|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vinjeta 2014
20.11.2013 8:43:13   
petea
LuLu,
jaz kolikor je le mogoče upoštevam varnostne razdalje in ostala 'nepotrebna' prometna pravila, cestnega fotografiranja pa me tudi ne navdušuje preveč. user posted image

Da me le ne bo preveč strah se peljati s tabo ... user posted image


Enkrat ob priliki pa seveda lahko skupaj preveriva, kako je na stvari.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Vinjeta 2014
20.11.2013 19:22:45   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea


Sem napisala, kaj v zadnjem času odvrača ljudi, torej krčenje pravic in slabo finančno stanje družin (brezposelnost, brezkariernost, stanovanjski problem).
V času 'naše' mladosti pa je bilo moderno imeti malo otrok, velike družine so bile v marsikaterem okolju zasmehovane.

Vedno pa je problem usklajevanje službenih in družinskih obveznosti, fleksibilnost delavnika ipd.


Dvomim.....ker ponavadi imajo manj otrok ravno tisti, ki finanačnih problemov v bistvu nimajo.....več pa tisti, ki imajo "slabo družinsko finančno stanje".......

In če ženska prvega otroka rodi pri 30 letih (se mi zdi, da ko sem jaz rodila je bila povrpečna starost ob rojstvu prvega otroka 29 let) ali pa še več, je težko, da bo rodila 4 ali 5 otrok......

In še vedno je nekako "moderno" oz. sovpadajoče z našim kulturnim okvirje, da je idealna družina mati, oče, dva otroka (v zadnjem času še pes ali vsaj morski prašiček, če ne celo mišuser posted image )......družine z več otroki so še vedno bolj izjema kot pravilo......

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Vinjeta 2014
20.11.2013 21:14:25   
petea
Liliana,
seveda nas je manj, okrog 10 % je družin z vsaj tremi otroci.

Osebno poznam veliko zaposlenih ljudi z vsaj 7. stopnjo izobrazbe, ki imajo dandanes vsaj tri otroke. Pravzaprav je moji okolici le ena večštevilčna družina, ki so socialni problem, in vem za eno družino, kjer sta starša ocenila, da lahko na račun različnih soc. transferjev čisto znosno živijo brez da sta onadva v službi.


Sem skušala najti po statističnih podatkih kakšne uporabne podatke glede povezav izobrazbe staršev in števila otrok oz. prihodkov družine in števila otrok, a mi ni uspelo.

Mi je pa bil zanimiv podatek, da po uveljavitvi cenzusa za prejem dodatka za veliko družino do njega ni bila upravičena približno desetina velikih družin, verjetno pa bo številka letošnje leto še nekoliko višja.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Vinjeta 2014
28.11.2013 19:45:39   
petea
za tiste, ki ne veste, katero vinjeto potrebuje vaše vozilo, je tu seznam kombiniranih vozil, za katere je potrebna 'dupla' vinjeta in še cenik vinjet

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 404
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?