|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 8:36:32   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Že par let nazaj sem napisal da se bodo proračunski prejemniki poklali med sabo...sicer je tole samo na verbalnem nivoju...ker bo enostavno zmanjkalo sužnjev ki bi delali za njih...koliko sem se zmotil?


Mislim da si ti večji proračunski prejemnik od mene in to vedno znova pozabljaš omenit!!!!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 9:06:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Že par let nazaj sem napisal da se bodo proračunski prejemniki poklali med sabo...sicer je tole samo na verbalnem nivoju...ker bo enostavno zmanjkalo sužnjev ki bi delali za njih...koliko sem se zmotil?


Mislim da si ti večji proračunski prejemnik od mene in to vedno znova pozabljaš omenit!!!!


a to kaj spremeni resničnost njegove izjave? ker če je ne, je to eno navadno slovensko nekonstruktivno žnaranje s tvoje strani - češ, kaj sploh govoriš, da je cela vas umazana, če maš umazanijo in to več kot jaz na svojem vrtu.. verjetno imata oba prav, samo - a je res treba z drugim argumentom "napast" prvega, kot da sta si kontradiktorna ali se medsebojno izključujeta? tvoj zgornji komentar nima smisla na nekem argumentalnem nivoju..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 9:48:52   
kalbo
Argumentalni nivo user posted image v debati o vinjetah, ki se je z vaše strani sprevrgla v vsesplošno zgražanje nad velikimi družinami, hudo, prav čakam nadaljne intelektualne komentarje na nivoju.

PS: Colt pa že ve zakaj sem mu to napisal in mislim da ne rabi odvetnice.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 24.9.2013 9:52:02 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 9:57:24   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ker vem, da rada bereš citate, bi ti tudi tole scitirala, samo je tvoja objava tako "kratka", jez pa imam voljo replicirati le na le na zadnji del.
Kot prvo, Katipi noben otrok ni padel z neba ali pa ji ga je naredila država.
Kot drugo, če se greš " razširjanje družine", je treba vzeti v zakup, da bosta ob planiranem spočetju enega , pač nastala dva, trije ..
Kot tretje- kot petčlanska družina smo mi bili deležni bore malo ugodnosti, ki bi jih lahko izkoristili, če bi se tako odločili. Že pri vrtcu je bilo tako. Ker so najini otroci prihajali v vrtec nekako po tretjem letu, nisva nikoli mogla koristiti " bonusa" da bi bil drugi zastonj. Enako je z istimi hobiji in dejavnostmi. Povsod po raznih klubih imajo popuste za drugega, tretjega otroka, vendar tudi tega ne koristimo, ker imamo tri čričke z različnimi interesi in dispozicijami. Pri različnih turističnih agencijah je podobno, vendar tudi tega ne koristimo, ker hodimo taborit in plačamo za vsakega otroka. Vendar tako smo se pač odločili.
Tako kot Katipi, tudi tebi niso padli vsi otroci naenkrat skupaj. Popusti in ugodnosti, čeprav so v vrtcu to zadevo malo predrugačili oz. ni zastonjskih otrok , razen socialnih, so bili, so še in še bodo. Taki in drugačni. Bistvo vsega tega mojega oglašanja na tej temi ni v tem, da bi podpirala podražitve vinjet ( še posebej, ker že vnaprej vem, da pademo mi zraven), temveč predvsem v tem, da se je dvignil cel hali gali predvsem iz strani tistih, ki se takrat, ko je kakšen drug zakon treščil po glavi drug del prebivalstva ( vedno je kak takšen) gledali v zrak, se delali gluhe in bili veseli, da so se spet zognili. Bodimo pošteni vsaj tokrat. In ja, tudi k delanju otrok se je treba spraviti premišljeno. Tudi avta na kupimo kar na horuk. Da bi pa dete pridelali kar tako , ne da bi prej malo pomislili na posledice ( in realno pomislili, da bo po rojstvu en lep čas na plečih staršev), je pa zame osebno sila neodgovorno.



Veš, karma je hudičevo zafrknjena stvar. Si sigurna, da imaš ti pri svoji veliki družini predvidene vse stvari, ki vas v prihodnosti lahko doletijo, izguba zaposlitve za daljši čas je samo najmilejša stvar ki se vam lahko zgodi. Hitro bo preživetje na tanki nitki in takrat bo tebi nekdo sarkastično v Frodinem stilu spustil....kaj pa jamraš, kaj pa fehtaš, kaj si pa štepala otroke, prej bi mislila.
Sam mislim, da nihče izmed nas nebi imel niti enega otroka, če bi planiral in mislil na vse, kar nam življenje lahko prinese.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 10:10:59   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: petea
In pri odločitvah, kje bo nekdo živel oz. ali bo sprejel določeno službo, kar precej ljudi da na tehtnico oddaljenost do službe in čas ter stroške, ki ju porabijo za vožnjo do tja. In med morebitne stroške pade seveda tudi višina stroška plačila vožnje po plačljivih cestah. In ko človek tehta, katera odločitev je najbolj sprejemljiva, praviloma upošteva, da bo določen sistem veljal vsaj še kakšnih 5 let.

Kot sem že napisala, bi bilo dobro, da bi pravila igre s strani države veljala več let v naprej, ne pa, da se igramo loterijo vsakič, ko se moramo odločati o življenjsko pomembnih zadevah. In seveda se pri tem hitro zakalkuliramo.


Stvarnost je pac taksna, da se igramo loterijo. Ze nekaj casa je jasno, da je to tako in hitro spreminjanje pogojev naj ne bi presenecalo. Loterija je v obe smeri - zelo hitro smo sprejeli zastonj drugega otroka v vrtcu in enako hitro smo ga umaknili. IMO stabilna natalitetna politika in druge strategije niso na 5 temvec na 20 ali vec let...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 10:14:39   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Nekateri to resujejo tako, da otroke vpisejo v vrtec, ki je blizu njihove sluzbe, pa otroci niso niti 9 ur vrtcu. Izkoristijo tudi cas prevoza za klepet z otroci.



A res, povej mi kako naj pa dobim vrtec v občini v kateri ne prebivam? Ti pa imaš kar veliko domišljije, moram rečt.


KOlegica ima "domisljijo". Zivi v Lj, dela v NM in ima otroka v vrtcu v NM. Verjetno se ji pa samo ne sanja, kje ima otroka v vrtcu.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 10:18:58   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo



Ne vem kaj se jim spaca, zanima me koliko romunov je kupilo za leto 2013 letno vinjeto, da jih jemljemo kot argument v razpravi. Zanima me namrec ali je to neka utemeljena konstatcija o vzroku ali zgolj natolcevanje in zdi se mi.




Zapelji se v noči iz nedelje na ponedeljek po štajerski ali primorski avtocesti, kako reci s policajem, ki je dnevno v civilnem avtu na tej relaciji in se boš zgrozila. Romun pri romunu z težko naloženimi sprinterji s prikolicami in to je splošno znani problem tudi v poklicnih krogih. V svoji utopiji, da veš vse, včasih tud ti pregoriš.


Ne vem in zanima me nista trditvi, temvec vprasanja. V vsakem primeru, hvala na odgovoru. user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 24.9.2013 10:25:21 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 10:24:43   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Veš, karma je hudičevo zafrknjena stvar. Si sigurna, da imaš ti pri svoji veliki družini predvidene vse stvari, ki vas v prihodnosti lahko doletijo, izguba zaposlitve za daljši čas je samo najmilejša stvar ki se vam lahko zgodi. Hitro bo preživetje na tanki nitki in takrat bo tebi nekdo sarkastično v Frodinem stilu spustil....kaj pa jamraš, kaj pa fehtaš, kaj si pa štepala otroke, prej bi mislila.
Sam mislim, da nihče izmed nas nebi imel niti enega otroka, če bi planiral in mislil na vse, kar nam življenje lahko prinese.


Skoda, da moras lagati, da bi potrdil svoje "prav". MOrda je pa samo omejenost razumevanja, kar me pa navsezadnje ne preseneca.


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 24.9.2013 10:25:53 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 11:18:40   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Veš, karma je hudičevo zafrknjena stvar. Si sigurna, da imaš ti pri svoji veliki družini predvidene vse stvari, ki vas v prihodnosti lahko doletijo, izguba zaposlitve za daljši čas je samo najmilejša stvar ki se vam lahko zgodi. Hitro bo preživetje na tanki nitki in takrat bo tebi nekdo sarkastično v Frodinem stilu spustil....kaj pa jamraš, kaj pa fehtaš, kaj si pa štepala otroke, prej bi mislila.
Sam mislim, da nihče izmed nas nebi imel niti enega otroka, če bi planiral in mislil na vse, kar nam življenje lahko prinese.


Skoda, da moras lagati, da bi potrdil svoje "prav". MOrda je pa samo omejenost razumevanja, kar me pa navsezadnje ne preseneca.



Tako kot sem napisal se te na žalost bere, ker niso vsi na tako visoko intelektualnem nivoju kot ti.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 11:22:47   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Nekateri to resujejo tako, da otroke vpisejo v vrtec, ki je blizu njihove sluzbe, pa otroci niso niti 9 ur vrtcu. Izkoristijo tudi cas prevoza za klepet z otroci.




A res, povej mi kako naj pa dobim vrtec v občini v kateri ne prebivam? Ti pa imaš kar veliko domišljije, moram rečt.


KOlegica ima "domisljijo". Zivi v Lj, dela v NM in ima otroka v vrtcu v NM. Verjetno se ji pa samo ne sanja, kje ima otroka v vrtcu.



Ne, nima domišljije, ima srečo, da NM nima gneče v vrtcih. Verjetno si se spet prenaglila in zdaj ti posplošuješ primer tvoje kolegice na vse ostale. Če me spomin ne vara si ravno v tej temi nekomu "zapirala" usta ravno na tem.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 24.9.2013 11:25:08 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 11:36:33   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Veš, karma je hudičevo zafrknjena stvar. Si sigurna, da imaš ti pri svoji veliki družini predvidene vse stvari, ki vas v prihodnosti lahko doletijo, izguba zaposlitve za daljši čas je samo najmilejša stvar ki se vam lahko zgodi. Hitro bo preživetje na tanki nitki in takrat bo tebi nekdo sarkastično v Frodinem stilu spustil....kaj pa jamraš, kaj pa fehtaš, kaj si pa štepala otroke, prej bi mislila.
Sam mislim, da nihče izmed nas nebi imel niti enega otroka, če bi planiral in mislil na vse, kar nam življenje lahko prinese.


Skoda, da moras lagati, da bi potrdil svoje "prav". MOrda je pa samo omejenost razumevanja, kar me pa navsezadnje ne preseneca.



Tako kot sem napisal se te na žalost bere, ker niso vsi na tako visoko intelektualnem nivoju kot ti.


Da ne bo tudi to samo obcutek, ker si, so, smo obcutljivi na otroke pa rpetirano emociaonalno reagiramo ?user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 11:50:35   
kalbo
Seveda, to je občutek. Emocije so pa zanimiva stvar in malo je ljudi, ki jih znajo obvladati do popolnosti. Sploh pa toktat to niso ble moje emocije, ampak emocije nekoga drugega.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 11:52:01   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Nekateri to resujejo tako, da otroke vpisejo v vrtec, ki je blizu njihove sluzbe, pa otroci niso niti 9 ur vrtcu. Izkoristijo tudi cas prevoza za klepet z otroci.




A res, povej mi kako naj pa dobim vrtec v občini v kateri ne prebivam? Ti pa imaš kar veliko domišljije, moram rečt.


KOlegica ima "domisljijo". Zivi v Lj, dela v NM in ima otroka v vrtcu v NM. Verjetno se ji pa samo ne sanja, kje ima otroka v vrtcu.



Ne, nima domišljije, ima srečo, da NM nima gneče v vrtcih. Verjetno si se spet prenaglila in zdaj ti posplošuješ primer tvoje kolegice na vse ostale. Če me spomin ne vara si ravno v tej temi nekomu "zapirala" usta ravno na tem.


Ne spomnim se, pa tudi videti ni, da bi v katerem koli trenutku posplosevala. Nekateri niso vsi in kolegica je nekdo in spada v nekatere. Torej tudi tebi bom zaprla usta, ce ne ves kaj je kaj.

Kolegica pa ima domisljivo, ce bi njeno izhodisce bilo, da je to nemogoce (tako kot tvoje) se v tej smeri niti ne bi potrudila. Glede na to, da so podatki o stevilu otrok, ki vrtca v NM ni dobilo objavljeni na internetu (stran pristojnega ministerstva), ne vem koliko drzi, da pri njih ni gnece - morda si se spet prenaglil? user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 11:53:51   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Argumentalni nivo user posted image v debati o vinjetah, ki se je z vaše strani sprevrgla v vsesplošno zgražanje nad velikimi družinami, hudo, prav čakam nadaljne intelektualne komentarje na nivoju.pellets


naše - vaše. slovenceljski zdraharski koncept.

PS: Colt pa že ve zakaj sem mu to napisal in mislim da ne rabi odvetnice.


zame osebno nima veze komu pišeš, ampak kaj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 11:55:32   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Nekateri to resujejo tako, da otroke vpisejo v vrtec, ki je blizu njihove sluzbe, pa otroci niso niti 9 ur vrtcu. Izkoristijo tudi cas prevoza za klepet z otroci.




A res, povej mi kako naj pa dobim vrtec v občini v kateri ne prebivam? Ti pa imaš kar veliko domišljije, moram rečt.


KOlegica ima "domisljijo". Zivi v Lj, dela v NM in ima otroka v vrtcu v NM. Verjetno se ji pa samo ne sanja, kje ima otroka v vrtcu.



Ne, nima domišljije, ima srečo, da NM nima gneče v vrtcih. Verjetno si se spet prenaglila in zdaj ti posplošuješ primer tvoje kolegice na vse ostale. Če me spomin ne vara si ravno v tej temi nekomu "zapirala" usta ravno na tem.


Ne spomnim se, pa tudi videti ni, da bi v katerem koli trenutku posplosevala. Nekateri niso vsi in kolegica je nekdo in spada v nekatere. Torej tudi tebi bom zaprla usta, ce ne ves kaj je kaj.

Kolegica pa ima domisljivo, ce bi njeno izhodisce bilo, da je to nemogoce (tako kot tvoje) se v tej smeri niti ne bi potrudila. Glede na to, da so podatki o stevilu otrok, ki vrtca v NM ni dobilo objavljeni na internetu (stran pristojnega ministerstva), ne vem koliko drzi, da pri njih ni gnece - morda si se spet prenaglil? user posted image



Morda pa v NM nimajo tega kriterija in je eden izmed kriterijev zaposlitev v NM. Za Ljubljano ta kriterij je in je praktično nemogoče dobit vrtec, če nisi občan. Zarad mene se pa lahko obešaš na posamezne besedice v nedogled, če ti je to v veselje.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 11:56:46   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Seveda, to je občutek. Emocije so pa zanimiva stvar in malo je ljudi, ki jih znajo obvladati do popolnosti. Sploh pa toktat to niso ble moje emocije, ampak emocije nekoga drugega.


Emocije so vsekakor zanimiva stvar, znajo nam mocno popestrit zivljenje, vendar so zelo slaba osnova in popotnica za argumentirano in verodostojno debato.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 11:57:01   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Argumentalni nivo user posted image v debati o vinjetah, ki se je z vaše strani sprevrgla v vsesplošno zgražanje nad velikimi družinami, hudo, prav čakam nadaljne intelektualne komentarje na nivoju.pellets


naše - vaše. slovenceljski zdraharski koncept.

PS: Colt pa že ve zakaj sem mu to napisal in mislim da ne rabi odvetnice.


zame osebno nima veze komu pišeš, ampak kaj.


Zelo intelektualno komentiranje...na nivoju.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 11:57:56   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Seveda, to je občutek. Emocije so pa zanimiva stvar in malo je ljudi, ki jih znajo obvladati do popolnosti. Sploh pa toktat to niso ble moje emocije, ampak emocije nekoga drugega.


Emocije so vsekakor zanimiva stvar, znajo nam mocno popestrit zivljenje, vendar so zelo slaba osnova in popotnica za argumentirano in verodostojno debato.


Podobno velja za sarkazem in kvaziintelektualni stil.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 12:04:05   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Morda pa v NM nimajo tega kriterija in je eden izmed kriterijev zaposlitev v NM. Za Ljubljano ta kriterij je in je praktično nemogoče dobit vrtec, če nisi občan. Zarad mene se pa lahko obešaš na posamezne besedice v nedogled, če ti je to v veselje.


Kalbo, tema ni vezana izkljucno na Ljubljano. Imas ljudi, ki zivijo v MS in delajo v MB ali obratno. Ljudi, ki zivijo na ptuju in delajo v Celju..... Kombinacij malo morje, zato pa je potrebno pogledati nekaj sirse, cez meje lastnega dvorisca.

BTW: Prav zanimivo je , kako je stanje v vrtcih v NM postalo "posamezna besedica" user posted image user posted image user posted image
Zal, so pa to argumenti s katerimi operiras, pa se moram na njih opreti in obesiti, sicer nimava o cem debatirati. user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 12:06:25   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Seveda, to je občutek. Emocije so pa zanimiva stvar in malo je ljudi, ki jih znajo obvladati do popolnosti. Sploh pa toktat to niso ble moje emocije, ampak emocije nekoga drugega.


Emocije so vsekakor zanimiva stvar, znajo nam mocno popestrit zivljenje, vendar so zelo slaba osnova in popotnica za argumentirano in verodostojno debato.


Podobno velja za sarkazem in kvaziintelektualni stil.


Se ce ib vedel o cem govoris, bi bilo dobro, no glavno, da ti custven user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 12:07:55   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zelo intelektualno komentiranje...na nivoju.


Ce primerjam s tvojim "obcutljiv na otroke, pocil po buci" itn... tako intelektualno, da pravzprav ne dojemas.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 12:49:45   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Kaj zdaj? Bomo glasovali kdo ima večjega, ali bosta sama ugotovila? user posted image


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 12:52:39   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Kaj zdaj? Bomo glasovali kdo ima večjega, ali bosta sama ugotovila? user posted image



Glasovanje nepotrebno - situacija je jasna. Kalbo ima tako velikega, da z njim celo razmislja user posted image user posted image user posted image


Da ne bo pomote - srce ima veliko (ko pa je tako emotiven) user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 24.9.2013 12:54:25 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 13:31:33   
kalbo
Si spet v svojem elementu. No važno da imaš lepši dan, ko dobiš občutek, da si nekoga nadmudrila na enem forumu :) me veseli, da ti lahko pomagam pri tem.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Vinjeta 2014
24.9.2013 14:08:08   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Si spet v svojem elementu. No važno da imaš lepši dan, ko dobiš občutek, da si nekoga nadmudrila na enem forumu :) me veseli, da ti lahko pomagam pri tem.


Zelo custveno in samaritansko user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?