|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 14:18:08   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Glasovanje nepotrebno - situacija je jasna. Kalbo ima tako velikega, da z njim celo razmislja user posted image user posted image user posted image


lol, sorry, vem da ni lepo, ampak - too funny user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 14:28:09   
kalbo
No vidim, da se tudi intelekt tvojega kova smeje poceni foram :) lepo, da ti lahko polepšam dan z mojo spodnjo glavo :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 14:30:52   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Si spet v svojem elementu. No važno da imaš lepši dan, ko dobiš občutek, da si nekoga nadmudrila na enem forumu :) me veseli, da ti lahko pomagam pri tem.


Zelo custveno in samaritansko user posted image


samaritánski -a -o prid. (a)

1. nanašajoč se na samaritane: ovirati
koga pri samaritanskem delu / njena
samaritanska dobrota je znana

2. zastar. bolničarski: samaritanski
poklic; samaritanska služba

Mam tole na dohvatu ruke, komot bi rekla sočutno, sam pač ti moraš kao nadmudrit ljudi. Po drugi strani so pa tvoji posti polni IMOtov in bebavih smajlijev...odloči se že enkrat.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 24.9.2013 14:34:58 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 16:09:52   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
No vidim, da se tudi intelekt tvojega kova smeje poceni foram :) lepo, da ti lahko polepšam dan z mojo spodnjo glavo :)


no ja, saj je bila duhovita user posted image

moj kov - tvoj kov, to je vse v tvoji glavi..
ups user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 16:21:42   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ker vem, da rada bereš citate, bi ti tudi tole scitirala, samo je tvoja objava tako "kratka", jez pa imam voljo replicirati le na le na zadnji del.
Kot prvo, Katipi noben otrok ni padel z neba ali pa ji ga je naredila država.
Kot drugo, če se greš " razširjanje družine", je treba vzeti v zakup, da bosta ob planiranem spočetju enega , pač nastala dva, trije ..
Kot tretje- kot petčlanska družina smo mi bili deležni bore malo ugodnosti, ki bi jih lahko izkoristili, če bi se tako odločili. Že pri vrtcu je bilo tako. Ker so najini otroci prihajali v vrtec nekako po tretjem letu, nisva nikoli mogla koristiti " bonusa" da bi bil drugi zastonj. Enako je z istimi hobiji in dejavnostmi. Povsod po raznih klubih imajo popuste za drugega, tretjega otroka, vendar tudi tega ne koristimo, ker imamo tri čričke z različnimi interesi in dispozicijami. Pri različnih turističnih agencijah je podobno, vendar tudi tega ne koristimo, ker hodimo taborit in plačamo za vsakega otroka. Vendar tako smo se pač odločili.
Tako kot Katipi, tudi tebi niso padli vsi otroci naenkrat skupaj. Popusti in ugodnosti, čeprav so v vrtcu to zadevo malo predrugačili oz. ni zastonjskih otrok , razen socialnih, so bili, so še in še bodo. Taki in drugačni. Bistvo vsega tega mojega oglašanja na tej temi ni v tem, da bi podpirala podražitve vinjet ( še posebej, ker že vnaprej vem, da pademo mi zraven), temveč predvsem v tem, da se je dvignil cel hali gali predvsem iz strani tistih, ki se takrat, ko je kakšen drug zakon treščil po glavi drug del prebivalstva ( vedno je kak takšen) gledali v zrak, se delali gluhe in bili veseli, da so se spet zognili. Bodimo pošteni vsaj tokrat. In ja, tudi k delanju otrok se je treba spraviti premišljeno. Tudi avta na kupimo kar na horuk. Da bi pa dete pridelali kar tako , ne da bi prej malo pomislili na posledice ( in realno pomislili, da bo po rojstvu en lep čas na plečih staršev), je pa zame osebno sila neodgovorno.



Veš, karma je hudičevo zafrknjena stvar. Si sigurna, da imaš ti pri svoji veliki družini predvidene vse stvari, ki vas v prihodnosti lahko doletijo, izguba zaposlitve za daljši čas je samo najmilejša stvar ki se vam lahko zgodi. Hitro bo preživetje na tanki nitki in takrat bo tebi nekdo sarkastično v Frodinem stilu spustil....kaj pa jamraš, kaj pa fehtaš, kaj si pa štepala otroke, prej bi mislila.
Sam mislim, da nihče izmed nas nebi imel niti enega otroka, če bi planiral in mislil na vse, kar nam življenje lahko prinese.

Kalbo mislim, da preveč posplošuješ. Seveda ne vem, kaj vse me v prihodnosti čaka in skupaj z mano mojo družino. Samo je velika razlika, če ti v prihodnosti nekoč nenačrtovano izgubiš službo, zdravje, partnerja, streho nad glavo in si primoran korenito spremeniti življenje in se boriti za preživetje, ter med tistimi, ki se tako rekoč že šlepajo na račun davkoplačevalcev, na račun dobrote drugih ljudi, že v naprej vedo, da bodo morali nafehtati pomoč povsod okrog, da bodo lahko preživeli sebe in otroke, pa vseeno spontano ( nekaterim je všeč izraz impulzivno) delajo na deci. Razumeš razliko? Seveda jo, vendar verjetno ne boš priznal. Užaljeno se usajaš kot bi ti kdo kaj hotel, pa se gre v mojem imenu le za to, da se nekateri na tej temi oglašajo in brundajo proti horukarsko sprejetim zakonom le toliko časa, dokler vlečejo zraven ta kratko. Takoj, ko spoznajo, da jim bo uspelo tudi tokrat pobegniti mimo, pa veselo utihnejo. Kar naenkrat jih mine vsa empatija do vseh tistih , ki pa jih zakon prizadene.
Nihče se ni spravil na velike družine , kajti tudi sama imam takšno in bom med tistimi , ki jih bo povozil zakon, mi je pa takšno svetohlinstvo izpod časti..

Že če pogledamo Katipi na tej temi:

Katipi:Kar pa se tiče višine našega trafica (letnik 2009): NE PRESEGA 130 cm! So mi ga včeraj izmerili fantje na Petrolu. Meri 128,5 cm.

moja malenkost:In končno, ali se boš še vedno jezila in razburjala , zaradi 220 evrov drage vinjete, sedaj, ko si spet zaradi 1,5 cm k sreči rešena tega plačila?
Močno dvomim. In sem skoraj gotova, da se tu tudi tvoja empatija do vseh ostalih, ki imajo slaba 2 cm višji avto na tem mestu konča.


Katipi:I rest my case.user posted image

Strela, pa sem si nekako prav želela, da bi se tokrat motilauser posted image



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 16:31:10   
mateyka
a bo res hello kitty gor?
user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 16:44:32   
LuLu
Ja, ampak za lastnice... za lastnike pa Cars-i.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 17:57:24   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ja, ampak za lastnice... za lastnike pa Cars-i.



a se da tudi po naročilu naredit?

padem v nižji razred , pa si bom lahko privoščila tako z lobanjo in kostmi user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 18:12:36   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ja, ampak za lastnice... za lastnike pa Cars-i.



a se da tudi po naročilu naredit?

padem v nižji razred , pa si bom lahko privoščila tako z lobanjo in kostmi user posted image


Ne vem, če ki niso te lobanje rezervirane za diplomatske avte user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 18:24:07   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ja, ampak za lastnice... za lastnike pa Cars-i.



a se da tudi po naročilu naredit?

padem v nižji razred , pa si bom lahko privoščila tako z lobanjo in kostmi user posted image


Ne vem, če ki niso te lobanje rezervirane za diplomatske avte user posted image



ma saj je "fensi" naš avto in ima manj kot 130cm spredaj!!
ma še dobro, da ne gre na dolžino user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 18:27:49   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: alda

ma saj je "fensi" naš avto in ima manj kot 130cm spredaj!!
ma še dobro, da ne gre na dolžino user posted image


Pusti se presenetit user posted image  mogoče bodo potem še Vinjete 110S, V 110M, V 110L, V 110Xl in potem V 220XS, V 220S, V 220M,...

user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 18:50:25   
katipi
Patrino, si pa res sitna! user posted image Citirala si me popolnoma iz konteksta, zato je konec tvojega zadnjega posta popolnoma neresničen. Na vsak način bi me rada prikazala kot egoistko, ki ji je zdaj, ko ji avto ne presega 130 cm, vseeno za druge. No, zelo se motiš! Napisala sem tako:

Petrina, a ti sploh veš kakšne nebuloze pišeš?!user posted image
A je bil takrat samo moj drugi otrok brezplačno v vrtcu? A tvoj ni bil? A mi lahko poveš enega, ki je šel pred parlament aplavdirat in se zahvaljevat za to? Vsak je takrat izkoristil to možnost, saj smo vsi vedeli, da ne bo dolgo trajalo. Aja, razen tebe, ti si/bi šla izrecno zahtevat, da ti boš pa plačala za oba otroka in to polno ceno!!! Yeah, right!!!

Glede popustov...Tudi sama se ukvarjam z izobraževanjem (ne samo otrok, tudi odraslih) in vedno dam velik popust udeležencem iz iste družine. Zakaj? Zato ker želim pomagati, ker nisem sebična in ker vem, da bi tudi jaz želela popust za moje otroke v takem primeru.

Seveda izkoristim vsak popust kjerkoli lahko. Največkrat v šali celo vprašam, če dobimo kakšen popust in skoraj vedno tudi ga. user posted image Super občutek! Veš, prijaznost in nasmeh na obrazu odpira vsa vrata. Kar seješ, to žanješ! user posted image

Na tvoje presenečenje še vedno želim in upam, da bo pamet premagala maloumje in bodo umaknili 220 evrsko vinjeto za vse, ki jih/nas ta podražitev prizadane.

In na koncu si me kar obtožila, da ničesar ne naredim, ko kakšen zakon obteži druge družine in da naj kar priznam, da je to res?! Pa kaj je s tabo? Kako pa ti veš, kaj jaz naredim in česa ne? Kako veš, da se me nesreča drugih ne dotakne? In še celo dvomiš v moje poštenje? WTF?!
user posted image V vsakem primeru pa nikomur ne privoščim nič slabega, še zlasti pa o tem ne razpravljam na veliko in pišem celih litanij, kako si ta in ta skupina pa res zasluži to in to podražitev (alikarkoližeslabega), kot ti in nekaj tvojih somišljenic, ki ti aplavdirajo.

I rest my case.user posted image


< Sporočilo je popravil katipi -- 24.9.2013 18:51:35 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 19:22:22   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: katipi


Na tvoje presenečenje še vedno želim in upam, da bo pamet premagala maloumje in bodo umaknili 220 evrsko vinjeto za vse, ki jih/nas ta podražitev prizadane.





Podražitev prizadene vsakega.....prizadene družino z invalidnim otrokom, prizadene "veliko družino", prizadene "malo družino", prizadene podjetnika......prizadene rumuna......

Tudi uvedba določenega dela plačila za drugega in več otrok v vrtcu je prizadela predvsem velike družine.....

V obeh primerih (vrtcev in vinjet) pa je šlo za "predvolilno pravljico", ki na dolgi rok ni bila vzdržna.....pograbili smo jo pa vsi z odprtimi rokami.....in po 6 letih pozabili, kako je bilo pred to pravljico, ko smo mastno plačevali za obe storitvi......

In če sem se na začetku teme zavzemala za oprostitev določenega dela prebivalstva plačila vinjete.....se po podrobnejšem premisleku (tehnične omejitve kako sprovesti oprostitev v praksi recimo) in ob razsvetlitvi enega in drugega pola na tej temi ne zavzemam več za to....ne za velike družine in ne za družine z invalidi.....ker vinjeta je luksus......in luksuza pa država ne more subvencionirati.....lahko subvencionira prevozne stroške na zdravljenje, luksuza vinjete pa ne......

< Sporočilo je popravil liliana -- 24.9.2013 19:23:37 >

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 20:24:22   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: katipi


Na tvoje presenečenje še vedno želim in upam, da bo pamet premagala maloumje in bodo umaknili 220 evrsko vinjeto za vse, ki jih/nas ta podražitev prizadane.





Podražitev prizadene vsakega.....prizadene družino z invalidnim otrokom, prizadene "veliko družino", prizadene "malo družino", prizadene podjetnika......prizadene rumuna......

Tudi uvedba določenega dela plačila za drugega in več otrok v vrtcu je prizadela predvsem velike družine.....

V obeh primerih (vrtcev in vinjet) pa je šlo za "predvolilno pravljico", ki na dolgi rok ni bila vzdržna.....pograbili smo jo pa vsi z odprtimi rokami.....in po 6 letih pozabili, kako je bilo pred to pravljico, ko smo mastno plačevali za obe storitvi......

In če sem se na začetku teme zavzemala za oprostitev določenega dela prebivalstva plačila vinjete.....se po podrobnejšem premisleku (tehnične omejitve kako sprovesti oprostitev v praksi recimo) in ob razsvetlitvi enega in drugega pola na tej temi ne zavzemam več za to....ne za velike družine in ne za družine z invalidi.....ker vinjeta je luksus......in luksuza pa država ne more subvencionirati.....lahko subvencionira prevozne stroške na zdravljenje, luksuza vinjete pa ne......

I rest my case


No zame in posledično mojega otroka vinjeta ni luksuz. Več sem pa napisala že v enem od prejšnjih postov.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 20:25:34   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a bo res hello kitty gor?
user posted image



No jaz bom imela privilegij. Na moji bo jagodka user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 20:31:59   
katipi
Liliana:In če sem se na začetku teme zavzemala za oprostitev določenega dela prebivalstva plačila vinjete.....se po podrobnejšem premisleku (tehnične omejitve kako sprovesti oprostitev v praksi recimo) in ob razsvetlitvi enega in drugega pola na tej temi ne zavzemam več za to....ne za velike družine in ne za družine z invalidi.....ker vinjeta je luksus......in luksuza pa država ne more subvencionirati.....lahko subvencionira prevozne stroške na zdravljenje, luksuza vinjete pa ne......

user posted image
Živimo v 21. stoletju. Vinjeta je luksuz? Vožnja po avtocesti je luksuz? Potemtakem je tudi vožnja po regionalni cesti luksuz. Kaj pa po makadamski cesti? Tudi to je najbrž luksuz. Vsaka vožnja je luksuz. Ja nič, potem nam pa preostanejo samo še pešpoti. Ali pa je mogoče tudi to luksuz? Moramo najti teren, ki je še neprehoden, po katerem ni še nihče prej hodil, in si utrditi pot. Ampak potem bo ta pot za nekoga drugega luksuz? AAAhhhhh... Človeška norost nima meja. Uboga Zemlja, kaj vse mora nositi! Ni čudno, da se od časa do časa strese...user posted image


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 20:35:44   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a bo res hello kitty gor?
user posted image



No jaz bom imela privilegij. Na moji bo jagodka user posted image


za doplačilo, kot pri tablicah, si boš lahko svoj motiv na vinjeti izbrala user posted image  banana republika, nemogoče je mogoče user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 20:40:24   
StrawberrY
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a bo res hello kitty gor?
user posted image



No jaz bom imela privilegij. Na moji bo jagodka user posted image


za doplačilo, kot pri tablicah, si boš lahko svoj motiv na vinjeti izbrala user posted image  banana republika, nemogoče je mogoče user posted image


user posted image
Najbolj realna slika na moji vinjeti bi bila banana "j.e.b.e." jagodko user posted image


< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 24.9.2013 20:41:53 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 20:42:11   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Že par let nazaj sem napisal da se bodo proračunski prejemniki poklali med sabo...sicer je tole samo na verbalnem nivoju...ker bo enostavno zmanjkalo sužnjev ki bi delali za njih...koliko sem se zmotil?


Mislim da si ti večji proračunski prejemnik od mene in to vedno znova pozabljaš omenit!!!!


a to kaj spremeni resničnost njegove izjave? ker če je ne, je to eno navadno slovensko nekonstruktivno žnaranje s tvoje strani - češ, kaj sploh govoriš, da je cela vas umazana, če maš umazanijo in to več kot jaz na svojem vrtu.. verjetno imata oba prav, samo - a je res treba z drugim argumentom "napast" prvega, kot da sta si kontradiktorna ali se medsebojno izključujeta? tvoj zgornji komentar nima smisla na nekem argumentalnem nivoju..


Se bom jaz poskušal spravit na argumetalni nivo, ko mi je že De Vinci tako pri srcu...

Resničnost njegove izjave je pravzaprav nemogoče spreminjati, ker bi za to moral obstajati pogoj - sama resnica.
Ni več jasno kdo je tukaj davkoplačevalski prejemnik in kdo komu sužnji. De Vinci se pravzaprav ne zaveda, da v družbi nastopamo istočasno v obeh vlogah. Kot plačniki in prejemniki. De Vinci je zaposlen ter dela neskončne nadure v podjetju katerega lastnik je verjetno zasebnik, in zato da bo lastnik zadovoljen ter država vzela svoje... Če ga je prav razumeti. Vendar svojega gospodarja, ki si ga prizadeva osrečit niti slučajno ne vidi kot (so)odgovornega za svoje nadure. Beroč njega, se lahko dobi vtis, da ga država sili v opravljanje nadur, ne zato, da bi sam lahko (pre)živel, temveč zato, da bi država čim več vzela. Iz omenjenega lahko sklepamo, da je lastnik zadovoljen, če država čim več vzame. Kako je z lastnikovim zadovoljstvom, ko država mora dati, med drugim tudi takrat, ko De Vinciju vrne nepošteno vzeto oz. si to vzame on sam, ni jasno.... Če vse skupaj nima nobenega smisla je to najbrž zato, ker so De Vincijeve izjave še najbolj podobne časovnim paradoksom v sci-fi filmih. In ko govori o klanju se niti zaveda ne, da pravzaprav govori o tem, da bomo na koncu roko dvignili brat na brata.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 24.9.2013 20:43:07 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 21:01:44   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Na tvoje presenečenje še vedno želim in upam, da bo pamet premagala maloumje in bodo umaknili 220 evrsko vinjeto za vse, ki jih/nas ta podražitev prizadane.



Ali gre za maloumje ali celo - za marsikoga verjetno šokantno - pametno potezo je zelo diskutabilno. Iz moje perpektive, upoštevajoč nekatera dejstva, je cena ki jo plačam za letno vinjeto smešno nizka, celo po podražitvi. Takšno ceno, kot je letno plačam v Sloveniji ob približno enaki uporabi avtocest kje drugje plačam v mesecu dni oz. dveh po podražitvi. Sporno, kot verjetno marsikaj druga je čas v katerem se te spremembe sprovajajo. Po nekaterih teorijah naj naj varčevali takrat, ko imamo in ne nasprotno. Sicer se pa trenutne podražitve popolnoma skladajo z zapovedmi krovnih institucij o zategovanju pasu.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 21:06:31   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Hitro bo preživetje na tanki nitki in takrat bo tebi nekdo sarkastično v Frodinem stilu spustil....kaj pa jamraš, kaj pa fehtaš, kaj si pa štepala otroke, prej bi mislila.



A nisi ti eden tistih najbolj gorečih moralistov, ko se je govorilo o trosilcih semen, ki da če so ga že vtikali svojega lulčka in trosili naokrog svoje seme, ne da bi prej razmislili, naj pa se kasenje še soočijo s svojimi posledicami... pardon, otroKAMi.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 21:32:52   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Vseeno pa se mi ne zdi grozno narobe, če nekdo pa ni... Nekateri so bolj impulzivni, kaj pa vem, ne razmišljajo tako vnaprej. Nama se vsi režijo, kako sva lahko taka ziheraša, tako da to očitno ni najbolj normalen način... In ne vem, če je prav, da rečem, da morajo vsi delovat točno po tem sistemu.


To ni drugacen sistem delovanja, to je neodgovoren sistem delovanja - na hojladri.


Frodo, ti pa dam prav, da vinjeta ni potrebna za preživetje, vsekakor. Vendar ko si vprašala, zakaj bi vinjeta osrečila otroke, sem ti odgovorila - pač ker so otroci bolj veseli, če so več časa s starši (če torej ti lahko prej pridejo ponje iz službe).


Ti takoj pripeljem 10 otrok, ki so veseli, ce ocrecujoci ata zamuja iz sluzbe. Ti jih pa lepo poglej in jim povej, da jih toktrat ne bo tepel, ampak osrecil - ker ima vinjeto. Vsaj obcasno se je dobro soociti z realnostjo in realnostjo druzinskih razmerij.



Moje dete me je zadnjič, čeprav zelo veselo snidenja z menoj pred šolo, zelo lepo, v čisti angleščini naPLIZalo, če se še lahko malo igra in mi dalo vedet, da ji nekatere njej zelo ljube stvari, kot je recimo igranje s prijatelji, enostavno ne morem dati...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 21:41:31   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Romuni imajo pa vsi letne vinjete, ker so na naših cestah konstantno.


Slovenija center sveta! Ali pa si morda mislil, vsi Romuni, ki se vozijo skozi Slovenijo, imajo letne vinjete??? Bi bilo zanimivo preveriti.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 21:47:37   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Zapelji se v noči iz nedelje na ponedeljek po štajerski ali primorski avtocesti, kako reci s policajem, ki je dnevno v civilnem avtu na tej relaciji in se boš zgrozila. Romun pri romunu z težko naloženimi sprinterji s prikolicami in to je splošno znani problem tudi v poklicnih krogih. V svoji utopiji, da veš vse, včasih tud ti pregoriš.


Kaj je pravzaprav problem?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 21:59:36   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Si spet v svojem elementu. No važno da imaš lepši dan, ko dobiš občutek, da si nekoga nadmudrila na enem forumu :) me veseli, da ti lahko pomagam pri tem.


Zelo custveno in samaritansko user posted image


samaritánski -a -o prid. (a)

1. nanašajoč se na samaritane: ovirati
koga pri samaritanskem delu / njena
samaritanska dobrota je znana

2. zastar. bolničarski: samaritanski
poklic; samaritanska služba

Mam tole na dohvatu ruke, komot bi rekla sočutno, sam pač ti moraš kao nadmudrit ljudi. Po drugi strani so pa tvoji posti polni IMOtov in bebavih smajlijev...odloči se že enkrat.


Skratka - ne ves kaj samaritansko pomeni, slabo se pocutis ker tega ne ves, ne razumes zakaj se zapise IMO in motijo te RR-ovi smajliji....

Ti res razmisljas s...... srcem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?