običajno. In ker je ona začela šele takrat govorit, seveda ni imela take izgovorjave in besednega zaklada, kot njeni vrstniki. Ta logopedinja je bolj sitna, moja hči pa furjasta. če se ji da, govori zelo lepo in uporablja vse črke, ko se njej ne da, je ne zastopiš nič. Poleg tega ona noče reči recimo: mami daj mi sok, ampak z roko kaže na steklenico in reče, daj mi tisto. Ker je bila prva vnukinja, so ji vsi takoj v vsaki stvari ugodili in ni niti imela potrebe po govoru. No sedaj se meni vse maščuje, ker jo moram jaz voziti in to je sedaj samo v eno smer pol ure, jaz moram vse slikice poiskati in z njo vaditi. Ne moreva vaditi, če je tamala zraven, ker moti. Mojega po cele dneve ni. Da se učiva, mora biti mir, ker hči vsaka stvar zmoti.

Že malo razmišljam, da bi ji prestavila vpis v prvi razred za eno leto. Ona bo 5 let stara in že 6 se mi zdi, da so premladi

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 9:50:02   
mirchyka
Pozdravljene,
Jaz imam nasledni problem in verjamem, da se boste katere našle v tem postu in mi znale pomagatiuser posted image
Namreč: Ker meseca avgusta odrinemo na morje, sem si šla k G po hormonske tabletke za prestavitev M. Obstaja pa možnost, da sem noseča. Te tabletke bi naj pričela jemati dva do tri dni pred predvideno M. Ne smeš jih pa jesti, če si noseč oz. če obstaja možnost za to. Zanima me predvsem naslednje: Kdaj ti krvni test pokaže nosečnost? Po kolikem času? Vem, da prej kot pa urinski testi, ampak, kdaj bi bilo smiselno ga iti delat, da bi bila lahko bolj sigurna?? Hvala za odgovore.user posted image user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 10:17:00   
sirenetta89


jaz imam danes na meniju uležano teletino pečeno na olivnem olju z mešanico začimb (timijan, majaron, pekoča paprika, malce origana in rožmarina...) in solata in ne vem še za prilogo, mi ni v tej vročini še za krompir.... verjetno bom kar ajdo naredila, jo lahko dam še na solato...
Takšno meso, če jeste, res priporočam! Meni je tako dobro! user posted image

Kaj pa h kumaram kakšno pašto?

mamica deklicam: ja, še ena FKKTejevka .... Nisem vedela, da je toliko dela s temi vajami za tamalo... Kakšne probleme pa ima?

Mi je pa vsak dan manj jasno, kaj je z mojim teleščkom... Se mi zdi, da igrajo tam notri tombolo in kdo zadane, si izmisli nov problem... Včeraj je bilo rožnato, sej ne, da je bil komaj 22 dan! Sej sem hujš kot v srednjem veku, ko so spuščali kri... Tale nadloga je 2krat mesečnouser posted image user posted image

Sem v iskanju kreme z banano, ki bi šla odlično k čokoladi. Ideje? user posted image
[/quote]


Poskusi tole, banane + nutella je super kombinacija, za si prste obliznit user posted image s tem da če želiš da bo tudi biskvit čokoladen, dodaš še malo kakava ali nutelle noter. Ko pa mažeš plasti, jaz ponavadi dam še gor malo nutelle po bananah-čokolade pač ni nikoli preveč user posted image
http://www.kulinarika.net/recepti/13727/sladice/torta-z-nutello-in-banano/



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 10:21:09   
sirenetta89

IZVIRNO SPOROČILO: mirchyka

Pozdravljene,
Jaz imam nasledni problem in verjamem, da se boste katere našle v tem postu in mi znale pomagatiuser posted image
Namreč: Ker meseca avgusta odrinemo na morje, sem si šla k G po hormonske tabletke za prestavitev M. Obstaja pa možnost, da sem noseča. Te tabletke bi naj pričela jemati dva do tri dni pred predvideno M. Ne smeš jih pa jesti, če si noseč oz. če obstaja možnost za to. Zanima me predvsem naslednje: Kdaj ti krvni test pokaže nosečnost? Po kolikem času? Vem, da prej kot pa urinski testi, ampak, kdaj bi bilo smiselno ga iti delat, da bi bila lahko bolj sigurna?? Hvala za odgovore.user posted image user posted image

mirchyka

Glede krvnih testov, bi mogoče katera druga več vedela, za clearblue urinske teste pa vem da je kolegica naredila preden je dobila menstruacijo in so pokazali +. Najbolje,da se pozanimaš pri doktorju kako je s krvnimi testi, vsekakor pa če sumiš da si noseča, se raje prepričaj, preden vzameš tabletke,saj lahko škodijo tebi in user posted image

(odgovor članu mirchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 10:32:05   
sirenetta89
Drugače pa, upam da se imate vse fajn in da ste dobre volje, saj je končno petek ;) a greste kaj na morje za vikend? Jaz sem iz obalnega konca,tako da sem ravno včeraj bila in če imate namen iti, vam toplo priporočan Fieso,pri Piranu, ker tam je res čista voda in je super.

Glede seznama,sem za da bi ga naredile user posted image sama upam, da proti koncu meseca se ne pojavi user posted image , sva z mojim kar pridna te dni tako da upam da bo kajuser posted image kako ste ve ostale preživljale začetke nosečnosti, ali ste vse imele vgnezditveno?ste takoj čutile da "nekaj" je? :)

Lep dan vam želim! user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta89)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 10:44:28   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: mirchyka

Pozdravljene,
Jaz imam nasledni problem in verjamem, da se boste katere našle v tem postu in mi znale pomagatiuser posted image
Namreč: Ker meseca avgusta odrinemo na morje, sem si šla k G po hormonske tabletke za prestavitev M. Obstaja pa možnost, da sem noseča. Te tabletke bi naj pričela jemati dva do tri dni pred predvideno M. Ne smeš jih pa jesti, če si noseč oz. če obstaja možnost za to. Zanima me predvsem naslednje: Kdaj ti krvni test pokaže nosečnost? Po kolikem času? Vem, da prej kot pa urinski testi, ampak, kdaj bi bilo smiselno ga iti delat, da bi bila lahko bolj sigurna?? Hvala za odgovore.user posted image user posted image


kaj pa če bi vprašala v laboratoriju, kdaj jih lahko prideš delat. Ker jaz tudi ne bi vedela. Je pa sigurno odvisno, kdaj v ciklu si imela ovulacijo. Verjetno pokažejo šele na določen dan po njej

(odgovor članu mirchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 12:53:20   
anč`
Hejla. upam da mi boste lahko pomagale . Z fantom že eno leto prakticirava neazščiten seks in oba upava da bo kdaj + ampak se nič ne zgodi.user posted image M mi zamuja, slabosti, bruhanje.. sem naredila test in spet nič ... user posted image Kaj najnaredim . ? G pa me je nenormalno strah iti, ker se bojim da je kaj narobe z mano. čeprav vedno bolj razmišljam v tej smeri da bi ga le morala obiskati . lp

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
19.7.2013 13:00:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   [Brisano sporočilo]
19.7.2013 13:02:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anč`)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 13:04:46   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: anč`

Hejla. upam da mi boste lahko pomagale . Z fantom že eno leto prakticirava neazščiten seks in oba upava da bo kdaj + ampak se nič ne zgodi.user posted image M mi zamuja, slabosti, bruhanje.. sem naredila test in spet nič ... user posted image Kaj najnaredim . ? G pa me je nenormalno strah iti, ker se bojim da je kaj narobe z mano. čeprav vedno bolj razmišljam v tej smeri da bi ga le morala obiskati . lp


mogoče je prekmalu in ti test ni pokazal, da si noseča. Ponovi čez nekaj dni. Če bo še vedno negativen, menstruacije pa ne bo, se boš morala naročiti k G. Če si imela do sedaj redne menstruacije, je lahko veliko vzrokov, zakaj zamuja. Zato bo treba ugrizniti v kislo jabolko in iti do G.

Če si mlajša kot 30 in že eno leto delata na otroku, je zadnji čas,da greš do nje.

(odgovor članu anč`)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 13:06:29   
anč`
Hvala za odgovor bom najvrjetneje res morala iti .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 13:08:36   
anč`
mamica deklicam .. ja .. stara sem 20 . drugače pa M mi vedno zamuja čisto vsak mesec. imava pa redne odnose zato sem mislila da se bo že zdavnaj kaj prijelo . user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 13:13:32   
asyka
Sem jaz vedela, da je moj dobu prevlko plačo tale mesec, so mi hitro elektriko nabili na malo več, podražili čiščenje bloka in okolice, odvoz smeti 2€ več.... edino plina je bilo manj user posted image komačj čakam, da v tem bloku naredijo še lasten števec za vodo, ker se mi bo zmešalo. Ta mesec sva spet imela 25€ vode. Jaz ne vem, kaj to vodo zlivajo al majo cele dneve pipe odprte....

Če je katera Velenjčanka med nami, danes in jutri vabljena v njihov trgovski center :) pa seveda otroke s sabo, od 17ih dalje imava s kolegico ustvarjalne delavnice za otroke. Bomo danes delali albumček za slikce. luštno.

Za kosilo pa nimam nekih pametnih idej, ker kadar moj dela popoldne bolj malo kuhama, ali pa res kaj zelo na hitro. Mora ob 1ih že od doma, da je pravi čas v službi in razen če se vstanem ob 7ih pa takrat jem zajtrk bi me mogoče celo zamikalo okoli 11ih it za štedilnik naslednjič. Ampak se niti moj ne vstane pred 11, ker pride sredi noči domov pa zjutraj nadoknadi :D

uživajte pa na sonček kaj :)

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 13:21:13   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: anč`

mamica deklicam .. ja .. stara sem 20 . drugače pa M mi vedno zamuja čisto vsak mesec. imava pa redne odnose zato sem mislila da se bo že zdavnaj kaj prijelo . user posted image


je praksa, če si mlajša od 30, potem moraš iti do G, če v roku enega leta ne zanosiš, če si starejša, pe če v roku 6 mesecev. Lahko bi ti rekla, da imaš še čas glede na leta, samo če delata na otroku in je želja prisotna, potem bi ti v tem času morala biti že večkrat nosečauser posted image
Ne bom te strašila, samo glede na leta in dobo ko poskušata, je lahko kaj narobe. ALi pa ni, mi ne moremo vedeti. Zato se kar lepo naroči, povej kaj te teži. In boš videla, te bodo hitro porihtali, pa srečno user posted image

(odgovor članu anč`)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 13:26:12   
anč`

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: anč`

mamica deklicam .. ja .. stara sem 20 . drugače pa M mi vedno zamuja čisto vsak mesec. imava pa redne odnose zato sem mislila da se bo že zdavnaj kaj prijelo . user posted image


je praksa, če si mlajša od 30, potem moraš iti do G, če v roku enega leta ne zanosiš, če si starejša, pe če v roku 6 mesecev. Lahko bi ti rekla, da imaš še čas glede na leta, samo če delata na otroku in je želja prisotna, potem bi ti v tem času morala biti že večkrat nosečauser posted image
Ne bom te strašila, samo glede na leta in dobo ko poskušata, je lahko kaj narobe. ALi pa ni, mi ne moremo vedeti. Zato se kar lepo naroči, povej kaj te teži. In boš videla, te bodo hitro porihtali, pa srečno user posted image



Tudi sama mislim da bi se moralo že kaj zgoditi. bomo videli . :) malo še bom počakala davidim če bo M prišla .. če pa ne pa še en test . če pa še kar nebo nič potem pa se kar hitro odpravim h G :)

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Bodoče nosečke
19.7.2013 13:26:42   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Sem jaz vedela, da je moj dobu prevlko plačo tale mesec, so mi hitro elektriko nabili na malo več, podražili čiščenje bloka in okolice, odvoz smeti 2€ več.... edino plina je bilo manj user posted image komačj čakam, da v tem bloku naredijo še lasten števec za vodo, ker se mi bo zmešalo. Ta mesec sva spet imela 25€ vode. Jaz ne vem, kaj to vodo zlivajo al majo cele dneve pipe odprte....



najbolje da Bratovževi istavita račun, pa naj ona plača položnice, saj baje nas bodo novi davki samo 2,5€ prišli več na mesecuser posted image
user posted image .

Midva imava elektriko pri GEN-I in je prišla elektrika še po starem davku, internet sva pa že dobila po novem obračunan. Se spomnim, ko sva bila 7 mesecev v garsonjeri, je bilo treba ogromno plačevati za vodo, ogrevanje..
Sedaj plačava toliko, kot porabiva in pika. Prej je bilo pa glede na kvadraturo oz. osebe in se je razdelilo na cel blok

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?