|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 [16] 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vinjeta 2014
7.10.2013 22:36:11   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

No, bodo pomesali lastnike, se bo prerasporedila druzina, eni bodo porasporedili, drugi bodo fasali, rezulat bo slab. Zelo slab.


Ja, bo zanimivo spremljati, kako se bodo ljudje odzvali na davek.


Ce je kaj se ostalo pameti - slabo. Ce nis(m)o ze zgubili dah pri doseganju velike zmage pri vinjetah.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Vinjeta 2014
7.10.2013 23:01:18   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Torej vidis, da je tvoja dilema povsem nepotrebna.


user posted image

Hja, lahko da je, lahko da ni. Bo pokazal čas ... user posted image


Zame je (bilo) bivalno vozilo do sedaj spadalo v skupino kombiniranih vozil. user posted image Ker mi to področje ni znano, sem ga želela malo bolj proučiti in ugotoviti, v čem se vozila razlikujejo in kakšne so posledice tega. Zagotovo bom na cestah v bodoče bolj pozorno opazovala takšna vozila in razmišljala o njih.

In to, da se marsikje najdejo (nepričakovane) izjeme, sploh takšne, o katerih ni (veliko) govora, je meni vedno zanimivo spoznanje, saj skušam potem to prenesti tudi področja mojega zanimanja, da potem tudi tam za razne probleme skušam iskati drugačne, učinkovitejše rešitve, pristope.


Drugače pa - tehnične karakteristike avtomobilov me nikoli niso preveč zanimale in ja, bi me, naivnico, zlahka naplahtali. user posted image Preučevanje posameznih vozil in debate o tem področju zato z velikim veseljem prepuščam moškemu delu družine.
Vozim pa rada. user posted image
Bivalna vozila pa so mi še neznano področje.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Vinjeta 2014
7.10.2013 23:12:55   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: petea
Pri dohodnini pa pogrešam ukinjene olajšave za nakup zdravil in vlaganj v bivališče.


To je "kazen" ker vlagas v bivalisce. Bolje ga ocenijo in vec davka placas. Namesto, da bi "kaznovali" tiste, ki ne vzdrzujejo nepremicnine.


Ja. In to bo povzročalo veliko nezadovoljstva med ljudmi. Me zanima, v kaj se bo usmerilo to nezadovoljstvo.
Je danes ena zdravnica povedala, da več kot polovico obravnav pacientov opravi zaradi potreb oz. želj po antidepresivih.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Vinjeta 2014
8.10.2013 10:12:39   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Hja, lahko da je, lahko da ni. Bo pokazal čas ... user posted image


Zelo veliko dilem je pravzaprav nepotrebnih. Borba cloveka samim s seboj z minornim rezultatom.

Zame je (bilo) bivalno vozilo do sedaj spadalo v skupino kombiniranih vozil. user posted image


Vedno zagovarjam, da je potrebno upostevati dejanska poimenovanja ter natancno povezovati pojem in vsebino, saj prav iz pavsalnega domnevanja in nerazciscenih pojmov izhaja veliko nesporazumov in napacnih interpretacij.

In to, da se marsikje najdejo (nepričakovane) izjeme, sploh takšne, o katerih ni (veliko) govora, je meni vedno zanimivo spoznanje, saj skušam potem to prenesti tudi področja mojega zanimanja, da potem tudi tam za razne probleme skušam iskati drugačne, učinkovitejše rešitve, pristope.


Ni govora med tistimi, ki se z doloceno zadevo ne ukvarjajo. ce bi imela bivalno vozilo, bi zagotovo vedela kaksna vinjeta gre zraven. Opazovanje "problema" z vecih zornih kotov pa pride vedno prav.

Drugače pa - tehnične karakteristike avtomobilov me nikoli niso preveč zanimale in ja, bi me, naivnico, zlahka naplahtali. user posted image Preučevanje posameznih vozil in debate o tem področju zato z velikim veseljem prepuščam moškemu delu družine.


Hudica, kaj pa ce je tudi tu morda kaksna izjema? user posted image

Vozim pa rada. user posted image
Bivalna vozila pa so mi še neznano področje.


Odloci se vsaj za vikend najem. Je dozivetje svoje vrste.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Vinjeta 2014
8.10.2013 10:15:44   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: petea
Pri dohodnini pa pogrešam ukinjene olajšave za nakup zdravil in vlaganj v bivališče.


To je "kazen" ker vlagas v bivalisce. Bolje ga ocenijo in vec davka placas. Namesto, da bi "kaznovali" tiste, ki ne vzdrzujejo nepremicnine.


Ja. In to bo povzročalo veliko nezadovoljstva med ljudmi. Me zanima, v kaj se bo usmerilo to nezadovoljstvo.
Je danes ena zdravnica povedala, da več kot polovico obravnav pacientov opravi zaradi potreb oz. želj po antidepresivih.


Me ne cudi. Tisto kar me skrbi pa je, da s(m)o slovenci bolj naravnani k autodestruktivnosti in suicidnosti kot zdravemu konstruktivnemu besu zoper tistega, ki si ga zasluzi in posledicno spremembam.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Vinjeta 2014
8.10.2013 10:26:44   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Tisto kar me skrbi pa je, da s(m)o slovenci bolj naravnani k autodestruktivnosti in suicidnosti kot zdravemu konstruktivnemu besu zoper tistega, ki si ga zasluzi in posledicno spremembam.


to je tudi meni neznanka.. genetika?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Vinjeta 2014
8.10.2013 10:52:53   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Drugače pa - tehnične karakteristike avtomobilov me nikoli niso preveč zanimale in ja, bi me, naivnico, zlahka naplahtali. user posted image Preučevanje posameznih vozil in debate o tem področju zato z velikim veseljem prepuščam moškemu delu družine.

Hudica, kaj pa ce je tudi tu morda kaksna izjema? user posted image


Kolikor je (najmanj) nujno potrebno, se vključim zraven.
Drugače pa zaupam moški presoji. user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Odloci se vsaj za vikend najem. Je dozivetje svoje vrste.

Poročam, ko ga realiziramo. user posted image





IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Tisto kar me skrbi pa je, da s(m)o slovenci bolj naravnani k autodestruktivnosti in suicidnosti kot zdravemu konstruktivnemu besu zoper tistega, ki si ga zasluzi in posledicno spremembam.


to je tudi meni neznanka.. genetika?


Jaz mislim, da gre bolj za vzgojo in družbene pritiske.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Vinjeta 2014
8.10.2013 14:56:36   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Tisto kar me skrbi pa je, da s(m)o slovenci bolj naravnani k autodestruktivnosti in suicidnosti kot zdravemu konstruktivnemu besu zoper tistega, ki si ga zasluzi in posledicno spremembam.


to je tudi meni neznanka.. genetika?


Ne bi rekla.. bolj vzgoja v cankarijansko, sentflorijanskem hlapcevskem duhu... (slovenci v tujini namre cimajo enake gene, pa drugacno obnasanje)... Morda je pa kriva klima...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Vinjeta 2014
10.10.2013 17:33:36   
ronja
Morda je pa kriva klima...

Hm, samo severna italija in hrvaška imata sumljivo podobno klimo... pa drugačno obnašanje...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Vinjeta 2014
10.10.2013 21:48:06   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Tisto kar me skrbi pa je, da s(m)o slovenci bolj naravnani k autodestruktivnosti in suicidnosti kot zdravemu konstruktivnemu besu zoper tistega, ki si ga zasluzi in posledicno spremembam.


to je tudi meni neznanka.. genetika?


Prej bi rekla, da zgodovinska zavest.

Sicer je pa znanstveno dokazanao, da vsak narod rabi vsaj 70-80 let, da predela določeno travmo, po drugi strani pa druge znanstvene raziskave ugotavljajo, da se v enakem obdobju spremeni genski zapis naroda.
In če pogledamo zgodovino Slovencev, smo imeli toliko travm, da jih dejansko nismo uspeli sproti predelati in dejansko lahko govorimo o tem, da so nam prešle že v genski zapis.


< Sporočilo je popravil nejcko -- 10.10.2013 21:49:05 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 8:08:14   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Maribor-Celje avtocesta in Maribor-Celje lokalna = 10 minut razlike.



LuLu,
ne verjamem.
Pot po lokalki je daljša, dopustne hitrosti so nižje, pa še kar nekaj hribov in odsekov z neprijetnimi ovinki je vmes.

Se niti računsko ne izide, pa tudi dovoljkrat sem že prevozila obe poti, da vem, da se lokalka veeeeečeeeee.
V normalnih razmerah, ocenjujem, da je pot vsaj 20 min daljša oz. da se voziš po lokalki približno 60 % dlje časa kot po AC.

(Moj izračun pravi, da si po AC iz enega mesta v drugem nekje v 30 min, po lokalki pa v 48 min, striček Google pa rabi po AC 38 min, po lokalki pa 68 min!)

Bom pa ob priliki preverila na konkretni relaciji.



Če se do takrat, ko bom naslednjič morala opraviti to pot, psihično pripravim na prijetnost in zanimivost ter manjšo stresnost vožnje po lokalki. user posted image



LuLu,
ker me je res zanimalo, kako je na tej stvari, sem včeraj izkoristila priliko in relacijo dopoldne, v normalnih cestnih razmerah in ko je bilo malo prometa, prevozila po stari cesti (se mi je mudilo in sem zato res hitela, seveda na meji dopustnih hitrostnih omejitev),
nazaj pa popoldne po AC, ko je bil kar promet, tako da je bilo potrebno voziti večino časa kar nekoliko počasneje od dopustnih omejitev.

Rezultat: stara cesta: 51 km, 50 min, AC: 43 km, 25 min;

Tako, da je tistih 10 minut razlike po mojem verjetno bilo določenih s 15 minutnim postankom na kavi v Tepanjah ... user posted image
Malo za spremembo enkrat paše voziti po stari cesti, več pa ne, je preveč naselij in ovinkov tam.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 8:20:54   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Če želite imeti luksuz plačajte. Zame ni opravičljivo.

Štekam, tudi več otrok je luksuzuser posted image . Ja, saj so, ne rečem, samo glede na to, da imamo večinoma neg. prirastek in naj bi država delala na tem, da nas bo več, ...

Otroci so družbeno koristen luksuz, skratka - od njih bo nekoč nekaj dobrega, med drugim naše penzije in oni bojo polnili proračun čez 20 let...



Sveže projekcije UMAR-ja kažejo, da mi morda še ne bomo, naši otroci pa bodo zelo občutili 'luksuz premajhne natalitete' v zadnjih letih:
'Morali bi spodbujati rodnost

V Umarju zaključujejo, da predvidene demografske spremembe zahtevajo sistematične ukrepe na področju prebivalstvene in zaposlitvene politike ter politike javnih financ. Z ukrepi družinske in zaposlitvene politike bi bilo, kot so zapisali, treba spodbujati družine, da bi se lahko odločale za večje število otrok in odstranjevati ovire, ki jim to sedaj preprečujejo. Ob naraščajoči brezposelnosti mladih bi bilo treba poskrbeti tudi za ustrezna delovna mesta za tiste, ki si ne želijo oditi v tujino, saj se vse več mladih odloči, da bo poiskalo delo zunaj Slovenije.'


Tako da bi skrb za kvalitetno življenje družin (in seveda tudi vseh ostalih državljanov) morala biti bistvena smernica države pri načrtovanju mnogih ukrepov, če ne želimo zdrveti v propad. user posted image

To, da si država tega sedaj kao ne more privoščiti, bo samo pomenilo, da bo čez nekaj let veliko težje, če ne celo nemogoče popravljati nastalo situacijo. user posted image


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 9:22:19   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea


Z ukrepi družinske in zaposlitvene politike bi bilo, kot so zapisali, treba spodbujati družine, da bi se lahko odločale za večje število otrok in odstranjevati ovire, ki jim to sedaj preprečujejo.


In te ovire so....?

IZVIRNO SPOROČILO: petea


Ob naraščajoči brezposelnosti mladih bi bilo treba poskrbeti tudi za ustrezna delovna mesta za tiste, ki si ne želijo oditi v tujino, saj se vse več mladih odloči, da bo poiskalo delo zunaj Slovenije.'



Za to potrebujemo zelo fleksibilen trg delovne sile.....in ukinitev študentskega dela, ki je danes precej velik "konkurent" ustreznim delovnim mestom......do sedaj je kaj takega bilo praktično nemogoče sprejeti......

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 10:05:11   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea


Rezultat: stara cesta: 51 km, 50 min, AC: 43 km, 25 min;



Kje si to vozila? 43 km 25 minut? Da nisi bila malo prehitra user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 10:20:31   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea


Z ukrepi družinske in zaposlitvene politike bi bilo, kot so zapisali, treba spodbujati družine, da bi se lahko odločale za večje število otrok in odstranjevati ovire, ki jim to sedaj preprečujejo.


In te ovire so....?

Mislim, da je bilo na raznih temah na RR že dovoljkrat povedano, kaj vse ovira ljudi pri izbiri za več otrok.
Po mojem mnenju je eden glavnih razlogov zadnje čase enostavno vedno slabša politika države z nerazumnim in nelogičnim krčenjem pravic ter seveda nestabilna in slaba finančna situacija in prognoza za večino družin.

Kaj pa UMAR smatra kot glavne ovire, pa niso zapisali...


IZVIRNO SPOROČILO: petea


Ob naraščajoči brezposelnosti mladih bi bilo treba poskrbeti tudi za ustrezna delovna mesta za tiste, ki si ne želijo oditi v tujino, saj se vse več mladih odloči, da bo poiskalo delo zunaj Slovenije.'



Za to potrebujemo zelo fleksibilen trg delovne sile.....in ukinitev študentskega dela, ki je danes precej velik "konkurent" ustreznim delovnim mestom......do sedaj je kaj takega bilo praktično nemogoče sprejeti......


Ja, se strinjam.
Razpasenje študentskega dela čez vse dopustne meje ob hkratnem nedopuščanju malega dela drugih starostnih skupin in nenormalnih prispevkih od plač je popolnoma nerazumno početje in vodi do vedno večjih problemov.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 10:31:34   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: petea


Rezultat: stara cesta: 51 km, 50 min, AC: 43 km, 25 min;



Kje si to vozila? 43 km 25 minut? Da nisi bila malo prehitra user posted image


LuLu,
po AC je omejitev praviloma 130 km/h. user posted image
Sem izračunala, da je bila moja povprečna hitrost 103 km/h.

Med vožnjo sem spremljala svojo hitrost, je večinoma bila okrog 120 km/h, saj je bil ponekod kar gost promet.
Ustrezno nižja seveda skozi predore, kjer je bilo zaradi dela v enem izmed njih omejitev 80 km/h ter mimo cestninske postaje (no, tam sem peljala (skoraj) ustrezno počasi vse do konca omejitve 60 - tam sem bila malenkost prehitra user posted image , pa je še vseeno nekdo za mano tisti čas preizkušal, če mu vklopi-izklopi dolgih luči ustrezno delujejo ... user posted image ).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 12:12:27   
LuLu
petea, dela so itak vedno na avtocesti user posted image
Jaz vozim 110km/h, to sem ti menda že napisala... in od Ce, do Mb je 53 km, piše na prvi tabli, takoj, ko grem iz Ce vzhod. Rabim 50 min. Na oni lokalni pa res nikoli ni delavcev na cesti user posted image pa na počivališčih ne počivam user posted image

ok, je pa res, da računam, koliko rabim, da pridem do cilja, kar pa je 10 minut kasneje, kot je konec avtoceste v Mb. Tam pa me potem čaka zilijon semaforjev...
Tu nekje sva user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 12:14:48   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea



Mislim, da je bilo na raznih temah na RR že dovoljkrat povedano, kaj vse ovira ljudi pri izbiri za več otrok.
Po mojem mnenju je eden glavnih razlogov zadnje čase enostavno vedno slabša politika države z nerazumnim in nelogičnim krčenjem pravic ter seveda nestabilna in slaba finančna situacija in prognoza za večino družin.

Kaj pa UMAR smatra kot glavne ovire, pa niso zapisali...




Dvomim.....ker problem slabe natalitete je prisoten že dalj časa.....tudi takrat, ko je bila država "radodarna s temi pravicami"....in ni to problem samo v Sloveniji, ampak v večini EU držav....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 18:15:08   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Dvomim.....ker problem slabe natalitete je prisoten že dalj časa.....tudi takrat, ko je bila država "radodarna s temi pravicami"....in ni to problem samo v Sloveniji, ampak v večini EU držav....


Sem napisala, kaj v zadnjem času odvrača ljudi, torej krčenje pravic in slabo finančno stanje družin (brezposelnost, brezkariernost, stanovanjski problem).
V času 'naše' mladosti pa je bilo moderno imeti malo otrok, velike družine so bile v marsikaterem okolju zasmehovane.

Vedno pa je problem usklajevanje službenih in družinskih obveznosti, fleksibilnost delavnika ipd.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 18:22:28   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
in od Ce, do Mb je 53 km ...
ok, je pa res, da računam, koliko rabim, da pridem do cilja, kar pa je 10 minut kasneje, kot je konec avtoceste v Mb


jaz sem naredila primerjavo med stikoma cest, torej od začetka AC, ko se kočna zilijon MB semaforjev user posted image , pa do prvega semaforja v Ce, iz izvoza z AC za CE-center


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 18:34:33   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
in od Ce, do Mb je 53 km ...
ok, je pa res, da računam, koliko rabim, da pridem do cilja, kar pa je 10 minut kasneje, kot je konec avtoceste v Mb


jaz sem naredila primerjavo med stikoma cest, torej od začetka AC, ko se kočna zilijon MB semaforjev user posted image , pa do prvega semaforja v Ce, iz izvoza z AC za CE-center




Pa to je 53 km ne 43... to sem ziher. Vedno gledam to tablo in si mislim Jooooj! user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 19:46:52   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pa to je 53 km ne 43... to sem ziher. Vedno gledam to tablo in si mislim Jooooj! user posted image




Ne smeš gledati samo tabel! user posted image

Glej, jaz sem primerjala odseka poti, kjer se cesti ločita pa do tam, kjer se spet združita. In podatek o razdaljah je s števca mojega vozila.
Od tu do MB je skozi ziljon semaforjev še kakšnih 7 km ...




< Sporočilo je popravil petea -- 19.11.2013 19:48:30 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 19:49:58   
LuLu
Veš kaj! Drugič greva skupaj! user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 20:06:10   
petea
A tako, da enkrat voziš ti, drugič jaz? user posted image

Ni problema, samo da najdem dovolj dober razlog, da se spet grem vozit proti CE. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Vinjeta 2014
19.11.2013 20:08:41   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

A tako, da enkrat voziš ti, drugič jaz? user posted image

Ni problema, samo da najdem dovolj dober razlog, da se spet grem vozit proti CE. user posted image


dirkanje z rr-ovko brez upoštevanja varnostnih razdalj in fotografiranje le tega... a ni dovolj dober razlog? user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 15 [16] 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 [16] 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?